Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 107722 razy)

Wiking23

 • Wiadomości: 284
 • Płeć: Mężczyzna
  • c
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-14, 16:14:20 »
Intuicja pociągnęła mnie do ksiązki Juli Cameron "Droga artysty jak.." Jest tam fajne ćwiczenie pisania tzw porannych stron czyli przelewania na papier wszystkiego co jest w świadomości i podświadomości na tę chwilę bez oceny i ingerencji w treść, tak ze 2-3 strony A4 :)

o to chodzi znaleść formę wyrazu aby być wolny do kreacji.

Ja piszę ostatnio po 20 stron dziennie, bez zastanowienia, uświadomienie, wglądy, i niejako czasem to wchodzi w taką regresję trochę, w tym pisaniu aby coś traumicznjgo sobie uzdrowić.

Zasada jest taka że ma żadnych zasad, tematów tabu, cenzury nic.

Tak zaczołem z pół roku temu, i mam około 1400 stron na komputerze, potem około 600 str, tekst na kartkach A4 oraz rysunki.

takie pisanie, odkrywa i organizuje nieźle postrzeganie.

a zaczynałem jak dobrze pamiętam od 5-6 zdań dziennie, a potem przebiłem się przez "pozytywne myślenie", i to naprawdę poszerzyło moją twórczość i moje myślenie - a potem kolejna granica czyli tabu, ciemność - tutaj dopiero się dzieje, zrozumienie.

poza tym co przelewasz na papier z siebie jest w tobie, np. w twojej nieświadomości, więc czynisz nieświadome świadomym to potężny proces.

Trudności są przy pracy z cieniem i integracją z nim, wtedy są emocje i burze i wachania nastrojów mocne.

monkas

 • Wiadomości: 343
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-14, 15:06:33 »
Abstrahując od tego, a wracają do słabości ludzkich, to wiara w takiego boga, jest trochę taką wiarą w świętego mikołaja, wynika ona z nieświadomości i naiwności w dużej mierze. Z wielu słabości, biorą się też fantazje i oczekiwania odnośnie istnienia takiego bytu, świętego mikołaja, który daje nam prezenty i do którego można pisać listy itd. A jak jest zapotrzebowanie to pojawiają się istoty które chętnie taką rolę wezmą. Nie jest to łatwe uświadomienie, bo zdjęcie tych boskich struktur, powoduje konfrontacje z tymi fundamentalnymi słabościami.

Tak ale tylko trochę, skutki takiej wiary są jednak głębsze i bardziej bolesne, dotarło to do mnie wczoraj.
Intuicja pociągnęła mnie do ksiązki Juli Cameron "Droga artysty jak.." Jest tam fajne ćwiczenie pisania tzw porannych stron czyli przelewania na papier wszystkiego co jest w świadomości i podświadomości na tę chwilę bez oceny i ingerencji w treść, tak ze 2-3 strony A4 :), w celu odblokowania starej tresci, stłumień emocji itd i dotarcia do niezblokowanej twórczej inteligencji, uświadomień itd. Poczułem że to jest w rzeczywsitości inspiracja dla mojej Żony, odłożyłem na wierzchu ksiażke aby jej to pokazać, zacząłem jednak odczuwać gniew i wściekłość, dostroiłem się pełniej do tych emocji odczytując ich treść, okazało się że jestem wściekły bo odczuwam zablokowanie mojej twórczości, mojej naturalnej kreatywności, zaczałem faktycznie zauważać że to mój największy aktualnie problem, zablokowany przepływ naturalnej kreatywności, mojej kreatywnej woli, w tym świadomóści moich chęci/woli - tego co chce w każdej/danej chwili.

Zadałem sobie pytanie co jest przyczyną, co blokuje moją kreatywność ?
W odpowiedzi zaczałem odczuwać wściekłość na Boga/boga, zdziwiłem się że znowu wraca ta kwestia, jednak drażyłem dalej, spytałem dlaczego odczuwam wściekłość na kogoś w kogo nie wierzę i nie uznaję i nawiązałem kontak z tą czastką jaźni która wierzyła , zapytałem dlaczego jest wściekła, przyszło uświadomienie że to dlatego ze Bóg/bóg nie spełnił moich modlitw/próśb. Przekazałem jej uświadomienie tego czym jest Bóg/bóg aby mogła wziąć odpwiedzialność za swoją wścieklość, za to że uwierzyła w fałsz i chciała dostać coś od kogoś za "friko"  Wtedy przyszło do mnie uświadomienie że właśnie w ten sposób zablokowałem/oddałem swoją kreatywność zewnętrzenej istocie-kłamcy wierząc w jej boską moc. Po tym uświaodomieniu pojawiła się dla mnie afirmacja uzdrawiająca:

Nie wierzą już w żadnego Boga/boga zamiast tego wierzę w siebie - w kratywność mojej własnej natury :) i rozumiem, że każda kreacja potrzebuje wykonania pracy przeze mnie aby mogła się  zamanifestować; czasami mniejszej a czasami większej.

monkas

 • Wiadomości: 343
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-14, 10:21:41 »
Ty jesteś Mistrzem, a iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” po to, by Ci służyć

https://jasnapolska.pl/zlo-jest-po-to-by-ci-sluzyc-iluminaci-reptilianie-i-cala-reszta-ciemniakow-istnieje-wlasnie-po-to/?fbclid=IwAR1XmtoK9y4EoMuvfZFPcfHnA_MRWXY6BvHV5VTiIWxBYWv5AblXEnWDZ-4

***
Ok – spytasz – ale po jakiego grzyba w takim razie stwarzam także „zło”? Dlaczego sprawiam, że pojawia się w moim świecie, chociaż wcale tego nie chcę?
Odpowiedź jest cudownie prosta Kochana Duszo – by DOŚWIADCZAĆ.
Doświadczać wyzwań, dualności, walki dobra ze złem w sobie i na zewnątrz.
To jest właśnie ta rewelacyjna zabawa, zwana Trójwymiarem, której wszyscy oddajemy się bez zapamiętania (dosłownie i w przenośni).
I teraz najlepsze: „zło” w postaci iluminatów, reptilian i całej tej pokracznej bandy jest tu tylko po to, by nam służyć.
Tak…
Zło jest po to, by Ci służyć. Iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” właśnie po to
Zabawa na całego trwa. A Ty w co grasz?
My, czyli Nieskończone Istoty Światła, które postanowiły przez chwilę zabawić się w ludzi, podkręciły trójwymiarową grę, tak aby była ciekawsza i bardziej emocjonująca.
Zrobiły to poprzez zaproszenie do zabawy … no właśnie… kogo?

***

Karina Ty tak na poważnie czy ku przestrodze ?

Przecież to głęboko niemoralne i nieprzytomne, sam byłem w stanie takiego odciecia od  czucia, od wiedzy. Tylko w takim stanie odcięcia od czucia, dobrym określeniem jest kretynizm/idiotyzm można przyjąć że to wszystko jest zabawą w dobro i zło i robimy to świadomie bo w życiu chodzi o doświadczenie, o rewelacyjna "zabawę" zwaną "trówjwymiarem" że życie jest jakąś grą ...

To chore, z gruntu chore i fałszywe/nieprawdziwe. Życie jest kreacją, jest tworzeniem i doświadczaniem siebie, nie chodzi w nim o doświadczenie samo w sobie ( w oderwaniu od tego kim jesteś/jaka jest Twoja prawdziwa pierwotna Natura) , to wypaczone istoty które tym manipulują i stoją za tym chcą abyś tak myślała, to ich perfidne kłamstwo abyś zgadzała się na to co się dzieje. Pierwotna Natura/Pełna Świaodmość/Miłość nie jest amoralna!  jest czystym Dobrem - Jej kreacje są takie, są manifestacją tego jaka jest; spójrz na Kwiat a zrozumiesz/poczujesz.. Miłość nie czyni gwałtu - nie usprawiedliwia go zdobyciem doświadczenia - to własnie amoralność, która jest obca Naturze , Natura ma świadomść że każdy wybór jest tworzeniem, tak naprawdę tworzysz siebie i taką siebie doświadczasz.., Jogini mówią "Ja jestem tym.." to nie jest wirtualna rzeczywistość po wyjściu z której wszystko jest ok, bo to "tylko" doświadczenie, po wyjściu z ciała zabierasz siebie /swoją kreacje/energie ze sobą i doswiadczasz  skutków swojej kreacji i to jest mądre..

Wielokrotnie miałem pretensjie do Miłości że nie zdjęła ze mnie tego szajsu,  przecież rozumiem czym jest dobro czym jest zło, rozumiem że nie powinno się tego podtrzymywać , że nie powinno się w  ogóle tego tworzyć, teraz rozumiem ze to głęboko mądre ze strony Miłości abym sam to wszystko odmienił.. I czeka to wszystkie Istoty które  próbują uciekać od skutków swoich działań oszukując, wprowadzajac inne istoty w bład co umożliwia im zrzucenie karmy/odpowiedzialności. Tak się udaje tylko do czasu.. przyjdzie ten czas że wszystko to do nich wróci a wtedy zajmie im eony przemiana tego/uwolnienie i odzyskanie swej prawdziwej, dobrej, moralnej - nie przekraczającej wartości/cnót  natury

monkas

 • Wiadomości: 343
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-14, 09:39:04 »
Wybieram szaleństwo!

Nic mi do tego .. :) aczkolwiek zrobiłem małe rozeznanie ;)

szaleństwo:

znaczenia:

(1.1) postępowanie, zachowanie kategorycznie wykraczające poza przyjęte, przeciętne normy
(1.2) stan umysłu człowieka, który nad sobą nie panuje
(1.3) pot. med. psych. choroba psychiczna[1]
(1.4) zabawa, dobre bawienie się
(1.5) głupota, wariactwo, nieodpowiedzialne/irracjonalne zachowanie

szał :

(1.1) utrata kontroli nad swym zachowaniem, wściekłość

synonimy:
(1.2) wariactwo
(1.3) obłąkanie, niepoczytalność, obłęd, niezrównoważenie
(1.5) bezsens, wariactwo, brak piątej klepki


Psychoza ( gr. psyche – dusza i osis – szaleństwo) – zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji (postrzeganiu) rzeczywistości. Osoby, które doznają stanu psychozy, doświadczają zaburzeń świadomości, spostrzegania, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji


W moim odczuciu zbyt dużo negatywnego ładunku połączonego z pierwotnym znaczeniem słowa aby uniknąć skażenia próbując używać go w znaczeniu (1.1) postępowanie, zachowanie kategorycznie wykraczające poza przyjęte, przeciętne normy, nawet przy założeniu że przyjęte normy to aktualnie oznaki chorby umysłowej.

Tak więc ja wybieram wiedzę, moc  i świadomość dające mi pełne zdrowie psychiczne, dające mi pełną/naturalną  kontrolę nad swoim zachowaniem kiedy ta kontrola jest potrzebna. Kiedy zaś nie jest potrzebna wybieram naturalne spontaniczne zachowanie które jest ekspresją mojej harmoni wewnętrznej , mojej kreatywnoiści -genialności a tym samym mojego zdrowia-inteligencji nie szaleństwa.


 

Wiking23

 • Wiadomości: 284
 • Płeć: Mężczyzna
  • c
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-13, 16:37:31 »
Ta podobno ;), może i nie wiadomo ale wybór należy do Ciebie :)

Wybieram szaleństwo!

macher

 • Gość
[#]   « 2019-01-12, 00:37:50 »
"Losers get inspired, winners get results"

Karina

 • Wiadomości: 3 115
 • Płeć: Kobieta
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-11, 23:01:50 »

monkas

 • Wiadomości: 343
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-07, 10:08:58 »
albo wariata, albo geniusza. Podobno granica to cienka, jeszcze nie wiadomo nic.

Ta podobno ;), może i nie wiadomo ale wybór należy do Ciebie :)

To i ja mam pytanie skoro taka moda nastała.

Gdzie są w Twoje pieniądze ?

Wiking23

 • Wiadomości: 284
 • Płeć: Mężczyzna
  • c
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-05, 22:57:26 »
Co widzisz, patrząc sobie w oczy?

albo wariata, albo geniusza. Podobno granica to cienka, jeszcze nie wiadomo nic.

Artman

 • Wiadomości: 170
 • Płeć: Mężczyzna
  • Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
 • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
 • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2019-01-03, 16:44:56 »
Co widzisz, patrząc sobie w oczy?

monkas

 • Wiadomości: 343
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-03, 10:01:40 »
Jadąc do pracy afirmowałem bogactwo mojej natury, cieszyłem się nim, prawde mówiąc rozkoszowałem się nim :) i wtedy do mnie przyszło że:

Jestem bogaty- czuje to , jestem genialny wiem o tym,  a więc jestem na powrót w pełni władz umysłowych, jestem w pełni zdrowy psychicznie... :)
« Ostatnia zmiana: 2019-01-03, 10:03:57 wysłana przez monkas »

monkas

 • Wiadomości: 343
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-02, 17:20:43 »
Wzajemnie :)

rok 2019 - rokiem lasera, skalpela, brzytwy i katany...

:)
 
w następstwie jasnego widzenia  rok 2019 będzie rokiem  manifestacji Prawdy- Nieskończonego Bogactwa Natury :)

Wiking23

 • Wiadomości: 284
 • Płeć: Mężczyzna
  • c
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-02, 14:46:41 »
:)
nie używam brzytwy tylko golarki ;)
ale wzrok/oczy/widzenie uzdrawiam.. laser Prawdy w oczach/oku, czemu nie :)

Jasnego widzenia/postrzegania w Nowym Roku :)

Wzajemnie :)

rok 2019 - rokiem lasera, skalpela, brzytwy i katany...

monkas

 • Wiadomości: 343
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-02, 11:09:20 »
9 year old discusses the universe - full interview
https://www.youtube.com/watch?v=eOJVcYHIkZM

monkas

 • Wiadomości: 343
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-31, 18:09:38 »
Brzytwa się ostrzy ... ? :)

:)
nie używam brzytwy tylko golarki ;)
ale wzrok/oczy/widzenie uzdrawiam.. laser Prawdy w oczach/oku, czemu nie :)

Jasnego widzenia/postrzegania w Nowym Roku :)

Heal & Open 3rd Eye in 45 Minutes: Powerful Pineal Gland Activation
https://www.youtube.com/watch?v=YEsD1zMdAOQ