Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 104847 razy)

monkas

• Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-14, 10:21:41 »
Ty jesteś Mistrzem, a iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” po to, by Ci służyć

https://jasnapolska.pl/zlo-jest-po-to-by-ci-sluzyc-iluminaci-reptilianie-i-cala-reszta-ciemniakow-istnieje-wlasnie-po-to/?fbclid=IwAR1XmtoK9y4EoMuvfZFPcfHnA_MRWXY6BvHV5VTiIWxBYWv5AblXEnWDZ-4

Ok – spytasz – ale po jakiego grzyba w takim razie stwarzam także „zło”? Dlaczego sprawiam, że pojawia się w moim świecie, chociaż wcale tego nie chcę?
Odpowiedź jest cudownie prosta Kochana Duszo – by DOŚWIADCZAĆ.
Doświadczać wyzwań, dualności, walki dobra ze złem w sobie i na zewnątrz.
To jest właśnie ta rewelacyjna zabawa, zwana Trójwymiarem, której wszyscy oddajemy się bez zapamiętania (dosłownie i w przenośni).
I teraz najlepsze: „zło” w postaci iluminatów, reptilian i całej tej pokracznej bandy jest tu tylko po to, by nam służyć.
Tak…
Zło jest po to, by Ci służyć. Iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” właśnie po to
Zabawa na całego trwa. A Ty w co grasz?
My, czyli Nieskończone Istoty Światła, które postanowiły przez chwilę zabawić się w ludzi, podkręciły trójwymiarową grę, tak aby była ciekawsza i bardziej emocjonująca.
Zrobiły to poprzez zaproszenie do zabawy … no właśnie… kogo?

Karina Ty tak na poważnie czy ku przestrodze ?

Przecież to głęboko niemoralne i nieprzytomne, sam byłem w stanie takiego odciecia od  czucia, od wiedzy. Tylko w takim stanie odcięcia od czucia, dobrym określeniem jest kretynizm/idiotyzm można przyjąć że to wszystko jest zabawą w dobro i zło i robimy to świadomie bo w życiu chodzi o doświadczenie, o rewelacyjna "zabawę" zwaną "trówjwymiarem" że życie jest jakąś grą ...

To chore, z gruntu chore i fałszywe/nieprawdziwe. Życie jest kreacją, jest tworzeniem i doświadczaniem siebie, nie chodzi w nim o doświadczenie samo w sobie ( w oderwaniu od tego kim jesteś/jaka jest Twoja prawdziwa pierwotna Natura) , to wypaczone istoty które tym manipulują i stoją za tym chcą abyś tak myślała, to ich perfidne kłamstwo abyś zgadzała się na to co się dzieje. Pierwotna Natura/Pełna Świaodmość/Miłość nie jest amoralna!  jest czystym Dobrem - Jej kreacje są takie, są manifestacją tego jaka jest; spójrz na Kwiat a zrozumiesz/poczujesz.. Miłość nie czyni gwałtu - nie usprawiedliwia go zdobyciem doświadczenia - to własnie amoralność, która jest obca Naturze , Natura ma świadomść że każdy wybór jest tworzeniem, tak naprawdę tworzysz siebie i taką siebie doświadczasz.., Jogini mówią "Ja jestem tym.." to nie jest wirtualna rzeczywistość po wyjściu z której wszystko jest ok, bo to "tylko" doświadczenie, po wyjściu z ciała zabierasz siebie /swoją kreacje/energie ze sobą i doswiadczasz  skutków swojej kreacji i to jest mądre..

Wielokrotnie miałem pretensjie do Miłości że nie zdjęła ze mnie tego szajsu,  przecież rozumiem czym jest dobro czym jest zło, rozumiem że nie powinno się tego podtrzymywać , że nie powinno się w  ogóle tego tworzyć, teraz rozumiem ze to głęboko mądre ze strony Miłości abym sam to wszystko odmienił.. I czeka to wszystkie Istoty które  próbują uciekać od skutków swoich działań oszukując, wprowadzajac inne istoty w bład co umożliwia im zrzucenie karmy/odpowiedzialności. Tak się udaje tylko do czasu.. przyjdzie ten czas że wszystko to do nich wróci a wtedy zajmie im eony przemiana tego/uwolnienie i odzyskanie swej prawdziwej, dobrej, moralnej - nie przekraczającej wartości/cnót  natury

monkas

[#]   « 2019-01-14, 09:39:04 »
Wybieram szaleństwo!

Nic mi do tego .. :) aczkolwiek zrobiłem małe rozeznanie ;)

szaleństwo:

znaczenia:

(1.1) postępowanie, zachowanie kategorycznie wykraczające poza przyjęte, przeciętne normy
(1.2) stan umysłu człowieka, który nad sobą nie panuje
(1.3) pot. med. psych. choroba psychiczna[1]
(1.4) zabawa, dobre bawienie się
(1.5) głupota, wariactwo, nieodpowiedzialne/irracjonalne zachowanie

szał :

(1.1) utrata kontroli nad swym zachowaniem, wściekłość

synonimy:
(1.2) wariactwo
(1.3) obłąkanie, niepoczytalność, obłęd, niezrównoważenie
(1.5) bezsens, wariactwo, brak piątej klepki

Psychoza ( gr. psyche – dusza i osis – szaleństwo) – zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji (postrzeganiu) rzeczywistości. Osoby, które doznają stanu psychozy, doświadczają zaburzeń świadomości, spostrzegania, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji

W moim odczuciu zbyt dużo negatywnego ładunku połączonego z pierwotnym znaczeniem słowa aby uniknąć skażenia próbując używać go w znaczeniu (1.1) postępowanie, zachowanie kategorycznie wykraczające poza przyjęte, przeciętne normy, nawet przy założeniu że przyjęte normy to aktualnie oznaki chorby umysłowej.

Tak więc ja wybieram wiedzę, moc  i świadomość dające mi pełne zdrowie psychiczne, dające mi pełną/naturalną  kontrolę nad swoim zachowaniem kiedy ta kontrola jest potrzebna. Kiedy zaś nie jest potrzebna wybieram naturalne spontaniczne zachowanie które jest ekspresją mojej harmoni wewnętrznej , mojej kreatywnoiści -genialności a tym samym mojego zdrowia-inteligencji nie szaleństwa.

Wiking23

• c
[#]   « 2019-01-13, 16:37:31 »
Ta podobno ;), może i nie wiadomo ale wybór należy do Ciebie :)

Wybieram szaleństwo!

macher

• Gość
[#]   « 2019-01-12, 00:37:50 »
"Losers get inspired, winners get results"

Karina

[#]   « 2019-01-11, 23:01:50 »

monkas

[#]   « 2019-01-07, 10:08:58 »
albo wariata, albo geniusza. Podobno granica to cienka, jeszcze nie wiadomo nic.

Ta podobno ;), może i nie wiadomo ale wybór należy do Ciebie :)

To i ja mam pytanie skoro taka moda nastała.

Gdzie są w Twoje pieniądze ?

Wiking23

• c
[#]   « 2019-01-05, 22:57:26 »
Co widzisz, patrząc sobie w oczy?

albo wariata, albo geniusza. Podobno granica to cienka, jeszcze nie wiadomo nic.

Artman

• Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2019-01-03, 16:44:56 »
Co widzisz, patrząc sobie w oczy?

monkas

[#]   « 2019-01-03, 10:01:40 »
Jadąc do pracy afirmowałem bogactwo mojej natury, cieszyłem się nim, prawde mówiąc rozkoszowałem się nim :) i wtedy do mnie przyszło że:

Jestem bogaty- czuje to , jestem genialny wiem o tym,  a więc jestem na powrót w pełni władz umysłowych, jestem w pełni zdrowy psychicznie... :)
« Ostatnia zmiana: 2019-01-03, 10:03:57 wysłana przez monkas »

monkas

[#]   « 2019-01-02, 17:20:43 »
Wzajemnie :)

rok 2019 - rokiem lasera, skalpela, brzytwy i katany...

:)

w następstwie jasnego widzenia  rok 2019 będzie rokiem  manifestacji Prawdy- Nieskończonego Bogactwa Natury :)

Wiking23

• c
[#]   « 2019-01-02, 14:46:41 »
nie używam brzytwy tylko golarki ;)
ale wzrok/oczy/widzenie uzdrawiam.. laser Prawdy w oczach/oku, czemu nie :)

Jasnego widzenia/postrzegania w Nowym Roku :)

Wzajemnie :)

rok 2019 - rokiem lasera, skalpela, brzytwy i katany...

monkas

[#]   « 2019-01-02, 11:09:20 »
9 year old discusses the universe - full interview
https://www.youtube.com/watch?v=eOJVcYHIkZM

monkas

[#]   « 2018-12-31, 18:09:38 »
Brzytwa się ostrzy ... ? :)

nie używam brzytwy tylko golarki ;)
ale wzrok/oczy/widzenie uzdrawiam.. laser Prawdy w oczach/oku, czemu nie :)

Jasnego widzenia/postrzegania w Nowym Roku :)

Heal & Open 3rd Eye in 45 Minutes: Powerful Pineal Gland Activation
https://www.youtube.com/watch?v=YEsD1zMdAOQ

Wiking23

• c
[#]   « 2018-12-31, 14:40:16 »

Czy widzicie perfidie i skur.. tego ? . Traumatyzuje sie istotę, pozbawia się wiedzy o sobie, "ładuje" się fałszywą wiedza i poczuciem winy która "pozwala" im na manipulację/ więzienie i wykorzystanie...

Brzytwa się ostrzy ... ? :)

monkas

[#]   « 2018-12-31, 10:24:46 »
Odpowiedzialność jest po obu stronach.

Tzn. moja niewiedza, czy moja głupota niech będzie biorę to, ale, wcale to nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności tej drugiej strony, to nie tak działa. Tudzież nie biorę odpowiedzialność za czyjenść nikczemności, kłamstwa czy oszustwa.

...

Nie nie, nie dam sie w to więcej wkręcić, ja nie chcialem niczego złego, byłem ufny ( to naturalny dobry stan ), chciałem doświadczyć piękna świadomości Ziemi, mam do tego pełne prawo, nikt nie ma do Ziemi żadnych praw poza Nią samą, więc Ci perfidni wypaczeni manipulatorzy bez serc też ich nie mają.

Nie miałem wiedzy o negatywności w którą podstępem zostałem złapany, to nic złego, nie musze znać zła i nie chciałem go znać - tego wypaczenia natury i wypaczonego doświadczenia z nim związanego, tak więc ta niewiedza nie jest moją odpowiedzialnością, to odpowiedzialność tych którzy stworzyli tę perfidną pułapkę, która blouje istotę, czucie, wiedzę i pamięć a wiec blokuje/upśledza istotę/inteligencje/świadomość traumatyzując ją - czyniąc głupią i podatną.

Tak więc nie jestem odpowiedzialny za tę "niewiedzę" / głupotę wcale, to pułapka w którą zostałem złapany, której ofiarą byłem i jeszcze jestem. Jestem odpwiedzialny ale tylko częściowo może w 10 % za część skutków, bo miałem przebłyski świadomości i możliwość uwolnienia po pierwszej inkarnacji ale traumy/afekty były zbyt silne i nie dałem rady. Tak więc 10 % max reszta obciaża tych sk....

Kilka nocy temu miałem z nimi "przyjemność" dużo pracowałem z energią która krążyła w meridianach, więc nie spałem w nocy  jednak w pewnym momencie z pół świadomością wszedłem w wymiar wenętrzny/energetyczny i z energią przbijałem się przez jakąś blokadę, nagle odzyskałem świadomość siebie i tego co wokół mnie, zauważyłem dwie istoty, zwróciłem na nie uwagę i pojawiło się ich więcej; były ubrane w czarno białe jakby jedwabne stroje, zapytałem kim są.

Odpowiedzieli że to oni decydują o karmie (a wiec o życiu innych istot !!!) Zadałem pytanie jakim prawem na jakiej podstawie ? i wtedy utraciłem część świadomości; dałem się poprowadzić/poszedłem z nimi do jakieś sali w której jedna istota zajęła miejsce na podwyższeniu , wszyscy w sali wstali wraz ze mną i ona coś mówiła, wtedy znowu odzyskałem świadomość; zwróciłem uwagę na siebie i zobaczyłem że jestem ubranmy jak oni ! zacząłem to z siebie zrywać, pojawiły się też kajdany pod ubraniem.. które tez zaczałem zrywać i wtedy odzyskałem świadomość w ciele.

Wtedy uświaodmiłem sobie że te sk... manipulują energią w oparciu o przyjęte nieświadomie/zaimputowane kody/haki w tym przypadku był to kod sądu ( zgodzy na sądzenie).
Uświadomiłem tez sobie że niepotrzebnie z nimi próbowałem rozmawiać, to wypaczone inteligencje które tylko na to czekają , wykorzystując pdatności energetyczne, uświadomiłem sobie że wystarczy abym zamknął im dostęp do siebie, zabronił im manipulowania mną i wyrzucił ich z mojej Przestrzeni/Świadomości i  że  mam władzę aby to zrobić ( do tej pory wypierałem ten aspekt mocy/kontroli) , że moja wola jeśli chodzi o mnie i moje życie jest własnie taką całkowią władzą i że mogę jej użyć w stosunko do każdej istoty która próbuje mnie wykorzystywać/manipulować moją energią.

Czy widzicie perfidie i skur.. tego ? . Traumatyzuje sie istotę, pozbawia się wiedzy o sobie, "ładuje" się fałszywą wiedza i poczuciem winy która "pozwala" im na manipulację/ więzienie i wykorzystanie...

Tak więc nie daję się już wiecej wkręcić w odpwiedzialność i winę, to oni są odpowiedzialni i to ich karma, zwracam im całą tę odpowiedzialność,  moje jest 10 % i to tylko karma personalna między dusza a duszą..

I nie pozwalam się już więcej sądzić, nie uznaję żadnych sądów nade mną w tym "ostatecznego" kodowanego w katolicyźmie.
« Ostatnia zmiana: 2018-12-31, 10:27:42 wysłana przez monkas »