Autor Wątek: Uzdrawianie związku z Bogiem i z samym sobą  (Przeczytany 89734 razy)

JenKa

  • Wiadomości: 287
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-10-15, 22:18:09 »
A ja bym jeszcze spróbowała z pojęciem "Boga Ojca" - u mnie pomogło.
Taka "karząca ręka Boga Ojca"... Brr!

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-10-15, 20:12:25 »
Może się to brać z tego, że ojciec przysłaniał Ci twoje życie i zastępował Boga (wypychał jakby z twojego życia otwartość czy możliwość doświadczania tego). Głównie chyba chodzi o znaczenie jakie ma ojciec dla Ciebie, jakim kawałkiem twojego życia jest i co wnosi. Możesz spróbować zrobić to dosłownie, zobaczyć jakie ma znaczenie ojciec w twoim życiu i relacji z Bogiem i oddzielać, wyciągać to co sobą ojciec reprezentuje z tego co odczuwasz jako swoją relację z Bogiem (i życie). Trochę to jak w metodzie aktingu, trochę z innych nurtów

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-10-15, 19:31:34 »
Jak oderwać Boga od swojego ojca ? Bardzo mi to bruździ, dopiero teraz gdy zacząłem otwierać się na Boga zrozumiałem jak bardzo. Gdy ojciec jest na mnie zły i mnie klątwi to automatycznie odcinam się od wsparcia i miłości Boga, czuje że nie zasługuje i na odwrót. Ciekawe dlaczego inni nie mają takich problemów, mogą mieć gdzieś ojca i normalnie sie czuć.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-09-29, 07:22:58 »
Dzięki Inga :-)

BlueEyes

  • Gość
[#]   « 2015-09-28, 21:18:15 »
To zależy od tego co czyni Cię prawdziwym.

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-28, 21:02:56 »
Jeżeli są bogowie , to przecież każdy jest prawdziwy .

Kaja

  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-09-28, 20:53:51 »
A co do Boga prawdziwego, to ja nie znam nikogo takiego.

Dlatego lubię czytać Twoje posty bo są prawdziwe i oparte na własnych przeżyciach, a nie cytatach z innych.

Kasiunia

  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jeżowska, regresing grupowy i indywidualny, rozwój duchowy, usuwanie węzłów i krzyży karmicznych, muzykoterapeutka
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-09-26, 22:15:21 »
Zgadzam się z Tobą, BlueEyes.

BlueEyes

  • Gość
[#]   « 2015-09-26, 21:47:08 »
ujęcie jest ciekawe ale nie podoba mi się energetyka tej strony i autorki, nie wiem czy ktoś jeszcze ma takie odczucia

dla mnie energia ciemności, zaś informacje są niezwykle cenne, jak popatrzeć poza astral, ciemność i pomieszanie autora. Wyglada na to że ktoś jej dyktuje, ona zaś pisze i nadinterpretuje. Ciemny astral, nie warto się w tym grzebać.

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-09-26, 21:40:31 »
Dzięki Lilliole
Ja zaś gartuluję strony internetowej.
Emanuje lekkośćią i radością. Bardzo pozytywna.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-26, 21:02:18 »
Mi ta strona wyjasnia interesujaco pokretne drogi podswiadomosci w relacji z Bogiem.http://ciemnanoc.pl/

ujęcie jest ciekawe ale nie podoba mi się energetyka tej strony i autorki, nie wiem czy ktoś jeszcze ma takie odczucia

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-09-26, 19:01:25 »
Zmieniło mi się w kwestii Boga.
Przedtem gdy pomyślałam o Bogu to od razu pojawiało mi się poczucie istnienia Boga chrześcijańskiego, jako kogoś istniejącego realnie. I wściekłość na niego za wszystkie krzywdy które mi zrobił.
Teraz słowo Bóg nie wywołuje we mnie niczego, jest neutralne.
Jak to dobrze że wreszcie uwolniłam się od Boga.
Będę teraz prowadzić życie bez Boga, czyli takie przed ktróym zawsze ostrzegali mnie najbardziej księża, takie najbardziej grzeszne i prowadzące do katastrofy.

Gratuluję Inga :-)

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-09-26, 16:21:10 »
Olga, miło mi:)

wicher7

  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-26, 11:33:28 »
Mi ta strona wyjasnia interesujaco pokretne drogi podswiadomosci w relacji z Bogiem.http://ciemnanoc.pl/

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-09-26, 01:12:03 »
Inga, super, jak zawsze cieszę się z Twoich sukcesów.