Autor Wątek: Uzdrawianie związku z Bogiem i z samym sobą  (Przeczytany 89731 razy)

Wilson

  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-06-21, 07:30:27 »
Doktor :))
To wspaniale!
radosny spokoj- podoba mi się :)



Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-06-21, 02:00:02 »
Pozwalanie Bogu by działał w życiu to zajebista sprawa. Wpuszczanie go i otwieranie sie na te wibracje od niego płynące też. Spokój kojarzył mi się z nudą i nigdy go nie chciałem ale radosny spokój to już coś innego. Czuje sie dowartościowany gdy nie pije na imprezie podczas gdy inni piją. Zazwyczaj zawsze przebywanie z nie przytomnymi ludźmi lekko mnie "zabrudza" i czasami czuje zmulenie ale gdy odchodzą to wracam do siebie.
Bałem sie że jak pozwole by Bóg zaczął działać w moim życiu to będe musiał zrezygnować z tego czy tamtego a wydaje mi sie (jak narazie) że mogę jeszcze więcej i bardziej niż przedtem i że mi wolno.

Ale wspaniale jest czuć radosny spokój zamiast lęku, albo nie odgrywać konfliktów w głowie z innymi ludźmi tylko czuć harmonie z ich wyższym Ja, taką sztame z ich "ojcem". Wspaniale jest nie zadręczać się myślami tylko mieć radośnie wyjebane na wszystkie niedogodności

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-06-12, 23:50:56 »
nie, stałbyś się dla nich nauczycielem

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-06-12, 23:22:03 »
:) To była pocieszająca nowina
A ciekawe jeszcze jak by to wyglądało jak bym przebywał wsród ludzi którzy nie byli by tak otwarci jak ja. Którzy by mieli niższe wibracje. Zaniżali by mi to odczuwanie ?

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-06-12, 20:56:38 »
Samoocena (ogólna) nie musi być aż tak wysoka, bardziej liczy się otwartość na wysokie wibracje, czyli te pozytywne odczucia, zgoda na przyjmowanie ich w sobie. Pielęgnować i rozwijać pozytywne odczucia :)

Jak to powiedział Jagadguru Kripalu - "Znajdować Boga nie znaczy znajdować szczęścia, znajdować szczęście znaczy znajdować Boga" :)

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-06-12, 20:31:53 »
Mariusz
A niech ci się Uzdrowi !

Mam pytanie co do kontaktu z Bogiem. Wydaje mi sie że kontakt z nim jest taki trudny, raz na ruski rok udaje mi sie czuć jego obecność we mnie, kontakt z nim. Zawsze wtedy czuje radość, spokój i harmonie. I zawsze szybko mi ten stan ulatuje.. Wystarczy że sie zajmę czymś innym na jakiś czas i to odchodzi.
Ciekawy jestem czy trudno jest wyrobić w sobie ten kontakt z Bogiem na stałe. Tak żebym niezależnie co będe robił : szedł do sklepu, pracował, grał w siatkę ze znajomymi żebym czuł wewnętrzny spokój i radość. Czy coś takiego jest możliwe z wmiare wysoką samooceną, po przerobieniu tematu bezpieczeństwa i najcięższych obciążeń karmicznych ? Czy trzeba być niemal oświeconym ?

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-06-12, 18:03:58 »
coś chyba mi się udaje oczyścić w relacji w Bogiem ważnego, mam nadzieję. Zobaczę jak trwałe będą rezultaty

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-02-04, 19:52:25 »
http://www.youtube.com/watch?v=MJt6ixPwdsE

Przeżył katastrofę samolotu i spotkał Boga

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-02-02, 20:47:20 »
:D

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-02-02, 13:56:29 »
Jednym słowem warto się otworzyć na to, by Bóg nie tylko nas inspirował, ale i działał dla nas i przez nas :)

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-02-02, 13:27:11 »
Piekne jest to, że gdy poddamy się Bogu( i nie mamy silniejszych blokad przed otwartościa i zobaczeniem co Bog ma dla nas) to Bóg to pokazuje np w medytacji, co ma dla nas najlepszego:)

Tak :), i ważne jest to, by pytać Boga w jaki sposób możemy skorzystać z tego, co ma dla nas najlepszego i najpiękniejszego. To ważne,  bo czasem niektórzy zobaczą fajną inspirację w medytacji, a potem ich podświadomość uruchamia cały system działania, za zasadach, które znają. Efekt jest taki, że albo nie przychodzi nic, albo przychodzi nie takie jak "widzieli w medytacji". Tak czy siak są niezadowoleni.  Skoro Bóg ma coś dla nas, to ma też najlepsze i najłatwiejsze rozwiązania, w jaki sposób możemy z tego skorzystać :).

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-02-02, 12:49:07 »
"Nieodłączną cechą tego co nas spotyka ze strony Boga, jest nieskończona mądrość, która uwzględnia WSZYSTKO. Trzeba więc zaufać, że cokolwiek by to nie miało być - będzie genialne, korzystne i inspirujące, nawet jeśli owoce tego przyjdą dopiero po bardzo długim czasie."

A mi się ten fragment szczególnie spodobał:D

Piekne jest to, że gdy poddamy się Bogu( i nie mamy silniejszych blokad przed otwartościa i zobaczeniem co Bog ma dla nas) to Bóg to pokazuje np w medytacji, co ma dla nas najlepszego:)
« Ostatnia zmiana: 2014-02-02, 12:59:26 wysłana przez Laka »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-02-01, 15:26:05 »
– Duch

Cokolwiek się stanie
Dowolna sprawa
Moim życzeniem jest
By duch pozostał
Wolnym

http://reikowisko.org/p/poematy-waka-meiji/462

: )

Bonkers

  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-02-01, 13:11:09 »
dzięki Clint, dzięki Kinga

Niby taki banał, a mi sprawia to cholerny problem. Związek też wykreowałem powierzając go Bogu i jest rzeczywiście super, ale inaczej niż JA to planowałem. Mam problem żeby powierzyć wszystkie sfery życia Bogu, a to wszystko przez to, że chcę żeby zawsze było po mojemu.  Mojej życie jest bardzo ok, ale cały czas z czymś walczę, żeby wszystko szło według mojego planu. Nie chcę odpuścić kontrolowania życia. Które nie dość, że mi nie wychodzi, to jeszcze jest bardzo męczące.

Dzięki za inspiracje :)

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-01-31, 12:01:03 »
a to może mieć wpływ z przeszłych wcieleń tzn. zalatują ci jakieś opinie wpajane od jakichś kapłanów.
Musisz dać jałmużnę, wykonać takie i takie obrzędy, wtedy bóg cię będzie kochał.


Witam
Czy milosc i boskie wsparcie jest bezinteresowne ze strony Boga ?
Teraz wlasnie afirmowalem sobie i wyplynelo cos takiego ze Bog ma jakis interes w tym ze chce nam pomuc wszystko dac i ma to zwiazek z naszymi duszami.