Autor Wątek: Rebirthing  (Przeczytany 10460 razy)

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-03-26, 18:56:13 »
Doctor-X
Udanych ćwiczeń:)

Doktor-X

• Status: Obserwator
[#]   « 2018-03-14, 16:00:32 »
Akurat sie zapisałem niedawno, na miesiąc :) Fajnie czasem ttoche poćwiczyć

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-03-14, 15:39:54 »
Dobry wybór. Lepiej zostawić, niż ma Ci się ciało uszkodzić. Możesz też pójść na jogę, dla początkujących. Tylko z jagą, też trzeba ostrożnie i najlepiej pod okiem dobrego trenera. Mam znajomą, która ćwiczyła sama i już po pierwszych kilkunastu minutach złapała kotuzje, jakiegoś ścięgna, czy stawów.

Doktor-X

[#]   « 2018-03-14, 08:03:19 »
Ostatnie sesje rebirthingowe z osoba doswiadczoną mialem trzy lata temu, ostatnio sam sprobowałem sobie zrobić sesje, i czulem sie podobnie. Chyba w takim razie zostawie tą metode w spokoju, nie podoba mi sie to jak sie czuje a na sile nie chce probować tego przeoddychać.

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
[#]   « 2018-03-13, 21:42:13 »
Doktor-X
Może wyciągasz na wierzch pamięć czegoś silnego co jest w ciele i samemu wtedy trudno to przejść. Może być coś jeszcze innego i trzeba zmienić metodę pracy. Jeśli są takie reakcje, to lepiej samemu nie stosować takiej techniki, tylko z kimś doświadczonym.
Czy miałeś jakieś sesje z doświadczoną osobą, która by mogła to zaobserwować i wesprzeć ciebie? Zastanawia mnie, dlaczego kontynuujesz tę metodę jeśli zawsze czujesz się w taki sposób? Bezpieczeństwo w pracy z energiami i własnym umysłem to podstawa.

healingintelect

[#]   « 2018-03-13, 20:46:46 »
Ja miałem podobnie z afirmacjami. Wielce prawie oświecony guru mówił mi, że widocznie jakaś blokada podczas afirmacji i zalecał dalsze afirmowanie pomimo sprzeciwów ciała. Skończyło się na trwałym uszkodzeniu wzroku.

healingintelect

[#]   « 2018-03-13, 18:46:19 »
Doktor

To bardzo źle, jak ciało tak reaguje. Może coś robisz niezgodnie z techniką?. Oglądałeś jakieś filmy instruktażowe, przeczytałeś książkę? Lepiej jak zapytasz się na forum o tej tematyce, niż będziesz dalej karmił niski zbiesiony astral, swoim cierpieniem.

Mi to wygląda na jakiś błąd w sztuce. Podpięcie pod astral też możliwe. Samo oddychanie nie powinno sprawiać bólu i cierpienia, chyba, że uwierzyłeś w jakieś brednie i ciągniesz wysiłek na przekór swojemu ciału, kiedy ono mówi stop.
« Ostatnia zmiana: 2018-03-13, 18:51:12 wysłana przez healingintelect »

Doktor-X

[#]   « 2018-03-13, 17:41:35 »
Sam niewiem jak sie czuje, taka dziwna energia, dziwny nastrój, coś jakbym sie przeniósł gdzieś w czasie będąc w tym samym miejscu, ten stan nie ma raczej pozytywnego akcentu, raczej taki smutny, pusty, samotny. Jest tak za każdym razem gdy oddychałem rebirthingowo. A po sesji cała twarz mi sie trzesla jak galareta, powieki skakały aż sie nagrałem na telefonie.

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
[#]   « 2018-03-12, 10:36:00 »
Doktor-X
Inaczej się czujesz czyli jak?
Wszystko się da, tylko mogą być różne przyczyny innego samopoczucia. Po takiej sesji wręcz naturalne jest, że zmienia się samopoczucie i świadomość.
Jeśli przy oddechu, który ma dać oczyszczenie, wzrost energii i poszerzenie świadomości, miało by nastąpić lub aktywować się jakieś podłączenie, to jest to przydatna sytuacja, żeby zmienić własny wzorzec i intencje z tym związane. Inaczej mogło by nie wyjść na wierz z podświadomości.
Kluczowe jest uświadomienie na czym polega to inaczej.

healingintelect

[#]   « 2018-03-10, 21:43:31 »
Doktor

Pewnie się da. Najwięcej zależy od tego, czy masz obciążenia karmiczne z tą techniką i osobami, które Cię tego nauczyły.

Doktor-X

[#]   « 2018-03-10, 16:38:17 »
Można podłączać się pod astral poprzez oddychanie rebirthingowe ? Zrobiłem sobie właśnie godzinne oddychanie i czuje sie tak jakoś inaczej. Pamiętam że za każdym razem tak się czułem po rebirthingu.

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2017-01-09, 06:43:20 »
Na Uniwersytecie Medycznym (jak to śmiesznie brzmi) we Wrocławiu jest przedmiot: "Psychologia dla lekarzy". Już na 1 zajęciach przyszli medycy i dietetycy dowiadują się, że "nerwica to poważna choroba psychiczna i nie ma co próbować żadnych psychoterapii, tylko trzeba odpowiedzialnie stosować psychotropy".
Nie wiem, czy na innych uczelniach medycznych wmawia się studentom to samo?
A więc, ...  to jednak od gustu lekarza zależy, co jest, a co nie jest zaburzeniem zdrowia psychicznego (dziś już nie używa się w medycynie określenia "choroba psychiczna", żeby chronić chorych przed "wykluczeniem").

Owszem, jest nieskonczona ilość metod pracy nad sobą. O wielu z nich nie mamy w ogóle pojęcia. Jednak informacje dochodzą do nas, kiedy stajemy otwarci, by się uzdrowić. A intuicja prowadzi nas w kierunku uszczegółowienia metody skutecznej dla nas.

Mariomar

• Gość
[#]   « 2017-01-08, 15:20:11 »
Leszku

To my z Inga pierwszy raz zwróciliśmy uwagę na ten problem.

Ty bowiem cały czas twierdziles  (i wiele osób na forum roeniez) że afirmacje i medytacje są dla wszystkich, oprócz chorych psychicznie.

Ja jestem zdrowy psychicznie  - potwierdzone przez kilku lekarzy - a afirmacje mnie otepiaja, a medytacje powodują, ze odlatuje w świat duchowy i podwajają lęki w codziennym życiu.

Cieszę się, ze teraz przyznajesz nam rację. Mi się samemu marzy uzdrowienie i uwolnienie od lęków,  wbrew temu, co niektórzy napisali tu o mnie, jest to wręcz mój plan karmiczny na to wcielenie. I niestety, nie radzę sobie, ale też wiem,.co mi przy takich lękach nie sluzy.

I pragnę podkreślić - ja nie mówię ze afirmacje i.medytacje nie działają. Ja mówię, ze nie działają na mnie. Inga sama też o tym pisała. To jest właśnie to BHP w RD: nie wszystko wszystkim służy na tym świecie na danym poziomie rozwoju psychicznego.

I tez trzeba sie pogodzić.z tym, ze tyle ilu jest ludzi, tyle jest slusznych dróg rozwoju. I skoro Wszechświat daje nieograniczone możliwości, jest więc nieskonczona ilość metod pracy nad sobą. I nawet taki Mariomar jest.w stan ie wymyślić.metodę  rozwoju (chociaż wiem, ze metody nie zmienia mnie - to ja sam muszę.się zmierzyć że swoimi lękami, i mi w tym pomaga psychoterapia, gdzie NIE DA się uciec od siebie, tak to jest bolesne).

Leszek.Zadlo

• Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
[#]   « 2017-01-08, 12:57:58 »
tod
 Zgodzę się z Twoim "narzekaniem".
Nie raz pisałem, że praktyki duchowe są dla osób zdrowych, że nie powinno się medytować, póki jesteśmy w stanie nerwicy.
Ale, co innego przeczytać, a co innego zaakceptować.

tod

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-01-07, 14:22:54 »
Włączył mi się tryb narzekania na wszystko, skupiania się na tym co negatywne i ignorowanie tego co dobre.

Bo właściwie sporo skorzystałem z różnych metod, okazało się jednak że to nie wszystko czego ptrzebuje.

.......................................................................................
Tak od strony technicznej forum, to szkoda, że można edytować swoje posty tylko kilka (naście?) minut po ich napsianiu. Teraz nie pisałbym nowego posta, tylko zedytowałbym tego niżej. A tak moim zdaniem tworzy się bałagan jak piszę posta nad swoim własnym postem....
No i moim zdaniem dobrze by było jakby każdy użytkownik mógł przenosić swoje posty do innych tematów, a nie tylko moderatorzy.