Autor Wątek: Rebirthing - świadome oddychanie  (Przeczytany 23244 razy)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-10-20, 20:03:12 »
Spodobało mi się. Chętni bym się wybrała raz w tygodniu na taką sesję, na razie nic takiego nie widziałam w Toruniu. Może się jeszcze pojawi:) Ostatnio coraz więcej ciekawych dla mnie rzeczy się w tym mieście dzieje i już chyba nie muszę się wyprowadzać:))

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2011-10-20, 19:22:16 »
Jak już wcześniej gdzieś wspominałem, zacząłem regularnie uczęszczać na zajęcia rebirthingu (raz na 2 tygodnie). Wczoraj, w czasie sesji oddechowej, miałem niesamowite przeżycie mistyczne. Pod koniec sesji nagle oddech się uspokoił, a moje ciało jakby się rozpuściło. Wówczas moja świadomość rozlała się na cały Wszechświat. Nie chodzi o to, że gdzieś odpłynąłem, czy przeniosłem się w inny wymiar. Nie, nadal byłem świadomością w sali, gdzie odbywały się zajęcia oddechowe, a zarazem rozlałem się świadomością we Wszechświecie. To było coś tak, jakbym był całym wszechświatem.

Sesja trwała godzinę, a to doświadczenie mistyczne około 15 minut, ale dla mnie te 15 minut stało się wiecznością. Znikł czas, pojawiła się olbrzymia przestrzeń i wieczność, miałem wrażenie, że leżę i oddycham tu już kilka miesięcy (tyle miałem dodatkowego czasu), a nie 15 minut. No i ten oddech niesamowicie spowolnił. Oddychałem sobie tak łagodnie, że wdech trwał około pół minuty, i wydech tyleż.

Niesamowite przeżycie, polecam! :)
« Ostatnia zmiana: 2020-07-07, 21:27:12 wysłana przez AlohaState »