Autor Wątek: Afirmacje, dekrety i napełnianie pozytywami  (Przeczytany 21614 razy)

Tess

• Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-17, 19:23:21 »
Oczywiście.
Ja tylko sugerowałam, że możesz podumać :) 

Wiesz, kiedy ktoś czasem zadaje pytanie, to sformułowanie odpowiedzi powoduje, że odpowiadający układa sobie to wszystko 'po porządku' :)
Nie mówiąc o tym, ze korzystają z takiej dyskusji czytający.
Ja korzystam :)

A tak btw, nie rozumiem tego
to co podświadomośc uznaje za "życie" i tak nie ma znaczenia w duchowej rzeczywistości/ nie ma znaczenia dla spełnienia, miłości itd które są bezwarunkowe ,
.
Miłość jest istotnie bezwarunkowa.
Ale co masz na mysli mówiąc, ze to co uznaje podswiadomość za "życie" nie ma znaczenia w duchowej rzeczywistości ?

medżikowsky

• Gość
[#]   « 2015-02-17, 19:09:46 »
kurde nie mogłem się zalogować bo pisałem medżikowski, a przeciez jestem medżikowsky , już jestem ;)

Lynd, ale czy to odnosi się do tej przeszłości ? zobaczę to, thx :)

Tess, nawet mam swoją, teorię- wiem, że to co podświadomośc uznaje za "życie" i tak nie ma znaczenia w duchowej rzeczywistości/ nie ma znaczenia dla spełnienia, miłości itd które są bezwarunkowe , ale operuję na pozimie na którym pewne rzeczy istnieją i na tym poziomie musze prowadzić pertraktacje/ negocjacje ;)
« Ostatnia zmiana: 2015-02-17, 19:18:03 wysłana przez medżikowsky »

Tess

[#]   « 2015-02-17, 18:51:12 »
Leszek kiedyś Podał coś takiego - nie tyle afka ile stwierdzenie takie :) -
"Wszystkie informacje, które są istotne dla mnie, dla mojego życia / w moim życiu, przychodzą do mnie we własciwy sposób, we własciwym czasie i przez właściwych ludzi."
Jezeli to rozszerzymy na ogólne zdarzenia w życiu - to wynika z tego, że nic nie działo się bez przyczyny. Że było we własciwym czasie. Bo wcześniej nie byłes gotowy.

ŻE WSZYSTKO BYŁO I JEST PO COŚ.

Stąd - nie zrujnowałeś sobie życia !
Tylko,  być może, po raz pierwszy od wieeelu wcieleń :)),  doszedłeś do tego aby coś zobaczyć na trzeźwo i przytomnie i .... wyciagnąć wnioski.

I jeżeli już mówić o rujnowaniu życia czy czasu, to czyż to nie jest możliwe, że 'tamte' życia były 'marnowaniem' ?
Jak już ? :)
Skoro w tym życiu odegrały się najistotniejsze intencje przeniesione z tamtych inkarnacji ? To nieźle tam musiało być "naindoktrynowane" ;))
Możesz na ten temat podumać :)
« Ostatnia zmiana: 2015-02-17, 18:59:22 wysłana przez Tess »

Lynd Seagull

• Global Moderator
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-17, 18:37:19 »
Co powiesz na coś w stylu "zawsze i wszędzie jestem w odpowiednim miejcu" czy "wszystks co robię/co mi się przydarza służy mojemu najwyższemu dobru"?

medżikowsky

• Gość
[#]   « 2015-02-17, 18:32:09 »
a ja dalej zapytam o afirmacje...

Jakie jest zaprzeczenie neg myśli (poczuciu) że
"straciłem czas"
"straciłem okazje"
"zruinowałem/ zniszczyłem sobie życie"

Frisky

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-01-05, 16:36:36 »
Daniel Amen napisał kilka ciekawych książek, też konkretnych o ADHD, alzhaimerze i odmładzaniu
Wszystkie w temacie pozytywnego wpływania na siebie.

MOD: reklamowy link wycięty
« Ostatnia zmiana: 2014-01-05, 16:56:44 wysłana przez Lynd Seagull »

muszka91

[#]   « 2014-01-04, 20:55:53 »
Właśnie czytam książkę dr.Amena 'Zmień swój mózg, zmień swoje życie" który podaje naukowe dowody na to,że każda myśl istnieje realnie ,gdyż mózg reaguje i zachodzą chemiczne procesy i odpowiednie myśli uaktywniają odpowiednie obszary z mózgu. Poleca właśnie przeciwstawianie negatywów . Fajnie to wszystko naukowo wyjaśnia więc jak najbardziej dla sceptyków. Ja zawsze ufałam biologii ;))) teraz bardziej ufam afirmacjom dzięki tej pozycji. Tylko nie podoba mi się nacisk u niego jednak na leki ale oprócz nich zaleca naturalne sposoby pracy z mózgiem. Fajnie ,że afirmacje są jednym z nich , który naukowo działa. Afirmacje uspokajają mózg i wyłączają obszary , które np. w wyniku traum są nadaktywne.  Jest tego sporo i warto chociażby się zaznajomić jaki obszar jest za co odpowiedzialny i z czym się łączy ;-) a te leki , które podaje to jednak raczej omijać łukiem:D

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-01-04, 11:51:25 »
Kolejne dowody na działanie afirmacji:
"Książki zmieniają mózg – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu w Atlancie. Okazuje się, że czytanie thrillerów o wciągającej fabule i wartkiej akcji może zmienić – i to na trwałe – komórki nerwowe w naszym mózgu. W dodatku metafory bardzo mocno pobudzają wszystkie zmysły – słuch, wzrok, a nawet dotyk.
Neurobiolodzy z Emory University w Atlancie w Stanach Zjednoczonych przeprowadzili nietypowy eksperyment – grupie dwunastu ochotników polecili codziennie wieczorem czytać 30 stron powieści Roberta Harrisa pt. "Pompeja", po czym badali ich mózgi za pomocą funkcjonalnego rezonansu magnetycznego – podaje "Gazeta Wyborcza".
Okazało się, że aktywność mózgu jest wyraźnie podwyższona: zmieniała się ta część organu, która jest odpowiedzialna za rozumienie komunikatów językowych. Co więcej,
mózg osoby czytającej stale "opowiadał" znaną już sobie historię w tle.
Według neurobiologów czytanie książek pobudza też część mózgu odpowiedzialną za wszystkie doznania dotykowe. Wnioski są jednoznaczne – zdarzenia, które są opisywane w książce działają na wiele osób tak, jakby rzeczywiście ich doświadczały, a ten stan może utrzymać się nawet do pięciu dni po zakończonej lekturze."

Dla sceptyków;)

Monika Korbut

• Gość
[#]   « 2013-12-18, 15:06:18 »
Uwalniam się od przekonania jakoby było coś pilniejszego ,ważniejszego niż miłość

Olga

• olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-12-16, 21:51:52 »
Jam jest Jan Łasica ;)

taka kreskówka, skojarzenie ;)

Freeflight

• Gość
[#]   « 2013-12-16, 20:27:16 »
Monika

Dziękuję :-***

Monika Korbut

• Gość
[#]   « 2013-12-16, 15:03:34 »
Wilson

Jam jest przyjęciem wdzięczności ;))

Wilson

• Status: Poszukujący
[#]   « 2013-12-16, 09:47:25 »
Monika , jam jest wdzięcznością :)
:*

Monika Korbut

• Gość
[#]   « 2013-12-15, 23:24:44 »
Jam Jest siłą istoty światła bezpieczeństwa rozpuszczającą wpływ tych ,którzy byli przeciwni mojemu bezpieczeństwu.
Jam Jest bezpieczeństwem chcącym jedynie dla siebie jak najlepiej.
Jam Jest bezkonfliktowość bezpieczeństwa.
Jam Jest jedynie czysty umysł bezpieczeństwa.
Jam Jest duchowa moc stanu bezpieczeństwa
Jam Jest siłą niezwykłości ,cudowności ,jestestwa i światła bezpieczeństwa
Jam Jest przejawieniem najpiękniejszych inspiracji poprzez siebie i bezpieczeństwo
Jam Jest stałym poczuciem bezpieczeństwa w moim sercu
jam jest istotą zrodzoną jedynie z bezpieczeństwa
« Ostatnia zmiana: 2013-12-15, 23:27:40 wysłana przez Monika Korbut »