Autor Wątek: Afirmacje, dekrety i napełnianie pozytywami  (Przeczytany 18017 razy)

Indra

• Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-29, 22:09:29 »
też miałam niedawno takie rozkminy. W sensie wiem, że w rozwoju chodzi o odkrywanie prawdy na swój temat. Program pozytywny ładowany do pś to jednak nadal program. Choć można afirmacje potraktować jako medytację nad prawdą, nad odkryciem tejże prawdy w sobie.
Ja i tak jakoś nie mam samozaparcia do pracy z afkami, dekretami... i nie jestem pewna, czy mi to służy.

Magic

• Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-29, 22:02:16 »
Robot

Dekret

Wgrać nowy udoskonalony program do robota

Wgrywanie programu

Program wgrany

Robot zachowuje się zgodnie z doskonalszym programem

;)
Taaaaaaaaaaaaaaa... a spontanicznosci i swiadomosci w tym tyle, ze az srubki i nity rdzewieja :DDDDDD

Martinus

• Terapia Duszy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-29, 22:00:17 »
Robot

Dekret

Wgrać nowy udoskonalony program do robota

Wgrywanie programu

Program wgrany

Robot zachowuje się zgodnie z doskonalszym programem

;)

Magic

• Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-29, 21:23:47 »
Nie uwazacie, ze dekret ani afirmacje czy NLP nie sa po prostu w stanie zalatwic pewnych rzeczy za was? Zlote mysli, budowanie wizerunku, uczenie sie psychologicznych technik dialogu czym sa jesli nie tylko wyzbywaniem sie naturalnosci?;)
Wszyscy wiemy, ze stosowanie stereotypow to tylko inna forma samoobrony i hamowania swojego zaufania i wystawiania nadziei i milosci na kolejna probe. Najwiekszym problemem jest to, ze ludzie w ogole probuja. Kombinuja. Staraja sie, zabiegaja, zdobywaja, imponuja itd itp. Po co? Przeciez to tylko wszystko mechanizmy zaprzegajace ego. A gdzie w tym wszystkim miejsce na uniwersalna, odkrywcza, naturalna, wszechogarniajaca, wszechobecna, promieniujaca, spelniona, radosna, ponadczasowa i jednoczaca samorealizujaca sie milosc i laczenie, stopniowe dopelnianie sie na wszelkich mozliwych plaszczyznach z ta wspaniala, niepowtarzalna, wyjatkowa i doskonale do nas dostrojona druga polowka? :))))