Autor Wątek: Afirmacje, dekrety i napełnianie pozytywami  (Przeczytany 72773 razy)

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-01, 22:46:23 »
Z akceptacją to moje.
...
 Prawda jset jedna, owszem, ale ludzie nie chcą prawdy tylko ładnych kłamstw.

I moje ;)

a czy widzą, że tego chcą ? jakby widzieli, to pewnie by byli obudzeni :D

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 22:35:28 »
Pewnie dlatego, że nikt by ich nie chciał słuchać. Sam dobrze wiesz, co oświeceni powinni robić. Reszta forum pewnie też wie, choć może ma inne przekonania od Ciebie. I pewnie gdyby porozmawialiby sobie z oświeconym, wysłali by go na sesję ;)

Hahahaha swietne :D
Napomkne tylko, ze kiedys bylo 2 popularnych oswieconych. Jeden dal poczatek religii a drugi filozofii. No i ludzie jednak za nimi poszli.... ;)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 22:33:53 »
Z akceptacją to moje. Z wiedzeniem i niemówieniem, coś kojarzę że pisałeś Davvidii. W każdym razie to co mówisz, raczej sie nie dzieje: nie ma masy oświeconych otwierających szkoły czy aśramy. Dlaczego?

Pewnie dlatego, że nikt by ich nie chciał słuchać. Sam dobrze wiesz, co oświeceni powinni robić. Reszta forum pewnie też wie, choć może ma inne przekonania od Ciebie. I pewnie gdyby porozmawialiby sobie z oświeconym, wysłali by go na sesję ;)

Ninja edit: dlatego też tyle jest różnych poglądów, szkół i nauk, czasem wręcz całkowicie sprzecznych ze sobą. Prawda jset jedna, owszem, ale ludzie nie chcą prawdy tylko ładnych kłamstw.

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 22:24:16 »
Sam niedawno pisałeś "kto wie, ten nie mówi." Skoro oświecenie to totalna akceptacja tego co jest, nie rozumiem czemu by mieli podnosić jakieś wibracje czy ogólną świadomość.
Lynd - pisalem dokladnie odwrotnie - wiesz ze mozesz znalezc jak bedziesz chcial - mowilem, ze nalezaloby sie dzielic taka wiedza dla dobra ogolu bo przeciez podobno taka jest misja nas wszystkich - zbiorowe podnoszenie swiadomosci.
Mam tez moze czasem problemy z pamiecia ale zebym pisal, ze oswiecenie to totalna akceptacja..... to juz w ogole nie moje ;/

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 22:21:39 »
Lynd: co druga osoba oswiecona I z wielkim kapitalem nie zajmowalaby sie raczej kupnem kolejnych samochodow czy posiadlosci ale podnosilaby wibracje ogolu ludzi poprzez otwieranie osrodkow ksztalcacych, podnoszenie ogolnej swiadomosci, dzialalnosc edukacyjna itp.

Sam niedawno pisałeś "kto wie, ten nie mówi." Skoro oświecenie to totalna akceptacja tego co jest, nie rozumiem czemu by mieli podnosić jakieś wibracje czy ogólną świadomość.

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 22:20:45 »
Nie, po prostu lubię rzeczową dyskusje.
Udowodnij, bo poki co nie wierze :D

taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-01, 22:19:50 »
Nie, po prostu lubię rzeczową dyskusje.

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 22:17:47 »
"co druga osoba oswiecona I z wielkim kapitalem nie zajmowalaby sie raczej kupnem kolejnych samochodow czy posiadlosci ale podnosilaby wibracje ogolu ludzi poprzez otwieranie osrodkow ksztalcacych, podnoszenie ogolnej swiadomosci, dzialalnosc edukacyjna itp. "

typowo maryjne objawienia ;)
Ale ja nie jestem Maryja.... Pomyslalem tylko co bym zrobil z taka zafirmowana kasa. Z zadnej ksiazki religijnej tez tego nie wzialem. Zastanawia mnie raczej skad Twoje wszystkie tego typu przypuszczenia. Szepce Ci cos do ucha co ja mysle? ;)

taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-01, 22:14:51 »
"co druga osoba oswiecona I z wielkim kapitalem nie zajmowalaby sie raczej kupnem kolejnych samochodow czy posiadlosci ale podnosilaby wibracje ogolu ludzi poprzez otwieranie osrodkow ksztalcacych, podnoszenie ogolnej swiadomosci, dzialalnosc edukacyjna itp. "

typowo maryjne objawienia ;)

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 22:11:03 »
Bo może rozwalić sobie życie.

;)

No, a objawienia= wywałki.
Zapalkami mozna spalic dom, znaczy ze maja byc zakazane i nielegalne?
A... wywalanki..... no tak.....nie rozumiem ;)

taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-01, 22:08:55 »
Jak komus potrzebne to czemu ma nie uzyawac.

Bo może rozwalić sobie życie.

;)

No, a objawienia= wywałki.

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 22:01:48 »
Mowie, ze afirmacje to troche duchowe samokomplementowanie. Jak komus potrzebne to czemu ma nie uzyawac. Pozniej najwyzej je odrzuci jak juz bedzie mial wieksza samoswiadomosc siebie i wlasnych realnych mozliwosci na dana chwile. Ale na poczatek i na pocieche moga byc. Taka obietnica i wyznaczenie celu. Zamek na piasku.

matek

  • Gość
[#]   « 2013-10-01, 21:59:24 »
http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=89

Ten artykul moze sporo wyjasnic  jesli chodzi o "pozytywne myslenie".

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-01, 21:57:12 »
Magic spryciuro, mówisz, że wszystko tylko na zewnątrz ? ;)

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-01, 21:55:13 »
w tym kontekście , sugestia jest bardzo wyraźna, nick też się zgadza :)
Mowisz, ze pasuje do Ciebie? Nie bylo to zamierzone ale w sumie uderz w stol a nozyce sie odezwa. Coz, ciesze sie ze pomoglem Ci lepiej sie zrozumiec. Teraz musisz juz dalej isc sam ;)