Autor Wątek: Strzygi  (Przeczytany 35768 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-31, 06:24:33 »
Tess
Demony też bywają sprytne. Szczególnie, kiedy chcą omamić , usidlić swą ofiarę. Nie znaczy to, żeby były inteligentne.

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-30, 22:47:21 »
Inga, myślałem ze można obdarzyć strzygę miłością a wtedy ona ucieknie, zniknie z naszego życia, albo zacznie się wić jak na katolickich egzorcyzmach...

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-30, 22:30:37 »

Typowa strzyga wykazuje cechy typowe dla psychopaty. Przede wszystkim niezdolność do przeżywania uczuć wyższych i brak współczucia.

Strzyga, w odrónieniu od zwyłych demonów, jesty inteligentna. A to jesy OGROMNA różnica, jak miedzy małpą, a człowiekiem.

Własciwe podejście do strzyg, to przestać ich potrzebować i przesgtać się ich bać. To musi zajść na poziome świadomym i podświadomym!

To prawda, że typowa strzyga to psychopata.
Ból, cierpienie ją bawi. Walkę kocha. Zbiera w ten sposób energię niezbędną jej do przeżycia.
Najgorsze co można jej zrobić to ją olać. Totalnie !
Tak jakby nigdy jej nie było.
Uschnie i ... odpadnie.

I reszta w ręku Dobrego Boga .

Natomiast nie wydaje mi się, żeby typową cechą strzyg była inteligencja.
Znam takie które były inteligentne. I takie które są głupie i puste jak nie wiem co. Za to niebywale sprytne.
Spryt, cwaniactwo i bezwzględność, przy absolutnym braku empatii.
To je wyróżnia.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-30, 20:44:02 »
Kaja
To prawo Huny mówi TWÓJ świat jest takim, jakim sobie go wyobrażasz".
TWÓJ, a nie obiektywnie istniejący.
Jeśli wierzysz świadomie i podświadomie, że w Twoim świecie brak jest strzyg, to w Twoim świecie ich nie będzie :)
Ale jeśli Twoja podświadomość ma interes w tym, zeby utrzymywać kontakty ze strzygami, czy psychopatami, to oni będą.
« Ostatnia zmiana: 2015-12-30, 20:49:07 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-30, 16:46:19 »
No przecież
To w co wierzysz staje się prawda.
Świat jest taki jaki myślisz że jest.itd. :)

haha, świetny wpis ; )

to w co wierzysz staje się regułą wg której działasz, ale nie staje się to nadrzędne wobec praw i mechanizmów funkcjonowania świata opartych na prawdzie, wyjście ponad nie umożliwia poznanie prawdy , albo  wiara oparta na prawdzie o ile z nią łączy, wtedy poprzez wiarę/poznanie stajesz się świadomym ucieleśnieniem prawdy

więc o ile jest to kwestia zaprzestania inwestowania w wiarę, która tworzy z ludzi strzygi to wtedy na pewno pomoże ; )
a najlepiej jest oprzeć swoją wiarę o atmiczną prawdę wtedy rozwiązuje to (w zależności od jej świadomej i podświadomej głębokości) problemy związane zarówno z subiektywną wyobraźnią, która bywa bujna, jak i bardziej obiektywną iluzją oraz skutki ulegania jednemu i drugiemu : )

tak nawiązując do uzdrowicieli-cudotwórców jeden z nich jakby coś w ten deseń to tłumaczy:
https://www.youtube.com/watch?v=kxe-qxnoBlE

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-12-30, 15:48:51 »
Kto by się odważył obdarować miłością strzygę?
Strzygi unikają osób które emanują miłoscią, po prostu odchodzą.

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-30, 15:42:44 »
Strzygi w astralu obdarowane miłością giną, a w świecie materialnym jak reagują?

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-12-30, 14:53:15 »
Ze strzygami to naprawdę trzeba uważać, bo bardzo niszcząco działąją na serce. Muszą to robic żeby chronic siebie, bo je miłość zabija.

Kaja

  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-30, 14:24:54 »
Kaja
Można przestać wierzyć, że istnieją psychopaci? Czy wtedy znikną ze świata? :)


No przecież
To w co wierzysz staje się prawda.
Świat jest taki jaki myślisz że jest.itd. :)

Kaja

  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-30, 13:13:55 »
Przecież zawsze będę wiedziała, że one istnieją.
Skąd wiesz? Piszesz, że ktoś Ci powiedział, jak dla mnie słaby dowód. W dodatku jakie implikacje dla Ciebie z tego wynikają, których też chyba nie jesteś do końca świadoma.
Typowe w całej tej teorii o strzygach jest odwracanie uwagi od siebie, bezsilność bo przecież wszystko przez te strzygi, no i można wieki zastanawiać się co zrobić z tymi strzygami.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-30, 12:50:54 »
Kaja
Można przestać wierzyć, że istnieją psychopaci? Czy wtedy znikną ze świata? :)

Typowa strzyga wykazuje cechy typowe dla psychopaty. Przede wszystkim niezdolność do przeżywania uczuć wyższych i brak współczucia. Do tego jest zadufana w sobie i uważa, że tyko ona ma rację. Przez ludzi z zewnątrz może być postrzegana jako stabilna emocjonalnie, jako ktoś, na kim można polegać, bo nie zmienia zdania. Te cechy są pożądane przez zagubione w świecie Aniołki! Natomiast przy bliższym kontakcie okazyje się, że psychopata znęca się nad najbliższmi (bo gardzi słabszymi, a boi się silniejszych) oraz nad urojonymi wrogami. I nie szczędzi na to sił i środków. 

Strzyga, w odrónieniu od zwyłych demonów, jesty inteligentna. A to jesy OGROMNA różnica, jak miedzy małpą, a człowiekiem.

Własciwe podejście do strzyg, to przestać ich potrzebować i przesgtać się ich bać. To musi zajść na poziome świadomym i podświadomym!
« Ostatnia zmiana: 2015-12-30, 12:54:17 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-30, 12:37:37 »
Malgos
Cytuj
np. znam jednego strzygonia, który potrafi być czarujący i on chce być z moja koleżanką, i co ja mam jej go zachwalać.? Zaraz wszyscy powiedzą, że skoro ona ma takie intencje, to niech z nim sobie będzie.
mnie ciekawi skąd wiesz, że to jest strzygoń? i jak odróżniasz go od tych drugich o których pisał Leszek,
generalnie jak to się stało że zobaczyłaś w innych strzygi i jak je odróżniasz od innych ludzi

Malgos

  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-30, 11:56:00 »
Kaja, jak to przestać wierzyć, na zasadzie iluzji?, że teraz sobie przestane wierzyć, żeby mi się żyło przyjemniej? Przecież zawsze będę wiedziała, że one istnieją.
  Próbowałam wmawiać sobie, że można sobie z nimi żyć w miarę normalnie, że gdybym kiedyś utknęła w sytuacji życiowej, że musiałabym z nimi żyć, np. mając takie dziecko, opiekować się rodzicem starszym, czy mieć rodzeństwo ( co miało miejsce)  , to nic się takiego nie dzieje, że musiałabym sobie poradzić.
Ja zwyczajnie nie mogę sobie pozwolić na to, żeby nie wierzyć, bo tez często wiąże się  to z odpowiedzialnością za innych, np. znam jednego strzygonia, który potrafi być czarujący i on chce być z moja koleżanką, i co ja mam jej go zachwalać.? Zaraz wszyscy powiedzą, że skoro ona ma takie intencje, to niech z nim sobie będzie. Ale to jest prosty przykład, a co z dziećmi, które daje się pod opiekę takim osobom. Też można powiedzieć, skoro maja takie intencje? Ale ja za dużo przeszłam w dzieciństwie, żeby to tak wszystko olewać, bądź delikatniej mieć do tego dystans.
Dziękuje za wpisy

Kaja

  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-30, 11:14:29 »
      Z tego jak piszecie o tym temacie, to widzę, ze trzeba mieć duży dystans do tych istot, a ja jeszcze tak nie potrafie.

Może wystarczy przestać w nie wierzyć :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-29, 23:37:49 »
Malgos
tamten tekst który zlinkowałem i część z tego przytoczyłem jest dokładnie o tym jak to wygląda z punktu widzenia atmy

podchodzić do ograniczeń można w różny sposób, są też metody odwołujące się do tego co jest ponadczasowe i nieuwarunkowane oraz energii z tego poziomu, niekoniecznie trzeba się wznieść na ten poziom - można ściągnąć tą energię , wtedy często przydaje się do tego jakiś otwarty kanał/łącznik i wiara, przykład gościa który biega po scenie i się wydziera a proces opiera się na prawdzie/wierze w to że  "cokolwiek ma swój początek musi mieć też swój koniec" oraz "teraz nadszedł tego koniec" ... dzięki odwołaniu się do Tego co nie ma początku, ani końca, tożsamego z naszą własną prawdziwą naturą:
https://www.youtube.com/watch?v=G6zIUWgw_mM
« Ostatnia zmiana: 2015-12-29, 23:41:00 wysłana przez Frisky »