Autor Wątek: Różne cechy i atrybuty boskich energii  (Przeczytany 34733 razy)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-06, 16:55:57 »
Poafirmowałem wczoraj i od razu świerze spojrzenie, kierunek, energia w temacie. Nawet nie bolało, ale strrrrraszzznie się nie chciało...

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-05, 01:54:56 »
naprawde to był taki trudny moment i pod wpływem tego wolnościowo-hipisowskiego p*&*lenia w tym wątku podświadomość została wyprowadzona na manowce w tym zakresie i dopiero się budze z tego letargu , ciekawe też , że osoby dominujące w tej dyskusji się wtedy zarejestrowały na forum aby tu w tym temacie pisać (negować go), tak jak bym sobie ich ściągnął , by doczepiły się do tych moich wątpliwości
« Ostatnia zmiana: 2017-10-05, 09:32:12 wysłana przez almighty »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-10-04, 17:36:44 »
dżony

Według mnie najłatwiejszy kierunek,to właśnie z Bogiem i jego prowadzeniem. Ja to odczuwam jak "chujowo, ale stabilnie" :) Jest wiele osób, radzących sobie bez modlitw, samymi afirmacjami, ale prawdopodobnie mają na tyle dobrą karmę, że im to wystarcza. Gratuluję wyboru.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-04, 17:03:51 »
Pod wpływem chaotycznej, popieprzonej i negującej temat dyskusji w tym watku przestałem afirmować i całkowicie zostawiłem temat kluczowej kwestii Boga, jako tzw UA.

Propagowana tu filozofia rozwoju 'bez Boga' , wydźwięku, że to brednie itd że bez tego to jest zajebiście, jest lepiej , łatwiej itd w połączeniu z chwilowymi wątpliwościami, zagubieniem, które chciałem tu wyjaśnic, podziałała i zarezonowała z moimi wzorcami odłączenia od Boga (najlepszej części siebie).

Teraz nie będę już tak głupi , naiwny i będe robił swoje i proszę moderacje by syf szedł w miare możliwości do syfu, jak jest 10 stron to nie wiem jak mam to zglaszac i nie chce mi się szukać gdzie dokładnie się to zaczęło, ale praktycznie cała dyskusja jest do wy***ania.
« Ostatnia zmiana: 2017-10-04, 17:13:56 wysłana przez dżonny »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-09-04, 13:13:25 »
ależ wchodź sobie w co tam chcesz , ale komunikacja wymaga wspólnych definicji , skoro piszesz to do innych i jednocześnie zwisa ci jak to odbierają, no to czemu ma to służyć? chwaleniu się? ok : D

mogę napisać do innych, że nie ma wyższej świadomości od świadomości Kryszny i olać to jak to inni rozumieją i kojarzą (a często kojarzyć to będą zgodnie ze stereotypami czy nakładać na to jakieś swoje wyobrażenia), a potem zastanawiać się czemu tak a nie inaczej to komentują

Nie widzę, akurat tu ;) żadnych gierek, a bardzo przytomną uwagę :)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-04, 11:49:53 »
ależ wchodź sobie w co tam chcesz , ale komunikacja wymaga wspólnych definicji , skoro piszesz to do innych i jednocześnie zwisa ci jak to odbierają, no to czemu ma to służyć? chwaleniu się? ok : D

Bhupati.. znamy się trochę, w te gierki z Tobą jednak grać nie będę, jak nie ma rezonansu lub wspólnych doświadczeń to nie ma.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-04, 11:33:11 »
ależ wchodź sobie w co tam chcesz , ale komunikacja wymaga wspólnych definicji , skoro piszesz to do innych i jednocześnie zwisa ci jak to odbierają, no to czemu ma to służyć? chwaleniu się? ok : D

mogę napisać do innych, że nie ma wyższej świadomości od świadomości Kryszny i olać to jak to inni rozumieją i kojarzą (a często kojarzyć to będą zgodnie ze stereotypami czy nakładać na to jakieś swoje wyobrażenia), a potem zastanawiać się czemu tak a nie inaczej to komentują 

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-04, 10:49:24 »
to zależy od tego jak definiujemy Przestrzeń - jeśli jako jeden z pięciu elementów , ten najsubtelniejszy i przenikający wszystko, wtedy jest to związane z polem, a każde pole ma swego Pana pola - świadomość wykraczającą ponad to pole ( czyli stojącą wyżej w naturalnej hierarchii - pole jest zależne od Pana pola, a nie odwrotnie) , albo żeński odpowiednik, kojarzony bardziej z energią kontrolującą dane pole : )

A definiuj sobie jak chcesz Frisky, ja tam w Twoje definicje nie wchodze, a w nieskończoną Przestrzeń/Świadomość tak :) 

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-04, 10:13:28 »
To że świadomosć  może sie różnicować/dzielić, nie zmienia faktu że może się również łączyć i że na pierwotnym poziomie jest Jedna. Poza tym nie ma bardziej pierwotnej świadomości/obserwatora niż Przestrzeń

to zależy od tego jak definiujemy Przestrzeń - jeśli jako jeden z pięciu elementów , ten najsubtelniejszy i przenikający wszystko, wtedy jest to związane z polem, a każde pole ma swego Pana pola - świadomość wykraczającą ponad to pole ( czyli stojącą wyżej w naturalnej hierarchii - pole jest zależne od Pana pola, a nie odwrotnie) , albo żeński odpowiednik, kojarzony bardziej z energią kontrolującą dane pole : )
« Ostatnia zmiana: 2017-09-04, 10:15:58 wysłana przez Frisky »

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-04, 09:04:42 »
Jest jeszcze kilka tych obserwatorów, obserwujących i doświadczajacych, ale nie chce mi się przypominać.

To że świadomosć  może sie różnicować/dzielić, nie zmienia faktu że może się również łączyć i że na pierwotnym poziomie jest Jedna. Poza tym nie ma bardziej pierwotnej świadomości/obserwatora niż Przestrzeń

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-09-04, 01:10:24 »
tym który się śmieje, przestrzenią w której jest śmiejący i śmiech oraz samym śmiechem...

Jest jeszcze kilka tych obserwatorów, obserwujących i doświadczajacych, ale nie chce mi się przypominać.

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-01, 09:52:42 »
odkryłem fajną rzecz. Podczas dzisiejszej medytacji uświadomiłem sobie, że koncentracja, to świadomość, a obserwacja, to obserwator. Na chwilę obecną sądzę, że te dwie rzeczy budują świadomość człowieka.

Z mojego doświadczenie wynika że to świadomośc obserwuje/doświadcza świadomości

Kiedyś w poszerzonym stanie świadomości byłem jednocześnie: tym który się śmieje, przestrzenią w której jest śmiejący i śmiech oraz samym śmiechem...

Życie, Cud, Magia, Świadomość, Nieograniczoność to jedno i to samo :)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-31, 20:37:44 »
odkryłem fajną rzecz. Podczas dzisiejszej medytacji uświadomiłem sobie, że koncentracja, to świadomość, a obserwacja, to obserwator. Na chwilę obecną sądzę, że te dwie rzeczy budują świadomość człowieka.

Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-08-31, 15:30:28 »
(...) ufam sobie, swoim umiejętnościom , wierzę w siebie i w potęgę własnej Natury, tak jestem nieosowojony i nieujarzmiony przez nikogo, jestem sobie panem, mogę  pójść gdziekolwiek zechcę i zrobic to co tylko zechcę, tak jestem niecywilizowany, pierwotny, nieskażony; jestem dziki... "

Oh! Yeah! :)))

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-08-31, 14:41:49 »
A jak!
"Jestem dzikusem, przemieszczam się jednym susem"

skok/przeskok :)

"...jestem dziki , moje czyste zmysły odbierają wszystko co dzieje się w polu mojej uważności a układ nerwowy odczytuje i przenosi impulsy bez zakłóceń, umożliwiając natychmiastową instynktowną reakcję, jestem w pełni obecny  tu i teraz, w mojej krwi i komórkach krąży witalność i żywotność natury  której jestem świadomy i z którą jestem połączony,
jestem czujny, maksymalnie uważny i jednocześnie maksymalnie odprężony, ufam sobie, swoim umiejętnościom , wierzę w siebie i w potęgę własnej Natury, tak jestem nieosowojony i nieujarzmiony przez nikogo, jestem sobie panem, mogę  pójść gdziekolwiek zechcę i zrobic to co tylko zechcę, tak jestem niecywilizowany, pierwotny, nieskażony; jestem dziki... "