Autor Wątek: Różne cechy i atrybuty boskich energii  (Przeczytany 34736 razy)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-31, 13:33:22 »
Ja też doświadczam przepływów energii Miłości, Mocy itp. (bo przypuszczam, że o to Ci chodzi), tylko nie nazywam tego Bogiem.
Wygląda, że o coś więcej ale już nie zamierzam tego drążyć

Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-08-31, 00:29:05 »
Z ciebie też jest niezły dzikus Facilite :)

A jak!
"Jestem dzikusem, przemieszczam się jednym susem"

https://www.youtube.com/watch?v=AZ3xecTzXsU

;)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-30, 22:48:38 »
Z ciebie też jest niezły dzikus Facilite :)

Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-08-30, 22:02:05 »
Super fala :)

Wznosząca ;)

https://www.youtube.com/watch?v=pCYKfdJvHEg

Całkiem fajny przekaz :)


brak moderatorów, brak porządku na forum i w umysłach ;)

Zauważyłam, że do porządkowania świata wokół siebie nawołują zazwyczaj (taka reguła, nie że zawsze) osoby, które mają bałagan w głowie. Przeszkadza im ten wewnętrzny stan, więc chcą zajmować się tym, co jako pierwsze rzuca im się w oczy - bałaganem na zewnątrz.

Zgadzam się z Monkasem - fora, na których porządek nie jest najwyższą wartością, żyją własnym życiem. Wszędzie tam, gdzie panuje zbytni porządek życie raczej słabo się rozwija.

No ale rozumiem Cię Dżonny, nabruździliśmy w Twoim wątku ;) Też mnie denerwowało, gdy ktoś się "rozbijał" w moich ;)

jesteście dzikusami:)

:)
Przypomniało mi się, że rodzice tak do mnie mówili, jak byłam mała. Ale wtedy nie miało to pozytywnego wydźwięku.
Teraz nie odbieram tego negatywnie (niezależnie od intencji osoby, która mnie tak nazywa), wręcz przeciwnie.

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-08-30, 19:39:52 »
jesteście dzikusami:)

Wreszcie jakieś dobre slowo :)

... a nie tylko egzaminy , dewaluacje i krytyka ;)
« Ostatnia zmiana: 2017-08-30, 19:44:08 wysłana przez monkas »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-30, 18:52:06 »
jesteście dzikusami:)

Nie wiem czemu, ale mnie to śmieszy.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-30, 17:51:49 »
jesteście dzikusami:)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-30, 17:45:40 »
raczej jestem tu bo nie realizuje boskiego planu i swojego potencjału ;) nie czuje tu tych energii, tu trafiam gdy uciekam przed nimi ;)

ale w sumie nawet nie czytam tego co tu między sobą piszecie, więc może nadzieja dla mnie jeszcze jest ;)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-08-30, 16:43:43 »



brak moderatorów, brak porządku na forum i w umysłach ;)

rzeka nie-wiadomo-czego



Taki był Boży plan od samego początku.
Wszyscy jesteśmy oświeconymi dziećmi bożymi,
którzy bawią się w życzliwość, szacunek i akceptację dla siebie na wzajem.



...


A nie czekaj... welcome to the real world.
Przerośnięte ega, dda, zaburzenia różnorakie, pogubieni w sobie i w rzeczywistości, powiązanie astralne, może z czasem ktoś otrzeźwiewa.

Happy shit day.

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-08-30, 16:28:20 »
jaja;) ordung muss sein ;)

PS "Trochę poważniej; z mojego doświadczenia to akurat tego typu fora trzymają się porządku którym  steruje dynamiczny proces interakcji między użytkownikami i ich energiami, to taki ukryty porządek ;)"
« Ostatnia zmiana: 2017-08-30, 16:37:53 wysłana przez monkas »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-30, 16:26:01 »
brak moderatorów, brak porządku na forum i w umysłach ;)

rzeka nie-wiadomo-czego

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-08-30, 16:24:20 »
życie ;)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-30, 16:22:54 »
a tak poza tym to szkoda że wątek zamienił się w rzekę nie-wiadomo-czego i nie ma osób które mogłyby wypowiedzieć się NA TEMAT

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-30, 16:20:02 »
większość ludzi ma to do siebie że działa w sposób nieświadomy i często nie ma ochoty wychodzić z tego stanu gdyż wiązałoby się to z bólem, lub emocjami, z którymi w ich sytuacji życiowej, przy obecnych nawykach nie byli by w stanie sobie poradzić i musieliby wywrócić wszystko do góry nogami

dla osób bardziej wyciszonych , czy bardziej nastawionych na rfeleksje nad swoim zachowaniem u siebie wiele widzą u innych i takie nieświadome zachowanie może być bardzo oczywiste i to że ktoś coś wie lepiej niż ta druga osoba sama jest w sumie częste

więc druga osoba często może wiedzieć lepiej co się u kogo dzieje na jakimś tam poziomie , a nawet lepiej znać rozwiązanie jej problemów

inna sprawa czy ktoś sygnalizuje otwartość na opinię / radę

jeszcze inna, że każdy ma prawo sobie wygłaszać swoje opinie jeśli ma na nie ochote

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-08-30, 16:03:45 »


***każdy sam potrafi znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie, że każdy sam jest zdolny decydować o sobie, że każdy sam jest w stanie poznać i zrozumieć siebie, nie musiałbyś nikomu wciskać swoich "mądrości". Z szacunku do siebie i innych zająłbyś się sobą, czyli jedyną osobą, do której możesz mieć 100% dostępu.
****


Super fala :), w tym otwarciu też są fajne fale.

https://www.youtube.com/watch?v=pCYKfdJvHEg