Autor Wątek: Afirmacje, dekrety i napełnianie pozytywami  (Przeczytany 72698 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-07, 06:27:01 »
Po co w ogóle napełniać się jakimiś "bzdurnymi" pozytywami? Przecież wiadomo (z prasy, radia i tv), że życie to syf. Potwierdzają tę opinię niektórzy zaawansowani w rozwoju Forumowicze :)
A JAK JEST NAPRAWDĘ?
"Najlepsze lekarstwo na wszelkie dolegliwości : koherencja serca.... to stan kiedy skupisz się na czymś pozytywnym : zaczniesz wspominać coś miłego to wykres zmienności rytmu serca ten zaczyna przypominać sinusoidę. Początkowo oczywiście niewyraźnie, ale im głębiej wchodzisz w ten stan, tym wykres coraz bardziej zbliża się do matematycznego ideału.

To właśnie stan koherencji serca - gdy zmienność jego rytmu powoli wznosi się i opada.

Jest to bardzo wyjątkowy stan dla naszej psychiki i ciała....ponieważ zaczyna spadać poziom kortyzolu, podnosi się poziom hormonu młodości DHEA, nasz mózg uruchamia procesy samoleczenia, zaczynamy odczuwać miłość, pewność siebie, zaufanie, wdzięczność...

Koherencję można ćwiczyć i można być w niej mistrzem !!!!
Jak ćwiczyć ? Weź kilka głębokich oddechów brzusznych, przywołaj miłe wspomnienia lub fantazjuj i trwaj w tym stanie jak najdłużej....."
http://www.youtube.com/watch?v=rZ2qrgdzkJ4&feature=share

Miłych i owocnych ćwiczeń! I ćwiczcie tak długo, aż wam przejdzie sraczka na rzeczywistość :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-07, 06:21:34 »
Magic
Dobro i zło to tylko SUBIEKTYWNE oceny, A NIE  ŻYCIE.
żYCIE JEST, JAKIE JEST. tO my mu nadajemy wartość.
Medytuj, a pojmiesz :)

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-06, 22:23:06 »
A ja mam takie male ale powazne pytanie: jesli istnieje dualizm i Bog czy inna sila Zen (albo my sami), ktora udziela nam lekcji, ktorych natura doswiadczania nie jest przyjemna ani mila to dlaczego wszyscy szukamy pozytywow zamiast swiadomej rownowagi skoro zycie to dobro i zlo, mile i niemile, jin i jang? Dlaczego jest tyle problemow z akceptowaniem zycia takiego jakim jest i tak ciezko postrzegane jest swiadoma odpowiedzialnosc za decyzje w sytuacjach, ktore przychodza? Czy nie na tym polega cala karma? Na odpowiedzialnosci i rownowadze miedzy dobrym a zlym?
« Ostatnia zmiana: 2013-10-06, 22:28:50 wysłana przez Magic »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-06, 20:24:43 »
Mam nadzieję, ze zgodnie z tytułem wątku zacznie się tu napełnianie pozytywami :)
Choć już kilka pozytywnych wypowiedzi się nalazło.

Barnaba Kwapiński

  • Gość
[#]   « 2013-10-06, 19:59:06 »
ja również bardzo lubię Leszka ,warto słuchać ludzi właśnie z pozytywnym nastawieniem i którzy potrafią do tego zachęcać innych.

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-10-06, 19:26:29 »




Cóż ,moje podsumowaanie brzmi nie będę grała z wami w wasze gry !O co ci właściwie chodzi ,bo chyba nudzisz sie w domu .A po z atym jesli jestem komuś wdzięczna ,to moja sprawa i nie tobie tego oceniać .I moja sprawa za co ejstem komu wdzięczna ,nie mussiz wiedziec ,to nie przesłuchanie ,a po z atym takim tonem jakim do mnie piszesz dla mnie to znak ,by zakończyc z tobą tę dziwną rozmowę .Nie dam ci szansy na pobawienie się z nudy w domu.To jest forum ,nie program telewizyjny ,gdzie wypowiada sie jeden prezenter .Skoro ktoś coś moze napisac ,to drugi moze odpowiedziec ,,więc nie pisz mi bzdur ,ze czegoś mam nie robic.I nie przytaczaj mi nieprzytomnych wypowiedzi .ja pisze swoje ,wiec w czym problem ,czyżby te forum opierało sie na niektórych osobach ,które mogą coś pisać?!!jesli cos do ciebie napisałam to w nagłówku jest twój nik ,inne odpowiedzi jak widzisz są do innych ,wiec w czym problem ,czyba jetses dzisiaj sfrustrowany i nierozładowany !!!!!!!!!!!!!!

Oj Monika, dałaś czadu.

To jest świetne podsumowanie ciebie. Nic dodać, nic ująć. Pokazałaś się w pełnym świetle.

anirazu

  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-10-06, 19:10:18 »
anirazu

śmieszne jest to ,ze dziwi was ,ze lubię Pana Leszka


Droga Łaskawa Pani Moniko, jak na tym oto forum nie lubi ktoś Pana Leszka Żądło, to jest to tylko jakiś wyjątek, którego nawet nie można zakwalifikować do mniejszości. Bolesne rzeczywiście jest natomiast to, iż tylko Pani wypowiada się o nim i w ogóle wspomina jego dostojne imię z tak jednoznacznie stosownym oczywistym uszanowaniem... ;)

taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-06, 15:42:48 »
Nie czytałem, też cię lubie i pozdrawiam ciepło :*

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-10-06, 15:41:03 »


JO34



Monika,
nie jesteś sama wielu ludzi lubi Leszka i ja też do nich należę ;)
Nie wchodzę w polemikę z tymi, którzy go nie lubią nawet nie znając, bo zawsze wychodzi z tego tylko zadyma.

Odkąd przeczytałem jego książki 15 lat temu darzyłem Go szacunkiem nie znając osobiście.
Gdy trafiłem pierwszy raz na RSR prowadzony przez Leszka w Kato czułem się jak przed spotkaniem z VIP-ep choć nigdy wcześniej tak nie miałem nawet w stosunku do prezydenta czy papieża, bo jakoś wielki świat i autorytety są nie dla mnie.
Po zajęciach wiedząc, że pierwszy raz jestem z uśmiechem powiedział coś w stylu "nie było chyba się czego bać" i stał się dla mnie normalnym gościem ze Śląska.
Od tej pory było pare zajęć i kilka indywidualnych sesji, które zawsze są dla mnie dużym skokiem w RD i w życiu.

Fajnie ,miło słyszeć to .Od razu inny wydźwięk.''
Nie wchodzę w polemikę z tymi, którzy go nie lubią nawet nie znając, bo zawsze wychodzi z tego tylko zadyma.''
Masz rację;)

A tu dla ciebie fajna muzyka ,bo masz fajną wibrację;)))

http://www.youtube.com/watch?v=FialRbHnCpU

A ja idę kreować obiad;)0


Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-10-06, 15:32:37 »
Posłuchaj -   taosih

 przeczytaj co do ciebie napisałam a co do anirazu  ,bo jak na razie to widze ,ze szukasz winy w całym


Widze że piszesz do anirazu, ale w liczbie mnogiej ;)

A kogo to dziwi ? Czemu cały czas wciskasz tu ludziom jakies fanaberie które widzisz tylko ty ?

My też lubimy Pana Leszka.

Ja go lubie, bo pomaga tu innym, stara się to robić, to z niego płynie i jest to szczere. Natomiast mam też prawo stawiac znak zapytania, oceniać jego pomoc (metody) bo nie jest Bogiem, bo to forum publiczne i z wielu innych powodów. Jak ktoś bierze wszystko w ciemno (poglądy itp) jak leci  i chce być kopią Leszka - czy bronię mu ?

To ty pisałaś o powodach dla którch jesteś mu wdzięczna, powodach dla których go lubisz. Więc nie gadaj teraz o bezinteresownym lubieniu, po tym jak cie spytano za co konkretnie. Teraz juz nie musisz wymyślac.  +

Popieram.

Jeśli cie najdzie jeszcze taka ochota w przyszłości, to nie życzę sobie byś stawiała mnie w negatywnym i nieprawdziwym świetle np jakobym Leszka czy kogoś innego nie lubił , gdy tylko spytałem (po tym jak sama napisałaś że są powody dla których jesteś mu wdzięczna) jakie to powody.



Cóż ,moje podsumowaanie brzmi nie będę grała z wami w wasze gry !O co ci właściwie chodzi ,bo chyba nudzisz sie w domu .A po z atym jesli jestem komuś wdzięczna ,to moja sprawa i nie tobie tego oceniać .I moja sprawa za co ejstem komu wdzięczna ,nie mussiz wiedziec ,to nie przesłuchanie ,a po z atym takim tonem jakim do mnie piszesz dla mnie to znak ,by zakończyc z tobą tę dziwną rozmowę .Nie dam ci szansy na pobawienie się z nudy w domu.To jest forum ,nie program telewizyjny ,gdzie wypowiada sie jeden prezenter .Skoro ktoś coś moze napisac ,to drugi moze odpowiedziec ,,więc nie pisz mi bzdur ,ze czegoś mam nie robic.I nie przytaczaj mi nieprzytomnych wypowiedzi .ja pisze swoje ,wiec w czym problem ,czyżby te forum opierało sie na niektórych osobach ,które mogą coś pisać?!!jesli cos do ciebie napisałam to w nagłówku jest twój nik ,inne odpowiedzi jak widzisz są do innych ,wiec w czym problem ,czyba jetses dzisiaj sfrustrowany i nierozładowany !!!!!!!!!!!!!!







taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-06, 14:57:09 »
Monika
... nie ograniczaj innym swobody wypowiedzi i nie oczekuj że wszyscy inni będą widzieli to samo co ty.

Popieram.

Jeśli cie najdzie jeszcze taka ochota w przyszłości, to nie życzę sobie byś stawiała mnie w negatywnym i nieprawdziwym świetle np jakobym Leszka czy kogoś innego nie lubił , gdy tylko spytałem (po tym jak sama napisałaś że są powody dla których jesteś mu wdzięczna) jakie to powody.

« Ostatnia zmiana: 2013-10-06, 15:08:58 wysłana przez taoish »

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-06, 14:56:27 »
Monika,
nie jesteś sama wielu ludzi lubi Leszka i ja też do nich należę ;)
Nie wchodzę w polemikę z tymi, którzy go nie lubią nawet nie znając, bo zawsze wychodzi z tego tylko zadyma.

Odkąd przeczytałem jego książki 15 lat temu darzyłem Go szacunkiem nie znając osobiście.
Gdy trafiłem pierwszy raz na RSR prowadzony przez Leszka w Kato czułem się jak przed spotkaniem z VIP-ep choć nigdy wcześniej tak nie miałem nawet w stosunku do prezydenta czy papieża, bo jakoś wielki świat i autorytety są nie dla mnie.
Po zajęciach wiedząc, że pierwszy raz jestem z uśmiechem powiedział coś w stylu "nie było chyba się czego bać" i stał się dla mnie normalnym gościem ze Śląska.
Od tej pory było pare zajęć i kilka indywidualnych sesji, które zawsze są dla mnie dużym skokiem w RD i w życiu.

taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-06, 14:53:03 »

śmieszne jest to ,ze dziwi was ,ze lubię Pana Leszka ,ze jestem mu wdzięczna itd ,naprawdę tego nie rozumiem ,jakby wam zależało żebym myślała o nim jak wy myślicie .Czemu chcecie podważać moje uczucia ,które sa prawdziwe ?I czemu was to dziwi,ze ludzi sie lubi ,jakby Pan Leszek nie zasługiwał na lubienie .naprawde rozśmieszyło mnie to ,to tak jakby uczucia nie były naturalne w materii ,a ludzie pochodzili z innych planet.
Czy wy nikogo nie lubicie i nie darzycie szacunkiem ,ze was to dziwi?czy nie umiecie okazywać uczuć ,ze musicie ,że chcecie podważać moje?
Lubienie kogoś jets tak naturalne ,ze nie nasuwa sie ku temu żadne pytanie ;dlaczego?
A tu zapytam was ? czym wobec tego jest lubienie skoro nie rozumiecie ,ze ja kogoś lubbie?


Widze że piszesz do anirazu, ale w liczbie mnogiej ;)

A kogo to dziwi ? Czemu cały czas wciskasz tu ludziom jakies fanaberie które widzisz tylko ty ?

My też lubimy Pana Leszka.

Ja go lubie, bo pomaga tu innym, stara się to robić, to z niego płynie i jest to szczere. Natomiast mam też prawo stawiac znak zapytania, oceniać jego pomoc (metody) bo nie jest Bogiem, bo to forum publiczne i z wielu innych powodów. Jak ktoś bierze wszystko w ciemno (poglądy itp) jak leci  i chce być kopią Leszka - czy bronię mu ?

To ty pisałaś o powodach dla którch jesteś mu wdzięczna, powodach dla których go lubisz. Więc nie gadaj teraz o bezinteresownym lubieniu, po tym jak cie spytano za co konkretnie. Teraz juz nie musisz wymyślac. 

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-10-06, 14:36:48 »
A tak apropos

Ten watek afirmacje ,dekrety i napełnianie pozytywami jest najlepszy na dzielenie się uczuciami ,rozwojem uczuć ,a nie przeciwstawaniem sie im ,raczej nawiązuje do tego by jednak otwierać sie na uczucia ,i rozwijać wiarę w nie;)

Monika Korbut

  • Gość
[#]   « 2013-10-06, 14:29:08 »
taoish

Tak osobiste i nie będę tu sie z tobą dzielić


anirazu

śmieszne jest to ,ze dziwi was ,ze lubię Pana Leszka ,ze jestem mu wdzięczna itd ,naprawdę tego nie rozumiem ,jakby wam zależało żebym myślała o nim jak wy myślicie .Czemu chcecie podważać moje uczucia ,które sa prawdziwe ?I czemu was to dziwi,ze ludzi sie lubi ,jakby Pan Leszek nie zasługiwał na lubienie .naprawde rozśmieszyło mnie to ,to tak jakby uczucia nie były naturalne w materii ,a ludzie pochodzili z innych planet.
Czy wy nikogo nie lubicie i nie darzycie szacunkiem ,ze was to dziwi?czy nie umiecie okazywać uczuć ,ze musicie ,że chcecie podważać moje?
Lubienie kogoś jets tak naturalne ,ze nie nasuwa sie ku temu żadne pytanie ;dlaczego?
A tu zapytam was ? czym wobec tego jest lubienie skoro nie rozumiecie ,ze ja kogoś lubbie?


I czemu nie zajrzycie do własnych uczuć ,tylko ingerujecie w moje?