Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66094 razy)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-26, 21:46:10 »
Muszę sobie skopiować - bo są problemy z wyszukiwaniem :)

Cytuj
Wyszukiwarka jest bardzo prosta, więc nie uwzględnia polskiej gramatyki.
Obejście 1:
Jeśli szukasz czegoś np o intencjach, wpisz "intencj" -- dopasuje "intencje", "intencji" itp

Obejście 2:
Wpisz szukaną frazę w google, dodając na końcu site:przytomnyrozwoj.pl. Czyli np:
Cytuj
techniki krojenia ziemniaków site:przytomnyrozwoj.pl
 

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2015-04-13, 16:00:16 »
też używam google, gdy raz na ruski miesiąc chcę wyszukać coś na tym forum, ale google udaje, że nie wie nic o żadnym forum pod adresem przytomnyrozwoj.pl, dlatego do szukanej frazy dodaję "site:designersites.pl" nie zaś "site:przytomnyrozwoj.pl" i jest wporzo

przykłady:

Podana fraza - Inga site:przytomnyrozwoj.pl - nie została odnaleziona

Podana fraza - Inga site:designersites.pl - około 1,860 wyników

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-13, 10:17:23 »
Furyah,
Nie ma takiej możliwości.

Inga,
Wyszukiwarka jest bardzo prosta, więc nie uwzględnia polskiej gramatyki.
Obejście 1:
Jeśli szukasz czegoś np o intencjach, wpisz "intencj" -- dopasuje "intencje", "intencji" itp

Obejście 2:
Wpisz szukaną frazę w google, dodając na końcu site:przytomnyrozwoj.pl. Czyli np:
Cytuj
techniki krojenia ziemniaków site:przytomnyrozwoj.pl

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-04-13, 09:22:11 »
Coś trzeba zrobić z wyszukiwarką. Rzadko kiedy uda jej się coś znaleść.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-12, 20:20:32 »
jak można dodać stopkę i czy w ogóle można?

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-19, 11:51:40 »
I w ramach osobistej odwagi, odpowiedź:

ontoja napisał: "Kategoryczne stwierdzenie ,że Putin to faszysta rzuca niestety pewne podejrzenia ,że wątki polityczne Ci się nie podobały bo były nie po Twojej myśli."

To kategoryczne stwierdzenie zostało zaczerpnięte z internetu rosyjskiego, który czytam (różne strony, wyrażajace różne poglądy), by móc sobie wyrobić szerszy pogląd na zagadnienia rosyjsko-ukraińskie i podane jako przykład działań, że syfu nie zwalczy się syfem.
To, że watki polityczne TAK DŁUGO działały bezkarnie było spowodowane tym, że akceptuję, iż ludzie mogą miec różne zdania. Ale gdy robi się na forum odłam jedynej , słusznej myśli, wobec której nikt nie może wypowiedzieć się inaczej, niż żąda tego lider owej jedynej, słusznej myśli - tym bardziej, że używany jest przy tym język tego typu  - nadchodzi czas na interwencję. I nadszedł.

A jeśli chodzi o moje osobiste poglądy w sprawie polityki, to widzę, ze ani część Ukraińców, ani działania Rosji, w tym Putina, nie są święte i obie strony grzebią się w ciemnych energiach.

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-19, 11:29:26 »
Mały wykład, jako głos jednej z osób, które zniechęciły się swego czasu do wypowiadania na forum
- po części w odpowiedzi na uwagę matka; "Dzieki uzytkownikom takim jak np.Ola, Olga, hydrozagadka, Indra, Martinus, Clint - na forum bylo o czym pogadac."

CZYM JEST, a CZYM NIE JEST ODWAGA?

ODWAGĄ NIE SĄ:

- MANIPULACJE, służące umniejszaniu znaczenia cudzych wypowiedzi (gdy się z nimi nie zgadzamy) np.:
-> zamiast konstruktywnej odpowiedzi na sensowne uwagi, stwierdzanie, że ktoś jest w niepełni sił intelektualnych, bo: nie wyspał się, nie myśli tak, jak my, jest kobietą, dzieckiem itp. to świadczy jedynie o tchórzostwie, w szczególności gdy takie argumenty używają "prawdziwi mężczyźni".
- ZAKRZYKIWANIE z poziomu ego - czyli automatyczny atak na przedmówcę, miast jakiejkolwiek refleksji; w tym osobistym tchórzostwie przejawia się też najcześciej brak szacunku dla innych ludzi.
- odwoływanie się do rasy, płci innej osoby, w celu udowodnienia, że osoba takiej rasy czy płci z góry skazana jest na bycie gorszym/-ą, głupszym/-ą, wrogim/-ą
- klątwienie, obrzucanie innych inwektywami, tylko dlatego, że ich zdanie różni się od naszego

ODWAGĄ JEST m.in.:

- UCZCIWA KONFRONTACJA z SAMYM SOBĄ -> jeśli od n-lat jakieś sytuacje w moim życiu się powtarzają, jeśli od wielu lat różne osoby zwracają mi na coś uwagę, a ja do tej pory reagowałem/-ałam AUTOMATYCZNYM ZAPRZECZENIEM, ATAKAMI <- to znaczy, ze może jest czas w końcu na odważne i spokojne przyjrzenie się samemu sobie w odniesieniu do cudzych uwag, czy konkretnych powtarzających się zdarzeń
- oczywiście EGO będzie KWICZEĆ, szczególnie gdy nadmiernie przerosło przez te lata zaprzeczeń i zaślepiania się na pewne aspekty własnej osobowości; tym bardziej to EGO będzie KWICZEĆ, im dłużej dana sytuacja trwała, im bardziej sie awanturowaliśmy, i im mniej osób miało odwagę powiedzieć nam pewne uwagi wprost.
- odwagą jest też wyciaganie WNIOSKÓW -> skoro "Dzieki uzytkownikom takim jak np.Ola, Olga, hydrozagadka, Indra, Martinus, Clint - na forum bylo o czym pogadac." -> i dopuszczenie do siebie, że brak obecności tych osób spowodowany był syfem, który narastał na forum i być może ten syf spowodowany był własnymi działaniami

Polecam to do uczciwego, spokojnego i odważnego przemyślenia. :)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-19, 11:31:45 wysłana przez almighty »

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-19, 11:27:52 »
almighy
Z Anną Grązyną w ogóle ostatnio nie prowadziłem rozmowy więc nie wiem, co oznacza ta uwaga, że jestem dla niej niegrzeczny? FUD?

Prosze bardzo, oto Twoja odpowiedź na uwagę Grażyny Anny - http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=671.msg80915#msg80915
To tylko pro forma.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-03-18, 23:14:19 »
Zamknąłem wątek. Dajmy sobie parę dni na uspokojenie, uszanowując decyzje administracji. Nie jest to z mojej strony chęć cenzurowania dyskusji, ale strony przedstawiły swoje racje, więc niech dadzą sobie wzajemnie czas by przemyśleć racje drugiej strony. Myślę że w sytuacji takiej jaka teraz jest, nikomu to nie zawadzi a podejście do tematu na spokojnie (albo danie sobie spokoju) jest lepsze niż kłócić się gdy narasta tylko wzajemne przerzucanie się bez rozwiązania na horyzoncie - które wymaga wzajemnego współistnienia na forum. Proszę o uszanowanie tej decyzji.

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-18, 22:50:25 »
Tematyka wojny to jest ciezka, jak z czyms w kims rezonuje. Mozna poruszac rozne tematy jak sie jest przytomnym i pozostawac w dobrym samopoczuciu. A gdy sie wypiera rzeczywista sytuacje, to bedzie bolec gdy ktos o niej mowi. To wszystko co sie dzieje to nasza podswiadomosc zbiorowa. Jak ktos podswiadomie wspiera dobra strone moze czuc dobre energie opisujac to wszystko.

Zastanawiałem się nad tym w trochę innym kontekście.Czy walka po słusznej stronie na wojnie może być przytomna i nie generująca negatywnej karmy i nie wpływa negatywnie na psychikę i energetykę.Z moich wspomnień karmicznych raczej to nie wynikało .Wojna to zawsze syf i wpływa negatywnie na człowieka niezależnie po której stronie walczy .Mimo wszystko wydaje mi się ,że ludzi którzy w 100 % wierzą w sprawę za którą walczą jakoś te negatywne konsekwencje omijają....ale znów (niestety)niezależnie po której stronie walczą ,ważne ,że wierzą ,że po słusznej.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 22:38:26 »
Mariusz
Odwracasz kota ogonem. Mylisz skutki z przyczynami. A budowanie na tym mechanizmie zarzutów, jest nieuczciwe.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-18, 22:34:13 »
Leszek
Problem polega na tym, że ty sam dopuszczasz się czynów, których chcesz zakazać

http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=1194.msg80583#msg80583

http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=1194.msg80495#msg80495

ostro traktowałeś tutaj dwie osoby inwektywami, a uzasadnieniem miało być to że popełniły niewielkie błędy nie wiedząc, że sądy być może nie uznałyby hasła "Polska dla polaków" za szerzenie nienawiści. Choć w sumie jest to szerzenie nienawiści etnicznej .
No i uzasadnieniem ma być to że ktoś nie jest pewny dowodów na nadreprezentację żydów w polityce. To dłuższy temat i nie mam dziś czasu na jego drążenie. Powiem tylko, że te wyliczanki żydów na różnych stronach są troszkę podejrzane. Pamiętam wywiad z Jerzym Sturem, gdzie skarżył się że w książeczce o żydach w Polsce pisze, że on tak naprawdę nazywa się Jozef Fajngold - co jest bzdurą. Czy więcej takich "faktów" o żydach w Polsce powstaje w taki sposób? Być może tak, może nie. Ja bym chciał zobaczyć RZETELNE opracowanie w temacie
Myślę jednak, że istnieje nadreprezentacja osób w polityce, które mają żydowskie korzenie. Tyle, że one niezupełnie utożsamiają się z żydowską kulturą lub całkiem ją olewają - patrz Jerzy Urban. Co oznacza, że trudno je uznać za syjonistów

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 22:26:55 »
Tematyka wojny to jest ciezka, jak z czyms w kims rezonuje. Mozna poruszac rozne tematy jak sie jest przytomnym i pozostawac w dobrym samopoczuciu. A gdy sie wypiera rzeczywista sytuacje, to bedzie bolec gdy ktos o niej mowi. To wszystko co sie dzieje to nasza podswiadomosc zbiorowa. Jak ktos podswiadomie wspiera dobra strone moze czuc dobre energie opisujac to wszystko.

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-18, 22:13:19 »
almighty

Kategoryczne stwierdzenie ,że Putin to faszysta rzuca niestety pewne podejrzenia ,że wątki polityczne Ci się nie podobały bo były nie po Twojej myśli
« Ostatnia zmiana: 2015-03-19, 11:51:22 wysłana przez almighty »

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-18, 22:08:51 »
Inga
Wytłumacz mi w takim razie dlaczego wpis o Hartmanie nie był ukryty oraz dlaczego wiele innych wpisów politycznych, które usuwał Lynd, pojawiały się na forum w innych wątkach, nie ukrytych?

Ja się wypowiadam w kwestii całkowitego usunięcia pewnej tematyki z forum.


Niestety to ciężkie energie już tylko przez to ,że poruszają ciężkie wojenne tematy ale to co się dzieje w polskim ,europejskim i światowym "astralu" i ta cała nagonka wojenna ,sponsorowana i nakręcana przez agenturę upadającego imperium walczącego dramatycznie o podtrzymanie swojej hegemonii  to "ciężkie" energie i warto być świadomym tego co się naprawdę dzieje.Naprawdę łatwo dać się urobić propagandzie lejącej się z każdych mediów "głównego nurtu" nawet ludziom świadomym duchowo.