Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66121 razy)

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 09:05:09 »
To w takim razie dlaczego Ontoja pisze że jest ukryte przed tymi którzy nie chcą czytać, jeżeli wątek polityczny nie jest ukryty?

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-18, 09:00:07 »
Wątek narodowy jest też wątkiem politycznym, więc wpis o Hartmanie jest zgodny z jego celem istnienia. A to, że obrażenie się Hartmana na polskiego chama nie czyni z niego syjonisty to inna historia :-)

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 08:49:06 »
"Nie od dziś wiadomo, że w swoich wypowiedziach kierujesz się kryteriami etnicznymi zarzuając to innym. Klasyczny FUD.
Syjoniści mordujący palestyńskie dzieci są zbrodniarzami rownymi hitlerowcom.
Oczywiście, wg wyznawanej przez Ciebie koncepcji jedni zbrodniarze róznią się zasadniczo od drugich, bo Nadludzie mają prawo mordować gojów, a goje nie mają prawa nawet tknąć Nadludzi! Tego uczy Talmud.
I wszystko jasne. Nieprawdaż? "

Taki wpis też nie powinien się pojawić w wątku odkrytym.

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 08:44:59 »
Czyli w wątku nie ukrytym. O tym właśnie mówię.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-18, 08:37:59 »
wpis o Hartmanie był w wątku o narodzie , a nie w wątku mistycznym

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 08:34:16 »
Nie róbcie tu landrynkowej atrapy rozwoju .Sytuacja społeczno ekonomiczna w kraju i na świecie jest ważna i ma na nas wpływ i na nasze życie.Ważne żeby się w tym calkiem nie zatracić, moim zdaniem .Skoro jest ukryte przed tymi co tego nie chcą czytać to czemu służy całkowity zakaz wypowiadania się w takich tematach?

Wytłumacz mi w takim razie dlaczego wpis o Hartmanie nie był ukryty oraz dlaczego wiele innych wpisów politycznych, które usuwał Lynd, pojawiały się na forum w innych wątkach, nie ukrytych?

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 08:15:35 »
ptah, almighty, Lynd:
Zapomnieliście o najbardziej istotnej zmianie w Regulaminie:
Nazwa Forum "Przytomny rozwój duchowy" to moja nazwa autorska. Jako autor żądam zmiany tej nazwy! Nie sugeruję, na jaką. 
Tym bardziej, że na dzień dzeiejszy to są kpliny z przytomności! Ale możemy poczekać ze zmianą do poniedziałku rano. Choć wątpię, by do tego czasu Administracja oprzytomniała.

Nie interesuą mnie zmiany w regulaminie wprowadzone jednstronnie, bez KONSULTACJI i wbrew woli Uzytkowników. Interesuje mnie Wasza WIZJA Forum, jak ono bedzie funkcjonowało i jaką przybierze formę za 5 dni, czyli od poniedziałku rano, kiedy już dokona się akt destrukcji? Bo nie wątię, że za Lynda i kopergamina jesteście gotowi poświęcić to Forum.

Ja taką wizję mam, ale ogłoszę ją w niedzielę, jeśli nadal bedziecie się upierać przy swoim i lekceważyć głos Użytkowników.

Leszku, nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich uzytkownikow! :) Wiekszosc z nich/Nas nawet nie bieze aktywnego udzialu w tej dyskusji (z wiadomych powodow zreszta). Jesli planujecie jakies zmiany (mowa do adminow), zrobcie glosowanie. Mowicie czesto o demokracji, wcielcie wiec ja w zycie.

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 07:47:09 »
Cęść  polskiej świadomości narodowej z konieczności formułuje się w opozycji do agresywnego, antypolskiego żydostwa.
ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci”
https://forumemjot.wordpress.com/2015/03/01/zyd-hartman-do-polakow-miliony-was-chamy-miliony-i-co-my-mamy-z-wami-zrobic-ale-przyjdzie-na-was-czas-a-jak-nie-na-was-to-na-wasze-dzieci/

Ten post pojawił się w wątku w którym się go nie spodziewałam. Więc przeczytałam i uwierzyłam w to co czytałam.
A teraz czuję się oszukana, nabita w butelkę i potraktowana jak głupia, która ma wierzyć we wszystko co jej się napisze.

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 07:44:01 »
Frisky
dla mnie oczywistym jest  że Leszkową intencją jest rozbijanie ograniczających mitów a problem mają z tym ci którzy podtrzymują i skłaniają się ku pewnym mitom

Wyjaśnij mi jeśli możesz, jaki to mit rozbijał Leszek pisząc np. ten post: http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=1194.msg80824#msg80824 ? Proszę o odpowiedź w krótkich żołnierskich słowach, nie lubię dłużyzn ;). Abyś miał pełen obraz sytuacji - link do źródła tych "rewelacji": http://hartman.blog.polityka.pl/2015/02/26/ty-chamie-polski-chamie/ .

Zgadzam się z Janem Hartmanem.
Ja też nienawidzę chamów - myśliwych i to do nich kazałabym strzelać z ich dubeltówek. Niech poczują jak to jest  dostać kulą to może by coś zrozumieli.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 05:43:52 »
Tess
Z nauczycielskiego punktu widzenia rozumiem Twoje nastawienie wobec Lynda:
Kiedy chodziłem do szkoły, niektórzy nauczyciele mówili do uczniów:
"Co prawda nic z tego nie rozumiesz, ale przynamniej jesteś pracowity. Dostajesz więc pozytywną ocenę". :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 05:01:36 »
ptah, almighty, Lynd:
Zapomnieliście o najbardziej istotnej zmianie w Regulaminie:
Nazwa Forum "Przytomny rozwój duchowy" to moja nazwa autorska. Jako autor żądam zmiany tej nazwy! Nie sugeruję, na jaką. 
Tym bardziej, że na dzień dzeiejszy to są kpliny z przytomności! Ale możemy poczekać ze zmianą do poniedziałku rano. Choć wątpię, by do tego czasu Administracja oprzytomniała.

Nie interesuą mnie zmiany w regulaminie wprowadzone jednstronnie, bez KONSULTACJI i wbrew woli Uzytkowników. Interesuje mnie Wasza WIZJA Forum, jak ono bedzie funkcjonowało i jaką przybierze formę za 5 dni, czyli od poniedziałku rano, kiedy już dokona się akt destrukcji? Bo nie wątię, że za Lynda i kopergamina jesteście gotowi poświęcić to Forum.

Ja taką wizję mam, ale ogłoszę ją w niedzielę, jeśli nadal bedziecie się upierać przy swoim i lekceważyć głos Użytkowników.
« Ostatnia zmiana: 2015-03-18, 05:11:47 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-18, 00:32:14 »
Frisky
dla mnie oczywistym jest  że Leszkową intencją jest rozbijanie ograniczających mitów a problem mają z tym ci którzy podtrzymują i skłaniają się ku pewnym mitom

Wyjaśnij mi jeśli możesz, jaki to mit rozbijał Leszek pisząc np. ten post: http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=1194.msg80824#msg80824 ? Proszę o odpowiedź w krótkich żołnierskich słowach, nie lubię dłużyzn ;). Abyś miał pełen obraz sytuacji - link do źródła tych "rewelacji": http://hartman.blog.polityka.pl/2015/02/26/ty-chamie-polski-chamie/ .

1.sprowadzanie wszystkich postów Leszka do tego co napisałem jest zbyt daleko idącym uogólnieniem, mogłeś przytoczyć jego post z wątku o humorze i też miałbyś dowód że nic tym nie rozbijał...
2. dla mnie Leszek  podaje to jako przykład tego dlaczego i w jaki sposób ludzie wchodzą w takie stany i przekonania i co się do tego przyczynia (jego słowa o konieczności zestawione z agresją słowną wobec prostaków-Polaków) nie  jest to jego wymysł ale taka jest część nurtu narodowego, która często wrzuca do worka wszystkich Żydów w związku z tym, co wyraźnie odróżnia ich od Leszka ( również wielokrotnie wyraźnie to podkreślał, więc trudno to na siebie nakładać i zrównywać w efekcie przypisywać mu antysemityzm gdy jest to antysyjonizm z jego przejawami, tak jakby ktoś miał tu pretensje do antyfaszysty że nie lubi Niemców-nazistów )
3. odpowiedziałem luźno Leszkowi na to jego stwierdzenie kilka postów dalej w tamtym wątku i była to część dyskusji w której raczej każdy żył w swoim świecie : ) ale można by się dalej zastanawiać, czy i na ile jest takie wchodzenie w skrajne postawy uzasadnione i do czego prowadzi, skoro interesuje Cię ten temat możesz napisać kilka żołnierskich słów w tamtym wątku



skoro wyciągasz takie rzeczy  z wyraźna tezą dotycząca Leszka,  w momencie w którym rozstrzyga się kwestia  jego uczestnictwa w tym forum to raczej nie posuwa rozwiązania tego konfliktu do przodu, pokazujesz jedynie w jaki sposób to postrzegasz i jak postrzega to jakaś grupa ludzi którym to również przeszkadza i odmiennie to interpretują, w sumie cała Wasza "elita" jak rozumiem, bliższe jest Ci inne podejście , trudno wymagać żebyś robił coś wbrew sobie jako współwłaściciel : )

 od początku jest to tendencyjne forum ukierunkowane na rd, wprowadzanie w ramach tego haseł o tym że każdy ma równe prawo by się tu wypowiadać zwłaszcza w bezdyskusyjny sposób negujacy okołoduchowe i niekonwencjonalne nurty jest trochę tworzeniem zamieszania na własne życzenie,
 
trochę mnie ciekawi czy uda się Wam sprawić, żeby pozostał tutaj Leszek w takiej wersji light : ) tylko jak?

dla mnie jest to forum dla przytomnych więc wymaga odróżniania cokolwiek ktoś wrzuca, tak do tego podchodzę i cokolwiek wrzucam od siebie - zastanawiam się na ile jest mi z tym czymś po drodze a na ile nie

ptah

  • Wiadomości: 51
    • sztuka programowania
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-17, 23:36:04 »
Leszek
W krótkich żołnierskich słowach: polecam lekturę zmian w regulaminie. To tyle jeśli chodzi o zmiany na forum.

A fantazje o "nocnym zamachu stanu" to sobie możesz wsadzić, wiesz gdzie -- między bajki ;-).

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 23:33:04 »
Pewien mądry - a wyrozumiały ;) - człowiek, którego znałam, zwykł był mawiać
"Spuśćmy zasłony miłosierdzia na niedomogi ludzkiej fizjologii".

Zamieniając tutaj - z wyrozumiałością ;)) - fizjologię na psychikę otrzymujemy...

Pełną miłosierdzia wyrozumiałość.  :)

Lynd, w moich oczach, pracował tutaj ciężko.
BYŁ OBECNY. CZYNNIE.

Poza tym, wg słów  Almighty, zrozumiał na czy polegał błąd. Z wszystkimi tegoż zrozumienia konsekwencjami.
Well :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 23:18:55 »
Tess
Masz rację, ktoś ten konflikt podsycał.

[MOD: usunięto pomówienia, sorry Leszek, ale skąd możesz wiedzieć kto gdzie spędza czas i co tam robi?]
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 23:39:08 wysłana przez ptah »