Autor Wątek: Czego mężczyźni oczekują od kobiet i wzajemnie :))  (Przeczytany 47335 razy)

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-08, 11:47:34 »
U mnie jest tak, że jak naprawdę chcę, to zaczynam działać w tym kierunku a wtedy ujawniają się przeszkody - głównie z pś i trzeba je uwolnić i przekonać do tego, co się chce.
Tak z skrócie, z tym łączy się jeszcze wiele innych rzeczy, chodzi o przekonanie się, podjecie decyzji, co jest bardzo ważne i zaangażowanie się.


Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-08, 11:37:02 »
Mateusz

:) No pewnie.

Wiesz ja czuję, że to nie dotyczy tylko tej konkretnej osoby, ale uderza w harmonię i miłość, oraz spełnienie.
Bo kojarząc moją historię oddzielania się od Boga z tą konkretną osobą, wiem, że nasze intencje były wymierzone najpierw
przeciwko Bogu, harmonii i miłości.
A w efekcie dalej już poszły, jako konsekwencje, te kodowania różne. W efekcie odwrócenia się od Boga, zaczęliśmy
odwracać się od siebie nawzajem. Choć z założenia "nie tak miało być.";)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-08, 11:19:00 »
Mateusz
A to "chcieć" jak rozumiem musi być jednoczesnie na poziomie swiadomym,  jak i pś?

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-08, 11:06:00 »
Laka
Cytuj
Ale kody antypołówkowe skutecznie zadziałają pewnie w przypadku kogokolwiek ze mną tak bardzo harmonijnego

Wydaje mi się że niekoniecznie. Mogą zadziałać, ale kody antyzwiązkowe jeśli takowe masz, natomiast antypołówkowe mogą ograniczać się do konkretnej osoby, choć wiadomo, że najlepiej je uzdrowić.
Może to nie dotyczyć ciebie, ale napiszę o swoich doświadczeniach.
Kiedyś zwróciłem uwagę na to, że przez pewien czas "obwiniałem" pewną karmiczną osobę za wiele spraw w moim życiu. I rzeczywiście tak było, że mi namieszała, ale kiedy to uzdrowiłem zobaczyłem, że juz nie ma na kogo "zganiać", a problem dalej jest. Wówczas zrozumiałem, że to JA SAM mam się zmienić. Już mi ta osoba nie przeszkadza, już nie mam "sytuacji bez wyjścia" jak kiedys mi sie wydawało. Teraz jeśli chcę żeby było inaczej, to muszę po prostu chcieć to zrobić.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-07, 22:46:35 »
To nie ważne dla mnie czy będę w związku z połówką, czy jakimś innym partnerem, ma być właściwie:)
Ale kody antypołówkowe skutecznie zadziałają pewnie w przypadku kogokolwiek ze mną tak bardzo harmonijnego. Dlatego trzeba się od nich uwolnić. A były zakładane w kontekście połówki w ramach indywidualizacji, lub jej już skutków.

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-07, 21:29:30 »
Do tanga trzeba dwojga, no a z połówkami chyba nie zawsze wychodzi...

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-07, 20:54:40 »
Kinga :D

Ja tam wolę się bawić :))

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-07, 20:31:59 »
Laka
A skad wiesz,  ze z połówkiem możesz mieć fajny związek? Biorąc pod uwagę połówkowe jazdy to chyba łatwiej o spelnienie z kims innym?

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-07, 20:21:56 »
Kinga

:) Tak.
Ale też myślę, że mogą być aktywne kody anty połówkowe, bo podobno miałam ich sporo. Nie wiem na ile zeszło.
Mam na myśli odpychanie połówki.
Czuję nadal, że odpycham.

Karina

Fajnie:)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-07, 18:59:18 »
Kinga,
Genialne :)))

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2013-09-07, 18:41:37 »

Choć wyszła mi obawa, że jak będzie taka super harmonia w związku, to się będę nudzić. Stracę pewien cel, nie będę już miała do czego dążyć.

Laka, chodzi o to, ze wolisz gonic za ogonkiem, zamiast sie nim bawić?:-)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-07, 18:29:19 »
Laka,
jakbysmy na forum przyznawali co jakiś czas ordery za zmiany, to Tobie bym teraz przyznała taki order, bo uważam, ze poczyniłaś duże postępy w transformacji. Jak patrzę na Twoje zdjęcie to widzę i czuję już inną niż poprzednio osobę. :)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-07, 18:03:02 »
Leszek

Tak, czas to puścić.
Czasem zadziwia mnie, jak mało świadome i w sumie dość prosto- głupie było moje aniołkowe rozumowanie. Choć w sumie dość
logiczne.
Dlatego uważam, że sama logika może prowadzić na manowce.


Jasiu

"Tyle że to już kompletnie inna jakość związku i dla wielu osób (np. dla mnie na chwilę obecną, ale nad tym pracuję ;) ) jest to niezgodne z ich aktualnym planem, bo nagle się okazuję że wiąże się to z rezygnacją z masy przekonań, oczekiwań i przyzwyczajeń. Partner już nie służy do niczego, niczego nie zaspokaja, po prostu jest."


Też to kiedyś zobaczyłam i poczułam, że ważniejsze są te MOJE cele, że to już jest inna półka i z wielu rzeczy musiałabym zrezygnować, a jestem do nich jeszcze przywiązana.
Choć akceptuję akurat to, że partner nie ma zaspokajać moich niespełnień i sama jego obecność jest dla mnie fajna. No i wsparcie, pomoc, współpraca. Taka na bazie harmonii.

Choć wyszła mi obawa, że jak będzie taka super harmonia w związku, to się będę nudzić. Stracę pewien cel, nie będę już miała do czego dążyć. Chyba mocno przyzwyczajona jestem do niespełnienia w związku. Albo to jeszcze jakieś kody na odpychanie harmonii, miłości i połówki.


Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-07, 17:42:48 »
Jasiu
 Fajnie napisałeś

Laka
Spróbuj sobie uświadomić, jakie mieliście intencje do oświecenia i powrotu. I jakie macie obecnie?

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-07, 17:16:51 »
Jasiu

W związku z tym, że oddzielałam się od Boga razem z partnerem, to mi się chyba wydaje, że spełniony związek, to oświecenie:P
Powrót do Boga. Tak po najbardziej prostej linii skojarzeń. Bo bycie "w związku" oznacza stan przed oddzieleniem od Boga.
Może moja pś dlatego chce zostawić to na sam koniec.


Możliwe że dlatego tak oporuję:)