Autor Wątek: Czego mężczyźni oczekują od kobiet i wzajemnie :))  (Przeczytany 46954 razy)

Jasiu

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-07, 14:26:08 »
To zależy czy związek opierał się o karmę i został przyciągnięty żeby tą karmę realizować. Jeśli tak to po wypaleniu już nie ma co szukać, ale w medytacji mi przyszło że wystarczy przyciągnąć związek w poczuciu spełnienia i satysfakcji żeby ten przetrwał. Tyle że to już kompletnie inna jakość związku i dla wielu osób (np. dla mnie na chwilę obecną, ale nad tym pracuję ;) ) jest to niezgodne z ich aktualnym planem, bo nagle się okazuję że wiąże się to z rezygnacją z masy przekonań, oczekiwań i przyzwyczajeń. Partner już nie służy do niczego, niczego nie zaspokaja, po prostu jest.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-07, 13:08:51 »
"Wypaliło się, doszło do karmicznego spełnienia i nie ma powodu tego ciągnąć z wielu względów. "

Mnie zaczęło zastanawiać od jakiegoś czasu, czy to się zawsze tak w końcu wypala związek.
Po karmicznym zaspokojeniu, czy gdy już się spełnimy to nie jest nam to dalej do niczego potrzebne.

Tak jak z innymi sprawami, w których mamy ochotę się jeszcze spełniać. Czy chęć spełnienia w czymkolwiek  nie wynika właśnie
z karmy? A potem przechodzi na to ochota. Mam na myśli pozytywne spełnianie się, a nie realizowanie obciążeń karmicznych.
« Ostatnia zmiana: 2013-09-07, 13:11:50 wysłana przez Laka »

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-09-07, 11:35:04 »
http://blog.onet.pl/42323,archiwum_goracy.html
w temacie atrakcyjności pozornej i rzeczywistej :-)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2013-09-06, 23:18:41 »
No tak. Milosc to jedno, a swiadomosc i chec tworzenia zwiazku to osobna historia. Nie wiem kto powiedzial, ze jedno z drugim MUSI isc zawsze w parze, ale czesto ludzie za swoj upor sa gotowi placic wysoa cene.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-06, 23:06:25 »
Ja kocham wszystkie moje byłe, ale nie miałbym ochoty z nimi tworzyć związków. Wypaliło się, doszło do karmicznego spełnienia i nie ma powodu tego ciągnąć z wielu względów. 

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2013-09-06, 22:45:17 »
Kurde, cos w tym jest....:-)
Jak poznalam prawie 10 lat temu mojego partnera objawil mi sie niczym aniol- poldlugie krecone wlosy, wysoki, przystojny, cieple, wspierajace oczy. Nawet nie zdazylam zauwazyc ze przez te lata wylysial i przytyl z 10 kg, nadal jak patrze, to widze cieple, wspierajae oczy i teraz sobie mysle "jej taki fajny, cieply misio" :-)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-06, 22:27:16 »
Martinus
 Nie sposób obalić logiki takiego myślenia:
No bo gdyby inny był właściwszy, to byśmy z nim właśnie byli.

Właściwy na daną chwilę, nie znaczy najbardziej odpowiedni.
Włąściwy to adekwatny do wypadkowej naszych świadomych i podświadomych oczekiwań i pożądań.
Zmieniając nasze nastawienia otwieramy się na bardziej odpowiedniego partnera.
Rzadko się zdarza, że ten wlaściwy jest zarazem najbardziej odpowiedni. Ale jednak sie zdarza, a wtedy żyją długo i szczęśliwie :)

hydrozagadka
Nie widziałem :)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-06, 22:26:35 »
Czasem żeby spotkać tego dobrego partnera, który stanie się partnerem a my partnerami, to trzeba zaliczyć sporo lekcji, z tematu partnerstwa


(facet w glanach i z gitarą, to moj pierwszy chłopak, kazda dziewczyna z nim chciala być a zakochal się we mnie :D a potem kazdy inny tez był w glanach i z gitarą i miał to samo imię, Marcin. Mój ostatni chłopak też Marcin i tez ma gitarę tylko do grania w gry video, ale grał mi :D lecz z tego co wiem, glanów nieznosi :D to nie wiem czy sie liczy.  taki żarcik :)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-06, 22:23:57 »
Leszek, no dobra :)
 Ale nie widziałeś tych krzywych nóg, kiedy byłeś zakochany :))

matek

  • Gość
[#]   « 2013-09-06, 22:20:36 »
Cytuj
partner, którego mamy w danej chwili, jest tym najwłaściwszym

Najwlasciwszym na dana chwile. Tak jak ze wszystkim innym, co "mamy" w danej chwili. Zeby tylko to zrozumiec i poczuc, to byloby z gorki:)

Martinus

  • Wiadomości: 313
  • Płeć: Mężczyzna
    • Terapia Duszy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-06, 22:18:15 »
Mi to trudno znaleźć zgodną z oczekiwaniami, szukam lewitującej dziewczyny.

To był żart oczywiście. Śmieje się z tych oczekiwań. Bo zazwyczaj, praktycznie nawet zawsze pochodzą one z ego. Chcemy partnera, który będzie zaspokajał pragnienia naszego ego. Czyli w pewnym sensie będzie taką maszynką spełniającą nasze pragnienia. Aby nam było fajnie i przyjemnie. Dla mnie wtedy już jest traktowanie partnera, jak jakaś rzecz.

Kiedyś czytałem ciekawą książkę i tam był tekst, że partner, którego mamy w danej chwili, jest tym najwłaściwszym.

matek

  • Gość
[#]   « 2013-09-06, 22:17:35 »
Ja po sobie widze, ze mam tendencje do zakochiwania sie w osobach, w ktorych szukam tego, czego mi "brakuje". To znaczy wydaje mi sie, ze te osoby maja cos, czego ja nie mam. Najczesciej te urojone "braki" sa zupelnie zakamuflowane, i dopiero po oprzytomnieniu (co czasami wymaga porzadnego "potrzasniecia") zauwazam, ze byla to proba zrekompensowania czegos (czasem sa to rzeczy zaskakujace). Totez im bardziej proces uwalniania sie od zludzen na swoj temat postepuje, tym przytomniej i prosciej mozna postrzegac egzemplarze plci przeciwnej. Czyli powinno byc latwiej zobaczyc czy przyciagnac te wlasciwa osobe. Zreszta, to wszystko dosc oczywiste. Tyle, ze proces jest w toku i konca nie widac;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-06, 22:11:28 »
Ależ mi te jej krzywe nogi wcale nie przeszkadzają :)
Nadal mi się podoba, choć od zakochania minęło już ponad 40 lat :)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-06, 22:04:56 »
To nie oczy mnie zwiodły, tylko stan zakochania :)
A oprzytomniałem, jak ona już miała 3 dzieci, oczywiście, z innym.

Sądzę, ze stan zakochania, a stan przepływu energii harmonii i miłości, to trochę co innego. ;)

Przy przepływie harmonii raczej na trzeźwo widzimy, ze zaczynają nam się podobac elementy, które kiedyś mogły nie byc dla nas interesujące.
Bądź po prostu zupełnie nie przeszkadzają.

Zatem - doskonale wie się, ze dziewczyna ma krzywe nogi, ale kompletnie to nie przeszkadza, bo kocha się ją z tymi krzywymi nogami :)