Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51047 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-04, 23:27:07 »
healingintelect
Co masz na myśli pisząc o "jakichś zabiegach magicznych [dokonywanych] przez różnych uzdrowicieli"?
Bo za tym mogą się kryć albo konkrety, albo konfabulacje.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-04, 23:13:32 »
dżonny
Spokojnie. Kolega się sparzył na na gorącym, więc na zimne dmucha. Tylko nie powinien tak kategorycznie przypisywać innym swoich intencji oraz mechanizmów.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-04, 22:28:29 »
Nie wiem, czy masz intencje do przeżywania opętania przez zywą osobę, ale może się zdarzyć, że podczas jakichś zabiegów magicznych przez różnych uzdrowicieli, może zostać ci coś wmówione. To nie jest jakaś odległa bajka nie, nie, nie.

Na tą chwilę odrzucasz, to co proponuję, więc dobrze jak będziesz wiedział, że zdarzają się takie sytuacje.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-04, 22:21:18 »
H.I.
No sorry, wmowic mi cos w hipnozie?? Że dam się w jakimś celu zahipnotyzować?
Czy że mnie schwytają, naćpają i wmówią? Czy to aby nie pomyliło ci się tysiąclecie i cywilizacje? Czemu straszysz mnie jakimis bydlakami, jak pracuje nad bezpieczenstwem ? ;)


Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-04, 22:15:32 »
Powodem uzależniania sie jest nasza niska samoocena i często naiwność.
Pamiętam, jak lata temu kilku znajomych chwaliło się, że zostali wybrani przez Urzeczywistnionych Mistrzów i przyjęci do Białego Bractwa. Chwalili się, jakie to specjalne wymogi musieli spełnić, by na to zasłużyć. Byłem wtedy na poziomie poszukiwań, ale też miałem pewne wyobrażenia nt. swojego poziomu RD. Z jednej strony widziałem,że poziom Wybranych jest niższy niż mój, więc dziwiłem się,  dlaczego to do mnie nie przyszli ci Urzeczywistnieni, z drugiej zazdrościłem "wybranym".
Z perspektywy czasu widzę, że to całe Białe Bractwo to zwykła ściema dla naiwnych i niedowartościowanych ezoteryków i duchowiaków.
A gdybym się dał w to wrobić?
No ale się nie dałem, bo Wyższa Siła nade mną czuwała :)

A gdzie był Wasz Opiekun Duchowy, kiedy błądziliście? I gdzie jest teraz?
Kiedy nie daje sie Mu szansy, to On nie chroni! Bo nie ma szans przebić się przez zaślepienia i skłonności do destrukcji.

Jak to mówią Różokrzyżowcy: "A ci, którzy nie przychodzą, sami są sobie winni".

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-04, 13:48:18 »
dżony

Trafisz do jakiegoś mistrza i on ci może wmówić np. podczas hipnozy, że masz do niego przychodzić kiedy będziesz się czuł źle i masz mu dawać kase, ale to jeszcze nic. Bardzo źle może się skończyć, gdy  Cię zahipnotyzuje i wmówi, że gdy będziesz się chciał od niego uwolnić, to naśle na ciebie jakieś duchy, demony, jakichś zbirów i  pozwolisz się zabić. Może nawalić ci dosłownie miliardy blokad hipnotycznych itp..

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-04, 13:42:09 »
Jajko

Wszystko było ok do czasu kiedy zasilałem astral i płaciłem pieniądze. Gdy chciałem wyskoczyć trochę przed guru, lub jego oczekiwania wobec mojego życia, kończyło się różnymi atakami i klątwami najgorszego sortu, od niewolnictwa po śmierć. Droga do uwolnienia była krótka, ale okropnie męcząca :)  Coś tam pewnie jeszcze jest do uzdrowienia, ale już bardzo mało.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-04, 13:38:07 »
ludzie częściej szukają metod rozwiązania swoich problemów , rzadko mistrzow

Jajko

  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-06-04, 13:22:20 »
> Były to osoby z mocnym ego i z chęciom za wszelkom cenę "trzymania pod butem" swoich owieczek.

Ale to jest istotna wskazówka. To daje jednoznaczną odpowiedź z kim masz do czynienia.
Patrzcie tylko na czyny a nie na słowa jak szukacie mistrzów duchowych.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-04, 13:04:11 »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-04, 12:45:05 »
Wiking

Miałem dokładnie tak samo z tymi guru - nauczycielami i oferowanymi przez nich usługami, ogólnie niewyobrażalne pomieszanie. Dopiero gdy nadeszło zmęczenie, zacząłem sam coś działać w kierunku uzdrowienia. Najlepsze jest to, że jak człowiek cierpi, to zawzyczaj znajduje pomoc.

Na 5 guru nauczycieli z którymi miałem karmę, 5 było typami dyktatorów. Były to osoby z mocnym ego i z chęciom za wszelkom cenę "trzymania pod butem" swoich owieczek.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-04, 11:52:22 »
Wiking23
Napisałeś,że robiłem Ci harmonizację i węzły. Ale ja w ogóle nie kojarzę twarzy z fotki, a pamięć do twarzy mam dobrą.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-04, 08:28:48 »
O kurczę! A ja myślałem, że terapia jest po to, by ludziom pomagać. A Wy mnie chcecie oświecić, że jest po to, by szkodzić? :)

A nuż jest po to aby kroić kanapki, a nie zabijać innych itd.


Etykieta i nazwa, nic nie znaczy, tylko to co się robi, tak jak etykiety przewodnika duchowego, guru, czy terapeuty nic nie znaczą, znaczenie ma to co się robi. Jeśli ktoś chce szkodzić, to będzie szkodził nawet sprzedając burgery w mc donaldzie, prowadząc terapię też można szkodzić świadomie lub mniej świadomie.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-04, 18:27:03 wysłana przez almighty »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-04, 08:15:51 »
Z rzadka się zdarza praca, w trybie zrozumienie, rozwijania świadomości, poznawania wnętrza, dialogu i integracji duszy.


Występowanie przeciw nauczycielom duchowym stwarza złą, a nawet bardzo zła karmę. (to nie moja klątwa tylko uniwersalne prawo karmy).


Bycie fałszywym nauczycielem duchowym, to dopiero stwarza złą karmę. Mnóstwo karmy, ilość oszukanych dusz, ilość rozsianego mętliku i pomieszania. Stworzenie złej karmy dla siebie to jedno, ale da siebie i innych. No trudno można zawsze zwalić winę na naiwniaków, co wcale nie zwalnia z konsekwencji swoich działań.




O tym zapomniałem, to było tak dawno. Zapomniałem to tym, chociaż czułem to. To że każdy może rozwijać się i swoje wnętrze, i poznawać się, i przeżywać życie, bez zgody czy aprobaty kogokolwiek, żadnego guru, astrala, czy kogokolwiek. Wystarczy poznawać siebie dla siebie, nawiązywać dialog i kontakt ze sobą, tak jak się chce a wszystko zacznie zmieniać się samo, na tym polega prawdziwa terapia duszy na jej zrozumieniu i przyjęciu, terapia wewnętrznego dziecka, czy rozwój duchowy, na zmianie poprzez akceptację i zrozumienie, na rozwijaniu kontaktu ze sobą, swoją świadomości i swoim ciałem. Ah!. Wtedy jeśli ktoś zechce pomóc, czy towarzyszyć nam podczas poznawania siebie, to przyjdzie. Świat odpowie, zawsze odpowiada!





https://www.youtube.com/watch?v=Gz2odCUYvkA
« Ostatnia zmiana: 2017-06-04, 23:30:06 wysłana przez almighty »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-04, 00:20:18 »
O kurczę! A ja myślałem, że terapia jest po to, by ludziom pomagać. A Wy mnie chcecie oświecić, że jest po to, by szkodzić? :)
To chyba wina tego sztormu słonecznego? :)

NIKT NIGDY MI NIE ZASZKODZIŁ POZA MOIMI INTENCJAMI SZKODZENIA SOBIE!
To jest prawda, ale... nie usprawiedliwia świadomych szkodników.
Usprawiedliwić może tylko nieświadomych.