Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51107 razy)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-04, 00:12:50 »
healingintelect
Nie zaprzeczam, że tak sie może zdarzyć w każdej terapii. Gdybyś przeczytał jakąś moją ksiązkę o regresingu, to byś nie musiał pytać, bo tam jest napisane to samo.

Właśnie o to mi chodzi i Wikingowi też. Każdy terapeuta może być powiązany kamicznie z klientem i oddziałwyać na niego w mniej lub bardziej destruktywny sposób.



Jednak spróbuj uruchomić swój intelekt i znaleźć KONKRETNĄ odpowiedź na pytanie:
"Co można człowiekowi wmówić stosując formułkę:
Gdy odliczę od 3, do 0, przypomnisz sobie, kiedy 1 raz poczułeś te emocje i uwolnisz się od nich na zawsze?"
Oczywiście,że żadnego pomysłu nie masz i nic nie wymyślisz :)


Oczywiście nie może nic wmówić, jezeli nie ma połączenia karmicznego.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-04, 00:15:51 wysłana przez healingintelect »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-03, 23:53:26 »
healingintelect
Nie zaprzeczam, że tak sie może zdarzyć w każdej terapii. Gdybyś przeczytał jakąś moją ksiązkę o regresingu, to byś nie musiał pytać, bo tam jest napisane to samo.

Jednak spróbuj uruchomić swój intelekt i znaleźć KONKRETNĄ odpowiedź na pytanie:
"Co można człowiekowi wmówić stosując formułkę:
Gdy odliczę od 3, do 0, przypomnisz sobie, kiedy 1 raz poczułeś te emocje i uwolnisz się od nich na zawsze?"
Oczywiście,że żadnego pomysłu nie masz i nic nie wymyślisz :)

Jeśli regreser wychodzi poza tę formułkę, to już nie jest regresing, tylko jego własna interpretacja metody, za skutki której to on odpowiada. 
Jeśli widzialeś filmy Popki o rzekomym  "regresingu", to zostałeś przez niego oszukany, bo z regresingiem nie mają one NIC wspólnego.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-03, 22:22:55 »
Leszku

Nie możesz się nie zgodzić, że uzdrowiciel robiący komuś sesje, może mieć z tą osobą kamrę i w ten sposób, może programować jakoś zachowanie tej osoby, to jest chyba najjaskrawszy przykład.
Zdarzają się też uzdrowiciele z bardzo stłumionymi lękami, pretensjami, chęcią władzy itp. W ten sposób tak, czy siak będą jakąś cześć swoich lęków projektowali na klientów. 

To jest oczywiście teoria, bo nie da się udowodnić, że jakiś uzdrowiciel jest obłąkany, czy ma nieczyste intencje. Takie, słowo przeciwko słowu, wyjdzie w praniu.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-03, 22:29:33 wysłana przez healingintelect »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-03, 22:06:11 »
Co można człowiekowi wmówić i co na niego przerzucić stosując formułkę:
Gdy odliczę od 3, do 0, przypomnisz sobie, kiedy 1 raz poczułeś te emocje i uwolnisz się od nich na zawsze?

Ale rozumiem Twoją logikę.
Kiedyś prowadziłem sesję bardzo zakłamanej klientce. I co powiedziałem tę formułkę, ona krzyczała: "Nie wmawiaj mi! Przecież to nieprawda!".
Też tak masz? :)

A pouczające mnie cytowanie argumentów z moich ksiązek czy artykułów nie zrobi na mnie wrażenia. :)
« Ostatnia zmiana: 2017-06-03, 22:39:11 wysłana przez almighty »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-03, 21:54:39 »
Leszku

Nie da się udowodnić jakie intencje ma uzdrowiciel, wyjdzie w praniu :). Cokolwiek nie napiszę, można powiedzieć, że mam urojenia niepoparte faktami.

Mogą też być relacje karmiczne pomiędzy uzdrowicielem a klientem i  w takim przypadku, uzdrowiciel nie jest świadomy swoich intencji z jakimi ktogoś uzdrawia

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-03, 21:30:56 »
healingintelect
W hipnozie może się zdarzyć, ale nie w regresingu.
Co można człowiekowi wmówić i co na niego przerzucić stosując formułkę:
Gdy odliczę od 3, do 0, przypomnisz sobie, kiedy 1 raz poczułeś te emocje i uwolnisz się od nich na zawsze?
Widzisz, że tu został zasugerowany jakis konkret?
Jeśli tak, to JAKI?
« Ostatnia zmiana: 2017-06-03, 21:38:49 wysłana przez almighty »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-03, 21:22:06 »
Wiking

Kiedyś czytałem o różnych sposobach przerabiania obciążeń. Nie pamiętam dokładnie, ale z tego co widzę niektórzy, medytują, modlą się, przeżywają życie, powierzają się Bogu itp. Chyba zależy od osobowości.

Leszku

Może się zdarzyć, że osoba prowadząca sesje regresywną sama ma niepouzdrawianie tematy i swoje problemy, przerzuca na klienta

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-03, 21:12:06 »
healingintelect,

to chyba kwestia preferencji, nie jestem w stanie tego jakoś potwierdzić, ale wydaje mi się że każdy ma pewną hmm... jakby to ująć niepowtarzalny stan istnienia, i im bardziej pracuje duchowo z tym co jest bliższe temu wnętrzu, to jakby ... obserwuje na swój sposób i rozwija się na swój sposób. Np. poprzez rysowanie, malowanie, można niejako puścić aby płynęło i obserwować, wtedy dokonuje się niesamowicie szybko wzorst, bo się rozwija i pobudza wnętrzę, tak sądzę, moja preferencja padła na medytację, ale mogło paść na cokolwiek innego tak sądzę... chociaż tylko tak dywaguje sobie teraz.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-03, 21:01:56 »
wiking

Mi też podczas medytacji wyciągało różne rzeczy, jakieś hipnozy, transe itp. Zawsze, ale to zawsze dochodziłem do wniosku, że to są wsponienia, na które moje świadome ja jakoś reaguje, jakimś świadomym komentarzem, lub emocjonalnym przywiązaniem. Dla mnie rozwiązywanie problemów podczas medytacji jest jak oglądanie filmu w któtrym obserwuję swoje ja, moje emocje, to co myślę, mówię i to co widzę. Podczas obserwacji widać jak na dłoni dlaczego zrobiłem coś złego, co mnie do tego podkusiło i jak to rozwiązać. Trzeba tylko jakby "przewinąć" ten film, pozwolic mu płynąć.

Czasami jest problem, bo podczas oglądania tego filmu, wtrącają się inne filmy, które też trzeba obejrzeć.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-03, 21:10:54 wysłana przez healingintelect »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-03, 20:37:37 »
healingintelect,

medytacja obserwatora i akceptacja, wszystko co ma przyjść przyjdzie, a co ma odejść odejdzie.


Metody regresywne mogą okazać się zwodnicze, bo jeśli podczas sesji oczekuje się odpowiedzi to się ją dostanie, tudzież stosuje kody mentalne, to przychodzą odpowiedzi te oczekiwane, i te wymuszone. Potem niby się zna se źródła cierpienia, tylko pieprznik po sesji ? Więc czy napewno zna się źródło, czy tylko robi się taki remanent żeby pasowało ?


mi w medytacji wciąga w sesję, czasem, w formie retrospekcji, aby przejrzeć jakieś rzeczy. Kiedyś oczekiwałem że skoro wiem, to powinno coś się dziać w życiu po sesji, potem zrozumiałem, że dopowiadałem sobie to "wiem" tworząc, takie sztuczne ciągli przyczynowo-skutkowe. Jak przestałem to całkowicie inaczej to wygląda, i bardziej takie wnioski wpływają w różne życiowe zmiany, bez dodatkowych wspomagaczy np. afirmacje, czy dekrety czy coś, jak żarówka zaświeci w duszy, to po prostu zacznie inaczej kreować, w życiu sama z siebie, tudzież my zaczniemy, bo to procesy akceptacji, zrozumienia, refleksji i integracji, przynajmniej tak to odbieram.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-03, 20:25:13 »
Wiking

Sama metoda regresywna jest dobra, bo daje wgląd w przyczyny powstawania cierpienia. Problem zaczyna się gdy, ktoś dorabia jakąś praktykę magiczną do grzebania w pś.

Próbowałem regresingu, węzłów i reiki. Ostatecznie najlepsza wydaje mi się modlitwa z medytacją

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-03, 20:23:02 »
Opus dei, co za nonsens :}


Tak naprawdę jestem kosmitą, podróżuje w czasie i przestrzeni, pochodzę z planety Gallifrey ale jej już nie ma ;(


https://www.youtube.com/watch?v=H8agYk3Jv4c


i tak, jestem szalony, i mam swój szalony świat, i nie zmienię go na żaden inny! :}

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-03, 19:43:20 »
Jeśli będziecie lekceważyć duchowe BHP, to zawsze będziecie w błędzie.
I zawsze będziecie narażeni na opętania czy choćby wpływy astralne.

WAHADŁA NIE SŁUŻĄ DO ROZMÓW Z DUCHAMI! To jest sprzęt radiestezyjny. Wskazują to, co wie podświadomość i reaguje na FALE energii. Ale niektórzy używają ich do rozmawiania z duchami, co kończy się fatalnie.

Występowanie przeciw nauczycielom duchowym stwarza złą, a nawet bardzo zła karmę. (to nie moja klątwa tylko uniwersalne prawo karmy).

Brykanie po astralu w celu uzyskiwania różnych ciekawych informacji otwiera na wpływy astralne lub nawet opętanie.

Wiara, że ktoś ma moc i może ją nam dać, prowadzi do uzależnień i wielu różnych kłopotów, m in. takich, jakie opisał Wiking (mam nadzieję, że ku przestrodze naiwniaków).

healingintelect
Dobry egzorcysta potrafi uwolnić od wszystkich typów duchów. Nie udaje mu się tylko wtedy, gdy opętany ma WOLĘ podtrzymywania opętania.

Chociaż wczoraj demaskując opętanego na FB usłyszałem od znajomej egzorcystki, że się go nie da egzorcyzmować, bo to jakieś duchy pozaplanetarne. Nie zamierzam tego sprawdzać. Nie moja bajka i nie moja kasa :)
« Ostatnia zmiana: 2017-06-03, 20:58:44 wysłana przez almighty »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-03, 18:42:45 »
healingintelect,

nie znam się za bardzo na wahadłach i opętaniach, tylko raczej próbuje ogarnąć swój grajdołek, i swoje życie, znaleść w nim jakiś sens, może odkryć siebie coś takiego raczej, z tym różne się pojawiają rzeczy duchowo-życiowe, i rzeczy do uzdrowienia. I jakoś to tak leci.


https://www.youtube.com/watch?v=SU6KFnGF9M8

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-03, 18:23:46 »
Wiking

Ja spotkałem się z podobnymi istotami, które opętują osoby posługujące się wahadłami. Wiem, bo sam uwalniałem się od takich obciążeń. Nie dało rady tvch istot  w żaden sposób egzorcyzmowć