Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51312 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-02, 06:06:54 »
Dlaczego osoba empatyczna może zachowywać się dziwnie wśród fałszywych osób ?
http://warsztatdobregoslowa.pl/osoba-empatyczna/

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-17, 11:37:49 »
dzięki : )

Jajko

  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-06-17, 07:33:26 »
To już teraz wszystko wiem :)
Jesteś 26:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-26-liczba-karmiczna.html
Stad pewnie te emocje i dlatego, nie mogłem Ci tak łatwo odpuścić.
Dziękuję, za lekcje, 26 -palcu boży ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-17, 05:26:46 »
Fajnie,że udało Ci się dzięki temu zrozumieć głębiej naszą relację. Niewiele się pomyliłeś.

Natomiast zdecydowanie nie przeżywam frustracji, kiedy coś "idzie nie tak".

Moja data urodzenia nie jest tajemnicą 04.03.1954 Dojładniej w nocy (z początku daty).

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-16, 11:48:46 »
Leszek
karma jak karma są jej takie niemiłe, ale również pocieszające elementy ; )
Cytuj
Niestety, mój angielski przydaje sie w podróżach, ale nie bardzo w duchowości :)
- ja to interpretuję tak że jest to opis wrodzonych zdolności rozróżniania (poznania/zrozumienia) umożliwiających  przepracowanie dużej ilości karmy z poziomu intelektu/buddhi/roztropności etc., jak zwał tak zwał (przy czym obecność tam ketu dawałaby też intuicję, co w połączeniu z wenusowymi klimatami jako tą atmakaraką będącą wyznacznikiem pragnień duszy z przeszłości... wypisz wymaluj  Leszek i jego rozwojowe teksty haha
- jednocześnie piszą tam że ta karma związana jest z silnymi koncepcjami i ideami, które gdy coś nie idzie po myśli delikwenta, gdy nie znajduje to potwierdzenia w świecie czyli zwyczajnie nie do końca działa to tak jak to sobie ktoś wymyślił i bardzo chciałby żeby działało, wtedy rodzi to frustracje, które to frustracje wywołują problemy ze skórą (swędzenia etc.) albo nadwagę/zaburzenia wagi - w innym miejscu przeczytałem że jeśli planeta jako ta atmakaraka w tym znaku  jest dobroczynna to frustracja rodzi nadwagę, a jeśli złoczynna to problemy ze skórą... i w skrócie tyle luźnego tłumaczenia ; )

a jeszcze gdzieś mi wpadło w oko że ktoś kto ma w tym miejscu ketu nadaje się na astrologa : D

tak się temu trochę przyglądałem co by przynajmniej na tym dostępnym wycinku spróbować zrozumieć co mnie do Ciebie przyciągnęło i teraz chyba lepiej rozumiem (przynajmniej jeśli chodzi o skłonności), jak i to czemu niestety nie działa(ło) u mnie to co preferowałeś i oferowałeś  tak samo jak u Ciebie, ot inna karma i  inne uwarunkowania

na koniec rozważań: aż strach się pytać, co by mi się ta misterna konstrukcja nie załamała hehe...ale tak dla upewnienia się zapodałbyś mi dokładną datę swoich urodzin?  : )

« Ostatnia zmiana: 2017-06-16, 11:51:43 wysłana przez Frisky »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-16, 07:58:27 »
Frisky
dziękuję za "pocieszenie" :)
Niestety, mój angielski przydaje sie w podróżach, ale nie bardzo w duchowości :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-15, 11:31:00 »
Leszek
ja tam wiem o tej sprawie tyle co tu się dowiedziałem, również od Ciebie,  więc mnie o plotki z innych źródeł nie pytaj : ) 
przytoczyłem to nazywając "kradzieżą" w cudzysłowie jako ciekawy przykład zanikania karmy zapisanej w układzie planet, gdzie pojawiające się zarzuty czy sytuacje w ten czy inny sposób tą karmę pokazują 

a skoro o karmie, poniżej o ustawieniu w znaku bliźniąt tej (Twojej) wenusowej atmakaraki (związanej z przyjemnościami,komfortem i bogactwem w życiu)... i ponownie brzmi dla mnie tak że jestem w stanie zobaczyć w tym Ciebie przynajmniej jeśli chodzi o metodę rozwoju w tym bardzo skutecznego uwalnia się od karmy, czy w temacie wyrażania frustracji (np. politycznych) tudzież nadwagi ... z których to rzeczy też (oprócz wielu zalet hehe) jesteś, a po części byłeś  kiedyś  znany ; ) :

When the atmakaraka is placed in Gemini in the navamsa, there is a lot of karma being worked out with one’s intellectual development.  Gemini is about cognition, and understanding.  Gemini deals with the subjective intellectual ideas and concepts we have about life and how they are being met with the outside world and reality.  A strong Gemini swamsha has healthy intellectual concepts which enable them to relate and function harmoniously in the world.  An afflicted Gemini swamsha struggles with this, and its concepts and intellectual ideas about how life works dont get easily validated by the outer world.  You may notice people who are so frustrated in life, but it is really because of their own ideas about how things should be.  They go through life choosing to see things a certain way and so each time life isnt actually the way they think it should be, they are frustrated or confused or annoyed.  Gemini therefore can be a very frustrated sign at times.  Gemini can actually have such strong mental concepts, that when they arent being realized in the world, the irritation or frustration can be seen physically on the skin or through one’s weight changing.  This is why Gemini is a sign of skin problems and weight fluctuations.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-15, 11:40:08 wysłana przez Frisky »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-15, 10:43:32 »


Ah te plotki.



Prywaty i Plotki tam leje się szlam, mający tylko za zadanie obrobić komuś du... duszę.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-15, 05:15:43 »
Frisky
Ciekaw jestem, z kim tak namiętnie plotkujesz, że napisałeś:
"...jedną z głośniejszych spraw które się wiązały z Leszkiem przez dłuższy czas była sprawa jego zaangażowania/wplątania  w sprawę... "kradzieży" cudzej żony : ))"?
Ja cudzych żon nie kradnę i mnie żony nie ukradziono. Tyle wiem, ale plotkarze pewnie wiedzą więcej i lepiej :)
Skoro, jak piszesz, sprawa była głośna, to w środowisku tzw. rozwojowców musiało wrzeć od plotek na mój temat.

Merytorycznie wyjaśniam:
W tradycji polskiej przyjęło się, że jeśli kobieta zamienia męża na kochanka, to jest to JEJ WYBÓR! Bardziej lub mniej świadomy, ale JEJ. Żonę można ukraść tylko wtedy, gdy stanowi ona WŁASNOŚĆ swego męża. 
Tak więc, w Polsce, gdzie nie kupuje się żon, nie można nikomu ukraść żony, czy być zamieszanym w kradzież  żony :)

PLOTKI mają to do siebie, że nie muszą być uzasadnione prawnie, merytorycznie czy nawet logicznie. Maja budzić emocje i wydawać się atrakcyjne odbiorcom. 

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-14, 22:56:26 »
no wiem że ciekawe.

Alternatywnie mogę napisać, że ty projektujesz obraz siebie jako prawie lub też oświeconego guru, obraz zasilany z energii oszukanych młodych dusz z dużymi mocami kreacje a małym doświadczeniem. Tylko że im więcej dusz odłącza się, i zabiera swoje energie, to ten obraz i projekcja słabnie coraz bardziej.

brak doświadczeń, i świadomości konsekwencji to nie są nieczyste intencje. To jest brak świadomości wyboru i konsekwencji swoich działań. Natomiast, co można powiedzieć, na temat przedwiecznego, który po odłączeniu się jakieś duszy tudzież dusz, szuka nowego nowego źródła, zamiast ogarnąć swoje zaślepienia, tudzież skonfrontować się z sprzeniewierzeniem energii, wybiera łapanie innych dusz, takie proste, nowe źródełko, żeby nasycić pragnienie. Takie wzorce oparte na nieświadomości, traumach że tylko funkcjonowanie w schematach, pętlach, misjach i służbie ciemności pozwoli przeżyć, że nie istnieje żadna inna możliwość na doświadczenie mocy kreacji niż kradzież ich od innych dusz, bo swoje się już tak sprzeniewierzyło, że strach tam zajrzeć nawet. Czy tu są jakieś nieczyste intencje, raczej zbiór wzorców zahaczających te z rodzinny psychopatów, chociaż często też bardzo ukrywanych.

szczęście że mogę ale nie muszę mieć w niczym już racji, bo to po prostu zweryfikuje czas i życie.

And Im sad and happy at the same time, because of it.

nawiązując do tego:
nie jesteś pierwszym który opisuje to co robi w pewnych obszarach Leszek jako kradzież,
nie odgrzewałbym tej  dyskusji nawet mimo tego że  swego czasu - gdy rozszerzyłem wpływ "Znawcy pola" na obszar w którym pierwszy raz spotkałem Leszka w tym wcieleniu, to wyczułem tam  pewne zapętlenie i pojawiło się silne odczucie, że odbieram sobie to czego nie chciał mi zwrócić przez te lata...nie było tego dużo ale jednak... i że taki był główny (ukryty) powód mojej aktywności przez lata na tym i poprzednim forum, co by go do tego skłonić, ale to takie było czysto subiektywne odczucie samo w sobie niewarte absorbowania cudzej uwagi ; )
ale
tyle co wczoraj  zachciało mi się zobaczyć jaki układ planet ma Leszek w swoim horoskopie (wedyjskim), o tako z ciekawości ( się na tym zbytnio nie znam), a że nie znalazłem dokładnej daty to ustaliłem tu i ówdzie najbardziej prawdopodobną ; ) i o ile dobrze trafiłem to
jego atmakarace towarzyszy w navamsie ketu , co nic mi wczoraj nie mówiło, ale jak czytam dzisiaj przypadkiem:
SU. 22.-Gajavyavaharinaschourascha kethau.
When Kethu joins the Atmakaraka in the Navamsa
the person born under such combination
trade in elephants or become thieves and robbers
http://www.astrologie.cz/zacek/jaimini/jaimini.htm

a że jego atmakaraką w tym co mi wyszło jest wenus więc
Venus Atmakaraka-When Venus becomes Atmakaraka Planet, the person enjoys luxury, wealth and all sort of comfort in life. But with Venus Atmakaraka, he should have very clean character and understand the difference between Love and Lust.
http://blog.astrologylover.com/role-atma-karaka-planet-horoscope/

więc łącząc te tendencje w jedno (o ile to jest trafne hehe) niezależnie czy przyjmujemy za prawdziwe te czy inne subiektywne odczucia własne czy cudze, to można podziwiać siłę karmicznych tendencji na bardziej sprawdzalnym przykładzie:
nawet jeśli ktoś odróżnia w dużym stopniu miłość od pożądania i nie jest złodziejem,
(przynajmniej ja nic o tym nie wiem)   to i tak jedną z głośniejszych spraw które się wiązały z Leszkiem przez dłuższy czas była sprawa jego zaangażowania/wplątania  w sprawę... "kradzieży" cudzej żony : ))

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-06, 22:14:59 »
Mądremu wystarczyłoby to, co napisała Sylvia :)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-06, 19:37:37 »
Ktoś chętny ?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-06, 17:44:58 »
Każdy profesjonalny radiesteta wyjaśni Ci, który z nas :)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-06, 17:41:56 »
Leszku

Jedno jest pewne, jeden z nas myli się :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-06, 17:38:53 »
healingintelect
Bujna wyobraźnia kiedyś Cię wykończy :)
Pouczenia kierowane przez dyletantów wobec profesjonalistów są żenujące, ale mogą wywrzeć negatywny wpływ na nieświadomą niczego lub celowo zdezorientowaną publiczność.