Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51049 razy)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-05, 11:24:05 »
A z Twoich postow healingintellect to jest taki przekaz, że ty to właściwie tylko czystej miłości doświadczasz :D


Jeszcze nie :)

Dużo medytuję i coraz częściej pojawia się bezwarunkowa miłość wynikająca z natury oczyszczonej pś. Cudowne uczucie, nie do opisania. Tylko jest mały problem... miłość usuwa karmę i po 2, 3 minutach takiego błogostanu, wywala mi tak, że później chodzę zmłucony przez tydzień.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-05, 11:19:35 »
dżony

Oczyszczając siebie miłością, odpada cały syf. Czasami nie ma innej możliwości uwolnienia się od kogoś, lub czegoś niż zniszczenia tego. Jeżeli zaczynam się czuć wolny i wypełniony miłośćią, a ktoś nadal chce mnie ciągnąc w dół, to chyba coś nie tak z tą osobą. Prawdę mówiąc trochę się bałem na początku i nie wiedziałem co robić, ale pomodliłem się o to, by Bóg wziął moje życie i nim kierował.

Moje super moce używam, tylko do oczyszczania pś i rozwoju. Pojawiło się ostatnio kilka innych. np znikanie, telekineza, ale nie będe tego rozwijał, bo nie widzę sensu.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-07-05, 11:10:17 »
A z Twoich postow healingintellect to jest taki przekaz, że ty to właściwie tylko czystej miłości doświadczasz :D

Może zobacz co wypierasz w ten sposob. Pisze to dla twojej

SAMOŚWIADOMOŚCI.

Żeby nie było, że same negatywy , to na pewno idziesz w dobrym kierunku z tym przekonaniem, że Bóg wie najlepiej i poddanie się i dobrą moc też od ciebie czuć.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-07-05, 11:04:07 »
Cytuj
Podczas oczyszcznia pś zaczlęły mi się pojawiać Sidi. Jedną z najlepiej rozwiniętych jest władza nad umysłami innych ludzi. Mogę np. zobaczyć dlaczego ktoś jest zły, wiem jak zatrzymywać różne konflikty, mogę projektować iluzje i hipnozy na nieograniczoną liczbę ludzi, mam ogromny wgląd w karmę, mogę  komuś wgrać w pś prawie każdą informację.

Władza nad umysłami, wgrywanie dowolnych informacji, jako czysta duchowa moc? Może jest to coś zbudowane na zdolnościach typu jasnowidzenie, ale wladza nad umyslami i wgrywanie infirmacji to nie sidhi. Ja tez mialem obciazenia dot kontroli telepatycznej. Do teraz mogę zobaczyc co się z dana osobą dzieje, ale odpuscilem sobie to w b duzym stopniu i nadal odpuszczam, jest to bowiem bardzo męczące, mimo, że początkowo fascynujące, gdy się jeszcze nie wie co to i po co tak na prawde. Totalnie bezsensowne i obciazajace przede wszystkim i nieczyste.

Cytuj
Od strony praktycznej posługuję się tylko i wyłącznie miłością i zrozumieniem. Miłość usuwa karmę i powoduje zrozumienie praw boskich, ot cała filozofia.

Tylko czy miłością można kogoś unicestwić?
Ktoś się może sam unicestwić swoimi złymi intencjami.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-05, 05:59:43 »
Chciałbym tu nieśmiało zwrócić uwagę,że medytowanie to nie wymyślanie.
Dodam też, że osoby, które nie medytują, nie mają na temat rozwoju duchowego nic sensownego do powiedzenia opierając się na własnym doświadczeniu. Bo doświadczenia im brak.

Rafael

  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-05, 00:04:49 »
  władza nad umysłami innych ludzi. 
O!
« Ostatnia zmiana: 2017-07-05, 13:03:39 wysłana przez almighty »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-04, 23:35:01 »
Lynd

Na nikogo nie jestem zły, wszyscy są niewinni. Ta złość, wynika, tylko i wyłacznie z podpięcia pod system karmiczny. Po usunięciu systemu karmicznego, pojawia mi się u mnie bezwarunowa miłość.

Współczuje gdy ktoś cierpi i nie czuję absolutnie żadnej satysfakcji z czyjegoś cierpienia.

Rafael

To wszystko zaczęło się dziać po tym, jak już nie wiedziałem jak uzdrowić problemy, które miałem. Próbowałem kilku technik i dopiero medytacja i modlitwa pomogły. Z biegiem lat nabrałem dużoą praktykę i sporo wiedzy jak to wszystko działa. Jeżeli powirzyłem Bogu całe moje życie i doprowadził mnie do emanowania bezwarunkową miłością w wielu tematach, to chyba idę w dobrym kierunku. Niech mnie prowadzi całą wieczność i tam gdzie zechce.

Podczas oczyszcznia pś zaczlęły mi się pojawiać Sidi. Jedną z najlepiej rozwiniętych jest władza nad umysłami innych ludzi. Mogę np. zobaczyć dlaczego ktoś jest zły, wiem jak zatrzymywać różne konflikty, mogę projektować iluzje i hipnozy na nieograniczoną liczbę ludzi, mam ogromny wgląd w karmę, mogę  komuś wgrać w pś prawie każdą informację.

Od strony praktycznej posługuję się tylko i wyłącznie miłością i zrozumieniem. Miłość usuwa karmę i powoduje zrozumienie praw boskich, ot cała filozofia.

Co do Boga. Dla mnie Bóg jest kochającym, chcącym dla mnie najlepiej, pomagającym w każdej sytuacji, ALE  ja muszę tego od niego chcieć. W innym wypadku, tylko ja i moja karma będzie mi kierował mój los, który jest często oparty na chęci doświaczania śmierci, okrucieństwa, nienawiści, zawiści i innych okropnych emocjach. Ludzie mają wolną wolę i jak chcą się zabijać, to Bóg im pozawala. Ale wystarczy, że poproszą go o pomoc i pokaże swoje prawdziwe oblicze.
« Ostatnia zmiana: 2017-07-04, 23:45:03 wysłana przez healingintelect »

Rafael

  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-04, 23:33:51 »
  "groźny Bóg w większości Dynastii" 
raczej:"wymyślony Bóg";)
Kiedyś , ze 20 lat temu, na jednej z sesji regresingu ( grupowego), jedna, urocza zresztą osoba przez całą sesję krzyczała, że to niemożliwe, że "albo Bóg albo Guru",że to "musi być razem!".Tak mi to przyszło teraz do głowy;-)
 

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-04, 23:27:07 »
Nawet nie bardzo wiem czego miałbym szukać, "groźny Bóg w większości Dynastii" to słaby punkt wyjścia.
Szkoda, myślałem że coś konkretnego się dowiem, Bizancjum fajny temat :)

Rafael

  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-04, 23:16:50 »
Rafael,
A coś konkretniej? Kto to pierwsz głosił, co dokładnie, jak się to różniło od katolicyzmu?
poszukaj -poczytaj; szkoda mi czasu na takie rzeczy teraz;)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-04, 23:14:41 »
Rafael,
A coś konkretniej? Kto to pierwsz głosił, co dokładnie, jak się to różniło od katolicyzmu?

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-07-04, 23:13:46 »
Rafael

Tu chodzi o osobę, która nie da mi świętego spokoju. Wyobraź sobie, że ktoś chce Ciebie na zawsze trzymać w więziniu, bo ma taki kaprys. Co robisz w takiej sytuacji?



Jeśli jest jakaś prawdziwa duchowości, to raczej nie ta oparta na logice że jedna osoba płaci za wolność drugiej, raczej ta polegająca na uświadomieniu, zrozumieniu ... tego czegoś, sam nie wiem, znalezienia tego klucza do wolności u siebie, który nie zależy od tej drugiej osoby. Bo to na końcu chodzi o nas w gruncie rzeczy, a jak nie ta osoba to inna itd. Tylko trzeba coś zrozumieć, to trudne jest, bo kto powiedział że łatwe, może nawet bardzo bardzo trudne, wymyśleć, zrozumieć, wymedytawać coś co nam się w głowie nie mieści, wolność dla siebie i tej drugiej osoby, jakiś inny świat, ale może istnieje taki tylko się nie wie tego. Nie wiem.

Rafael

  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-04, 23:11:49 »
Rafael,
Bizantyjskiej? A u kogo? o_O
W większości Dynastii, a potem choćby w Zakonie Krzyżackim ( jako wpływ na zachodzie) i oczywiście w bolszewii sovieckiej  ( wpływ dwóch cywilizacji)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-07-04, 23:08:33 »
Znam tylko poniekąd tylko duże nazwiska z tej tradycji, raczej zdziwiło mnie wyszczególnienie akurat Bizancjum zamiast generalnie jakichś odłamów chrześcijaństwa.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-04, 23:01:26 »
By się znalazło, po niedługich poszukiwaniach :)