Autor Wątek: Kody, śluby i przysięgi na czakrach..  (Przeczytany 11910 razy)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-30, 00:23:44 »
nawiązując jeszcze do odnawiania się/odblokowywania się (?)  u mnie pewnych egipskich, a może zwyczajnie duchowych,  klimatów, przy tym wahadle Karima:
tak od początku a nawet zanim jeszcze fizycznie do mnie  dotarło, zacząłem  zmierzać do pewnego naturalnego duchowego źródła w sobie (większość drogi nieświadomie, idąc za głosem intuicji i podszeptów wahadła),  trwało to dobrych kilka tygodni , a jak mi się w końcu w pełni odsłonił cel na tym etapie  to odkryłem, że symbolicznie opisywany jest i przedstawiany na rysunkach  jako posiadające pewne atrybuty męskie egipskie Bóstwo (uwielbiam ten prosty obrazkowy język w wielu kulturach, jego trafność i ...ponadkulturowość),
 
zastanawiałem się z pewnym niepokojem co się stanie jak już do tego celu w jakimś tam sensie dotrę przy pomocy tego wahadła? no i stało się to, że pojawiła się i wysunęła na pierwszy plan jego żona haha, czyli pewna energia tego Źródła uosobiona jako żeńskie Bóstwo, znowu bardzo trafnie symbolicznie przedstawiona z ładnie pokazanym miejscem (i nie tylko )manifestacji tej energii 

ciekawi mnie czy u innych użytkowników tego wahadła dzieją się/będą się działy  takie same rzeczy, a może podobne?  : )

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-29, 12:03:17 »
jeszcze do tego :
Cytuj
4) Czy to wahadło nadaje się do rozpuszczania węzłów i krzyży karmicznych?
akurat to moje uzdatnione na życzenie to prawdziwy Hefajstos wcielony ( w przerwach praktycznie nieustannie "chłodzę" jego końcówkę w świeczniku z soli,)  każdy kowal artysta powinien je mieć obowiązkowo na stanie! haha,
więc uważam, że można nim bezwzględnie wszystko wypalać i przetapiać wedle uznania, niezależnie od umiejscowienia i pochodzenia

może jakby zastosować inny  wkład, taki  bardziej wodny, to by można było  wszystko rozpuszczać?
: ) 

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-28, 20:11:21 »
1. z tego co mi pisał p. G. to wycenił je na 500 zł (wersja standard x 2,5 z wkładem od firmy oraz jakimś własnym albo dodatkowo dobranym do określonych potrzeb),
zapewne wersja x2 ( taka była pierwsza propozycja tylko z programowalnym wkładem podstawowym od firmy) byłaby tańsza, ale nie wiem o ile, trzeba pytać u źródła
2. wg katalogu który mam 300 zł, chyba  to wersja mniejsza wg standardu pomysłodawcy , gdzie jest wersja small  5,5 cm  i large 7,3 cm, odpowiednio 66 i 96 dolarów kanadyjskich (?):
http://www.biogeometryshop.com/#!tools/cv7q
ja mam w. ponoć 2,5 raza= 13,5 cm, czyli powiększenie było robione ze small : )
3. mam tylko to co w katalogu, czyli niewiele
4. nie wiem, nie próbowałem, dla mnie jest to wahadło wszystko mające haha, a więc wszystko robiące
5.  mam całość z mosiądzu , pewnie z drewna albo jakiś mix  na życzenie też zrobią ?
6. to mosiężne x2,5 jest ciężkie, chyba nawet cięższe niż to  z wadżrami, inaczej też się  kręci niż ten bączek
7. poza właściwościami opisywanymi przez producenta to  zależy co TY widzisz w tych wahadłach i z czym to u siebie powiążesz , ja to widzę tak, że ten stabilizator (piszą, że służy do regulacji czakramów, choć można by je użyć też do innego celu) jest pewnym niewielkim wycinkiem tego co jest w w. Karima, więc  tak to u mnie działa, jak to widzę
- ten stabilizator jakoś nie zrobił u mnie zbytniej furory, używam go od wielkiego dzwonu. ale może inni go sobie chwalą?

Dariusz

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dariusz Łuszcz
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-28, 19:27:03 »
Frisky

Mam kilka pytań dotyczących tego wahadła Karima, o którym piszesz:

1) Ile kosztuje takie wahadło w wersji rozszerzonej, którą posiadasz?
2) Ile kosztuje wahadło Karima w wersji standard?
3) Masz ulotkę od Pana Gorausa dotyczącą tego wahadła w wersji standard? Możesz podesłać na maila?
4) Czy to wahadło nadaje się do rozpuszczania węzłów i krzyży karmicznych?
5) Z jakiego materiału jest to wahadło?
6) Ile waży to wahadło?
7) Jak wahadło Karima ma się do wahadła Stabilizator Czakramów http://www.ezosfera.pl/4653/wahadlo-stabilizator-czakramow? Uzupełniają się czy są zamiennikami?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-28, 18:57:52 »
kontynuując  temat w. Karima w wersji "Frisky+++" garść luźnych spostrzeżeń :

- jedynym minusem związanym z tym wahadłem jest to że odparzyłem sobie skórę na palcu od sznurka i w końcu mi pękła, jednak jest trochę ciężkie, ale za to bardziej skuteczne : )

- jako że jest to wahadło ściśle związane z Egiptem więc nie dziwota że odnowiło mi się trochę rzeczy przy tym,  chociaż jest szczególne: od dawna używam kilku egipskich wahadeł i ich odmian,  ale żadne na mnie tak nie działa,

- ogólnie zacząłem czuć i rozumieć sens, znaczenie i zastosowanie kilku ogólnie używanych egipskich symboli, dotychczas było to u mnie całkiem obojętne i w sumie obce klimaty , teraz zdają  mi się być miłe i mocno się to u mnie ożywiło,
uświadomienie dokonywało się  jakby od drugiej strony czyli najpierw robiłem z pewną intencją to co mi ono pokazywało, stopniowo odsłaniały mi się pewne obszary ,  a tu nagle okazuje się, że wychodzi z tego głębsze znaczenie najpierw jednego potem dwóch a w końcu trzech egipskich symboli... i  na koniec (tego etapu) zaczyna wyłaniać się powoli ich synteza,
 
- co ciekawe okazało się też dzisiaj jakby na deser , że wszystkie odruchy i związane z tym odkrycia, procedury  i dobroczynne zastosowania (m. in. te poniżej opisywane), jakie mi się objawiały przez te kilkanaście dni, skłonność do pewnych działań  przy tym wahadle, włącznie z budzeniem o pewnej porze, ściśle wiążą się z konkretnym, jednym Bóstwem stamtąd,

- to wahadło bardzo wyraźnie "mówi" do mnie od momentu jak je zobaczyłem na zdjęciu, włącznie z pomysłem "odśrodkowego" uzdatnienia go, a teraz nawet wiem, kto do mnie "przemawia" : D

- tak naprawdę to widzę w nim wszystko to co stopniowo odkrywało mi się na kilku różnych ścieżkach i tradycjach duchowych, czyli wspólne elementy różnie nazywane,  tak też u mnie ono działa, jako synteza, do tego w zaskakujący sposób pogłębia moje zrozumienie tego wszystkiego i odsłania nowe pola i horyzonty

- jeden z elementów tego  "odśrodkowego układu zasilania" jak czytam ma mieć również działanie uwalniające od kodów hipnotycznych, co w przypadków egipskich klimatów może mieć pewne  znaczenie, ale na razie zajęty jestem czymś innym, więc trudno mi to potwierdzić

-  kiedy na pewnym etapie dołączyłem do komend hasło "odżywiaj  moje wszystkie ciała" tej samej nocy przyśniły mi się bezpańskie(?) psy , każdy miał taką całkiem sporą  kwadratową kostkę jakiegoś jedzenia przed sobą i wyglądały na zaspokojone i zadowolone, więc uznałem, że bardzo dobrze się w tej roli to wahadło sprawdza : ))

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-26, 08:30:18 »
kontynuując:
pomijając pomysły które wymagają większych nakładów i rzeczy których akurat nie mam , to jeszcze
5. takie ciekawe rozwinięcie , idąc od dołu:
lampa solna- tuba z Karimą - tuba z rożdżką selenitowa do masażu - przedłużenie z jajkiem selenitowym na szczycie

więc o ile ten zestaw podbródkowy opisany wczoraj zdaje się działać ( m. in.) na przednią część głowy (i mózgu), tak ten powyższy -  ustawiony na stole gdzie sól jest na wysokości splotu słonecznego, a jajko (szerszym końcem do góry) wypada na wysokości  czoła - daje się z powodzeniem zatrudnić do rozświetlenia , oczyszczenia , odżywienia itp. całego globusa : ) i znajdujących się tam narządów i ośrodków/czakr

ręce mi się przy tym układały tak że na początku trzymałem w dłoniach obie tuby , ale po chwili z opartymi na stole łokciami przedramiona poszły mi pionowo po bokach, równolegle do układu,  tak, że dłonie wnętrzem zwróciły mi się do góry (palce na boki)  - jakby właśnie taką dużą kulę obejmowały , o coś w tych klimatach, tylko przedramiona rozłączone, a pomiędzy nimi układ :
http://www.donneinnero.it/wp-content/uploads/2013/02/peace.sign_.hands_.doves_.jpg
dopiero na koniec pojawiła się chęć objęcia soli na dole oburącz , więc jakby poszło to w ugruntowanie?

6. oczywiście  jest też prostszy układ skrócony, takiej  lampy selenitowej (czyli z pominięciem różdżki selenitowej)  , jajko w "układzie stołowym" to wypada pi razy oko na wysokości gardła więc chyba będzie dobrze na ten obszar działało? na razie jestem po krótkiej ale intensywnej sesji z rozświetlaniem globusa ( zbliżanie czoła do jaja daje  ciekawe wrażenia) , więc nie chce mi się tego sprawdzać

: )
« Ostatnia zmiana: 2014-12-26, 08:35:49 wysłana przez Frisky »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-25, 09:31:56 »
no to kilka eksperymentalnych form związanych z berłem Karima i zabawami z tubą, na marginesie używania tego jako wahadła : 

1. jak pisałem leżąc i śpiąc albo siedząc trzymam sobie tubę (z wahadłem wewnątrz)  oburącz, wzdłuż ciała na wysokości klatki piersiowej
2. kiedy tak leżałem chyba od początku miałem odruch żeby sobie to przyłożyć do brody , ale to mi w tym kształcie nie pasowało więc użyłem selenitowej różdżki do masażu (obustronnie zaokrąglonej) którą za pomocą krótszej tuby (miałem taką szerszą po kadzidłach ) od góry połączyłem z tubą z berłem Karima, ( w tym układzie selenit raczej zasila to wahadło, niż odwrotnie? w sumie nie wiem, można by wypróbować z odwróconą wersją wahadła ale na razie nie mam jak)
- ogólnie dość ciekawe wrażenia (zresztą można sobie wypróbować sam selenit)
3. dzisiaj spojrzałem na otwór w  mojej kulistej lampie solnej na świeczki, więc w naturalnym odruchu : ) sprawdziłem czy nie dałoby się  w nią włożyć dolnej części tuby z berłem (przez papier, żeby się zdobienia na tubie nie zniszczyły), no i  idealnie spasował,   a że miałem już nałożoną też od góry selenitową "brodę faraona" na tą tubę, więc wyszedł z tego dość ciekawy zestaw, trochę jak fajka wodna?  , postawiłem to  na brzegu stołu - no to siup i selenit do brody, a solny bukłak  do splotu , rączki same mi się ułożyły jedna wokół tuby a druga wokół solnej kuli ... i  też całkiem ciekawe wrażenia zwłaszcza na splocie - może dlatego że selenitowe klimaty mi się wcześniej nasyciły - tak się miło wszystko złożyło z ustawieniem tego na stole względem mojego ciała,  bo  halit jak wieść niesie czyści oprócz cz. serca właśnie splot słoneczny
4. sama tuba z berłem i halit też miło, łokcie  mi się przy trzymaniu tego układają jak kiedyś do indywidualnego zdjęcia  w ławce szkolnej
: ))

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-24, 09:22:30 »
tak po tygodniu stosowania okazuje się że przekracza to wahadło Karima wszelkie moje oczekiwania , przez ten miesiąc czekania na nie czyściłem pewne obszary które wydały mi się zaniedbane i były pogrążone w głębokiej ciemności, w końcu doszedłem do wniosku że to w. Karima to już będzie taka wisienka na torcie -  bo używając kilku wahadeł i innych urządzeń osiągnąłem z grubsza to czego spodziewałem się początkowo  po tym wahadle Karima, jak go tylko zobaczyłem... i byłem zadowolony z efektów zanim jeszcze przyszło,
och! jak bardzo się myliłem : ))
nie dość że jest ono uniwersalne i zastępuje mi tamte pozostałe to pogłębienie tematu dokonywane przez nie, (Potężne Wiertło Karima z niego jest haha )  jest poza wszelkimi wyobrażeniami moimi,  a końca tego nie widać , do tego turbo jakie mi się włącza przy uruchamianiu zasilania "odśrodkowego" jest bardzo pomocne i zauważalnie zwiększa jego wydajność , chyba zapowiada się jazda jak przy Parasoulach bo sprawa wydaje się być rozwojowa nie tylko w kwestii pogłębiania ale też i rozszerzania zastosowań:
-  bardzo fajny miał p. Piotr pomysł z tubą w jakiej to wahadło sprzedaje ( ponoć to jeden z kilku pomysłów jakie miał gdy je konstruował) , lubię sobie pospać trzymając wahadło w tej tubie  oburącz na piersiach , ale czegoś mi w tym brakowało,  więc doznałem dzisiaj kolejnego przełomowego objawienia  właśnie w  związku z tym bardziej stacjonarnym użytkowaniem tego wahadła/berła , które to uzdatnienie nie tylko fajnie komponuje mi się z wewnętrznym wkładem jaki sobie zażyczyłem -  to połączenie jak czytam ( i nawet czuję) wydatnie zwiększa oczyszczanie z wszelkich negatywności,   ale też jakby odwołuje się do egipskich klimatów które częściowo widać na obrazkach stamtąd, a co od dawna mnie frapowało...
słowem już jest miodzio,  a słodyczy jakby przybywa : )   

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-12-17, 21:32:44 »
tak łącząc w całość te kilka wątków a zwłaszcza skróconej teorii i modelu impulsu : ) oraz tego wahadła Karima opisanych poniżej, to czuję się ostatnio jakbym stworzył nową odmianę róży, albo przynajmniej współtworzył,  czy jakoś tak:
zamówiłem sobie powiększenie tego wahadła Karima w stajni Gorausa, w tym procesie p. Piotr zaproponował wkład od siebie , ale czegoś mi w tym brakowało, choć sama konstrukcja, a już zwłaszcza z tym wkładem kryształów, ogólnie przewyższa moje potrzeby, to nie mogłem zasnąć i  doznałem jednej  nocy olśnienia : )  w efekcie zaproponowałem potrójne zasilanie tego wahadła, czyli dokonałem przełomowego odkrycia haha, patrząc pod kątem  modelu impulsu i nie tylko, szło by to tak:
zasilane "odgórne" (tutaj wynikające jakby z konstrukcji wahadła),
zasilanie "oddolne" (tutaj związane z wkładami z kryształów od p. Piotra, które jak wiadomo wyrastają z Ziemi) oraz
od siebie zasilanie "odśrodkowe" , ponieważ to ostatnie jest w swej istocie tym samym co dwa pozostałe, więc rozpiąłem je dodatkowo jako te dwa skrzydła orła : ) a że  też  takie bardzo ogniste mi wyszło, więc doznałem uzupełniającego olśnienia w wyniku którego dodałem jeszcze elementy ochrony "piór skrzydeł" każdego skrzydła tego praptaka, ew. korony i korzeni drzewa (jak kto woli), czyli w sumie wzmocnienie układu nerwowego  - konstruowanie tego trwało  chyba z miesiąc, ze względu na dogrywanie i trzeba było jeszcze ciut powiększyć wahadło, żeby się wszystko ładnie pomieściło, ale efekt jest po prostu wspaniały, cudowny i zachwycający  : D
 (oczywiście nie jestem obiektywny, jak to w przypadku zachwytu i samozachwytu bywa)
nie wiem na ile te dodatki ode mnie polepszyły jego działanie, bo nie mam porównania,  ale gdyby ktoś chciał sobie je czasem zamówić u tego wytwórcy w tej wersji z potrójnym zasilaniem,  to jest to wahadło/berło Karima, odmiana Frisky : ) 
czyli jak dla mnie całkiem energetycznie podkręcony konik z tej stajni mający niezłego kopa ; ) i nie tylko

no "nie mogłem się powstrzymać" (jak powiedział łowca nagród Schultz rozkładając ręce tuż przed śmiercią w filmie Django haha) i musiałem się pochwalić  ; )
http://www.latin-wife.com/Colombian-Flowers-/images/Rosa-Red-Orange.jpg

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-30, 10:12:40 »
patrząc na to czysto symbolicznie (nie wiem jak energetycznie) wygląda  na genialne wprost wahadło do harmonizacji różnych poziomów istnienia, czyli też czakr : )
http://www.biogeometryshop.org/data/articles/images/big/b_86.jpg

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-29, 13:17:41 »
Laka
: )

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-11-29, 11:49:57 »
Frisky

W wolnej chwili może przejrzę to co wrzuciłeś. Choć przyznam, że trudno mi się z Tobą rozmawia i ciężko mi zrozumieć co piszesz. Chodzi mi o styl wypowiedzi, w moim odczuciu mało przejrzysty. Jakby nie na moje struktury;)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-29, 07:44:22 »
dzięki temu co napisałem uświadomiłem sobie teraz lepiej czemu jestem takim fanem wahadeł naszego rodzimego wytwórcy wahadeł, który lubi "uzdatniać" różne modele za pomocą kryształów, zwykle jest w tym kryształ ugruntowujący a chyba zawsze (?) aMetyst : )

uwielbiam zwłaszcza te wahadła w których budowa sugeruje zejście energii z wyższych poziomów, czyli mają działanie "odgórne",  takie podłączenie w nich dodatkowego "oddolnego" zasilania, związanego z minerałami wyrastającymi z Ziemi i jej wnętrza, daje wspaniałe efekty i  jest szczególnie polecane tym, którzy ewoluują tutaj w typie impulsu M
: )

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-29, 06:54:25 »
a tu modelowy wręcz przykład mieszanego impulsu (pogłębionej mocy i świadomości) pochodzący od jakiejś wysoko rozwiniętej obcej cywilizacji , model rozwoju dla całej grupy schodzącej tu z jakąś misją cywilizacyjną/technologiczną (wejście od góry w linię rozwoju i zaczynają od impulsu typu W) , po której zostaje trwały efekt (P) , zakorzeniony wewnątrz ziemi  i na górnych poziomach
http://www.piit.ac.in/events/impulse.asp
: D

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-29, 06:17:51 »
tutaj przykład impulsu typu W "pogłębiona moc":
http://ru.gde-fon.com/download/impuls_chernyj_sinij/80212/1638x1024?sx-hash=b00ad4d5051b392e49dffdbdad106b8b

przykład impulsu typu M "poszerzona świadomość":
http://www.photos-i.klubowa.pl/_cache/public/foto/0/0/0/scale/white/12274/X3VwbG9hZC9jbHVicw==/4b00b07b5bace0c94706e3f1094d409c___impuls.JPG
tutaj ktoś zaczyna jako aniołek, potem schodzi w dół (aż do klubu nocnego haha) i w efekcie winduje w górę o wiele wyżej niż na początku

: )