Autor Wątek: Kody, śluby i przysięgi na czakrach..  (Przeczytany 11912 razy)

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-11-14, 00:11:05 »
Mogą być tego typu, blokujące np. czakrę splotu. Ogólnie, ślubowanie nakreśla jakiś kierunek działania, bez względu na jego skutki uboczne. Więc np. ślubowanie niszczenia swoich związków, może dać efekt blokad na sercu i na czakrze sakralnej, wyrzeczenie się mocy, czakrze podstawy, mogą być jakieś ślubowania związanie z działaniem, samoograniczaniem, które np. oddziałują na splot. Problemy w czakrach to efekt uboczny samego ślubowania, chociaż pracą z czakrami, można jakieś rzeczy pobudzić, tak że problemy stają się bardziej widoczne. Jak nie wiesz, nie czujesz to niekoniecznie się musisz tym teraz zajmować:) Można tak do tego podchodzić - zajmujesz się rozwiązywaniem problemów które widzisz, a jeśli coś się ujawnia takiego, to wtedy tym właśnie. Od kombinowania skąd może się coś brać, niekoniecznie coś się uzdrowi:) Ja do tego podchodzę tak, że gdy ktoś mi coś mówi o jakimś wzorcu którego na razie nie czuję, to traktuję to jako ciekawostkę i na tej zasadzie, że jak zauważę że mnie uwiera od tej strony, to wtedy się tym zajmuję. Na siłę to nie pójdzie, jeśli się nie ujawnia

zly_zajac

  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • duszpasterz podwórkowy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-14, 00:03:32 »
Kurcze, nic mi do głowy nie przychodzi..

Z tym splotem słonecznym.. nie lubię być w centrum zainteresowania, tzn nie cierpie zwracać na siebie uwagi, czy to na ulicy czy w sklepie czy gdziekolwiek, w szkole wolałem się nigdy nie zgłaszac i zawsze żyć w cieniu, wiec coś z ludzmi nie tak.. z pieniedzmi też, ale nie czuje się jakby one mi się nie należały, jakbym był skromny..

Ja nawet nie wiem jak te ślubowania miały by brzmieć ?
Z sakralną bardziej rozumiem, chodzi tu o jakieś przyrzeczenie że nie znajdzie się żadnego partnera w życiu, czy że będzie się żyło w samotnosci, ale ze splotem nie rozumiem że co, że będzie się żyło nie zauwazonym, też w samotnosci? Ze nie bedzie się używało swojej woli i siły w działaniu?

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-11-13, 23:40:03 »
Najpierw potrzeba się zastanowić - czy czujesz że jakieś śluby itp. Ci przeszkadzają, a jeśli tak to czego dotyczą. Jeśli coś takiego jest czy gdy podejrzewasz że jakieś problemy mogą wynikać z określonych ślubować to można z tym pracować
Wtedy możesz np. wykonywać modlitwę o "uwolnienie od wszelkich ślubowań, przyrzeczeń i przymusów związanych z ... i ich przyczyn i skutków".
Co trzeba to wyjdzie (może się coś przypomni, może nie) a obciążenia powinny puszczać czy poluźniać się.

zly_zajac

  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • duszpasterz podwórkowy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-13, 23:29:41 »
Dzisiaj przyszła mi analiza moich czakr i ciałek subtelnych.
Okazało się że na czakrze sakralnej, oraz splotu słonecznego mam jakieś kody, ponoć wg ezoteryki są to ciągnące się przez wcielenia śluby, przyrzeczenia itd.

I faktycznie no wg kosmogramu urodzeniowego już dawno powinienem być po ślubie, mieć gromade dzieci, ogólnie silne zaznaczone partnerstwo, małzenstwo i takie tam, tymczasem moje życie osobiste to jedna wielka tragedia.  Nie mogę znależc sobie nikogo na stałe mimo względnej atrakcyjnosci ;) Z seksem problemów nie mam.

No wiec pytanie moje brzmi, jak bez pomocy drugiej osoby (regresji) dokopać się do tego i czy w ogóle można ?