Autor Wątek: Kody, śluby i przysięgi na czakrach..  (Przeczytany 11962 razy)

matek

  • Gość
[#]   « 2014-11-21, 23:35:42 »
Niedawno przeczytalem ciekawa, chociaz mimochodem podana inforamcje na temat czakr - od Joachima Werdina (z dyskusji na str. niejedzenie.info):

"Ludzie za bardzo wierzą w czakry, zapominaja albo nie wiedzą, że to tylko wytwór umysłu i program. Z drugiej strony, od pewnego stopnia tzw. rozwoju duchowego czakry zaczynaja wygasać, zaczynając od dołu, aż dochodzi do tego, że osoba nie ma czakr, za to wygląda jak słońce. "

Mnie to przekonuje, z tym ze watpie aby praktyki usuwania czy zamykania czakr byly dla kogokolwiek korzystne (tzn. jesli za cel uznamy rozwoj).
Pamietacie nawet z wykresow Leszka, ze u oswieconych czakra serca obejmuje wszystkie pozostale czakry? Mysle, ze to tak moze wygladac w miare rozwoju, ze nasze "centrum", czyli serce rosnie, otwiera sie, az w koncu te inne czakry nie sa juz potrzebne i wygasaja. Byc moze jest to wlasnie naturalny stan. Stajemy sie niejako sloncem, ktore nie potrzebuje juz energii z zewnatrz.

No, ale dopoki energetycznie funkcjonujemy w czakramach, to z pewnoscia nie ma sensu ich wycinac czy zamykac, bo odcinamy sie jakichs poziomow siebie.




Daniel

  • Gość
[#]   « 2014-11-21, 22:46:00 »
No powiedzmy, ze nie nazwalbym tego "calym sensem istnienia bez czakr", ale ciesze sie, ze sie podoba ;)

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-11-21, 09:12:09 »
Kazdy z nas zna doskonale miejsca w ktorych jest masa ludzi z zamknietymi czakrami - kostnice, cmentarze ;-)

Daniel, Brawo ! :):)
.... cały sens istnienia bez czakr opisałeś w jednym zdaniu ;)


Daniel

  • Gość
[#]   « 2014-11-20, 23:18:02 »
Kazdy z nas zna doskonale miejsca w ktorych jest masa ludzi z zamknietymi czakrami - kostnice, cmentarze ;-)

Dla zywych zas, taka praktyka to cos zwiazane ze sciezkami lewej reki, nie pamietam dokladnie gdzie o tym czytalem, u ktoregos ze znanych satanistycznych guru cos mi sie kojarzy (Crowley chyba).

Ta kobieta ze zdjecia ma rowniez ewidentne obciazenia w tym temacie, stad wydaje sie jej to takie rozwojowe i oswiecajace.

Spoko, bedzie miala nad czym pracowac w natepnym zyciu ;)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-11-20, 18:00:42 »
Intencje/wyobrażenia doskonałości w kontekście braku/blokady czakr mogą wynikać z nadmiernego przesiadywania w wysokim [ szarym] astralu, od przedwicznych itp, ze sfer, w których był ban na drogę do boskości przez realizację w materii [ pieniądze, związki, sex, przepływy energii z innymi]. Czyli droga ucieczki i wiara w swoją "świętość"

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-11-20, 17:40:35 »
Tomek, zgadzam się z Tobą, zdarza mi się widzieć fizycznymi oczami czakry, szczególnie czakry korony, i widziałam też oczami co sie dzieje jak się blokują. Widziałam też co się dzieje z koroną gdy dwoje ludzi się kłoci lub ktoś ma focha. Odpychaja się jak najdalej tylko mogą :)Te wiry są żywe i ruszają się zatem nie tylko wirowo, ale odchylaja się, przesuwaja etc. Mówią o nastawieniach emocjonalnych [ reagują] i są środkiem manifestacji Ducha tu na Ziemi, taką bramą. To co też widziałam, że u osób na wysokim poziomie rozwoju [ w mojej skali] aura zaczyna wirować, tzn wszystko jakby robi się pomału jednym połączonym wirem. Widziałam też złote i srebrne nici połączenia Duszy z Absloutem. Może i poszczególe ośrodki z czasem zaczynają tworzyć jedność [ może bo nie mam 100% pewności] i jest wir z centrum, ale to naprawdę wielka rzadkość..I zanim się dojdzie do takiego etapu, to trzeba przejść kazdy temat, każdy poziom, każde swoje wykrzywienie, łącznie z intencją blokowania czakr ;) Takie jest moje zdanie. Co prawda noszę jeszcze okulary, ale chyba aż takiej wady wzroku nie mam, co by nie ufac temu co widzę ;)

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-11-20, 16:48:55 »
Dziwne, a właściwie to nawet niebezpieczne, to z tym zamykaniem czakr, czy też "uwalnianiem się" od nich.
Jeśli czakra jest zamknięta, albo działa słabo to przejawia się to w życiu fizycznym i psychicznym.
Czakry są jak energetyczne narządy, więc jak można się ich pozbyć :) ?
to tak jakby zrezygnować z żołądka aby nie musieć być przywiązanym do jedzenia ;)

Można wiele wywnioskować na podstawie działania czakr: i w sprawach zdrowia fizycznego, i w temacie psychiki, i duchowości.

Oto kilka z życia wziętych przykładów zamkniętych (a raczej prawie zamkniętych) lub słabych czakr:
- podstawy - słabość życiowa, mała witalność itp - (u osób w podeszłym wieku np. czakra 1 jest mała dlatego potrzebują się cieplej ubierać itp.)
- pępkowa - problemy z jelitami, trawieniem
- splot słoneczny - problemy żołądkowe, słaba decyzyjność, słaba wola itp.
- serca - nerwowość, brak równowagi emocjonalnej, fizyczne dolegliwości serca
- gardło - problemy z wymową, wyrażaniem swojego zdania itp.
- trzecie oko - postrzeganie rzeczywistości, kłopoty z uczeniem się itd
- korony - przywiązanie do fizyczności (ociężałość), a czasem napompowanie energią bez ujścia ;)

aha
sprawdziłem właśnie w skali -100 / +100
- jak korzystne byłoby dla mnie pozbycie się :) (zamknięcie) wszystkich czakr?
.....odp: -100 po czym wahadło się zatrzymało :( a to nic dobrego nie znaczy...

pomyślałem: "ok, to zostawiam sobie ;) czakrę podstawy i korony a reszta "do zamknięcia""
- jak korzystne byłoby dla mnie pozbycie się :) (zamknięcie) czakr 2,3,4,5,6 ?
.....odp: -90 :(

no to ja dziękuję bardzo, wolę czakry jednak mieć działające :) i ew. uzdrawiać co trzeba :)
« Ostatnia zmiana: 2014-11-20, 16:50:56 wysłana przez Tom »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-20, 09:41:17 »
tutaj autorka tego tekstu, Laura:
http://www.mistychouse.com/Psychic/LLTree.jpg
i ta kobieta nie ma czakr?

jeszcze z tego tekstu:
"Jesteśmy już całkowicie niedostępni dla manipulacji żadnego debila czy tyrana we wszechświecie! Od tamtej pory odkryliśmy wiele podstępnych zasadzek, które ustawili i które teraz wymagają oczyszczenia. I pomimo nawet tego, że ataki psychiczne bywają wyczerpujące, to i tak nie byli wstanie spenetrować naszej energii… (z wyjątkiem tych, których sami wpuszczamy, aby zdobyć ich energetyczny podpis i zamknąć ich dostęp do nas już na zawsze). Potem możemy iść na polowanie na nich (wiele z nich musiało być wysłanych do Kosmicznego Kosza Recyklingu). Jest to interesujące skąd biorą się ataki."
http://blog.ewasiembida.net/?p=1493

no interesujące jest to że jak się ma ciężką karmę z innych światów i próbuje się uciec (nieskutecznie) przed tym tutaj, to chyba w akcie desperacji  rozwiązaniem jest takie rozpuszczenie?zablokowanie?  czakr, a nie lepiej jest to uzdrowić? : )

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-11-20, 09:14:31 »
Ja mam wątpliwości co do usuwania czakr.
Po pierwszym efekcie WOW, to dopiero za pare lat mogą być faktyczne efekty. I to niekoniecznie pozytywne.
I nie jestem pewna, czy czakry faktycznie można usunąć, czy są one po prostu zamykane.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-20, 08:44:00 »
jedni oczyszczają czakry z blokad a inni... uwalniają się od czakr , chyba to nawet znajoma z cudu kobieta:
http://blog.ewasiembida.net/?p=1493

z tego zaciekawił mnie tekst o "Aurauralite-Aulmauracite" używał ktoś może?/ma na zbyciu?  : )
 

zly_zajac

  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • duszpasterz podwórkowy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-19, 07:22:33 »
Poszło na pw :D

Szafirowy Błękit

  • Wiadomości: 617
  • Płeć: Kobieta
  • W "wątku numerologicznym" nie wykonuję analiz dat urodzenia.
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-14, 13:34:22 »
zly zając :)
"I faktycznie no wg kosmogramu urodzeniowego już dawno powinienem być po ślubie, mieć gromade dzieci, ogólnie silne zaznaczone partnerstwo, małzenstwo i takie tam, tymczasem moje życie osobiste to jedna wielka tragedia. Nie mogę znależc sobie nikogo na stałe mimo względnej atrakcyjnosci ;)"

Ciekawe jest to co powyżej napisałeś
A czy mógłbyś napisać swoją datę urodzenia? Chętnie bym zerknęła czy numerologicznie patrząc na pierwszy rzut oka też coś widać odnośnie wibracji partnerskich/związkowych w Twojej dacie :)

ps. Jeśli nie będzie przeszkód co do ujawnienia daty ;) to wpisz ją w wątku numerologicznym
« Ostatnia zmiana: 2012-11-14, 13:36:54 wysłana przez Szafirowy Błękit »

zly_zajac

  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • duszpasterz podwórkowy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-14, 00:34:56 »
Tak własnie myslałem że wszystko zalezy od zrozumienia danego słowa.
Akurat moja podswiadomośc to przyjmuje dobrze ;)

Ułożyłem już sobie dekret afirmacyjny i od dzisiaj będe go wymawiał w medytacji.

Dzięki.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-11-14, 00:28:54 »
Śluby jeśli są, to prawdopodobnie działają (jest efekt, jest przyczyna - ślub np.), jeśli chodzi o słowo wyzbywam się, to zależy od osoby, dla jednej może być to odpowiednia forma, dla innej nie, czyli zależy to zawsze od tego jak ty sam rozumiesz dane słowo czy stwierdzenie. Jeśli nawet stosujesz "wyzbywam się" (uwalniam itp.) to warto że dodać co w zamian wybierasz, na co się otwierasz (czyli tak jak np. piszesz odnośnie ślubów czystości, że się otwierasz na to i na to)

Można w ten sposób i może to zadziała. Jak śluby jakoś ograniczają, są przyczyną to wyjdą

zly_zajac

  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • duszpasterz podwórkowy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-14, 00:23:21 »
A jeśli zastosowałbym afirmacje powiedzmy "wyzbywam się ograniczen związanych z działaniem i przejawianiem własnej mocy" (jestem leniwy i nieskuteczny)  to czy dało by to jakiś efekt ? rozpuszczenia tego ?  czy raczej nie jest dobrze kombinowac z afirmacjami zawierające słowo "wyzbywam się" ?

No i czy mozna by to było zastosowac do drugiej czakry?
Np. uwalniam się od slubów czystosci i samotnosci, otwieram się na udane związki z ludzmi?

Wyjdzie coś przez to?

Chociażby uruchomią się w świadomosci przyczyny tych ograniczen a już niekoniecznie jakieś śluby itd?