Autor Wątek: Theta Healing  (Przeczytany 66095 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-17, 22:41:38 »
Cieszę się:)

Niektórym osobom może się lepiej oddychać po tych afirmacjach.

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-16, 16:15:24 »
Podoba mi się inspiracja Sylvii i Lucky wersja na początek :)

Lucky

  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-15, 14:09:25 »
Dziękuję Sylvia :)

Ja jeszcze sobie wrzuciłem to co zawarłaś w ostatnim zdaniu:
Wiem jak oddać Bogu, przestrzeń, potrafię itd.

Też mi pomogło :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-15, 12:44:34 »
Edyta
:)


Edyta

  • Gość
[#]   « 2013-10-14, 21:30:38 »
Sylvia
ale fajne :)
Dziękuję za tę inspirację :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-14, 19:38:40 »
Przyszła mi ostatnio na uzdrawianie związku z Bogiem afirmacja:
Żyję bez tłumienia Boga w sobie.

Rewelacyjna jak ktoś miał dużo stłumień z dzieciństwa.
I analogiczne:
Żyję bez ograniczania Boga w sobie  i w swoim życiu.
Żyję bez umniejszania Boga w sobie  i w swoim życiu.
Żyję bez wykluczania Boga w sobie i w swoim życiu.
Żyję bez tłumienia Boga w sobie i w swoim życiu.

Oddać Bogu przestrzeń, a zadziała bezbłędnie:)






KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-22, 22:37:55 »
;)

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-08-22, 22:31:48 »
Ech

A ja chciałam tak cyk,myk haha-rozpracuję powolutku...

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-22, 22:12:58 »
Freeflight
To raczej materiał na sesję albo kilka sesji...

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-08-22, 21:59:41 »
Mam zgryza...

Rzecz rozbija się o solidarność-rodzinną,klanową ...Jak to rozgryźć sposobem theta healing? Jak pozwolić sobie żyć "po swojemu"-znaczy bożemu? Inaczej niż w poczuciu biedy,zaszczucia i pewnego rodzaju wykluczenia?

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-21, 22:16:45 »
piotrtarot
Kierując się Twoim opisem, to wchodzisz w stan theta. Nie spinaj się, żeby doświadczyć duchowych fajerwerków, typu anioł stróż w hd. Było takie ćwiczenie w parach na warsztatach pierwszego stopnia jak oglądanie anioła/aniołów stróża/ów osoby, z którą się pracowało i wysłuchanie co mają do przekazania. Ja widziałam raczej jego energię w formie świetlistych kształtów geometrycznych, ale przekaz był (choć już nie pamiętam jaki), a dziewczyna z którą byłam w parze podała imię mojego (Gabriel, dość klasyczne ;P ) i konkretnie co do mnie mówi. Potem ten temat raczej mnie nie zajmował.

Czasem trzeba pouwalniać programy i ślubowania, które mogą blokować jasnowidzenie, bo jak ktoś ma na przykład ślubowanie "oddam moje oczy za dar jasnowidzenia", to nic dziwnego, że się do tego nie kwapi... Takich programów może być więcej i mogą być dobrze poukrywane.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-08-21, 22:12:52 »
Na większość swoich pytań odpowiadasz sobie sam, więc może wystarczy uwolnić się od wątpliwości.


Jak się nie dzieje i chce się, żeby się zadziało, to trzeba poćwiczyć. Warto ćwiczyć:)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-21, 21:15:22 »
 Tak wiem Sylvio że jasnowidzenie nie musi być w stanie theta.

Jak wchodzę na 7 poziom to czuje silne światło i taką błogość ciała. Momentami nawet wpadam taki pół sen. Więc nie wiem czy to jest stan theta???

Kieruje się tym jasnowidzeniem, że jak osiągnę ten stan theta to naturalnie będę mógł rozmawiać z swoim aniołem stróżem czy doświadczę jasnowidzenia itp.

Wchodząc na 7 poziom rzucam komendę że np chce rozmawiać z aniołem stróżem ale go nie widzę więc zakładam że nie osiągam stanu theta choć czuje błogość ciała i silną energie z 7 poziomu.

A jak wy osiągacie stan theta to od razu widzicie np anioły albo doświadczcie jasnowidzenia??? Czy dopiero przyszło to do was z czasem wraz z praktyką. Bo być może ja osiągam stan theta tylko muszę jeszcze po praktykować żeby np widzieć anioły???

Bo nie wiem czy samo osiągnięcie stanu theta wystarcza żeby rozmawiać z aniołami i doświadczać jasnowidzenia. Czy jednak to trzeba jeszcze potem ćwiczyć po osiągnięciu stanu theta???

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-08-21, 20:12:26 »
Bo tak sobie myślę że jak będę doświadczał jasnowidzenia czy tego typu zdolności to znaczy że na 100% jestem w stanie theta!!!. Chyba dobrze myślę???

Jasnowidzenie nie musi być równoznaczne z byciem w stanie theta. Można jasnowidzieć pewne rzeczy i być w niezbyt wysokich energiach.
Tak jak bycie uzdrowicielem, nawet skutecznym, nie koniecznie jest zbieżne z etapem rozwoju duchowego.

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-21, 15:12:19 »
Nie do końca chodziło mi o anioły.  W stanie theta budzą się nasze zmysły parapsychiczne( jasnowidzenie, intuicja itp) i może po tym da się poznać że się jest w stanie theta??? Na przykład że widzimy w stanie theta coś czego normalnie się nie widzi np anioły albo wyczuwamy coś czego normalnie nie wyczuwamy??? Ja wiem że anioły to 5 plan ale to był tylko przykład może nie do końca trafny.

Bo tak sobie myślę że jak będę doświadczał jasnowidzenia czy tego typu zdolności to znaczy że na 100% jestem w stanie theta!!!. Chyba dobrze myślę???