Autor Wątek: Theta Healing  (Przeczytany 66033 razy)

małgosia

  • Gość
[#]   « 2014-01-24, 10:21:55 »
dscorpio10,
Ja po prostu skupiam się na danej sytuacji, na tym, co czułam wtedy i wyciągam po kolei emocje czy programy.

dscorpio10

  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-01-23, 19:06:08 »
A jak wy wyciagacie emocje i przekonania z konkretnych sytuacji. Mam ksiazke o tej metodzie i troche sobie probowalem ale nic tak na konkretne sytuacje nie bylo.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-01-10, 11:31:36 »
Na pewno warto podnosić oczy lekko do góry. Pomaga to w wejściu w stan theta. Ale nie trzeba śledzić oczami.
W stanie theta czuje się swoje ciało, mogą być nawet jakieś reakcje z ciała przy uzdrawianiu. Brak czucia ciała może pokazywać temat do uzdrowienia np. znieczulenia w ciele z jakiegoś powodu.

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-01-08, 13:41:16 »
Witam. Mam takie 2 pytania do praktyków Theta Healing:). Czy jak przenosicie swoją świadomość na 7 poziom to, obserweujecie ten proces oczami. Chodzi mi czy śledzicie oczami jak wasza świadomość w kuli światła podróżuje do 7 poiomu. Bo dowiedziałem się że ten proces trzeba śledzić oczami. No i drugie pytanie czy w stanie theta czujecie swoje ciało??? Będę wdzięczny za odpowiedź. Z góry dziękuje:). Pozdrawiam

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-12-07, 11:16:21 »

Witam moi drodzy. Jeżeli chodzi o kurs 3 stopnia to chyba faktycznie nie warto. Bo w sumie na kursie nić nie ma. Za to kurs z 2 stopnia jest bardzo ciekawy i dużo wnosi. Dużo ciekawych rzeczy się nauczyłem i dowiedziałem o sobie:):).

małgosia

  • Gość
[#]   « 2013-11-20, 15:29:47 »
Lucky,
Ja daję najpierw ogólnie, a jak do końca nie zejdzie (bywa, że zejdzie), to lecę po konkretnych sytuacjach. Wczoraj sobie właśnie uwolniłam jedno negatywne poczucie z pewnej sytuacji, jaaaka ulga, jeszcze jestem pod wrażeniem :)), a wcale się za bardzo nie napracowałam ;)

Miłego dnia :)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-20, 15:11:35 »
Sylvia bardzo dziękuje że napisałaś:):).

No prawda jest w tym że bardzo martwię się o niego i boję się że nie będę mógł mu pomóc a to jest jakiś dodatkowy balast który utrudni pomoc dla mojego przyjaciela. Muszę ten dodatkowy balast usunąć.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-11-20, 09:39:33 »
piotrtarot
Czuć olbrzymie serce w twojej chęci pomocy przyjacielowi, a mimo to, jeśli chcesz jemu pomóc, to zacznij uzdrawianie od...siebie;)
Wszystko co nie jest neutralnością, akceptacją, miłością w zaangażowaniu w tę sprawę jest do uwolnienia i przestawienia na Boski Plan/Czas.
W tym do zrobienia odzyskiwanie fragmentów duszy i rozwód energetyczny z przyjacielem. Im mniej oczekiwań u ciebie, tym lepsze efekty we wspieraniu jego i innych. Jego pozytywną intencją jest na pewno to, że ma takiego przyjaciela jak ty:) Czy skorzysta, czy nie, to też powinno być bez twoich oczekiwań. (Przyszło, żeby akurat o tym napisać, nie dociekam dlaczego.)

Też polecam "Życie to Gra" jako dobry materiał bazowy do pracy z wzorcami kreacji i obfitości.

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-20, 09:01:03 »
No ja właśnie jadę na kurs z tą nową wersją. Przynajmniej tak jest na stronie napisane:).  A czy to faktycznie jest jakaś nowa wersja tego kursu to nie mam zielonego pojęcia:). Zobaczymy:)

Miłego dnia:).

Lucky

  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-20, 08:22:33 »
Tylko teraz też pytanie czy nauczyciele są zaznajomieni z tą nową, ulepszoną wersją :D

A tak jak Małgosiu piszesz, ja mam podobnie :) Konkretne sytuacje uwalniają o wiele więcej niż ogólnie, że siętak wyrażę :D

Miłego dnia :)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-19, 21:30:22 »
No mój przyjaciel ma mnóstwo takich sytuacji. Dlatego u niego to jest dość skomplikowane i złożone ale muszę mu pomóc bo to mój najlepszy przyjaciel:):).

Dużo osób chwali sobie kurs Życie to gra. A nie którzy twierdzą że 3 stopień(manifestacja i obfitość) jest nić nie warty. A teraz jest podobno nowa wersja kursu 3 stopnia, podobno ulepszona.

małgosia

  • Gość
[#]   « 2013-11-19, 20:48:50 »
Mi fajnie działa Theta jak wyciągnę emocje czy programy nie tylko ogólnie, ale z konkretnej sytuacji z przeszłości, czyli np. poczucie niezasługiwania na coś ogólnie i ze zdarzenia / zdarzeń, kiedy miałam to poczucie niezasługiwania. Czasami ogólnie to za mało.

Mi już parę osób zachwalało warsztat Życie to gra. W najbliższym czasie będę mogła przejrzeć skrypt do tych warsztatów, to pewnie da mi lepszy ogląd tego.

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-19, 18:40:57 »
piotrtarot

wiem , ze  to  nic  dziwnego  ale  mimo  tego  tak  to  odczulem, szczerosc  Twoich  intencji

pozdrawiam

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-19, 17:30:54 »
Mam nadzieje że po 2 i 3 będzie mi łatwiej. Zresztą 3 też jest na pieniądze. Chce również skończyć Życie to gra ale w swoim czasie:).

Dziękuje bardzo za wsparcie:) Pozdrawiam ciepło:):).

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-19, 17:24:56 »
Wniebowziecie Grubego ale to nić dziwnego że chce pomóc przyjacielowi:):) ale masz racje jesteśmy po to żeby sobie pomagać:).  Jeszcze raz dziękuje:):) Pozdrawiam ciepło:).