Autor Wątek: Theta Healing  (Przeczytany 66022 razy)

Lucky

  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-19, 17:10:39 »
Teraz jeszcze tak na spacerku myślałem, że jak w tym tygodniu idziesz na drugi stopień, to jeszcze łatwiej będzie Ci pomóc przyjacielowi :)

A tak z innych kursów, co to sprzyjają obfitości i pieniążkom, to Życie to gra. Polecam :)

Powodzenia dla Ciebie i przyjaciela :) Również wysyłam wsparcie :)

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-19, 16:52:51 »
piotrtarot

dziekuje, po  to  jestesmy  aby  sobie  pomagac

gdy  tylko  przeczytalem, ze  chcesz  pomoc  przyjacielowi  to  wzruszylem  sie  i  mocno  poczulem ze  bedzie  dobrze

przedwieczorno  puszyscie  pozdrawiam


piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-19, 15:27:43 »
Wniebowziecie Grubego dziękuje za wsparcie:):).

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-19, 15:26:05 »
Lucky dzięki za odpowiedź:). Na 2 i 3 stopień jadę w tym tygodniu do Krakowa. Właśnie po to żeby pomóc przyjacielowi:).

Co do przekonań to ja go znam bardzo dobrze i domyślam się w którym kierunku trzeba iść żeby znaleźć główne przekonanie. Metoda dociekania będzie bardzo pomocna:):). Choć podejrzewam że u niego to jest bardzo skomplikowany system przekonań.

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-19, 15:10:37 »
piotrtarot

bardzo  dziekuje Tobie  za  to , ze  chcesz  pomoc  przyjacielowi   
                   

nie  wiem  w  jaki  sposob  ale  problem zniknie  poniewaz  Ty  tak  chcesz

WSPIERAM

Lucky

  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-19, 15:06:22 »
Myślę, że bez dociekania się nie obejdzie. Trzeba dotrzeć do przyczyny tego problemu, do korzenia/korzeni. Sylvia już coś niżej pisała, jakie pytania zadawać. Może też przyjaciel sobie wyobrazić, że już nie ma tych problemów finansowych, że ma dużo pieniędzy, na wszystko mu wystarcza a i jeszcze zostaje. I teraz pytanie jak on się z tym czuje. Oczywiście szukamy negatywnych odczuć i kopiemy :D Na przykład może czuć jakiś dyskomfort z tego powodu. Dlaczego czujesz ten dyskomfort. I kopiemy dalej aż do korzenia.

Warto zrobić zaawansowany kurs, rozwijasz ładnie umiejętności dociekania. Między innymi oczywiście :D
Powodzenia :)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-19, 14:49:12 »
Witajcie moi drodzy. Mam takie pytanie. Mój najlepszy przyjaciel  ma bardzo poważne problemy finansowe. Sytuacja jest krytyczna. Chce mu pomóc za pomocą Theta Healing.  Zmienić mu negatywne przekonania i wpoić pozytywne uczucia na temat pieniędzy. Tylko nie wiem czy to wystarczy, nie wiem czy Theta Healing jest w stanie pomóc w tak trudnej sytuacji. No i właśnie czy ktoś rozwiązywał tak poważne problemy finansowe albo miał ktoś podobne doświadczenia. Każda odpowiedź będzie cenne, z góry dziękuje:). Pozdrawiam:)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-11-18, 19:32:32 »
"In ThetaHealing, witness means imagining without forcing."

Po polsku bym zrozumiała jako "bycie świadkiem oznacza: wizja bez presji"
Nie jako wizualizacja, tylko jako wizja, żeby oddać sens procesu w Theta.  Czyli wizualizacja, czyli to co widzimy, przychodzi sama od Boga, a nie my ją wytwarzamy.


Lucky

  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-15, 17:55:09 »
Proszę bardzo :)

Powodzenia :)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-15, 16:28:07 »
Lucky, dzięki że napisałeś:).

Lucky

  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-15, 09:47:06 »
Na facebooku, powstała taka akcja, że Vianna odpowiada na losowe pytania ludzi.
I ktoś zadał takie pytanie:

"Question 2 was submitted by Rém László - "When HE made the changes I witness it or I imagine to witness it?"
Vianna's Answer: In ThetaHealing, witness means imagining without forcing."

Piotrtarot, Vianna też ci odpowiedziała :D

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-11-12, 21:51:36 »
piotrtarot
Chodzi o zasadę z fizyki kwantowej, że wystarczy obserwator, czyli świadek, żeby zmienił się wynik końcowy.

Np. jeśli świadek widzi dobro wzrasta dobro, jeśli świadek widzi zło wzrasta zło.
Od razu uprzedzam wątpliwości i pytania: diagnostyka to nie jest jeszcze etap bycia świadkiem zmiany. To jest etap poznawania tego co jest w danym momencie w celu zmiany. Diagnostyka jest bez oceniania i bez emocji. Bycie świadkiem tak samo w neutralności i w przestrzeni dla Stwórcy, tylko jeszcze wypowiedziana w modlitwie w stanie theta intencja.
A teraz Theta w praktyce na ustanie pewnych spraw, bo dzisiaj się dowiedziałam, że ktoś tworzący dobro jest atakowany, więc też w jego intencji:)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-12, 19:41:20 »
Sylvia ten wątek z świadkiem  jest nie wyjaśnione w Theta Healing. Na kursie Marianna tego nie wyjaśniła. A w książkach Theta Healing to jest tak napisane że można to w różny sposób  interpretować.

Ja też tak czuje że to Stwórca ma mi to pokazać a nie że ja mam to wizualizować. Zresztą tak też brzmi koniec komendy" Pokaż mi to".

Dzięki za odpowiedź:).

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-11-12, 19:22:46 »
Lata doświadczenia w pracy z wzorcami swoimi metodami...A jak ich nie ma to w Theta lub testy skojarzeń, najprościej: "bo....."
np. "mam te problemy finansowe, bo.......
bo......itd"

"A jak jest u was bycie światkiem. Sami wizualizujecie to w stanie theta no np jak jest uwalniane dane przekonanie czy widzicie to po prostu bo Stwórca wam to pokazuje??"

Świadek, to świadek, nie kreator przez wizualizację. Patrzy się co Stwórca, czyli Bóg uzdrawia. Dlatego jest się świadkiem, a nie sprawcą uzdrawiania.

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-11, 20:08:54 »
Dzięki za odpowiedzi:).

Jak wyszukujecie dane przekonanie. No np weźmy że ktoś a problemy finansowe. I jak szukacie danego przekonanie  które powoduje dane problemy finansowe???

A jak jest u was bycie światkiem. Sami wizualizujecie to w stanie theta no np jak jest uwalniane dane przekonanie czy widzicie to po prostu bo Stwórca wam to pokazuje??

Sorki że tak dużo pytam. Ale ja lubię pytać:). Cieplutko pozdrawiam:).