Autor Wątek: Theta Healing  (Przeczytany 66094 razy)

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-27, 22:40:54 »
Ale jacy naukowcy? Wrzuć jakiegoś linka, czy coś... Zaciekawiło mnie jak jest u innych ludzi, jak się spotkam z kimś po kursie TH na pewno zapytam.

Dzięki Free, że napisałaś jak jest u Ciebie :)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-27, 22:28:02 »
Tak twierdzą naukowcy co badają odmienne stany świadomości. Zresztą ostatnio rozmawiałem z osobą również po kursach Theta Healing i ona też wcale nie odbiera dźwięków z zewnątrz. Sam nie wiem jak to rozumieć.

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-10-27, 18:25:58 »
Ja słyszę,ale to nieistotne tło...

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-27, 17:15:06 »
Ale twierdzi się że stan theta to całkowicie odcięcie się od bodźców zewnętrznych np dźwięków.
Ale gdzie się tak twierdzi :) ? Serio nie spotkałam się z tym, ani nie zastanawiałam się nad tymi dźwiękami. Może jeszcze ktoś się wypowie, kto słyszy, nie słyszy ;) ?

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-27, 17:00:47 »
Mi też akurat dźwięki nie przeszkadzają:):). Ale twierdzi się że stan theta to całkowicie odcięcie się od bodźców zewnętrznych np dźwięków. A ja zawsze w stanie theta wszytko słyszę choć też nie zwracam na to uwagi. Stąd też moje pytanie czy inni odbierają bodźce zewnątrz.

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-27, 16:44:45 »
A czy słyszycie głosy w stanie theta? Ale chodzi mi o głosy z zewnątrz np innych domowników?

Jak ktoś może niech odpowie na to pytanie. Z góry będę wdzięczny:):). Bo ja słyszę głosy z zewnątrz w theta a chyba nie powinno się słyszeć!!
Ale dlaczego nie powinno się słyszeć ;) ? Ja słyszę, to normalne, może nie domowników, bo mieszkam sama, ale na przykład psa szczekającego za oknem itp. jak najbardziej. Te dźwięki są gdzieś w tle i zupełnie mi nie przeszkadzają, nie przykuwają mojej uwagi. Jeśli Cię jakoś rozpraszają, może wydaj komendę, że wszystkie dźwięki z zewnątrz odbierasz jako neutralne albo coś w stylu.

taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-27, 15:59:37 »
Ja schudłem po theta przy okazji,wogole nie ruszając tego tematu ;).bez wysilku odchudzania sie.nadwaga jest efektem jakiegos wzorca.

(abstrahując od Theta Healing, nt samej kwestii przybierania na wadze):
Wicher- u Ciebie może była efektem wzorca, tylko czy tak jest u wszystkich ? (czynnik genetyczny)
Może to być "wzorzec ogólny" braku kontaktu z ciałem, lepszy kontakt z ciałem (chodzi o uzdrowienie traum , które z ciała "wywalają" świadomość) przekładać się może na mniejsze łaknienie, bo nie trzeba się objadać by poczuć odprężenie na poziomie ciała. Ogromna większość przypadków nadwagi (z obserwacji) to ten prosty mechanizm.

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-27, 14:15:54 »
A czy słyszycie głosy w stanie theta? Ale chodzi mi o głosy z zewnątrz np innych domowników?

Jak ktoś może niech odpowie na to pytanie. Z góry będę wdzięczny:):). Bo ja słyszę głosy z zewnątrz w theta a chyba nie powinno się słyszeć!!

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-24, 19:38:52 »
A czy słyszycie głosy w stanie theta? Ale chodzi mi o głosy z zewnątrz np innych domowników?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-23, 13:46:09 »
"Bóg reaguje na moje afirmacje i modlitwy a ja reaguje na to co jest od Boga"-tez fajna;)

Przychodzą takie w theta:)

Kilka osób, które znam schudło po uwolnieniu wzorców np. w Theta.
Kilka przytyło, tak jak chciało;)



piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-20, 08:38:30 »
Dzięki za odpowiedzi:).

Mam jeszcze takie pytanie. Na 1 stopniu kursu Marianna podawała 3 pytania poprzez które można dotrzeć u kogoś do źródła problemu czyli do przekonania głównego. Nie zapisałem tych trzech pytań, a w skrypcie nie ma tych pytań. Może ktoś je zapisał?? I by napisał:):) bym był wdzięczny:):). Pozdrawiam:):)

wicher7

  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-19, 20:20:41 »
Ja schudłem po theta przy okazji,wogole nie ruszając tego tematu ;).bez wysilku odchudzania sie.nadwaga jest efektem jakiegos wzorca.

Lucky

  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-19, 18:10:21 »
Jeśli dobrze pamiętam w książce zaawansowanej jest trochę uczuć i schematów na to.
A tak poza tym, możesz spróbować sobie wyobrazić, że już schudłeś. I teraz pytanie, jak się z tym czujesz? Jeśli coś jest nie tak, dokop się do przyczyny, i uzdrawiaj :)

Powodzenia :)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-19, 17:35:07 »
Witam. Czy ktoś może wie jak można za pomocą Theta Healing schudnąć??? Albo ktoś odchudzał się używając tej metody z jakim efektem?.Pozdrawiam

wicher7

  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-17, 23:09:41 »
"Bóg reaguje na moje afirmacje i modlitwy a ja reaguje na to co jest od Boga"-tez fajna;)