Autor Wątek: Theta Healing  (Przeczytany 66034 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-11-01, 21:55:51 »
Na 7 poziomie czuje błogość ale chodziło mi raczej o informacje w formie odczucia. Zadaje pytania na 7 poziomie i żadna odpowiedź mi się nie pojawia. Nie wiem czemu.

To może uzdrowić temat odpowiedzi. Np. przestać ich oczekiwać i jakieś przekonania.
To dobra podpowiedź przyszła, czyli słyszysz podpowiedzi:)

 

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-01, 12:24:25 »
Ostatnio ze skanowanie ciała miałem ciekawą historie. Mój przyjaciel poprosił mnie żeby wszedł na 7 poziom, i zrobił modlitwę żeby Stwórca go uzdrowił. Twierdził że bolą go jelita. Gdy wszedłem w jego przestrzeń od razu widziałem i poczułem że jelita są zdrowe, czułem że źródłem bólu jest wątroba. Przyjaciel powiedział że to nieprawda. Pomyślałem że widocznie się pomyliłem. Następnego tygodnia przyjaciel poszedł do lekarza zrobić badania, no i lekarz po badaniach powiedział że to wątroba szwankuje.
Fajne są takie potwierdzenia :) Przy okazji mała synchroniczność w naszych postach się przydarzyła, bo ostropest oczyszcza wątrobę ;)

Na 7 poziomie czuje błogość ale chodziło mi raczej o informacje w formie odczucia. Zadaje pytania na 7 poziomie i żadna odpowiedź mi się nie pojawia. Nie wiem czemu.
Też nie zawsze mam odpowiedź. Myślę, że kwestia właściwych pytań i wprawy.


piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-11-01, 11:20:31 »
Sylvia,KorneliaX dzięki za odpowiedzi:).

Na 7 poziomie czuje błogość ale chodziło mi raczej o informacje w formie odczucia. Zadaje pytania na 7 poziomie i żadna odpowiedź mi się nie pojawia. Nie wiem czemu.

Ostatnio ze skanowanie ciała miałem ciekawą historie. Mój przyjaciel poprosił mnie żeby wszedł na 7 poziom, i zrobił modlitwę żeby Stwórca go uzdrowił. Twierdził że bolą go jelita. Gdy wszedłem w jego przestrzeń od razu widziałem i poczułem że jelita są zdrowe, czułem że źródłem bólu jest wątroba. Przyjaciel powiedział że to nieprawda. Pomyślałem że widocznie się pomyliłem. Następnego tygodnia przyjaciel poszedł do lekarza zrobić badania, no i lekarz po badaniach powiedział że to wątroba szwankuje.

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-31, 22:55:21 »
Bo u mnie to jest tak że jak skanuje czyjś organizm to widzę co szwankuje, choć trudno to tak nazwać że przez samo widzenie to wiem. Ja po prostu to wiem że np wątroba szwankuje a obraz to tylko jakby dodatek do tej informacji
No i super. Masz jasnowiedzenie. U mnie też bardziej na zasadzie, wiem, czuję, niż jasnowidzę, ale czasem precyzja odpowiedzi mnie zaskakuje. Na przykład jakiś czas temu w odpowiedzi jak wyleczyć konkretne schorzenie, dostałam nazwę zioła, którego nie znałam, nie na zasadzie, że usłyszałam jak ktoś mi szepcze do ucha, tylko pojawiła się wyraźna myśl "ostropest" :)

Ale przez samo wejście na 7 poziom to u mnie się nie pojawia  żadne informacją czy odczucie.
Wcześniej chyba jednak pisałeś, że pojawia się odczucie błogości... a co do informacji, to zadaj pytanie ;)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-31, 10:34:18 »
piotrtarot
Jasnowiedzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie...każdy ma po swojemu;)

"przez samo wejście na 7 poziom to u mnie się nie pojawia  żadne informacją czy odczucie."

W tym kontekście można to ująć tak, że jest to plan światła i możliwości, wsparcia dla zadanych tematów, a nie plan zastanych rozwiązań.

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-29, 20:08:13 »
A jak u was zdolności parapsychiczne w stanie theta??? Bo u mnie to jest tak że jak skanuje czyjś organizm to widzę co szwankuje, choć trudno to tak nazwać że przez samo widzenie to wiem. Ja po prostu to wiem że np wątroba szwankuje a obraz to tylko jakby dodatek do tej informacji. Czuje również emocje osoby którą skanuje. Ale tak tylko mam jak pracuje z konkretną osobą. Ale przez samo wejście na 7 poziom to u mnie się nie pojawia  żadne informacją czy odczucie. A jasnołyszenie to u mnie wcale się nie pojawiło, nie wiem czemu.

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-29, 19:49:19 »
KorneliaX dzięki za odpowiedź:):).

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-28, 22:26:35 »
Widziałam się dzisiaj z dwoma koleżankami po pakiecie kursów TH, też słyszą i nie zwracają uwagi ;)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-28, 19:22:47 »
Sylvia, Mateusz dzięki za odpowiedzi:):). Ja nie mam problemów z hałasami podczas medytacji( są stoppery w razie co). Po prostu ciekawiło mnie czy inne osoby podczas theta słyszą dźwięki. Bo nie wiedziałem za bardzo jak interpretować odcięcie się od bodźców zewnętrznych.

Sylvia, no właśnie zależy kto jak rozumie sam trans. Mi trans kojarzy się z hipnozą albo z ludźmi którzy chodzą bosymi stopami po ognisku. Ale na pewno transu nie nazwałbym medytacją:):).

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-28, 18:24:06 »
piotrtarot
Tylko, że podaje przykłady takiego odcięcia i nie jest to nie słyszenie bodźców zewnętrznych, tylko nie zwracanie na nie uwagi.
Nie porównała bym tak jak w tej książce stanu theta do transu, który odnosi się do medytacji. Zależy też co kto rozumie przez trans. Trans to nie medytacja w moich doświadczeniach. Dla mnie poziom theta i światła, to jeszcze wyższy poziom energetyczny, niż trans.

Mariusz dobrze napisał, że theta, to nie odlot. Jeśli ten temat reagowania na bodźce zewnętrzne jest dla ciebie problemem, to może przerobić jako pierwsze, gdy to jakaś zbędna przeszkadzajka;)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-10-28, 18:01:58 »
a co do słyszenia lub nie - nie wiem dlaczego miałbyś ich nie słyszeć? stan theta to nie odlot więc powinno się je słyszeć. tylko że raczej też zmieniona perspektywa powinna spowodować że te dźwięki będa dla nas nieistotne, trochę jak szmer płynącej obok rzeki

może ty się boisz, że ktoś wejdzie i zakłóci ci sesję?

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-10-28, 17:58:50 »
piotr
to trzeba praktycznie rozwiązywać - jak hałasy ci przeszkadzają to wybierz spokojniejsze miejsce lub pore dnia na sesje. Jak ci nie przeszkadzają to w czym problem? :-)

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-28, 17:34:58 »
Sylvia na str 8 książki "Theta Healing wprowadzenie" Vianna porównuje stan theta do transu, całkowitego odcięcia się od bodźców zewnętrznych.

Odcięcie się całkowicie od bodźców zewnętrznych a niesłyszenie głosów to nie to samo? Może i nie to samo ale nie którzy faktycznie w stanie theta twierdzą że nie słyszą głosów. Pewnie u każdego odcięcie się od bodźców zewnętrznych w theta wygląda inaczej.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-28, 14:42:45 »
piotrtarot
Odcięcie się, a nie słyszenie dźwięków to dwie rożne sprawy. Jest też płytsze i głębsze wejście w theta. Jak słucha się muzyki z theta, to też ją się słyszy - co jest kolejnym dowodem na to, że nie traci się świadomości otaczającego świata w tym stanie.
Internet to nie zawsze źródło prawdziwych informacji. Nie spotkałam się też z takimi informacjami o nie słyszeniu na żadnym kursie, ani nie trafiłam na to w żadnej książce o Theta Healing. Jeśli ty trafiłeś, to podaj w której i stronę.
Podobno w necie krąży informacja, że zaraz po zrobieniu czyszczenia przewodu pokarmowego wod z solą trzeba zjeść jakiś posiłek. I to jest powielane na kilku stronach. Jest to totalna bzdura, bo tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Nie wolno jeść od razu, bo można sobie zaszkodzić.

piotrtarot

  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Certyfikowany praktyk Theta Healing
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-27, 23:01:34 »
Ok podaje link http://ldmasta.w.interia.pl/Teoria/Fale.html . Ale takich informacji w necie jest więcej. Takie informacje są również w książkach  w tym książce Theta Healing. Stan theta to całkowite odizolowanie się od bodźców zewnętrznych, w stanie theta można również kontrolować ból właśnie poprzez odcięcie się bodźców.
« Ostatnia zmiana: 2013-10-27, 23:06:03 wysłana przez piotrtarot »