Autor Wątek: Theta Healing  (Przeczytany 66035 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-02-08, 11:29:09 »
A nie prościej by było: Cała moja osoba i moje przejawianie się w tym świecie jest przyjmowane z radością, miłością i akceptacją ? ;)

Fajne doładowanie:)
Natomiast dla jednych będzie prościej, dla drugich zbyt ogólny poziom. Jeśli ktoś ma skojarzenia, że jego osoba jest przyjmowana z miłością, radością, akceptacją, natomiast jakieś cechy, czy działania już niekoniecznie, to warto wejść w konkrety.
Jeśli jest przyjmowany z akceptacją, miłości i radości, jednak do czasu, gdy nie wybije się ponad czyjeś oczekiwania, to warto doładować:
Wiem jak to jest żyć bez bycia ograniczaną i hamowaną przez siebie i otoczenie (tutaj można wymienić konkretną osobę).
Moje zmiany na lepsze przyjmowane są z akceptacją i miłością.
Realizacja moich marzeń i celów jest przyjmowana z akceptacją i miłością.


Byłam w poprzedni weekend na kursie ThetaHealing i jestem zachwycona. Większość tego czego się dowiedziałam było tak naturalne i zgodne ze mną , że az nie wierzyłam. Takie idealne dopasowanie :-)
Poza tym wiele rzeczy intuicyjnie juz wcześniej wiedziałam, ale nie do końca wierzyłam sobie. Wiele rzeczy też po prostu usystematyzowało mi się.

Super!:))
« Ostatnia zmiana: 2017-02-08, 11:33:14 wysłana przez Sylvia »

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-02-07, 12:56:13 »
Jak pracowałem w temacie prosperity to zdążały się u mnie jakieś straty finansowe:) ale na szczęście niewielkie lub coś się psuło.
Także z czym pracujesz to tam wywalać może.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-07, 12:47:32 »
Lilliole
kiedy w PŚ zachodzą zmiany to są właśnie takie efekty.
znam to dobrze,najcięższe przechodzą mi po 2-3 dniach, łagodne wywalanki po 1 dniu.
Także się nie przejmuj. Daj sobie trochę luzu, odpoczywaj wysypiaj się a wrócisz szybko do formy.

Dzięki Michał :-)
U mnie wcześniej wywalanki były raczej w samopoczuciu niż fizycznie. Ale teraz też ruszyłam temat ciała, więc możliwe, że dlatego ciało się odzywa.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-07, 12:45:05 »
ja mam tak że jak czuje się źle i "zmęczony" w dobrym odczuciu jak po wykonanej pracy to uznaje się się oczyszcza/regeneruje, a jak czuje się źle, i nie schodzi, to jakieś bloki.


dobry patent :-) nie wiem czy całkowicie uniwersalny, ale u mnie by się zgadzało
chociaż teraz to jakby i to i to :-))
dzięki :-)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-02-07, 11:35:14 »
Lilliole
kiedy w PŚ zachodzą zmiany to są właśnie takie efekty.
znam to dobrze,najcięższe przechodzą mi po 2-3 dniach, łagodne wywalanki po 1 dniu.
Także się nie przejmuj. Daj sobie trochę luzu, odpoczywaj wysypiaj się a wrócisz szybko do formy.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-07, 11:23:15 »
ja mam tak że jak czuje się źle i "zmęczony" w dobrym odczuciu jak po wykonanej pracy to uznaje się się oczyszcza/regeneruje, a jak czuje się źle, i nie schodzi, to jakieś bloki.  Nie wiem, czy to uniwersalnie tak u każdego.

Czasem też tak jest że nie mam ochoty pić nic innego niż wodę, jak się oczyszcza.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-07, 10:42:54 »
Byłam w poprzedni weekend na kursie ThetaHealing i jestem zachwycona. Większość tego czego się dowiedziałam było tak naturalne i zgodne ze mną , że az nie wierzyłam. Takie idealne dopasowanie :-)
Poza tym wiele rzeczy intuicyjnie juz wcześniej wiedziałam, ale nie do końca wierzyłam sobie. Wiele rzeczy też po prostu usystematyzowało mi się.

Ale tez gorzej czuje się fizycznie, często czuję, że jest mi niedobrze. Zaczęło się to w podróży na kurs. I utrzymuje się . Nie jestem jeszcze pewna  co do końca chodzi.

Może to efekt dość intensywnego oczyszczania z programów a może jakiś silny lęk?
Ja miałam mnóstwo chrześcijańskich wcieleń więc może być lęk przed współpracą ze Źródłem. mam nadzieję, że wkrótce się okaże.

A może po prostu oczyszczanie? Spróbuję pić więcej wody.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-07, 09:34:53 »
A nie prościej by było: Cała moja osoba i moje przejawianie się w tym świecie jest przyjmowane z radością, miłością i akceptacją ? ;)

U mnie by to nie przeszło. Dla mojej podświadomości słowo "przejawianie się" jest dość abstrakcyjne.
Ale przypuszczam, że dla części osób może to wystarczyć.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-06, 19:32:34 »
A nie prościej by było: Cała moja osoba i moje przejawianie się w tym świecie jest przyjmowane z radością, miłością i akceptacją ? ;)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-02-06, 18:56:18 »
Dzięki Sylvia :-)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-02-06, 17:02:03 »
Polecam robienie sobie pozytywnych doładowań o byciu przyjmowanym w tym świecie pt.

Moja miłość jest przyjmowana z akceptacją.
Mój pozytywny potencjał jest przyjmowany z akceptacją i miłością.
Moja radość jest przyjmowana z akceptacją.
Moja empatia jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moje błędy są przyjmowane z akceptacją.
Moja ekspresja jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moja moc jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moja mądrość jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moje cele i sukcesy są przyjmowane z akceptacją i miłością.
Moja skuteczność jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moje korzyści i zyskiwanie są przyjmowane z akceptacją i miłością.
Moja boskość jest jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moja życie jest przyjmowane z akceptacją i miłością.
Moje piękno przyjmowane z akceptacją i miłością.
Moja wyjątkowość jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moja jedność z Bogiem jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moja współpraca jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moje współuczestniczenie jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moja autentyczność jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moje uczucia są przyjmowane z akceptacją i miłością.
Moja twórczość jest przyjmowana z akceptacją i miłością.
Moja ........jest przyjmowana z akceptacją i miłością.



Itd, co komu przyjdzie, że do tej pory nie było przyjmowane w tym świecie jako jej/jego oczywisty potencjał.





Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-17, 15:37:47 »
Fajnie:)

U mnie naprawiła się kolejna rzecz i szybko, lekko zrobiła się szybka zmiana na lepsze w otoczeniu, aż miło:)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-12, 09:39:43 »

Miejsca mają pamięć i przedmioty mają pamięć. Czasem ona zmienia się spontanicznie, a czasem trzeba coś zrobić świadomie.
Z tego co opisujesz to warto zrobić oczyszczanie i wpajanie nowych uczuć.

Dzięki :-) Tak zrobię!

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-11, 10:35:16 »
Lillione:)
Miejsca mają pamięć i przedmioty mają pamięć. Czasem ona zmienia się spontanicznie, a czasem trzeba coś zrobić świadomie.
Z tego co opisujesz to warto zrobić oczyszczanie i wpajanie nowych uczuć.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-09, 17:51:09 »
W trakcie warsztatów Theta zdarzył się ważny dla mnie cud. Intencją były natychmiastowe uzdrowienia i dostałam odpowiedź co dla Stwórcy jest możliwe:)

Jest to dla mnie też symboliczna odpowiedź, bo przedmioty są połączone z właścicielem i coś pokazują. A ta sytuacja z przeglądarką była dla mnie ważne.
Zaczęło mi działać to co było popsute od kilku miesięcy w mojej ulubionej przeglądarce. Odkąd się popsuło do dzisiaj korzystałam z dwóch przeglądarek w zależności od tego na jaką stronę wchodziłam w necie. Wg informacji w internecie i wg doświadczonego informatyka było to nie do naprawienia bez całkowitego wykasowania zakładek przeglądarki i postawienia systemu od nowa. Jakoś nie czułam tego jako droga dla mnie. Akceptowałam, że jest jak jest i pracowałam nad sobą w ważnych dla mnie tematach. 
Po Theta Healing dzisiaj wszystko działa dobrze. Cud!:)


Dziękuję Ci Sylwia za Twoje fajne wpisy odnośnie Theta Healing. Wcześniejsze też :-) Zaciekawiła mnie ta metoda.

Ciekawe to co piszesz o tym, ze przedmioty sa połączone z właścicielem. Po tym co napisałaś zaczęłam się zastanawiać nad moja historia ze smartfonem.

Jak wymieniałam telefon to dałam swojego starego Samsunga mojej mamie. Jeden klawisz nie działał. Mama próbowąła go naprawiać, ale serwisant powiedział, że sie nie da. W międzyczasie moja mama kupiła sobie nowy aparat, a mój leżał w szufladzie.
Po śmierci taty został jego numer na kartę i jakos mama ciągle zapominała go zarejestrować. W końcu zapytałam ją czy moge ja go zarejestrowac na siebie, bo zawsze mi się podobał. Powiedziała, żebym go sobie wzięła i przyniosła mi mój stary aparat. I okazało się, że klawisz zaczął działać :-)
Teraz mam i numer, który zawsze zazdrociłam tacie i aparat, który bardzo lubiłam.

Zastanawia mnie też jedno. Ostatnio tak mam, że jak patrze w lustro to jakbym ojca widziala w sobie. Mam tez silną potrzebę uzdrowienia z nim relacji do końca. Nasiliło się to po tym  jak przejęłam jego numer. Może to przypadek. A może nie.