Autor Wątek: Theta Healing  (Przeczytany 66017 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-09, 14:40:00 »
W Theta Healing widzę zmianę świadomości duchowej i samoświadomości oraz pozytywne zmiany w wielu aspektach u liderów. Bardzo mnie to cieszy, że są takie przykłady i że jest taka przestrzeń na rozwój, inspiracje, pozytywne zmiany i bezwarunkową miłość:)




« Ostatnia zmiana: 2017-01-09, 14:44:54 wysłana przez Sylvia »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-09, 14:34:54 »
Nie pisałem o samouzdrawianiu, tylko o rozwijaniu świadomości duchowej i samoświadomości, czego u niektórych liderów nie dostrzegam, nawet z perspektywy kilku lat. Co nie znaczy, że to jakoś wpływa na ich warsztat. Powiedzmy, że rozwijają się w zakresie wąskiej specjalizacji, a nie ogólnie :)
No i nie chciałbym ciągnąć tu tej dyskusji. Bo to nie o nas.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-09, 14:30:39 »
Leszek
Akceptuję, że tak to pamiętasz.
Natomiast opiniowanie słownictwa metody bez jej znajomości, bez pogłębienia wiedzy, a tylko na podstawie zasłyszanych informacji lub przeczytanych haseł, jest bez sensu i szkodliwe.  Nie wiadomo mi też w Theta Healing o ignorowaniu uzdrawiania siebie, bo jest wręcz odwrotnie. Podkreśla się, że każde uzdrowienie zaczyna się od siebie.
Dobrze, że w końcu napisałeś coś pozytywnego o czymś co jest w większości pozytywne i skuteczne:)
« Ostatnia zmiana: 2017-01-09, 14:33:11 wysłana przez Sylvia »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-09, 14:20:53 »
Sylvia
Jak pamiętam, moje uwagi dotyczyły NAZEWNICTWA stosowanego w Theta Healing, a nie meritum metody. Chyba jeszcze kilku mało istotnych dla skuteczności szczegółów.
Przestrzegałem też przed taką praktyką, kiedy doskonale uzdrawia się innych, a ignoruje pracę nad sobą.
Metoda jest skuteczna i tu zdania nie zmieniłem.
« Ostatnia zmiana: 2017-01-09, 14:23:06 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-09, 14:17:11 »
W trakcie warsztatów Theta zdarzył się ważny dla mnie cud. Intencją były natychmiastowe uzdrowienia i dostałam odpowiedź co dla Stwórcy jest możliwe:)

Jest to dla mnie też symboliczna odpowiedź, bo przedmioty są połączone z właścicielem i coś pokazują. A ta sytuacja z przeglądarką była dla mnie ważne.
Zaczęło mi działać to co było popsute od kilku miesięcy w mojej ulubionej przeglądarce. Odkąd się popsuło do dzisiaj korzystałam z dwóch przeglądarek w zależności od tego na jaką stronę wchodziłam w necie. Wg informacji w internecie i wg doświadczonego informatyka było to nie do naprawienia bez całkowitego wykasowania zakładek przeglądarki i postawienia systemu od nowa. Jakoś nie czułam tego jako droga dla mnie. Akceptowałam, że jest jak jest i pracowałam nad sobą w ważnych dla mnie tematach. 
Po Theta Healing dzisiaj wszystko działa dobrze. Cud!:)

Proszę o kolejne cuda, błogosławieństwa, prowadzenie i dziękuję Sile Wyższej za prowadzenie:)

Michał486
Cieszę się, że zauważasz pozytywne efekty:)

« Ostatnia zmiana: 2017-01-09, 14:19:38 wysłana przez Sylvia »

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-01-09, 10:33:48 »
Sam miałem przyjemność skorzystać z metody w wykonaniu Sylvi i sobie chwalę.
Pomogła mi ta metoda i Sylvia:) ruszyć trudny dla mnie temat z miejsca.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-09, 10:28:23 »
Na ostatnich warsztatach Marianny Bartke była naprawdę wysoka energia i pozytywna, miła atmosfera:)
Z przyjemnością obserwuje się jak Stwórca uzdrawia i uczestniczy w takich zmianach na lepsze, w ekspresowym tempie przez 3 dni warsztatu Theta Healing®.


Leszek
To jest możliwe, że nie zmieniłeś zdania w jakiejś części siebie, a teraz wyrażasz pozytywną opinię.
Widocznie zapomniałeś swoje opinie sprzed kilku lat na temat Theta. Każdemu zdarza się zapominać;)
Były takie dyskusje również na tym forum. Pamiętam je, bo trzeba było wyjaśniać pewne zagadnienia, prostować pewne błędne informacje i usuwać z przestrzeni energetycznej presje i ataki. Co się udało skutecznie, bo wszystko zostało odesłane do światła i w nim skasowane:)



Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-06, 08:19:37 »
Ależ ja nie zmieniłem zdania! :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-05, 21:25:38 »
Cieszy mnie, gdy widzę, że ktoś zmienia zdanie z negatywnego na pozytywne na temat korzystnych metod, a jedną z nich jest Theta Healing. Szczególnie, gdy jest to osoba oddziałująca na świadomość i opinie wielu osób w swoim otoczeniu.
Tak jak zrobił to tutaj Leszek.

Stosuję tą metodę od lat na sobie, pracuję nią z klientami i widzę jej pozytywne efekty. Czasem na poziomie cudów - gdy jest otwartość i gotowość:)
« Ostatnia zmiana: 2017-01-05, 21:27:51 wysłana przez Sylvia »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-01-04, 10:45:44 »
Metoda jest fajna, skuteczna i wypróbowana na mnie :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-05, 11:39:38 »
Dzięki Theta Healing udało mi się wyjść z kolejnej fałszywej struktury w moim umyśle, która próbowała mi dać popalić, próbując wciągać w zaniżanie wibracji.
Mechanizm ten wyświetlił mi się w całości jak mój umysł projektował (wszystko jest projekcją jeśli w jakiś sposób oddziałuje negatywnie) swój wzorzec konfliktu: chce wysokie wibracje - muszę wracać do niskich wibracji, dla utrudnienia uwolnienia poprzez tę strukturę grupową wracać.


Przykład doładowań:
"Rozumiem boską definicję zmian na lepsze bez sabotażu. Wiem jakie to uczucie zmian na lepsze bez sabotażu. Wiem jak żyć na co dzień w zmianach na lepsze bez sabotażu.Rozumiem boską definicję nietykalności przez zło. Umiem być niedotykalna przez zło i niskie wibracje.
Wiem jak to jest być nietykalna w codziennym życiu przez zło i niskie wibracje.
Dziękuję, to się dokonało, to się dokonało, to się dokonało. Pokaż mi to."

I dużo, dużo, bardzo dużo pozytywnych medytacji i doładowań przez ostatnie trzy dni w przyjemnym, rozwojowym towarzystwie:)

Jaka zmiana, jaka wolność energetyczna. Wróciła energia lekkości i wolności:))

« Ostatnia zmiana: 2016-12-05, 11:49:50 wysłana przez Sylvia »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-11-21, 12:08:25 »
Podstawa w każdej sesji uzdrawiania w Theta Healing (poszerzona wersja bez podziału na poziomy: podstawowy, genetyczny, historyczny, duszy):

Boże, Stwórco wszystkiego co istnieje jest wydana komenda ustania, wyciągnięcia i  odesłania do czystego światła wszelkich ataków, haków, klątw, presji,hejtu,....., i odesłania do czystego światła. Dziękuję, to się dokonało, to się dokonało, to się dokonało. Pokaż mi to.

Proponuję stosować tę modlitwę w miejsce pomysłów na odsyłanie tego co się czuje, że przychodzi od kogoś. Szczególnie, że można się pomylić robiąc projekcje lub będąc nieświadomym hologramów i zaatakować kogoś niewinnego. Odsyłanie ataków to niska magia, nakręcanie wrogości i przemocy, w miejsce powierzania się ochronie Boga czystym światłem, miłością i pozytywami.


« Ostatnia zmiana: 2016-11-21, 12:16:15 wysłana przez Sylvia »

balbina

  • Wiadomości: 194
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-26, 01:12:03 »
Mnie się książki b. przydały. Sa właściwie tym samym , co mówi Leszek, więc czyta się je ze zrozumieniem tematu. A stan Theta , no jak Lechu pisał, trzeba medytować. Mnie poruszyło to , co powiedział Dalajlama , na pytanie , co jest najważniejsze w życiu...Otaczanie się właściwymi ludzmi.Jeszcze bardziej doceniam to forum i Lecha tak w ogóle . Pozdr

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-29, 08:21:14 »
balbina

przyda się :)

balbina

  • Wiadomości: 194
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-28, 21:20:06 »
Nie wiem , czy to już ktoś tu zamieścił. Ostatnio mam hyzia na punkcie muzyki. Zestroić się można z zewnętrzną falą dżwięku i wtedy  wiemy co to ten stan . Latwiej potem wiesz czy w nim jesteś . Mózg ma się do czego odwołać. pomyślałam i "się" znalazło...:))) https://www.youtube.com/watch?v=nOeTh0s2de0, Pozdr