Autor Wątek: Interpretowalnia snów :)  (Przeczytany 58303 razy)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-07-06, 16:53:28 »
Koszmarny sen miałam dzisiaj.
Była wojna, a ja czekałam, aż przyjdzie wojsko (chyba radzieckie) i mnie zabiją. W ręku trzymałam smartfona, ale jednocześnie czułam jakby to był granat. I zastanawiałam się czy się wcześniej nie wysadzić. W końcu przyszli i unicestwili.
Ale okazało się, że jednak jakoś żyję, czy istnieję. Na początku bardziej energetycznie, później w ciele i mam przestrzelone kolano. Żołnierze byli wszędzie. I znowu czekałam na śmierć. W tym momencie obudziłam się.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-16, 09:45:33 »
Jak byłem mały to miałem dłuższe włosy trochę i zawsze zaczesywane na jedną stronę, jakoś tak wyszło.



Dzisiaj miałem sen, właśnie jak byłem mały i miałem zaczesane włosy na jedną stronę, takie brązowo-czarne, i zaczołem ręką je rozczesywać, trochę rozczochrałem, i przeżyciem je na drugą stronę i okazało się że 3/4 mam włosy blond tylko tak zaczesane wyglądało jakoś inaczej, i zaczesywane na tamtą stronę to było widać tylko te ciemne, a tak jak zaczołem przeczesywać i bawić się włosami, to w zasadzie byłem bardziej blondynem.




Rano jak się obudziłem to jeszcze sobie pomyślałem fajnie było by w następnym wcieleniu mieć blond włosy. Ale teraz tak sobie myślę, że blond to jakiś takie kobiece, dziewczęce raczej kolor, i w ogóle jakoś tak, lepiej nie.



Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-22, 15:09:05 »
Cytuj
Pozwalam i obserwuję co się dzieje. Mam odczucie jakby miało się zadziać coś dalej:)
no gdyby brać to bardziej dosłownie haha, a nie tylko metaforycznie, no to nie ma na co czekać ; ) i trzeba działać ; )
skoro sprawa  pojawia się jako taka  dojrzała i nabrzmiała, to domaga się rozwiązania,  więc warto albo pójść za tym i pozwolić rozkwitnąć temu kwiatowi : )  albo ten zalążek całkiem usunąć (w związku z tą kwestią braku wygody czy braku zgodności z twoimi celami życiowymi) bo staje się wtedy kulą u nogi 

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-22, 09:56:37 »
Howard
Coś w tym jest, bo energia opisu lotosu pasuje do tego kwiatka:)

Karina
Kwiatek nie był takim problemem, jak ta kieszeń i substancja, w której wyrastał. Czasami zdarza jej się komplikować, chociaż już coraz rzadziej. Ta dualność odczuć we śnie zrobiła na mnie wrażenie. Na razie akceptuję je wszystkie coraz bardziej, żeby  proces sobie szedł swoim torem.

Frisky
Jeśli traktować te dzieci jako metaforę kreacji, to by się zgadzało z moimi dążeniami.

Pomogło mi to co napisaliście:)
W każdym razie proces energetyczny z tym związany nadal się odbywa. Pozwalam i obserwuję co się dzieje. Mam odczucie jakby miało się zadziać coś dalej:)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-20, 16:12:00 »
"Jeśli we śnie Twoje uda przyciągają uwagę to znak, że jest jesteś racjonalny i że przywiązujesz dużą uwagę do standardu swojego życia spychając na dalszy plan otaczające Cie osoby. Uda w snach kobiet oznaczają pragnienie macierzyństwa i posiadania potomstwa, widzieć własne oznacza że będziesz mieć wkrótce zdrowe dzieci."
http://sennik-mistyczny.pl/uda/
można pójść tym śladem w interpretowaniu tego otwartego na udzie tudzież zamkniętego/zaszytego/stłumionego kwiatu wewnątrz lewego uda : )

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-20, 15:29:35 »
Sylvia

ja mam skojarzenie ze Twoja podswiadomosc przy kreowaniu czegos pieknego i dobrego musi cos pokomplikowac - Jakby miala klopot z kreacja prosto-latwo-nieskomplikowanie i jakby niepotrzebnie - Bo po co komu tak naprawde kwiatek na udzie - niby ladnie ale komplikuje zycie i jest nietrafione -Nie lepiej komus dac tego kwiatka tak poprostu ;)

Ale moze ja czegos nie widze i nie rozumiem - sorry za interpunkcje-ale nie mam na klawiaturze znakow inerunkcyjnych

Howard

  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-20, 13:00:48 »
Ostatnio mam bardzo wyraziste sny. Najczęściej bardzo pozytywne, transformujące, uzdrawiające.

Dzisiaj śniło mi się, że na lewym udzie wyrósł mi piękny kwiat w kolorze intensywnym, ciemniejszym czerwono-różowym, który można było schować w taką kieszeń ze skóry zamykającą się z czterech stron. Tylko jak był schowany, to nie wyglądało to tak ładnie, bo jak gula z otworami i czymś w środku. Jak był ten kwiat na wierzchu, to też zastanawiałam się czy mi pasuje takie coś na nodze ze względu na wygodę.  Energia kwiatu mi się podobała, była przyjemna i swojska, natomiast cała reszta nie. Zjawisko jak z innych światów w kosmosie. Jak się rano obudziłam, to nadal mam energetycznie to wrażenie na udzie, chociaż w rzeczywistości wszystko jest normalnie.
Nadal nie wiem jak to interpretować.

Może tak:
http://silarownowagi.blogspot.com/2011/08/byc-jak-lotos.html?m=1

:-)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-19, 09:45:06 »
Ostatnio mam bardzo wyraziste sny. Najczęściej bardzo pozytywne, transformujące, uzdrawiające.

Dzisiaj śniło mi się, że na lewym udzie wyrósł mi piękny kwiat w kolorze intensywnym, ciemniejszym czerwono-różowym, który można było schować w taką kieszeń ze skóry zamykającą się z czterech stron. Tylko jak był schowany, to nie wyglądało to tak ładnie, bo jak gula z otworami i czymś w środku. Jak był ten kwiat na wierzchu, to też zastanawiałam się czy mi pasuje takie coś na nodze ze względu na wygodę.  Energia kwiatu mi się podobała, była przyjemna i swojska, natomiast cała reszta nie. Zjawisko jak z innych światów w kosmosie. Jak się rano obudziłam, to nadal mam energetycznie to wrażenie na udzie, chociaż w rzeczywistości wszystko jest normalnie.
Nadal nie wiem jak to interpretować.
« Ostatnia zmiana: 2017-05-19, 09:55:03 wysłana przez Sylvia »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-11-26, 13:03:26 »
Dla odmiany dzisiaj miałam sen bardzo nietypowy, bo śniło mi się, że wygrałam grube miliony w czymś. A następnie dowiedziałam się, że te miliony zostały zainwestowane gdzieś i przynoszą mi dziennie kilka milionów zysku i zaczęłam robić listę kogo chciałabym obdarować kasą. ;))

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-11-19, 20:33:42 »
:)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-11-14, 18:05:17 »
Że z rzadko go karmisz ?

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-11-14, 16:08:44 »
Dzisiaj śnił mi się już drugi raz  w nie wielkim przedziale czasu następujący sen, że muszę w przyśpieszonym tempie opuścić na zawsze moje mieszkanie w W-wie z niejasnych powodów wojny tudzież katastrofy. I ze względu na mojego zwierzaka postanawiam zostać. i po tym postanowieniu od razu budzę się. Mega nieprzyjemny sen co może oznaczać ?

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-20, 11:40:35 »
Śniło mi się, ze miałam na głowie jakieś czarne robaki (takie żukowate). Jak to zauważyłam to zaczęłam wytrzepywać je z włosów. Część była martwa, ale parę jeszcze żyło. W trakcie wywalania ich z włosów pomyślałam, ze powinnam to zrobić bardzo dokładnie i nachyliłam sie do przodu i zaczęłam wytrzepywać wszystko jak leci.
I zaczęły mi z głowy lecieć jakies skrawki papierów, jakis kurz, jakieś zakurzone kawałki czegoś.
I wtedy pomyślałam sobie: Po jaka cholerę ja to wszystko trzymałam na głowie!
I obudziłam się.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-03-04, 15:42:16 »
Kurcze...a może dzisiaj impreza a człowiek nie wie ?

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-04, 13:15:46 »
moja pierwsza myśl gdy przeczytałem życzenia dla Leszka na tym forum była bardzo podobna do twego snu ; )