Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 533492 razy)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-03-24, 00:05:36 »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-03-23, 21:28:05 »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-03-17, 19:52:07 »
Punkty nieważne. Ważniejszy zapach. Wcześniej używałem https://www.ceneo.pl/328362#tab=reviews_scroll i po kilku godzinach zapach już ulatywał.

Nie wiem, co mi się uzdrowiło, ale od kilku dni dostaję rzeczy, które pasują mi na 100%. Wszystko przychodzi absolutnie samo, bez żadnych afirmacji.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-02-15, 10:27:33 »
Cudownie:)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-14, 20:58:54 »
Znowu wychodzi mi miłość ze świadomości. Cudowne uczucie.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-11, 11:27:41 »
Ciało astralne, jest wynikiem świadomości i programów jakie dana dusza chce przeżyć. Dajmy na to, tak bardzo złe, niegodziwe, gorsze od ludzi demony :)  Najczęściej, takie osobniki opętywały zwierzęta i stąd ich zwierzęce ciała astrlane. To samo ze smokami, aniołkami, pół ludzimi- pół zwierzętami. Już nie raz "widziałem" jak takie ciało astralne się rozpuszcza i zostaje przepływ czystej energii.

Wszyscy różnimy się tylko tym, co chcemy przeżywać. W potencjale wszyscy jesteśmy tacy sami

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-02-11, 10:37:19 »
Ja tez;)

manahata

  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-08, 07:43:54 »
:)

macher

  • Gość
[#]   « 2018-02-08, 07:39:48 »
Tak samo jak "wroć" czy "uciekaj stąd"

macher

  • Gość
[#]   « 2018-02-08, 07:27:14 »
h.i.
Nie wydaje mi się by mialo to bezposredni zwiazek.


Mam też teksty w stylu "fatalnie" , "katastrofa" , czuje że to poniekąd uzasadnione , ale chcialbym by tak nie bylo
A poza tym nawet jesli to obrazuje jakas tam kwestie, to interpretacja tego budzi jednak niefajne uczucia :(
« Ostatnia zmiana: 2018-02-08, 07:31:34 wysłana przez macher »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-08, 06:05:02 »
Według mnie, raczej realne jazdy. Przeczucia też trafne. Wiem, bo przerabiałem już większość z tego o czym mówisz. Mi to wygląda na podłączenie do jakiegoś astralu i praktyki czarnomagicznej. Dokładnie mówiąc, jest tu popularna jedna technika Regresywna, która w rezultacie może dać, taki właśnie rezultat karmiczny- opętanie, paranoje, halucynacje, podszepty przeszłości, kreacje przszłych wcieleń według widzimisie "guru".


macher

  • Gość
[#]   « 2018-02-07, 23:08:28 »
Oraz że coś przechodzi na nastepne wcielenie czego nie zrealizowalem teraz np jakas kwestia z jakas osoba ... kurde fajnie jakby to byly urojenia a nie real

Albo mialem scysje z ludzmi w pracy , przyszedlem do tej pracy troche wbrew sobie nawiasem mowiac i takie odczucia bylo ze ten czlowiek za to co mi odje*al (na praede niefajnie sie zachowal, zastanawialem sie czy mu nie przywalic wychowawczo po pracy - a to na prawde nie sa moje zwyczaje ale zobaczylem ze w tym wypadku to nie taki zly pomysl)  to tez odczucie przyszlo ze sie z nim spotkam w nastepnym , tak jak bym dokladal sobie mimowolnie do nastepnego wcilenia.. i nie mial na to wplywu, masakra
Co o tym myslicie to moje jazdy ?