Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 533822 razy)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2011-08-31, 22:48:46 »
Olguś, ty gorsza?? A co ja mam powiedzieć, taka sirota od siedmiu boleści, co przez swoje kompleksy spaprała wycieczkę w ostatnią sobotę i jeszcze koty darła ze szwagrem ;)

Oj. Panowie i Panie offtop robimy ;D

Lucjan

  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2011-08-31, 22:47:56 »
Olga
No właśnie, tak jak pisałaś, że świadomie już to wszystko wiesz, tylko podświadomie węszysz podstęp jak ktoś jest miły. Dlatego pojechałem, bo może metody prowokatywne pomogą, niedoszła Szatanistko :D

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-08-31, 22:45:02 »
Klint, ja to wszystko wiem:) Gdy mi niewywala;) a Wywala bo jeszcze cos siedzi. Wszystko jak organizm, naczynia połączone, tu ruszym- tam leci;p Ale dziękuję:)


Weszłam do tego watku jeszcze by w sumie napisac to co Ty. Różnica jest masakryczna. Tutaj czuje sie dobrze, jak w domu w pewnym sensie bo nie czuje ataków a to jest luksus w porównaniu:)


Lucjan, pojechałeś;)
i to złą drogą, szatanie;p

Lucjan

  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2011-08-31, 22:42:47 »
Olga nie jesteś wcale najgorsza! Świat jest bardzo duży i na pewno znajdzie się ktoś gorszy od Ciebie. A jeśli nie, to mogę kogoś takiego poszukać, by Cię przekonać, co do Twojej lepszości :D
Oj, to mało brakowało a zostałabyś szatanistką :p

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-08-31, 22:40:20 »
Wcześniej nie zwracałem zbyt dużej uwagi do odczuć związanych z forum, ale po powstaniu tych nowych różnica jest tak wielka, że ciężko jej nie zauważyć.

Olga - zobacz sobie kto Ci wmawiał że jesteś gorsza i co sobą reprezentowały te osoby. Zobacz sobie jaka jest naprawdę jakość tego ich "lepszego". Nie daj sobie wmawiać, że Ty wybierająca Boga jesteś gorsza od tych wybierających syf i pomieszanie, nawet jeżeli inni bardzo silnie w to wierzą. Niech cudze opinie nie będą ważniejsze od Twoich własnych :)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-08-31, 22:38:22 »
Faktycznie, ja mam juz tak dupe obrobioną, że czym ja mam się wogóle przejmować?:D
Jakbym wyszła za mąz za mojego ex chłopaka to wszystko by sie im zgadzało, bo przyjełabym nazwisko Szatan

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-08-31, 22:34:28 »
No chłopaki jasne że samoocena leki itd, no ale co poradze na to ze teraz jest jak jest, ale faktycznie to nie jest powud by prosic o zamkniecie forum. ;p
We mnie poprostu jeszcze siedzi to, ze jestem gorsza a właściwie najgorsza i teraz mi to wywaliło, zresztą wywala mi cały dzień, w związku z godzeniem się z tym, ze moja/boska moc jest kozystniejsza niż moc magiczna i inna. Gh:)

Jak mówisz J007 że mam jakis tam sukces w rozwoju, to świadomie zgadzam się bo tak jest, ale podświadomie nieumiem tego przyjąc jeszcze, więc jestem zmieszana:) moja podświadomośc jest podejrzliwa bo jak ktos jest miły tzn ze ma plan udupienia mnie;) Naszczęście odrózniam pś od św:D


J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-08-31, 22:21:45 »
Jak ludzie wyszli z tamtego forum to widać po Oldze już jak mocno trzymał tamten myslokształt i jakie lęki przed odejściem od stada powoduje :)

Tam niby się cieszą, że wszyscy "źli" poszli tylko ciekawe co dalej ;)
Ja wiem, ale jeszcze nie powiem

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2011-08-31, 21:15:11 »
Może być opcja, że np. Posty danej osoby będą widzieć tylko użytkownicy, albo podziemne forum, Posty całkowicie niewidoczne, jedynie artykuły dla gości:-)    Olga, chyba już się naśmiali wcześniej, teraz już po czasie chyba. Dzisiaj słabszy dzień raczej, zawsze pierd...ąca takie sprawy.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-08-31, 21:14:15 »
Olga
GZdzie ci bedą d... obrabiać? przeciez nie na CUD! najwyżej na CUD-ownym Czacie, ale... to zawsze był rozsadnik zgnilizny duchowej. I nic sie nie zmieni.
Zamkniete Forum nie wchodzi w grę. Ale rozumiem,że niektórzy jeszcze jakiś czas będą odreagowywać nieprzytomne rajdy pajaców na tych, którzy rzeczywiście pracują nad sobą.
Tu się nie zagnieżdżą i nie będą nikogo ośmieszać. Na CUD chyba też się nie odważą. Przynajmniej na razie, póki czują tam moja obecność. Do tego czasu poradzisz sobie z CUD-owną traumą. A poza tym - Goscie najczęsciej wchodzą tu po to, żeby przyjrzeć się Forum i się zalogowac.

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-08-31, 21:03:13 »
Olga,
nie wiem jak wyglądają fora zamknięte, ale chyba za mocno się utożsamiasz z wirtualnym światem ;)
Pier...l idiotów i ich opinie.
Popracuj nad samooceną, bo dla mnie jesteś chyba jedyną osobą jako pozytywny przykład RD na tym sekciarskim cudzie gdzie jedynie śniady mistrz wie wszystko, a reszta wkleja linki do jego śpiewów.
To nie jest RD więc " niech się wstydzi ten o robi, a nie ten co widzi" KAZIK :)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-08-31, 20:50:55 »
Chciałabym aby forum było zamkniete.
Wiadomo że cały oświecony cud tu zagląda i sie nabija i jakoś ten fakt sprawia, ze mam mniejsza ochote na dzielenie się swoim światem z idiotami któzy będa mnie atakowac i dupe obrabiac z nudów chyba
« Ostatnia zmiana: 2011-09-01, 00:41:35 wysłana przez Clint »