Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 364454 razy)

_Olga

• Olga Sarzała www.animamea.pl
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2020-06-05, 19:55:30 »
Lillioe mam tak samo, stara dobra wersja komunikowania się :) Mniej szumów 

Karina

• Status: Obserwator
[#]   « 2020-05-06, 19:43:24 »
:)
Bardzo fajna metoda na skuteczną transformację i fajna pani:)

https://www.youtube.com/watch?v=VeZ7FmDYMGM

Lilliole

[#]   « 2020-05-05, 08:08:13 »
Witam

Dlaczego to forum umiera ? przyznam szczerze, że brakuje mi tego forum, które było dobrych parę lat temu,gdzie była wymiana inspiracji, doswiadczeń i ciekawych rozmów.

Czy ktoś zna i mógłby polecić jakieś ciekawe forum o rozwoju duchowym.

Dzisiaj właśnie tak sobie pomyślałam, że też mi zaczęło brakować tego lub podobnego forum. 

Czuję jakbym zatoczyła jakieś koło i wracam do pewnych tematów duchowych - ale na innym poziomie.
I może dlatego odszukałam to forum.
« Ostatnia zmiana: 2020-05-05, 08:12:37 wysłana przez Lilliole »

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2020-03-10, 20:38:58 »
Na forach jest większa prostota w komunikacji i to mi pasuje. W mediach społecznościowych jak fb, jest więcej grafiki, zdjęć, filmików, innych atrakcji, za to też chaos i "nadrzędna decyzyjność" algorytmów informatycznych co się widzi, a czego nie widać. Wylewa się sporo spamu i tworzy się chaos informacyjny. Umysł jest bodźcowany z każdej strony.
Pierwsza opcja jest dla mnie bardziej esencjonalna, skupiona, ma jakiś stabilny rytm i prostotę w strukturze. Druga bardziej albo rozrywkowa, albo profesjonalna. Czasem są jakieś wartościowe informacje. Internetowe kreacje:)

« Ostatnia zmiana: 2020-03-10, 20:44:09 wysłana przez Sylvia »

Karina

[#]   « 2020-02-25, 22:08:22 »
Sylvia

aż trudno mi uwierzyć, że ludziom tak się pozmieniało, ale z drugiej strony widzę, że też mi się tak nie chce pisać jak kiedyś.

No ale widocznie taka kolej rzeczy.:)

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
[#]   « 2020-02-21, 15:38:13 »
Karina
Ludzie zamienili fora na inne media społecznościowe, gdzie są zdjęcia, lajki, sentencje, filmiki. Influenserzy rozwojowi zwiększają swoje zasięgi w ten sposób, a fani za nimi podążają. Z tego co widzę, to teraz dzieję się więcej w różnych grupach na fb, niż na lokalnych forach niezależnych od globalizacji.

Wygląda, że tutaj ilość odwiedzających jest podobna od lat, tylko mniej osób pisze posty (w związku z powyższymi tendencjami).
Natomiast jeszcze inni mniej uczestniczą w mediach społecznościowych, na rzecz kreacji swojego życia w różnych obszarach.

Trendy się zmieniają w zachowaniach społecznych ludzi. Taka kolej rzeczy:)

« Ostatnia zmiana: 2020-02-21, 15:40:16 wysłana przez Sylvia »

Karina

[#]   « 2020-02-20, 19:00:07 »
Witam

Dlaczego to forum umiera ? przyznam szczerze, że brakuje mi tego forum, które było dobrych parę lat temu,gdzie była wymiana inspiracji, doswiadczeń i ciekawych rozmów.

Czy ktoś zna i mógłby polecić jakieś ciekawe forum o rozwoju duchowym.

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-03-24, 00:05:36 »

healingintelect

[#]   « 2018-03-23, 21:28:05 »

healingintelect

[#]   « 2018-03-17, 19:52:07 »
Punkty nieważne. Ważniejszy zapach. Wcześniej używałem https://www.ceneo.pl/328362#tab=reviews_scroll i po kilku godzinach zapach już ulatywał.

Nie wiem, co mi się uzdrowiło, ale od kilku dni dostaję rzeczy, które pasują mi na 100%. Wszystko przychodzi absolutnie samo, bez żadnych afirmacji.

Lilliole

healingintelect

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
[#]   « 2018-02-15, 10:27:33 »
Cudownie:)

healingintelect

[#]   « 2018-02-14, 20:58:54 »
Znowu wychodzi mi miłość ze świadomości. Cudowne uczucie.

healingintelect

[#]   « 2018-02-11, 11:27:41 »
Ciało astralne, jest wynikiem świadomości i programów jakie dana dusza chce przeżyć. Dajmy na to, tak bardzo złe, niegodziwe, gorsze od ludzi demony :)  Najczęściej, takie osobniki opętywały zwierzęta i stąd ich zwierzęce ciała astrlane. To samo ze smokami, aniołkami, pół ludzimi- pół zwierzętami. Już nie raz "widziałem" jak takie ciało astralne się rozpuszcza i zostaje przepływ czystej energii.

Wszyscy różnimy się tylko tym, co chcemy przeżywać. W potencjale wszyscy jesteśmy tacy sami