Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 533797 razy)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-02-01, 19:54:06 »
Mylisz niesprzeczność z wolą Boga ze zgodnością z taką wolą :)
Gdyby wszystko było zgodne, to po co byłyby jakieś nasze dążenia, przecież skoro i tak wszystko ułoży się najlepiej jak może. Czyli nie ma różnicy czy będę dzisiaj medytował czy komuś nakopię -- to Bóg mnie prowadzi.
A co jeśli wiem że powinienem medytować, ale chce mi się komuś nakopać więc to robię? Cóż, Bóg potrzebuje tego doświadczyć, jak bardzo człowiek cierpi, kiedy kopie innych. Bóg potrzebuje doświadczyć oporu przed medytacją, wściekłości, upadku, zemsty, czy czego tam jeszcze.
Normalnie deus vult!

Tylko to się chyba nazywa, ten, ścieżki lewej ręki. Ścieżki prawej ręki jakoś zawsze stawiają na staranie, dążenie do jakiegoś ideału i dostrajanie się do niego. Ciekawe czemu?

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-01, 19:19:38 »

Sprawa wygląda prosto, chciałeś się powyżywać i poczuć wielki w wyobraźni, potaplać się w kupie i pokazać wszysktkim jaka jest fajna i ciepła -- OK, Twoja wola. Ale jakoś tak wycierać sobie przy tym mordę Bogiem, to trochę wstyd, nie?

Absolutnie nie. Jeżeli On tak chce, bo wszystko dzieje sie wedle jego woli, to w czym problem?


Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-02-01, 19:00:20 »
jakiś czas temu uwalniałam się od klątw healingintelekta,
miały moc
wtedy bylam na niego tak  wściekła, ze chetnie skopalabym mu tylek,

ale teraz widzę jak potezny lęk i cierpienie za takimi rzeczami stoi, jaka nieprzytomność
i wydaje mi się, że on po prostu musiał to zrobić świadomie zeby zdać sobie sprawę co robi
wydaje mi się że teraz zobaczył ze ta "miłość" byla mocno nieprzytomna

« Ostatnia zmiana: 2018-02-01, 19:09:07 wysłana przez Lilliole »

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-02-01, 17:27:00 »
HI,
Czym innym jest zrozumienie przyczyn swojego działania, a czym innym bezmyślne poddawanie się im. Świadomość mamy po to, aby móc sobie pewnych rzeczy odmówić kiedy widzimy, że nie są fajne.

Oczywiście realna szkodliwość Twojego nasyłania pierdylionów diabłów i zamykania na wieki w piekle raczej jest jaka jest ;) ale ewidentnie w nią wierzysz i to na tyle, aby się tym chwalić. Więc to trochę jakbyś idąc ulicą kogoś skopał i wytłumaczył mu, że to się dzieje z woli Boga i Miłości. I to jest piękny proces oczyszczania, a Ty, jako istota w pełni poddana Bogu, nie możesz inaczej. Nikomu bym nie życzył takich misjonarzy ;)

Sprawa wygląda prosto, chciałeś się powyżywać i poczuć wielki w wyobraźni, potaplać się w kupie i pokazać wszysktkim jaka jest fajna i ciepła -- OK, Twoja wola. Ale jakoś tak wycierać sobie przy tym mordę Bogiem, to trochę wstyd, nie?

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-01, 07:02:53 »
ontoja

Gdy chcesz działać z miłości, wychodzi cały syf. Mi, do tej pory nie udało się przeskoczyć z niskich wibracji na miłość, bez zrozumienia przyczyn tkwienia w tych niskich. Nie mam pojęcia, dlaczego tak mam, ale muszę zaniżyć swoje wibracje i rozumieć powód "złego"postępownia. Kiedyś słuchałem takiego nagrania Darka Logi - coś o szczęsliwym życiu i działaniu z poziomu miłości. Było dokładnie to samo, czyli wywałki wszystkiego co nie było miłością- nienawiść, strach, śmierć itp. Wiele osób powinno ci to potwierdzić.

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-02-01, 01:16:57 »
Dzieje się coś cudownego. Zaczynam działać z poziomu ciała fizycznego, tylko z miłości. Wszystkiego czego się dotknę napromieniowuję miłością. Każda osoba, która jest otwarta, dostaje miłość. Osoby w metrze, promieniują moją miłością, gdy tylko o mnie pomyślą. Z moich dłoni promieniuje miłość, w taki sposób, że czuję ją na sobie, gdy przykładam dłonie do ciała. Fajna sprawa.

A jednocześnie potrafisz życzyć komuś wszystkiego co najgorsze , tak sam z siebie ,bez powodu i na podstawie pamięci jakichś krzywd z jakiejś zamierzchłej przeszłości.Nie wierzę zebys wiedział co to miłosc.Mylisz ją z czymś .

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-31, 23:44:41 »
Ale kundalini, to przyjemna energia

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-20, 17:06:59 »
OOooo jak dobrze :)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-13, 19:36:07 »
Kupiłem fajną rzecz. Długo szukałem płynu do płukania i znalazłem takie kapsułki zapachowe. Jak narazie pachną najlepiej ze wszystkich płynów jakie miałem.

https://www.ceneo.pl/49515148

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-01-12, 21:17:49 »
healingintelect
Naprawdę fajnie:)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-09, 22:43:26 »
Dzieje się coś cudownego. Zaczynam działać z poziomu ciała fizycznego, tylko z miłości. Wszystkiego czego się dotknę napromieniowuję miłością. Każda osoba, która jest otwarta, dostaje miłość. Osoby w metrze, promieniują moją miłością, gdy tylko o mnie pomyślą. Z moich dłoni promieniuje miłość, w taki sposób, że czuję ją na sobie, gdy przykładam dłonie do ciała. Fajna sprawa.

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-12-22, 16:45:18 »
kto  ja  jestem - Polak  maly
jaki  znak  moj - orzel  bialy
gdzie  ja  mieszkam - miedzy  swymi
w jakim  kraju - w polskiej  ziemi
czym  ta  ziemia - ma ojczyzna
czym  zdobyta - krwia i blizna
czy ja kocham - kocham  szczerze
a w co wierze - w POLSKE  wierze

ewa

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-12-19, 09:14:20 »

Właśnie zrobiłam głupi błąd. Tak jak wczoraj i przedwczoraj, Odkąd zmieniłam pracę, moja błyskotliwa inteligencja zmieniła się w gwiazdę wstydu, a w robieniu z siebie idiotki osiągnęłam po prostu mistrzostwo. Potrafię ciągnąć specjalnie ludzi, pokazywać i coś im wmawiać, a potem oni takim łagodnym wzrokiem i miękkim głosem mnie uświadamiają: ale to nie tak, spójrz tutaj i zobacz, że tutaj pisze inaczej...a publika patrzy. 

Wstyd.

Kolejna lekcja miłości do siebie. Chyba po to tu jestem, by w końcu nauczyć się kochać siebie.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-12-08, 17:02:12 »
ontoja
Też doszłam do podobnych wniosków:)

Jeśli jest świadomość duchowa, która rozróżnia energie, to ta świadomość widzi, wie, czuje, jak te różne obszary rozwijać dla rozwoju.

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-12-07, 07:32:42 »
Dochodze do wniosku , ze rozwój jest dla człowieka najwazniejszym obowiazkiem.Rozwoj duchowy ale tez na kazdej innej płaszczyźnie -intelektualny, rozwoj swoich talentow , pasji , umiejetnosci.Troche szerzej patrzę teraz na to czym jest rozwoj duchowy .Widze go teraz jako całokształt rozwoju.