Autor Wątek: Ćwiczenie badania ERD i inne  (Przeczytany 295036 razy)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-01-08, 21:03:22 »
 healingintelect

Nie wiem kto ma największy ERD na tym forum bo trzeba by zwahać  wszystkich forumowiczów a mi się nie chce :)
Leszek ma na tyle wysoki ERD, że nie ma już sensu wahać :)
« Ostatnia zmiana: 2018-01-10, 14:21:23 wysłana przez almighty »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-08, 00:54:21 »
Kto ma tutaj najwięcej ERD? Ktoś mierzył Leszkowi ostatnio?

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-05, 19:29:02 »
A jak osiągnąłeś duży sukces kiedyś to dojdzie on do głosu , na tyle na ile to możliwe w obecnym życiu , gdy będziesz o nie dbał i realizował co jestes w stanie realizowac :)

Maciek. M.

  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-05, 19:22:48 »
Masz racje. Dzięki. Niepotrzebna ciekawość.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-05, 18:44:36 »
Zastanow się też co ci to da, bo może tylko niepotrzebne wyobrażenia i przekonania na swoj temat.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-05, 17:43:35 »
A no i konkretnie. Czy ktoś, jeśli zainteresowany, mógłby to zweryfikować swoim widzeniem ?

Leszek mógłby ocenić czy to twoje wcielenie, gdy ma dwa wizurenki tamten i ten. Mi tak kiedyś zbadał. Czy będzie mu sie chciało to nie wiem.

Maciek. M.

  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-05, 16:07:14 »
Maciek

Muszę Cię rozczarować. Całe twoje życie, to jedna wielka misja karmiczna. Wszystko co podświadomie chcesz doświadczać, może dać Ci 2 rzeczy - ból, lub przyjemność. Jeżeli coś sprawia ci przyjemność, to po co chcesz się do tego uwalniać?


proszę o konkretną, kompetentną odpowiedź. Tobie dziękuje za zainteresowanie. I razem ku chwale pana zajmijmy się swoim osobistym rozwojem, uzdrawianiem się. Jeszcze raz Dziękuję. Powodzenia.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-10-05, 15:43:49 »
Maciek

Muszę Cię rozczarować. Całe twoje życie, to jedna wielka misja karmiczna. Wszystko co podświadomie chcesz doświadczać, może dać Ci 2 rzeczy - ból, lub przyjemność. Jeżeli coś sprawia ci przyjemność, to po co chcesz się do tego uwalniać?

Maciek. M.

  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-05, 15:00:29 »
A no i konkretnie. Czy ktoś, jeśli zainteresowany, mógłby to zweryfikować swoim widzeniem ?

Maciek. M.

  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-05, 14:58:16 »
Cześć. Jestem świeży, tu :)  Mam pewien kłopot . Nie zależy mi na podbijaniu sobie samooceny jakimś  nazwiskiem czy ikoną , postrzeganym w naszej kulturze jako znaczącą. Mam tego dość. Wierze że, badanie lub mały rzut oka kogoś kompetentnego mógłby rozwiązać mój kłopot. Nie wiem także czy ten post pasuje do konwencji wątku, jeśli nie przepraszam za śmiecia. :) W sesjach regresywnych , oraz na porządku dziennych wywala mi temat muzyczny dokładnie Ludwika Van Bethovena  20 lat po jego śmierci urodził się Ludwig Boltzmann odkrywca 2 zasady termodynamiki - prawa entropi , podobny teren żywotu , zresztą teraz mieszkam w Polsce. Uwolniłem już sporo emocji oraz wzorców które pasują do tego co się pisze o Bethovenie, choć nadal czuję w trzewiach , gdy tylko pomyślę o tym wszystkim. wrrrrrr. Rok temu zacząłem grać na pianinie (klawiszach) no nie powiem idzie mi to świetnie, choć we wewnętrznie mam tyle sprzeczności. Nienawidzę muzyki :)  aaaaaaaaaaaaaaaaa.  Mam też w sobie silne pragnienie wprowadzania jakiś zmian lub pobudzenia naszej kultury do zmian tego co teraz wyczynia muzyka popularna. Nie potrafię rozeznać się co może być misją , jakimś kodem , mam dużo podejrzeń. Moja sytuacja finansowa jest na -. puki co ale :) zacząłem pracować. 

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-10-04, 08:03:51 »
dżonny
Na pewno jest to inteligencja społeczna, która też ma znaczenie.
Dobrze to wyłapałeś "szli do pracy z inspiracji, czuli się w niej bezpiecznie i byli spełnieni przez resztę dnia", że bierze pod uwagę szerzej temat pracy, czyli, że bazą spełnione, pozytywnej kreacji i działania jest poczucie bezpieczeństwa.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-03, 20:32:53 »
Poruszył też, w tym filmiku że jego misją jest by ludzie "szli do pracy z inspiracji, czuli się w niej bezpiecznie i byli spełnieni przez resztę dnia".
To z tym bezpieczeństwem sugeruje, że to podejście bardziej duchowe , na spełnienie , a nie jakiś typowy coaching, ale jednak w kontekście pracy.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-03, 20:08:13 »
Sylvia, to pewnie mamy dobre wrażenie ;) Ciekaw jestem tylko czy to się jakoś wiąże ze świadomością duchową. Grupe docelową swoich nauk ma dość ogólną. Choć nie słuchałem go dłuzej niz 15 minut wiec mogę być w błędzie.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-10-03, 18:35:55 »
dżonny
Mam podobne wrażenie podobne do twojego.

Co jest ? Desant ?  ;)

Tak to wygląda:)))


Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-03, 17:36:16 »
Albercik w obecnym wcieleniu podobno jest wysoko - chyba trzydzieści kilka ERD - i nawet mieszka w Polsce :-)

Sporo dawniej sławnych ludzi w Polsce się wcieliło :)

- Goebels :(   ponoć ... na wybrzeżu
- Osho ?
- Hitler - ponoć Wrocław
 
Co jest ? Desant ?  ;)
A może ktoś zlokalizował mojego ulubieńca - Carla Gustava Junga ? :)