Autor Wątek: Ćwiczenie badania ERD i inne  (Przeczytany 295215 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-30, 18:52:39 »
To są cuda rozregulowanego intelektu :)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-30, 17:34:00 »
Ja wolę miłość. Jeżeli Bóg Soros jest mi w stanie ją dać, to jak najbardziej przyjmę w każdej ilości :)

Dostaniesz jej zapewne  tyle samoco od warana z Komodo :)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-30, 16:32:23 »
Ja wolę miłość. Jeżeli Bóg Soros jest mi w stanie ją dać, to jak najbardziej przyjmę w każdej ilości :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-30, 16:23:46 »
Nie kracz, bo sobie wykraczesz :)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-30, 16:17:25 »
2.500 lat, ale... i tak nie żałuję.
Przy okazji dziękuję też Bogu Sorosowi i jego hultajom za ekstremalne doświadczenia. :)

Jeszcze się nadoświadczasz, cała wieczność przed  tobą.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-30, 16:11:24 »
Howard
Cieszę się,że twoje doświadczenia doprowadziły Cię do podobnych wniosków, o jakich można wyczytać w moich książkach od ponad 20 lat :)
Cieszę się, że od czasu do czasu podążasz ścieżką Prawdy.

A propos prośby o wytłumaczenie mi, że to nie jest zabawne, kiedy patrzę na taplających się w bagienku własnych uprzedzeń, dziękuję. Odpowiedź do mnie przyszła zaraz po puszczeniu posta. Przez głupią ciekawość zmarnowałem 2.500 lat, ale... i tak nie żałuję.
Przy okazji dziękuję też Bogu Sorosowi i jego hultajom za ekstremalne doświadczenia. :)

Howard

  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-30, 16:00:33 »
Leszek

Jaka znowu konfabulacja na twój temat. Sam pytałeś to ci odpowiedziałem generalnie jak to wszystko wygląda. I wyobraź sobie, że akurat twoje artykuły nie mają zbyt wiele wspólnego z moim osobistym doświadczeniem.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-30, 15:50:51 »
healingintelect
Kiedy przeczytałem to, co napisałeś:
"Leszek ma 35,5 i żadnych cudów nie umie"
Najpierw odruchowo zareagowałem na Twoje paskudne intencje, które Ci kazały to napisać. Ale chwilę później przyznałem, że napisałeś prawdę! To jest tak ważna prawda, że nie pojmiesz jej jeszcze przez wiele wcieleń. Podobnie nie pojmie jej  Howard.
1. Prawdą jest, że żadnych cudów nie umiem. Cuda bowiem nie są umiejętnościami (chyba że chodzi o sztuczki iluzjonistów) :)
Gdyby cuda były umiejętnościami, mógłby się ich każdy nauczyć. Nawet taki słynny iluzjonista jak Randi. Ale on też nie umie powtórzyć tego, co przed nim manifestowali różni ezoterycy. Mniejsza z tym.
2. Prawdą zaś jest, że to Bóg czyni cuda. I prawdą jest, że mam tak potężnego Boga, który potrafi czynić cuda nawet przeze mnie. Ale.... jest on też tak słaby, że nie potrafi tego uczynić ani przez Ciebie, ani przez Howarda.
Dlaczego? 
Howard to wyjaśnił wcześniej pisząc o tym, jak potężną mocą oporu dysponują sceptycy.

Howard
Nie myliłem się sądząc, że na Ciebie zawsze można liczyć, kiedy w grę wchodzi konfabulacja na mój temat :)
Coś ze mną musi być jeszcze nie tak, skoro mnie rozbawiasz swoim nadętym powagą podejściem do spraw, o których raczej pojęcia nie masz.
O, przepraszam, masz jakieś pojęcie o blokowaniu materializacji cudów przez sceptyków. Przecież przeczytałeś o tym w moich artykułach, bądź w książce. Ale nie przemyślałeś do końca i nie ugruntowałeś wiedzy. Chcę powiedzieć, że nie masz pojęcia o mnie :) I to jest "cud prawdziwy", że tak wiele o mnie piszesz nic nie wiedząc i nie potrafiąc zweryfikować swych objawień :)
Tak, jest ze mną "coś nie tak", bo jeszcze mnie bawi, jak ludziska taplają się w bajorku swych urojeń. Pewnie bym próbował się od tego uwolnić, ale mnie to tak śmieszy, że nie macie pojęcia! I może to jest ostatnia przeszkoda przed oświeceniem?
Może mi ktoś wytłumaczy, że to wcale nie jest śmieszne? Tylko albo racjonalnie (na bazie wiedzy psychologicznej bądź duchowej), albo lepiej intuicyjnie, bo kolejne objawienia z bajorka tylko mnie rozśmieszą :)

Howard

  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-30, 15:45:46 »
Jakie wątpliwości. Po prostu przeszkadzają.

Na przykład kiedyś jeden człowiek zaczął na głos marudzić, że on jest głodny i czas zrobić przerwę, bo to akurat było w tym momencie dla niego najważniejsze. No i Swami to usłyszał i śakti nie zamanifestowała się przez wiele godzin. Ucierpiała na tym cała grupa. Są też tacy, którym po prostu w obecności mistrza odbija i potrafią być bardzo aroganccy w swoim zachowaniu. Nie potrafią się skupić, zachować ciszy kiedy trzeba itp.

No i właśnie dlatego zazwyczaj tacy ludzie nie doświadczają cudów w swojej obecności. To więc nie kwestia braku godności jak sugerował wcześniej Leszek (w swoim pytaniu), tylko po prostu braku pokory i szacunku.

WojtekD

  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-30, 15:25:47 »
Nie mają żadnej mocy i w tym rzecz, dlatego absorbują uwagę na sobie i zwyczajnie przeszkadzają.

Wyznawcy mają problemy z koncentracją, z akceptacją czy po prostu widzą w nich własne wątpliwości.

Rozumnie że Ci sceptycy krzyczą, przerywają, rozmawiają i utrudniają cały proces, ach ci niedobrzy sceptycy.


Howard

  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-30, 15:20:29 »
Na szczęście to ekstremalnie rzadkie przypadki z którymi łatwo sobie ewentualnie poradzić. :-)

Howard

  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-30, 15:17:09 »
Nie mają żadnej mocy i w tym rzecz, dlatego absorbują uwagę na sobie i zwyczajnie przeszkadzają.

WojtekD

  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-06-30, 15:07:01 »
Jeśli na spotkania trafiają jacyś sceptycy to widać ich jak na widelcu. :-) Oni się trzymają na dystans, siedzą gdzieś z tyłu i tylko bacznie obserwują. Nie mają często odwagi spojrzeć nawet mistrzowi w oczy. Jeśli jest ich kilku i grzecznie sobie siedzą to nie wywierają jeszcze jakiegoś większego wpływu, ale jeśli ostentacyjnie manifestują swoje negatywne nastawienie to już tak. Energia grupy zostaje wówczas rozproszona i śakti się nie pojawi, a o cudach to już w ogóle można zapomnieć. :-)

Co za Moc mają Ci sceptycy większą niż grupa wiernych wyznawców.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-30, 14:33:06 »
Możliwe, że to głupota

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-06-30, 14:17:26 »
healingintelect
Podziwiam cuda, jakich tu dokonujesz swoimi wpisami.
Oczywiście, są to cuda wg. Twojej definicji, bo wg mnie to zwykła głupota :)