Autor Wątek: Numerologia  (Przeczytany 98608 razy)

Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-10-11, 13:28:50 »
Drogą karmiczną 2 jest nauczyć się współpracy w grupie.
Ale żeby to zrobić często musi właśnie uwolnić się od wszelkich postaw poddaństwa czy tyranii o której piszesz, uwolnić od zależności od autorytetów, wypracować wysokie poczucie wartości. I to jest warunek konieczny do tego, żeby w ogóle myśleć o współpracy.

Ale jaja! Wpadłam na pomysł, żeby wyliczyć sobie wartość numerologiczną dla mojego nicka.
Wcześniejszy Felicite wibrował 6, a obecny wibruje 2 (z 11)!
Czyli nieświadomie wzięłam sobie za cel uzdrawianie właśnie tego, co opisujesz, Lilliole. I właśnie to cały czas robię :D

Tak na marginesie, to już jakiś czas temu przypomniałam sobie, że po zmianie nazwiska (na męża, które było taakie ładne w porównaniu z moim ;) w moim portrecie pojawiła się silna 2. Od początku domagało się to uzdrowienia, no i widać jest czas po temu :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-01, 12:54:51 »
zagadka liczby 23:
http://www.magia.gildia.pl/artykuly/kontrkultura/liczba_23
przykłady stamtąd:
"Podzielcie 2 przez 3, a otrzymacie 0,666...
(...)
23 stycznia Adolf Hitler zwołał Kongres Narodowych Socjalistów. 23 listopada próbował przejąć władzę."


a tu przykład z polskiego historycznego podwórka 23 września 1939:
"Stefan Starzyński wygłasza swe najsłynniejsze przemówienie do mieszkańców Warszawy: „Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. Ja i moi współpracownicy kreśliliśmy plany, robiliśmy szkice wielkiej Warszawy przyszłości. I Warszawa jest wielka. Prędzej to nastąpiło, niż przypuszczano. Nie za lat pięćdziesiąt, nie za sto lat, lecz dziś widzę wielką Warszawę. Gdy teraz do Was mówię, widzę ją przez okna w całej wielkości i chwale, otoczoną kłębami dymu, rozczerwienioną płomieniami ognia, wspaniałą, niezniszczalną, wielką, walczącą Warszawę”.
http://www.1wrzesnia39.pl/39p/kalendarium-1/8891,23-wrzesnia-1939-sobota.html

na mój gust nie jest to dobra liczba dla wprowadzania i szerzenia wielkościowych idei opartych na ego (indywidualnym czy narodowym) - np. w abiszekamie-rytuale duchowym który preferuję 23 etap to etap rozbicia kokosa, co symbolizuje rozbicie skorupy ego i odsłonięcie czystej prawdziwej duchowej/boskiej natury

23 listopada urodził się Sai Baba i tak w wielkim skrócie jego wieloletnie działania można by podsumować tak:
https://www.youtube.com/watch?v=wsNOpLmbIy8

: )

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-28, 13:35:02 »


tak znalazłem, i teraz się zastanawiam, czy to znaczy że będzie jakoś super intensywnie, czy to nie koreluje, z wibracjami z urodzenia, w tym przypadku 2/11

generalnie cechy 2 w tym roku będą doceniane, więc moim zdaniem to jest sprzyjające dla ciebie

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-28, 13:29:21 »

A co to oznacza dla 2, czy to znaczy że będzie bardziej intensywnie wszystko ? (w sensie tej nieszczęsnej uczuciowości, empatii, związków, wzorców itd.) ?

Relacje będa bardziej istotne (dla świata i ludzi ogółem) niz w poprzednich latach, łatwiej będzie się dogadywać, zażegnywać konflikty.

Oprócz tego jeszcze każda wibracja ma tzw rok osobisty. U ciebie będzie to 4, czyli rok siewu. Będzie się liczyć rzetelna praca, cierpliwość. W roku 4 pracujemy na przyszłe sukcesy. Efekty pracy tego roku przyjdą w latach kolejnych. Mogą pojawić się ograniczenia, z którymi nie warto się boksować, tylko cierpliwie pokonywać.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-28, 13:24:26 »
"Najpierw powinniśmy zająć się zrozumieniem wibracji numerologicznej 2018 roku. Aby tego dokonać, musimy zsumować wszystkie cyfry: 2+0+1+8=11. Jak widać, otrzymaliśmy liczbę mistrzowską 11. Jest to liczba o wielkim duchowym znaczeniu i w historii ludzkości była wielokrotnie skorelowana z ważnymi wydarzeniami na świecie."

tak znalazłem, i teraz się zastanawiam, czy to znaczy że będzie jakoś super intensywnie, czy to nie koreluje, z wibracjami z urodzenia, w tym przypadku 2/11

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-28, 13:15:05 »


20 września rozpoczął się nowy rok numerologiczny 2018 o wibracji 2 - czyli ogólnie będą ważne relacje, związki międzyludzkie.

A co to oznacza dla 2, czy to znaczy że będzie bardziej intensywnie wszystko ? (w sensie tej nieszczęsnej uczuciowości, empatii, związków, wzorców itd.) ?

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-28, 12:26:55 »
20 września rozpoczął się nowy rok numerologiczny 2018 o wibracji 2 - czyli ogólnie będą ważne relacje, związki międzyludzkie.

U mnie poprzedni rok osobisty był 7, teraz jest 8 i w sumie od razu poczułam różnicę.
W poprzednim roku cały czas miałam parcie na rozwój wewnętrzny i jakąś taka izolację. To mi odpuściło.
Teraz 8  - rok karmy. Okaże się czy uczciwie nad sobą pracowałam.

Kurcze. Poczułam lęk. Czy wystarczająco nad sobą pracowałam...
« Ostatnia zmiana: 2017-09-28, 12:28:56 wysłana przez Lilliole »

Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-09-23, 00:12:43 »
Wiking :D
Możemy dęsić całą noc :) Nawet jeśli rano ma nie być cool... ;)))

Lubię :D*

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-22, 14:54:45 »


Fel,

jesteś genialna ^^ ;):)


"zadęsimy? ;)" - oczywiście ;], poza tym kaseta poszła w ruch już ;););]


Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-09-22, 01:01:21 »
Wiking :D

no weś żeby  ... było finezyjne, rzutkie, zdawkowe , subtelne, i takie przede wszystkim nie miałkie.

Hahahaha, i nowoczesne. Koniecznie ;))

Skoro złoty łańcuch jest, dres dla psa jest, nowoczesna wiewiórka [i to nie sama ;)] jest, to może... zadęsimy? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=nUWJ6XOBR94

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-21, 16:56:39 »
Facilite,

ale to miałkie jest :P



no weś żeby  ... było finezyjne, rzutkie, zdawkowe , subtelne, i takie przede wszystkim nie miałkie.


https://www.youtube.com/watch?v=fz01vjWQjtA

Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-09-20, 22:35:41 »
Wiking

Słyszałem to już kiedyś. I wydawało mi się to bardzo miałkie.

Jeśli nie ma być miałkie, to tylko... samochód chłodnia ;D

https://www.youtube.com/watch?v=CmflRuFFKsI

;))

Lilliole

Zgadzam się z tobą.
Ale nie zmienia to faktu, że jednak masz te 33 w podwibracji. I kiedyś już miałaś wysoki poziom świadomości, więc znasz już drogę więc nie potrzebujesz przewodników w rozwoju.

No nie zmienia :)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-20, 15:04:56 »


Facilite,

jej, tam był jeszcze taki motyw strachu, przed sobą.


zwierzęta bały się ludzi, ponieważ ludzie znali sekret "czerwonego kwiatu". To dla nich było coś ponad ich możliwości powiedzmy. I takie same lęki były rzutowane na tego chłopaka, bo on też człowiecza natura. Więc ten sekret "znał", wiec jedni się go bali, jedni chcieli wkręcić go w mafijne klimaty, bo ten sekret to moc - w sensie tego świata zwierząt.

[Lęk przed możliwościami ... itd. ]

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-20, 14:57:31 »
Zrozumiałam, że dopóki nie będę potrafiła przejawiać się jako "zwykła" 6, to miszcza będę mogła jedynie poudawać i to też tylko z daleka ;)
Więc porzuciłam marzenia o mistrzostwie i skupiłam się na bardziej przyziemnych sprawach.


Zgadzam się z tobą.
Ale nie zmienia to faktu, że jednak masz te 33 w podwibracji. I kiedyś już miałaś wysoki poziom świadomości, więc znasz już drogę więc nie potrzebujesz przewodników w rozwoju.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-20, 14:31:58 »


Facilite,


Zawsze w temacie.



Słyszałem to już kiedyś. I wydawało mi się to bardzo miałkie. Jednak teraz w kontekście, pewnych hmmm... rozważań, myślę sobie że było by to straszne, gdyby tak było. Mam na myśli bycie potężnym i niezwykłym, w sposób taki że nasze istnienie, ma wpływ, nie tylko na nas ale otaczający nas świat, i na innych. Idąc dalej potęga nie w sensie mogę wszystko, ale w sensie sam fakt że jestem i istnieje, tworzy nie tylko mój świat, ale także innych. Inaczej mówiąc, tutaj można spotkać konsekwencje swoich wyborów, te fajne i niefajne, czyli spotkać się z własną wrażliwością, i z osobą w odniesieniu do własnych kreacji, wyborów, tego jakim się jest lub jakim się nie jest. A dalej w tym wszystkim jest się zwyczajnym dla siebie, i niezwykłym dla wszystkich innych, ponieważ jest się różnym, i może to jest najtrudniejsze w byciu sobą, zawsze wywiera się jakie wrażenie na kimś innym a im bardziej się jest sobą, tym bardziej jest się niezwykłym, dla innych.



Dalej już nie na temat :} --------> kinematografia, oraz działalność twórcza dookoła.


Archetyp protagonisty, na którym opiera się większość, bajek, filmów, książek czy powieści. To osoba zwykła, w granicach reguł tego świata, natomiast niezwykła, w sensie tego kim jest wewnętrznie i tego jak widzi świat. Zazwyczaj jest w stanie dokonywać rzeczy których nikt inny nie potrafi, ponieważ działa, poza schematami, wzorcami, regułami, czy unifikacją, a w zgodzie ze swoim wnętrzem. Zazwyczaj z powodu niezwykłości w swojej zwykłości, jest potężna ponad miarę. Co nie znaczy że omijają ją problemy.


Tak mi się teraz przypomniało że te dwa motywy bardzo przewijają się w filmie księga dzumgli. Gdzie jest ten motyw odrzucania siebie, w sensie chłopak był wychowywany przez zwierzęta. I pojawiają się motywy, w stylu... to co człowiecze jest złe bo ludzie wycinają lasy itd. Ostatecznie scigał go tygrys, i w ostatniej walce, wilczyca przybrana matka (jak dobrze pamiętam), mówi mu - nie wal jak zwierzę walcz jak człowiek. Oczywistym się wydaje że będąc chudym chłopakiem, został by rozszarpany, natomiast, był błyskotliwy i lubił wymyślać wynalazki (jego człowiecza natura - intelekt i rozum). Fajne motywy, ponieważ on z jednej strony chciał być jak inne zwierzęta, z drugiej miał ciągoty do tych wymyślunków.



https://www.youtube.com/watch?v=1pcxrdP3ums