Autor Wątek: Numerologia  (Przeczytany 98453 razy)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-11, 12:39:46 »
Pytanie ?

jak to jest z tym bo nie kumam, to jest przeznaczenie do ogarnięcia bardziej, czy do uzdrowienia temat, i uwolnienia się od niego te numerki, ja nie bardzo wiem jak to ma działać. Ale poczytałem sobie i stwierdziłem, że w zasadzie u mnie jeśli już to jest temat karmiczny do uwolnienia się, a potem nic nie pozostanie z tego, chociaż może się mylę, bo te rzeczy to nie moja domena, za bardzo, to sobie rozumowuje po swojemu.

inaczej mówiąc, gdybym to czytał i było tam napisane że coś tam mam zostać malarzem, to kiedyś bym pomyślał, że chodzi o to aby uzdrowić, wszystko co przeszkadza w tym temacie, abym robił to czy tamto, teraz myślę inaczej że chodzi o to aby uwolnił się od malarstwa jako energii karmicznej. Tudzież nic z tej numerologi mi nie zostanie, nie sądzę. Czyli nie temat w którym trzeba się zrealizować, albo jako temat od którego trzeba się uwolnić. To są moje bzdury które sobie wymyślam, bo się nie znam, ale tak sobie kminię.


Poza tym co jeśli nie czuję aby moja data urodzenia była właściwa, np. w przypadku, gdybym doświadczył, bardzo silnych przeżyć, które zmieniły mnie świadomościowi, na tyle, że nie czuje praktycznie związany z tym swoim wcieleniem, tudzież również z datą narodzi. Czy w takim razie te energie numerologiczne, planetarne, czy inne, mają na mnie wpływ ? Skoro nie jestem tym kim byłem.


No bo, na to tak dokładnie mają wpływ te planety, na rezonas pewnych energii ? czy w takim razie, dalej jestem uwity w te tematy. Być może moja droga, już się zmieniła.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-09, 14:56:21 »
Lilliole
fajnie : )

na marginesie, przy  okazji liczby sześć odświeżyłem sobie wykład jednego z jagadguru:
http://www.kripalu.pl/video/ostatni-wyklad-jagadguru-shree-kripaluji-maharaj
i on tam na początku wymienia pięć funkcji związanych z narządami zmysłów, a jako szósty wymienia umysł, potem rozważa metodę kontroli umysłu i uwalniania od  iluzji oraz karmy patrząc z tego poziomu - "umyśle medytuj z miłością nad lotosowymi stopami Radha Rani" (tę metodę też pewnie można by zamiast opisowo przedstawić od biedy jako pewną  kombinację liczb - taką wyzwalającą formułę) , tak czy siak ledwo dosłuchałem tego dnia do końca i spałem po tym wykładzie jak suseł ; )

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-08, 10:22:32 »
Frisky
czuję, ze to co napisałeś pomoże mi w podjęciu paru ważnych decyzji wewnętrznych
dzięki

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-07, 17:52:28 »
6/33 może  też wskazywać na taki proces uwalniania się od przywiązań (nadopiekuńczość -wyrażana czy doświadczana - to taki jeden z przejawów  rozmiaru przywiązań- uwarunkowań których się trzymamy, oraz związanych z nimi pragnień, złotej klatki etc. tudzież różnych opartych na tym ograniczających reguł np. wymiany/rachunku zysków i strat) ich usunięcie odsłania harmonię przepływów nieba i ziemi/połączenie nieba i ziemi, to takie osiągnięcie stanu czystości/równowagi umysłu (6) i związanego z tym przepływu pomyślności będąc przy tym wolnym od chęci chwytania czegokolwiek z tego dla siebie, czyli  w tym przypadku w takim  głębszym aspekcie (33): odsłania czystego ducha poświęcenia/wyrzeczenia - i związanej z tym ekspansji światła świadomości wolnej od przywiązań, jako takiej naturalnej manifestacji stanu czystej jaźni : )
- kolejny krok (34) to nasycanie od środka (3 zawiera się w 4) świata tym  czystym światłem jaźni ochraniającej całą ludzkość, czyli bycie  nauczycielem świata (dżagadguru)


Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-07, 09:41:28 »
Wróciłam ostatnio do numerologii, do swojego portretu numerologicznego, do wyliczania innym. I zadziwia mnie trafność informacji.
Kiedyś się zraziłam do numerologii, bo ludzie którym wyliczałam podchodzili do tego jak do horoskopu w gazecie i interesowało ich tylko to czy będzie im lepiej (nie były to osoby rozwijające się duchowo).
A nie ma tak, że samo będzie lepiej. Jest lepiej jak się przepracuje pewne lekcje i schematy. Wtedy realizuje się potencjał zawarty w sobie.

Dzisiaj zastanowiło mnie to, że jako numerologiczna szóstka (6/33) mam w swoje cechy wpisaną nadopiekuńczość. Ta nadopiekuńczość powinna byc przepracowana i zamieniona na harmonie i równowagę w braniu i dawaniu. A w swoim życiu doświadczyłam nadopiekuńczości tak silnej i niszczącej, że wielokrotnie czułam, że już nie dam rady, że chyba zwariuję. Ale teraz widzę, że potrzebowałam tego doświadczyć, aby przepracować tę lekcję. Żeby zrozumieć naturę przemocy z nadopiekuńczości.
Na wszystko można popatrzeć jak na karę albo jak na szansę.
Na przykład teraz w jednym z warunków wcielenia mam 4. Czwórka generalnie jest dość trudnym aspektem. W czwórkę są wpisane ograniczenia i ciężka praca. Do wszystkiego trzeba dochodzić systematyczną pracą. Czwórka to tez materia. To nauka życia w świecie materialnym. Mogę się przed tym bronić i wkurzać. Albo nauczyć się tego czego powinnam się nauczyć, bo widocznie te umiejętności przydadzą mi się w kolejnym okresie życia.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-09, 12:13:56 »
jestem urodzeniową 5.
Czy ktoś może tu coś opowiedzieć o 5 urodzeniowych?
Muszę sobie kiedyś zrobić portret numerologiczny.
Może być ciekawy bo urodziłem się 1 stycznia.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-08, 17:08:23 »
pisząc o liderach miałam na myśli wyróżnianie się w grupie i dominację. Jedynki potrafią całą grupę zdominować

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-04-07, 22:55:53 »
to pewnie liderką jesteś
Znam blisko dwie jedynki, obie oddelegowały mężów do pracy za granicę

Jedynki nie musza wcale byc szefami, chodzi o to, ze one sa ... bywaja dosyc wladcze i stanowcze.

Szakul0102

  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-07, 21:45:14 »
Nie znam się zbytnio na numerologi ale mi wychodzi droga życia 22.Urodziłem się 1.02.1990 - ktoś umie to zinterpretować,z czym to się je > co znaczą te liczby ?
Dziękuje

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-07, 21:41:20 »
jakoś mnie omijają pozytywne aspekty moich numerków : )

to musisz się czym szybciej do nich dostosować:)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-07, 20:59:58 »
eee, nie, żaden ze mnie lider : ) mam zero takich  cech : ) jakoś mnie omijają pozytywne aspekty moich numerków : )

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-04-07, 20:59:28 »
Pkrl, kiedyś ci pisałam, że mój szef jest 9 i dziewiątki mają rękę do biznesów.
Pytałam Indry:)

A , chyba ze tak, sorry :). PS biznes super tylko jakos poki cos mnie blokuje aby robic ten ,,konkretny" biznes :P.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-07, 20:51:49 »
to pewnie liderką jesteś
Znam blisko dwie jedynki, obie oddelegowały mężów do pracy za granicę

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-07, 20:49:01 »
Ja mam drogę życia 1, konkretnie 1/37

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-04-07, 20:48:00 »
Pkrl, kiedyś ci pisałam, że mój szef jest 9 i dziewiątki mają rękę do biznesów.
Pytałam Indry:)