Autor Wątek: Medytacje z Mother Meera i darshany  (Przeczytany 23791 razy)

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-04, 22:21:26 »
Czyli jakaś hierarchia jest :) Spojrzę na inne darszany, nie ma zbyt dużo zdjęć tego typu.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-04, 22:16:56 »
w 1 rzędzie najhojniejsi sponsorzy :)
Znajomy, z którym byłem, załapał się dopiero na 2 rząd (bo było wolne i nikt go nie pogonił).

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-04, 22:14:53 »
Jarek
Pytanie moje było konkretne, bo widzę na zdjęciu ludzi w rzędach, i ludzi z boku Meery, pomyślałem, że to może jacyś uczniowie, uprzywilejowani, ubrani zdaje się 2 osoby na pomarańczowo, i zadałem pytanie. Ciekawi mnie więc jakie spełniają zadanie, czy funkcje. Jacyś pomocnicy, czy coś? Może są to osoby bardziej jej bliscy. Trzeba by poszukać zdjęć z innych darszanów. Są też klęczący :)
« Ostatnia zmiana: 2016-10-04, 22:20:02 wysłana przez Darek »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-04, 22:06:51 »
Kiedy byłem u MM 1 raz, przed podium przez 4 dni klęczały kobiety, które wyglądały, jakby błagały o łaskę, litość i coś tam chciały odpokutować. Za jakiś czas, po kilku miesiącach, znów te same kobiety w tym samym miejscu - ze łzami w oczach, w pokutnej pozycji itd. Nawet do znajomych powiedziałem wówczas, że wystarczyła by im jedna dobra sesja regresingu i problem byłby rozwiązany.
No cóż, oni tam nie znają takich metod. A może po prostu tak lubią?

Jarek

  • Gość
[#]   « 2016-10-04, 21:03:50 »
Darek, jak sie ma filtry na oczach i rozumie to sie inaczej pojmuje co inni pisza. Dzieki Tobie poznalem dzis cos na swoj temat. Dzieki.
Mezczyzna siedzacy na krzesle jest jednym z organizatorow natomiast grupka osob kleczacych po prawej stronie MM to juz nie wiem co tam robia.
:)

Jarek

  • Gość
[#]   « 2016-10-04, 20:43:36 »
Darek, no to sprostuje. Szukasz zdjec w necie lepiej ode mnie. To nie bylo latwe dla mnie do przyznania ze wzgledu na pozostalosci wzorca przypisywania sobie zaslugi. ;))
To moze teraz pozostawimy w medytacyjnym spokoju tych co spelniaja funkcje siedzacych z boku ?  :))

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-04, 20:27:45 »
Jarek
Tyle, że ja nie pisałem o klęczeniu, raczej z DA prowadziłeś dialog a nie ze mną. Jedynie pytania infor były ode mnie.
« Ostatnia zmiana: 2016-10-04, 20:31:11 wysłana przez Darek »

Jarek

  • Gość
[#]   « 2016-10-04, 19:21:43 »
Leszek
Troche humoru nam wszystkim dobrze tu zrobi. :D

Jarek

  • Gość
[#]   « 2016-10-04, 19:14:31 »
Darek
Moje wczesniejsze posty nt. MM byly czysto informacyjne, bez intencji udowadniania swojej racji. w zwiazku z tym ze wszelka argumentacja mnie na dluzsza mete meczy to w ostatnim poscie przyznalem Ci i DA racje, bowiem uwazam ze kazdy moze miec swoje racje. Kropka. Nie mam potrzeby kontynuacji dyskusji na temat MM i wymogu kleczenia przed nia w trakcie darshanu.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-04, 19:12:17 »
Medytują i zastanawiają się, czy podejść, albo medytują, by ugruntować skutki osobistego dreszanu

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-04, 18:38:27 »
Jaką funkcję spełniają siedzący z boku?

Jarek

  • Gość
[#]   « 2016-10-04, 18:21:23 »
Darek
Masz racje, slabo szukalem.

DA
I Ty tez masz racje. Zgadzam sie ze masz swoje zdanie.

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-04, 18:05:06 »
Jarek
Coś..to by było, jakby człowiek dostawał taką moc, że by nie był o własnych nogach iść lub latał.
Jak tak miałem po zwyczajnym bioterapeucie.
No ale, On nie był Avatarem :)

Jarek

  • Gość
[#]   « 2016-10-04, 17:31:21 »
DA
Po osobistym darshanie u MM schodzi sie z podestu na nogach i na nogach wraca na swoje miejsce na sali. To juz cos !  :)