Autor Wątek: Medytacje z Mother Meera i darshany  (Przeczytany 23794 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2020-03-19, 17:39:32 »
Codzienne medytacje z M.Meera o godz.19.00 https://livestream.com/accounts/5660265
Patrzenie w oczy, medytacja, patrzenie w oczy.  Wszystko jak zawsze w ciszy.

Bezpłatne lub datek dobrowolny. Całkowity czas około 45 minut. Są też wcześniejsze nagrania.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2019-04-14, 20:55:04 »
Śniła mi się ostatnio bardzo radośnie MM. Odbieram to jako jakiś mój aspekt radości, który znalazł sobie takie środki wyrażenia siebie:)
Bardzo miły sen i energia.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2019-03-11, 11:10:05 »
Jest możliwość darshanu i głębokich medytacji z M. Meerą w Polsce. Jeśli ktoś jest zainteresowany to można wejść na stronę https://registration.mothermeera.com
Wystarczy zalogować się, wejść w zakładkę Subskrypcje i zaznaczyć opcję Warszawa Polska.

Im więcej osób zgłosi taką chęć, tym jest większa szansa na przyjazd MM do PL.

Howard

  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-06, 16:55:50 »
Mi chodziło o relację z darshanu, jeśli byłeś.

Aaa :-) Myślałem, że chodzi ci o komentarz do prowadzonej dyskusji na temat 'klęczenia'. :-)

U Matki Meery na darshanie nigdy nie byłem, ale darshan to darshan i ta cała dyskusja wokół jego zewnętrznej otoczki jest z mojego punktu widzenia stratą czasu, bo te wszystkie obawy i lęki są tylko projekcjami płynącymi z umysłu.

Podchodząc do darshanu umysł najlepiej jest "wyłączyć" (wyciszyć) i otworzyć serce na przyjęcie bożej łaski. Trzeba zaufać. Tyle z naszej strony wystarczy. Bóg zrobi resztę.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-05, 20:31:01 »
Howard
A czyje to wymądrzanie zacytowałeś? :)
Rozumiem,że wielu UBA ma blokady na czakrach od splotu słonecznego w dół, ale dlaczego ich nie widzą, skro ponoć tak świetnie widzą? Buahahaha!

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-05, 19:53:28 »
Mi chodziło o relację z darshanu, jeśli byłeś.

Howard

  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-05, 18:07:12 »
Na najbardziej subtelnym poziomie sushumny (centralnego kanału rdzenia kręgowego) znajduje się tzw. Brahm Nadi. Jest to kanał energetyczny umiejscowiony na przyczynowym poziomie między czakrą trzeciego oka a czakrą serca. Tam jest zmagazynowana cała nasza ziemska karma nad którą podczas darshanu pracują mistrzowie. Trzecie oko to siedziba naszej indywidualnej duszy (jivy, jaźni, Atmy), serce to natomiast siedziba Boga (Paramatmy).

Tylko wyzwoleni z cyklu powtórnych wcieleń mistrzowie mogą pracować z ludzką karmą. Ludzie, którzy nie posiadają wglądu w ludzką duszę, takich kompetencji nie posiadają. Ich działania można więc traktować tylko jako poznawczą zabawę z meandrami podświadomości.


« Ostatnia zmiana: 2016-10-05, 18:50:46 wysłana przez Howard »

Rafael

  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-10-05, 18:02:51 »
  UBA (których nie lubisz),
...hmmm. dziwne...

Howard

  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-05, 17:18:31 »
może masz coś na temat darszanu u Meery, to napisz w tamtym wątku

Ano mam coś. :-) Otóż podczas darshanu osoba go udzielająca musi znajdować się wyżej niż osoba go otrzymująca. Dlaczego? Ponieważ podczas darshanu spływają boskie energie z góry na dół. Aby z darshanu wynieść jak największą korzyść energia musi płynąć swobodnie.
« Ostatnia zmiana: 2016-10-05, 18:37:32 wysłana przez Howard »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-05, 14:27:08 »
Leszek
Ja pisałam o sobie, a ty znowu odbierasz to do siebie i robisz problem z M.Meerą. Znowu widzę nadinterpretacje. Kto twierdzi, że przypisałeś jej misję?
Przeczytaj może od czego zacząłeś ze swojej strony tą dyskusję na jej temat. I może zastanów się jaki to ma wydźwięk jakby ktoś tak opisywał twoje słabe strony (zgodnie z tym co proponujesz, żeby zacząć od siebie). To nie moja sprawa jakie kto ma misje. Moja decyzja jak się do tego odnoszę. Misja, czyli zadanie realizujące cel (mission posisible:)) może być pozytywna.
Wcale nie musisz ciągnąć tego tematu. Sam odpowiadasz za to co robisz.

« Ostatnia zmiana: 2016-10-05, 14:33:01 wysłana przez Sylvia »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-05, 13:10:53 »
Sylvia
Pamięć masz dobrą, aczkolwiek zapomniałaś,że PRZED moją oceną(???) jeśli to można nazwać oceną, było źródło, na którym się oparłem.
Ocenę wystawiła sobie sama MM. A ja ja tylko SKOMENTOWAŁEM. Skomentowałem zgodnie ze swoją wiedzą duchową i świadomością. I nie może być tak, że z powodu tego, że ktoś kogoś bardziej lubi, mam kłamać! Opierając się o pewne i wiarygodne źródło stwierdziłem, że jej się ego rozdęło. Co jest widoczne dla każdego przytomnego czytelnika jej strony. Widoczne gołym okiem jest,że się wywyższa.
Oczywiście, pozostaje kwestia różnicy w reakcji na takie teksty.
Jej wielbiciele są zachwyceni i wpadają w ekstazę, bo kogoś takiego (Wielkiego, Boskiego, Wyjątkowego, Wyższego duchowo) zawsze chcieli spotkać!
Z praktyki regresingu wiem, że misja, to nie jest coś duchowo zdrowego i oświecającego. Ty też to wiesz. A więc kiedy przeczytałaś, że przypisuję jej misję UBA (których nie lubisz), zareagowałaś, jakbym ją ocenił negatywnie! Bo ją akurat lubisz :)
Powiedzenie, że to ja jej przypisałem misję, to nadużycie, gdyż to ona w tę misję wierzy i ją realizuje. Dowodem jest jej strona internetowa. Ja tylko zwróciłem na to uwagę, podobnie jak zwróciłem uwagę na deklarowane przez nią poczucie wyższości wobec innych rozwijających się duchowo, o których istnieniu chyba nawet nie ma pojęcia. Bo liczy się tylko JAAA (taka wyjątkowa).
Czy ten temat musimy ciągnąć kolejny tydzień? I po co?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-05, 10:49:42 »
jak się okazuje, u MM można to było łatwo ominąć, wystarczyło zgłosić że chce się na krzesełku i w kilku przypadkach obyłoby by się bez wieloletniej traumy;)

Właśnie:) Może jednak celem jest robienie problemu, a nie skorzystanie z dostępnych opcji. Jest proste rozwiązanie i wskazówka od organizatorów, że jeśli ktoś ma z tym problem natury psychicznej (emocjonalnej, psychologicznej, mentalnej, intencjonalnej, itd.), czy fizycznej, to jest taka opcja. W związku z tym tworzenie problemu tam gdzie go nie ma to własny problem i projekcja.
Zabawne jest to, że największy problem robią z tego osoby, które pewnie nigdy nie wybiorą się na te medytacje:))

Jak widać na zdjęciach ludzie siedzą sobie wygodnie na krzesłach, a ludzie będący w kolejce nie zasłaniają nikomu widoku i energii płynących podczas darshanów innych. Same korzyści:)
Moje poczucie własnej wartości (ani ego;)) nie ucierpiało od tego, że sobie była przez kilka minut w kolejce w siadzie skrzyżnym (bo wcale nie trzeba klęczeć, tylko jak jest wygodnie podchodzi się do przodu. Cieszy mnie, że nie zaburzałam innym widoku, energii i spokoju medytacyjnego i że inni robili to samo wobec mnie. Lubię wzajemne uprzejme i życzliwe zachowania:)


Teraz tak: czemu zacząłem od negatywnej prezentacji?
A no dlatego, że Frisky koniecznie chciał na ten temat wiedzieć i to wiedzieć jak najwięcej.

Sprawdziłam swoją pamięć i prześledziłam chronologię, bo zastanowiło mnie czy fałszuje mi się świadomość i wychodzi z wpisów, że kolejność była taka:
1. Najpierw ktoś spytał jaka jest linia pochodzenia M.Meera
2. Leszek napisał co jemu wychodzi na temat linii pochodzenia teraz z negatywizującym komentarzem (było też kilka neutralnych wpisów innych osób)
3. Dodałam pozytywny opis moich wrażeń na temat M. Meera, pytania i mój odbiór wpisu L.
4. Pojawił się komentarz Frisky
5. Rozpoczęła się dalsza dyskusja.

Świadomość i pamięć dotyczącą chronologii zdarzeń mam nadal dobrą:)




« Ostatnia zmiana: 2016-10-05, 11:01:38 wysłana przez Sylvia »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-05, 00:20:38 »
Leszek
Cytuj
Niektórym forma zaćmiewa  treść.
trafione w sedno, bo  jak czytam obiekcje DA (również co do przestrzegania pewnych ustalonych przez innych reguł) czy wcześniej Twoje teksty o oburzeniu ludzi związanym z klęczeniem u MM, potrzebie przełamywania się i podawaniu tego jako przykładu  rzekomego wywyższania się przez MM (oprócz cytatów w których mówi o tym czym się zajmuje i w jakim celu) no  to  dokładnie takie odniosłem wrażenie: niektórym ludziom forma zaćmiewa treść  : )


Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-04, 23:01:03 »
tu np. nie ma nikogo obok, jest tylko oranizator
http://www.mothermeera.com/wp-content/uploads/2013/12/IMG_1604.1.png

Jarek

  • Gość
[#]   « 2016-10-04, 22:42:02 »
Darek
U nas pierwsze dwa rzedy byly zarezerwowane. Ja ze swoim datkiem 50 dolarow na organizacje zapewne nie naleze do tych hojnych sponsorow i moge zapomniec o siedzeniu w pierwszym rzedzie. :)
Na zdjeciu z Ste-Adele (miasteczko za Montrealem) jest grupa ludzi po prawej stronie MM. Wygladaja na miejscowych, w tym 2-3 osoby niepelnoletnie. Nie wiem dlaczego znajduja sie w tym miejscu.