Autor Wątek: Medytacje z Mother Meera i darshany  (Przeczytany 23982 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 22:52:11 »
Leszek
Nadal się nie oburzyłam:))
Kolejna błędna interpretacja, bo nie jestem uprzedzona, tylko widzę co nadal wyprawia (poczytaj jego aktualne wypowiedzi). Natomiast trudno mi pojąć sens i kontekst przywiązania do jego tematu z twojej strony. I chciałabym zakończyć wątek tej osoby, bo nie chcę karmić tego swoją energią i to nic nie wnosi.

Odbieram to tak, że doszukiwanie się czegoś wg swoich wyobrażeń powoduje, że wydaje się, że nie piszę wprost. To co chciałam powiedzieć powiedziałam. Nie mam potrzeby kontynuacji. Widocznie jedni rozumieją, a inni nie rozumieją i doszukują się czegoś zamiast rozumieć lub spytać i tak to jest.

Kwestia klęczenia, kucania to nie tradycja, a sprawa techniczna. Ponad sto osób łapać za głowę i patrzeć w oczy, to musi być sprawnie czasowo i wygodnie dla osoby to robiącej. Takie proste realia, a takie interpretacje;)



« Ostatnia zmiana: 2016-10-04, 09:58:12 wysłana przez almighty »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 21:32:12 »
Często odnoszę podobne wrażenie i dlatego trudno mi pojąć zarówno sens jak i kontekst.

Rafael

  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-10-03, 21:27:12 »
(...) Napisałam wprost, (...)
Nie , nie napisałaś wprost. Nie przeglądam Twoich wypowiedzi , ale te , które udało mi się przeczytać świadczą o tym , że właściwie w ogóle nie piszesz wprost. Pomimo,że być może wierzysz w to , że piszesz.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 21:04:03 »
Sylvia
Wiedziałem,z.e się oburzysz. I nie pomyliłem się. Ale to Twoja interpretacja sytuacji, że Cię oburzyło. Choć nie powinno, gdybyś nie była uprzedzona co do J024. Nie ma głębszego dna. :)

No a w kwestii podchodzenia na kolanach, to przełamałem się i potraktowałem jako zabawę związaną z pewną tradycją. Nie ma powodu ulegać interpretacji Frisky.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 20:18:37 »
DarkAngel
Jest jeszcze inna opcja, czysto techniczna, o której pisałam:)

Chodzi Ci o ład, porządek na sali i widoczność ?
Jeśli tak, to przecież jest idealny przykład takiego czegoś w każdym katolickim kościele podczas przyjmowania komunii świętej :)
Można spokojnie podejść z boku i dopiero wtedy klęknąć. Jak się chce to można. Wszystko zależy od woli prowadzącego i miejsca spotkania oczywiście.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-10-03, 17:59:02 »
Sylvia
"...Chronologia i kontekst;)"


Leszek juz dawno pisał że MM ma 32 ERD

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-10-03, 17:55:33 »
Mi się to nie kojarzy z okazywaniem szacunku. Może jak by to było robione na wesoło i bez przywiązania (bo np jutro może byc robione inaczej), czy jako rodzaj zabawy to jeszcze OK.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 17:55:06 »
Sylvia
Niestety, to nie tak, bo ZAWSZE na 1 miejscu był Bóg :)

Z tym się zgadzam i nie wiem co jest nie tak:))

Natomiast nie wiem skąd pomysł, że mnie coś ugryzło.  Za to znowu negatywna nadinterpretacja reakcji, co było tylko odpowiedzią na Twoje pytanie. Czyżby prowokacja miała inne założenia i okazało się, że inaczej do tego podchodzę?;)

Doceniam, że doceniasz wspaniałych ludzi:))
Ci ludzie jednak sami się weryfikują, czasem pozytywnie, czasem negatywnie i Bóg weryfikuje co jest czym.



Rafael
Twoja kolejna interpretacja nadal jest zaskakująca. Napisałam wprost, nic więcej nie chciałam przez to powiedzieć, nie ma w tym drugiego dna.
Po to, żeby odpowiedzieć na zaskakującą interpretację z innego punktu widzenia. Jak rozumiesz to w inny sposób, to nic na to nie poradzę i nie mam zmaiaru przekonywać:)

DarkAngel
Jest jeszcze inna opcja, czysto techniczna, o której pisałam:)

Mariusz
Chronologia i kontekst;)




DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 17:49:02 »
Klęczenie  przed kimś to albo okazanie komuś szacunku dla jego chwały, albo upokorzenie.
Wszystko zależy od tego czy robimy to z własnej nieprzymuszonej woli czy z rozkazu.
W tym drugim przypadku jest to już nadymanie  czyjegoś "królewskiego" ego.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-10-03, 17:39:30 »
Sylvia
Jak Leszek napisał że MM ma 33ERD to znaczy że napisał że urzeczywistniła 90% boskości. Jesli to nie jest docenianie to niby co? :-D A że wspomniał tez o wzorcach ... na tym forum ludzie rozumieją że to nie oznacza, że wg leszka MM to same wzorce i pokodowania.

No i gdybym ja do niej pojechał to by nie było żadnego chodzenia na klęczkach. Albo pani akceptuje moją doskonałą samoocenę albo nie i wtedy mogę tylko pokazac moje ząbki w usmiechu i wykorzystac zaoszczędzony czas na zwiedzanie

Rafael

  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-10-03, 17:09:34 »
Rafael
To Twoja, dość zaskakująca interpretacja takiej dyskusji. Nie przyszło by mi to do głowy;)
Raczej zasługi Leszka są doceniane, co nie oznacza, że ktoś będzie bez samodzielności w rozwoju i byciu sobą oraz korzystania z innych dróg.
Każdy może być wsparciem dla oświecenia, a tak naprawdę to intencja, otwartość i Bóg działa:)

 
to co napisałaś to jest takie  "masło zbyt  maślane a jagły zbyt jaglane"..., bo co własciwie chciałaś przez to powiedzieć i po co?

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 16:53:39 »
Bogu więc niech będą dzięki, że nie latasz teraz i nie krzyczysz allahuakbar ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 16:34:06 »
Sylvia
jak to jest z tym:
"Nazywanie faktów nikogo nie rani".
W tym kontekście nie rozumiem, co Cię ugryzło, kiedy napisałem,że J024 zawdzięczam więcej niż MM?
TO jest fakt i nic tu nie zmieni przypominanie mi, że podobno najpierw była MM.
Niestety, to nie tak, bo ZAWSZE na 1 miejscu był Bóg :)
A zaraz po Nim wielu wspaniałych ludzi, pośród których też znalazła się MM. A chyba przed nią Sai Baba. Jednak najsilniejszy pozytywny wpływ miał na mnie pewien muzułmanin w meczecie w Aleppo czy Damaszku, który mnie pomylił z imamem :)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 16:06:44 »
:)))
Sam się uśmiałem, jak to przeczytałem :) Przynajmniej na tym przykładzie widać, że z podświadomością nie ma żartów :) a nawyki działają bez naszej wiedzy ;)

Dlatego tak lubię intuicję i regresing, bo mi takie kwiatki w moim wykonaniu często pokazuje :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-03, 15:48:45 »
Rafael
To Twoja, dość zaskakująca interpretacja takiej dyskusji. Nie przyszło by mi to do głowy;)
Raczej zasługi Leszka są doceniane, co nie oznacza, że ktoś będzie bez samodzielności w rozwoju i byciu sobą oraz korzystania z innych dróg.
Każdy może być wsparciem dla oświecenia, a tak naprawdę to intencja, otwartość i Bóg działa:)

DarkAngel
Tak? Nawet nie wiedziałam, że tak wyszło:)
Myślę, że pkt.5 nie zawsze jest konieczny, gdy chodzi o wyrażenie czegoś i nie jest to np. osoba przemocowa, czy w histerii.