Autor Wątek: Medytacje z Mother Meera i darshany  (Przeczytany 23797 razy)

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-01, 23:42:09 »
Leszek
Myślę ,że jakbyś sobie darował używania np. takich zwrotów :
"Może czas zacząć używać okulary do czytania? A może do myślenia? :)"
To by było mniej potrzeby wchodzenia w słowne szermierki ,bo to jednak może być odebrane jako prowokacja a jest zupełnie niepotrzebne.
No tak z boku patrząc ,w moim odczuciu.
:))




Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-01, 23:26:28 »
Frisky pyta"
1. "...gdzie widzisz jej to poczucie wyższości nad innymi istotami?"
Ja: W jej autobiografii, gdzie pisze,że jest wyjątkowa i że nikt nie ma takich darów/ mocy / zdolności, jak ona (mniej więcej w ten sposób). Niestety, takie moce i zdolności ma co najmniej kilku użytkowników tego Forum.
UWAGA, jeśli wywyższysz ją, to umniejszysz znanym sobie osobom!

2. Frisky pisze: "np. byłeś u niej i jak się to objawiało? w zachowaniu, a może w jej naukach?"
Ja: To nie wiesz, że ona nie naucza? No chyba, że jakiś wewnętrzny krąg znajomych :)
MM udziela darszanów. Do MM podchodzi się na klęczkach. Klęczy się w kolejce. Instrukcja jest dość dokładna, z rysunkami. Wiele osób to oburza, ale biorą udział w rytuale, bo przecież przyjechali z daleka, albo z ciekawości, jak ja to zrobiłem.

3. Frisky pisze: "może nie zwróciłeś uwagi na to że opisałeś ją za pomocą samych negatywnych cech, może dlatego bo uznałeś, że mało jej zawdzięczasz?"
Ja: Fakt, ktoś mocno zaślepiony może to odczytać jako opis za pomocą samych negatywnych cech: "Na darszanach było miło, sympatycznie, spokojnie i energetycznie. Do czasu. Może teraz faktycznie, już świeci kryształowym światłem? Wychodzi mi, że tak, ale tylko w głębokiej medytacji. I wtedy jej ERD zbliża się do 36. Na co dzień ok 33.
Zawdzięczam jej tak naprawdę opis węzłów karmicznych

Gdzie tu te negatywne cechy, które wychwyciło Twoje wprawne oko prowokatora?
No chyba że negatywną cechą jest ERD = 33/ 36? :)
Może czas zacząć używać okulary do czytania? A może do myślenia? :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-01, 22:56:52 »
Leszek
komentuję kulturalnie, może nie podobają Ci się te reakcje na Twoje wpisy i tak je interpretujesz , to że się nie zgadzamy w kwestiach politycznych nie jest tajemnicą, ale doprawdy nie wiem skąd te wizje wściekłych i niekulturalnych ataków w moim wykonaniu na Ciebie : )

 skoro ma to być dyskusja oparta na ARGUMENTACH, a nie urojeniach , pozwolę sobie przerwać tą lawinę zarzutów w moim kierunku i zamiast tego zaspokoić ciekawość:  fajnie byłoby poczytać uzasadnienie do Twojej  wypowiedzi o MM, i tak pomijając wszystko inne, interesuje mnie gdzie widzisz jej to poczucie wyższości nad innymi istotami? jak się przejawia? np. byłeś u niej i jak się to objawiało? w zachowaniu, a może w jej naukach? na mnie wywarła wrażenie pokornej spokojnej i pozytywnie zaangażowanej w swoją misję, której celem jest jak rozumiem podniesienie ludzi do tego poziomu na którym jest czy z którego czerpie światło, więc nie składa mi się to z intencjami wywyższania które jej przypisujesz, stąd jeśli byłbyś tak miły ... uprzejmie proszę i domagam się wręcz wyjaśnień : )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-01, 22:43:23 »
Nie masz potakiwać. Możesz komentować KULTURALNIE odwołując sie do ARGUMENTÓW, a nie do obelg, urojeń czy inwektyw!

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-01, 22:39:55 »
Leszek
nie wiem skąd u Ciebie przymus umieszczania się w centrum moich zainteresowań i odnoszenia do siebie osobiście wszystkich moich komentarzy - zwykle wyrażam swoje przeciwne zdanie do Twoich poglądów politycznych ze względu na ich charakter i to jest niby ten wściekły atak na Twoją osobę? bo wg Ciebie nie powinienem tego co wklejasz i wypisujesz komentować tak jak chcę, tylko potakiwać? masz jakieś nierealne oczekiwania i chyba nie zdajesz sobie sprawy czym emanujesz w tych tematach, nasz ty zbawco na polu społeczno-politycznym : D

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-01, 22:26:09 »
Frisky
A Ty naprawdę nie zauważasz, że zostałeś opętany przez ideę /przymus przedstawiania mnie za pomocą samych negatywnych cech, czy absurdalnych (za to wściekłych), komentarzy, jakie Ci tylko przyjdą do głowy?
Może dlatego bo uznałeś, że mało mi zawdzięczasz?
Oczywiście, spodziewam się upomnienia ze strony Moderacji. Bo taka tu moda :(

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-01, 21:55:20 »
Leszek
Cytuj
Przecież nie napisałem nic, coby umniejszało Matce Merze
.
 może nie zwróciłeś uwagi na to że opisałeś ją za pomocą samych negatywnych cech, może dlatego bo uznałeś, że mało jej zawdzięczasz?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-01, 21:41:51 »
Sylvia
DAB ma rację. Warto się przyglądać przede wszystkim sobie. Bardziej niż innym!
Przecież nie napisałem nic, coby umniejszało Matce Merze.
Od czasu pamiętnej awantury (o to, który ze sponsorów ma zasiadać w 1 rzędzie), której świadkiem też byłaś, już nigdy jej nie odwiedziłem. I nie mam potrzeby.
Twoje wrażenie, jak jej wiele zawdzięczam, jest najwyraźniej subiektywne.
Na darszanach było miło, sympatycznie, spokojnie i energetycznie. Do czasu. Może teraz faktycznie, już świeci kryształowym światłem? Wychodzi mi, że tak, ale tylko w głębokiej medytacji. I wtedy jej ERD zbliża się do 36. Na co dzień ok 33.
Zawdzięczam jej tak naprawdę opis węzłów karmicznych. Cała reszta nie wywarła na mnie wielkiego wrażenia, a na pewno nie było to wrażenie przełomowe.
Rozsądni ludzie akceptują to, co jest, takim, jakie jest :)
« Ostatnia zmiana: 2016-10-08, 01:29:19 wysłana przez almighty »

mikepl

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • MICHAL
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-01, 18:55:57 »
mikepl

https://swiatducha.wordpress.com/about/istoty-innego-pochodzenia/
Tu znalazłąm trochę więcej wiadom.

Dzieki Ultraviolet.
Poczytalem.
Zaciekawil mnie ten komentarz szczegolnie https://swiatducha.wordpress.com/2010/12/10/istoty-innego-pochodzenia/#comment-7169

Zarezonowal z tym co czuje.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-01, 18:37:34 »
Sylvia
Nie wiem, mówiąc  żargonem regresingowym, czy Ci teraz wywala, ale powinnaś zdawać sobie sprawę jako regreser, że grając na Leszka poczuciu winy odniesieniu odwrotny efekt ?

Jako regreser wiesz, że badający nie powinien kierować się emocjami czy empatią w stosunku do osoby badanej.
Leszek przecież nie napisał nic coby umiejszało bądź dodawało Matce Merze.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-01, 14:25:03 »
Oj... :)))

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-01, 10:50:53 »
M.Meera pierwotnie Anioł, teraz z urzeczywistnioną mocą uzdrawiania światłem i wzbudzania w ludziach ich potencjału.
Teraz jest nawet nie złota, a krystaliczna w energiach, gdy są medytacje.

M. Meera to UBA, - typowy misjonarz przekonany o swej duchowej niezwykłości i wyższości nad innymi istotami :)

Czy takie umniejszające komentarze są sensowne? Może warto zastanowić się nad projekcją własnej podświadomości? Szczególnie, gdy tak dużo jej zawdzięczasz. Może warto to docenić, gdy nic złego ci nie zrobiła w tym życiu i jest w porządku wobec innych?
Poczułam znowu smutek i przykrość z powodu tego co robisz:(  Wcześniej czułam więcej doceniania i łatwiej mi było z twoimi słabymi stronami. Każdy ma jakieś silne i słabe strony, ważne co wnosi w świat najczęściej.
« Ostatnia zmiana: 2016-10-02, 12:38:29 wysłana przez almighty »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-09-30, 23:02:11 »
Niewątpliwie oba artykuły inspirujące. Szczególnie do własnych badań.
Andrzej ma ładnie zilustrowany swój art.
Mnie osobiście nie bardzo interesuje poszukiwanie róznych istot innych niż ludzie, anioły oraz strzygi i demony. TO się u mnie wiąże z koniecznoscią udzielania pomocy osobom mających problemy z przekodowaniami świadomości i dostrajaniem się do wibracji innych gatunków.

M. Meera to UBA, - typowy misjonarz przekonany o swej duchowej niezwykłości i wyższości nad innymi istotami :)

Ultraviolet

  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-30, 22:46:20 »
mikepl

https://swiatducha.wordpress.com/about/istoty-innego-pochodzenia/
Tu znalazłąm trochę więcej wiadom.

Ultraviolet

  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-30, 22:37:57 »
Sama chętnie bym więcej posłuchała i poczytała o swiecie elementali. Ja mam jakies wspomnienia z przebywania wsrod takich istot, jestem UA ale pamietam swoje istnienie jako np. morskiej istoty. Mam tez troche do pouzdrawiania z wcielen zwiazanych z rozna interakcją z np. elfami.  A Jak to jest byc rodowitym elementalem? Ciekawe czy mamy ich trochę na forum? Szkoda , że tak mało jest wiadomości o nich.
Przyznam że o smokach to juz w ogole mało słyszałam.