Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111605 razy)

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-03-07, 12:05:01 »
medżikowsky

Przy tym co opisujesz, niezależnie od tego jak teoretycznie by tłumaczyć tą afirmacje emocjonalnie zapewne będziesz się nakręcał na tą osobę, czuję że nic dobrego by nie wynikło z takiej afirmacji dla Ciebie. Nie bez powodu masz też wątpliwości, przyjrzyj im się głębiej i swoim realnym oczekiwaniom idącym za tą afirmacją (na co liczysz, jakiego efektu się spodziewasz?)

Może spróbuj coś w stylu:
 "zasługuje na miłość harmonijnych ze mną kobiet, które kocham z wzajemnością"
"zasługuje na zdrowy, harmonijny związek z kobietą, która mnie szczerze i prawdziwie kocha".

Szczególnie polecam drugą afirmacje, która jest mocna i powinna w kolumnie reakcji dać Ci sporo materiału do dalszej pracy. Równolegle dobrze by było oczyszczać relacje ze wspomnianymi osobami - modlitwy, regresing, węzły, cokolwiek tam lubisz.

Myślę, że najlepszy skutek dałoby takie wyśrodkowane połączenie odpuszczania sobie tych relacji wraz z pokazywaniem pś wizji czegoś znacznie lepszego. Z czasem powinna się przekonać :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-07, 11:27:38 »
,
Cytuj
z drugiej czy to nie prowokuje by dostawac wlasnie od konkretnej osoby (bo np ps mysli ze od innych dalej nie zasluguje, wiec "ciagnie" od tej  (?)
no to dodaj że zasługujesz od wszystkich w tym od Darka i Lilliole i po sprawie : )

a i taka myśl poza tematem: zasługuję na miłość ludzi których kocham, zasługuję na miłość kobiet które kocham
« Ostatnia zmiana: 2016-03-07, 11:37:51 wysłana przez Frisky »

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-03-07, 11:14:09 »
Dzięki za piękne odpowiedzi :)

z tym drugim pytaniem, dla jasnosci afirmacja mialaby wzor "ja medżi zasluguje na miłosc Liliole i DarkAngelaBubu", to jak?

Z jednej strony nie ma przeklamania, z drugiej czy to nie prowokuje by dostawac wlasnie od konkretnej osoby (bo np ps mysli ze od innych dalej nie zasluguje, wiec "ciagnie" od tej  (?)
« Ostatnia zmiana: 2016-03-07, 11:18:47 wysłana przez medżikowsky »

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-07, 08:40:38 »
nie jestem w relacji z ta osoba, ale czuje sie bezradny bo ona jest pod zlym wplywem, przyszlo mi ze zwrocic jej wolnosc, ale to raczej wzorzec bo to juz druga osoba, wczesniej czulem to samo do innej


Ja bym poszła w tym kierunku, że szanujesz wolną wole i wybory osób, które kochasz (lubisz). Nie musisz ich ratować.
Że możesz kogoś kochać i nie czuć się za niego odpowiedzialny. Nie jestes odpowiedzialny za rozwój i szczęście osób, które kochasz. 
Że na poziomie na poziomie Wyższego Ja, te osoby są równe Tobie (mądroscia, świadomościa własnego sensu) nawet jeżeli w obecnym wcieleniu Ty przejawiasz wyższą świadomość od nich.


A afirmacja "zasluguje na milosc (konkretna osoba)" , jest ok ? ;)

Dla mnie jest to ok. Być może że Twoja pś potrzebuje ugruntować świadomość , ze dana osoba zasługuje na miłość (o ile dobrze rozumiem, że chodzi tu o miłość w ogóle, a nie tylko Twoja miłość?).  Przecież każdy zasługuje więc nie ma tu żadnego przekłamania.
Można by to rozszerzyć o to, że dana osoba zasługuje na miłość, bo jest człowiekiem, a każdy człowiek zasługuje na miłość z samego faktu istnienia.


Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-07, 08:28:01 »
Dla mnie afirmacja jedna z best ever:

Dokądkolwiek idę spodziewam się rzeczy pięknych, dobrych i wartościowych - i znajduję je.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-03-07, 06:54:19 »
Nie, nie jest Ok :)
To by była manipulacja i mimo wejścia z taką osobą w związek móglbyś później żałować jakby Ci zeszły wzorce zaślepienia do tej osoby.
Lepiej afirmuj, ze kochasz i doceniasz siebie i zaslugujesz na miłość idealnej odpowiadającej Ci pod kazdym względem osoby.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-03-07, 01:01:58 »
Dzięki Leszku, skorzystam z niej, ale nie wiem czy odpowiada na moj problem, bo jak napisalem nie mam wplywu na to co sie z kims dzieje, nie jestem w relacji z ta osoba, ale czuje sie bezradny bo ona jest pod zlym wplywem, przyszlo mi ze zwrocic jej wolnosc, ale to raczej wzorzec bo to juz druga osoba, wczesniej czulem to samo do innej

A afirmacja "zasluguje na milosc (konkretna osoba)" , jest ok ? ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-03-07, 00:15:26 »
Z łatwościę (bożą pomocą), doskonale radzę sobie z wszystkim w każdej sytuacji.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-03-06, 23:05:18 »
Jaka afirmacja byłaby na uczucie pt bezradność?
Poczucie to wynika z czegos na co nie ma sie wplywu, na dziejące się komuś zło.


Kasiunia

  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jeżowska, regresing grupowy i indywidualny, rozwój duchowy, usuwanie węzłów i krzyży karmicznych, muzykoterapeutka
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-09-26, 21:58:30 »
Afirmujesz, że doskonale radzisz sobie z nimi :-)

Zwykle w afirmacjach omija się negatywne słowa, ale czasem trzeba zrobić wyjątek i też daje pozytywny efekt!!!

hackthesystem

  • Wiadomości: 8
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-09-25, 18:01:44 »
Liliole, dzięki:)

Kasiunia, obawiam się że przy takiej afce moja przewrotna pś może zacząć mnożyć problemy

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-09-25, 13:55:13 »
jaką afkę można zastosować na skłonność do pakowania się z trudne, kryzysowe, podbramkowe sytuacje w których się jest ofiarą?

W dekrecie   "Dekret – rezygnacja z wzorców ofiary, manipulowania i karania siebie w relacjach" (w dziale Afirmacje i dekrety) - jest sporo afek dotyczących wzorców ofiary.


Kasiunia

  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jeżowska, regresing grupowy i indywidualny, rozwój duchowy, usuwanie węzłów i krzyży karmicznych, muzykoterapeutka
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-09-25, 13:10:32 »
hackthesystem


Można też taką afkę zastosować:

Doskonale daję sobie rade ze wszystkimi problemami w moim życiu.

Po tej afirmacji zauważyłam, że nie mam problemów w życiu, ponieważ podświadomość radzi sobie od razu z drobnymi problemikami, które nie mają kiedy urastać już do problemów.

 

hackthesystem

  • Wiadomości: 8
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-09-25, 10:42:31 »
Michał :)))

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-25, 09:59:04 »
Afirmacje uwalniając od bycia ofiarą.
może taki:
http://www.atmajoga.pl/modlitwa-syndrom-ofiary/