Autor Wątek: Prosperująca świadomośc, świadomość bogactwa, kreacja mentalna.  (Przeczytany 262666 razy)

Gandalf Wesoły

  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-25, 15:17:10 »
Patrząc na efekty innych ludzi stosujcych techniki oczyszczania pś, mogę twierdzić, że się mylisz.

Ja tez na nich patrze i jedyne, co widze, to rosnace dostowanie sie do warunkow panujacych TU i TERAZ a mi owe warunki nie pasuja i nie chce sie do nich dostosowywac. Z oczywistych wzgledow, o ktorych ciagle wspominam, a ktore zdaja sie byc calkowicie pomijane.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-25, 15:13:40 »
Patrząc na efekty innych ludzi stosujcych techniki oczyszczania pś, mogę twierdzić, że się mylisz.

Gandalf Wesoły

  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-25, 15:10:15 »
Musisz tylko usunąć programy ograniczające samorealizację.

Obawiam sie, ze to raczej uwarunkowania gospodarczo-ekonomiczne sa tego powodem. Ale ty twierdzisz co innego.

Mowiac inaczej, twierdze, ze owe uwarunkowania sa zle, a nie ze ja mam zle programy w ps.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-25, 15:05:05 »
Musisz tylko usunąć programy ograniczające samorealizację.

Gandalf Wesoły

  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-25, 14:57:28 »
No wlasnie, a poza tym nigdy mi medytacja zbytnio nie wychodzila, brak mi cierpliwosci do tego.

Co bym chcial? Zyc tak, jak ja chce ale nie tak, ze na kogos wywieram wplyw, tylko abym mogl robic to w zyciu, co mi sprawia przyjemnosc i jeszcze na tym gosnie zarabiac (nie musza to byc miliony, mnie bardziej zalezy na zyciu podlug zdobywania wiedzy, zyciu na godnym poziomie itp.). A 99 procent ludzi na swiecie tak nie zyje albo wydaje im sie tylko, ze tak maja (bo gdyby tak nie bylo, nie mieliby problemow, ktore ukrywaja).

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-25, 13:51:01 »
Medytacje by ci rozjaśniła, ale trzeba poświęcić dużo czasu i jasno sprecyzwoać cel. Jest jeden problem, bo gdy medytujesz i otwierasz się na szybką kreację, możesz świadomie dążyć do ignorowania innych, a to jest szybka droga do zostania energetycznym dyktatorem i spaprania sobie karmy na setki, lub tysiące wcieleń.

Tak mnie ciekawią twoje oczekiwania, powiesz jakie?

Gandalf Wesoły

  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-25, 13:43:54 »
Przyjmijmy, ze masz racje. Jednak ja sie nie modle, nie potrafie i nie czuje checi, Na samo slowo modlitwa odczuwam cos niepokojacego i zlego.

Wiec chyba nici z tego. Plus to, ze nie wierze w sile modlitw.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-25, 13:40:23 »
Nic nie musisz sie dostosowywać. Gdy oczyścisz pś, to inni będą dostosowywać się do Ciebie (będziesz spotykał i współżył z ludźmi podobnym do ciebie). Jeżeli nie będziesz miał programów, które powodują cierpienie u ciebie i u innych, i które będą oparte na doświaczaniu szczęścia, begactwa itp. to nic innego ciebie nie spotka.

Można zrbić tak, że inni będą stali na dwóch łapkach i będą wykonywali twoje rozkazy, ale twoje życie po pewnym czasie, zamieni się w HORROR.

Jakie są twoje oczekiwania, które uznajesz za nieziemskie?
« Ostatnia zmiana: 2017-08-25, 13:46:11 wysłana przez healingintelect »

Gandalf Wesoły

  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-25, 13:34:22 »
Prblem w tym, ze musialbym sie dostosowac do warunkow ziemskich, a te mi nijak nie odpowiadaja. Moglbym wrecz rzec, ze nie ma absolutnie niczego, co mi pasuje. Wiec ciezko bedzie znalezc odpowiednia modlitwe...

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-25, 13:18:38 »
Więc nic nie poradzę. Jeżeli sam dostrzegasz, że zmuszanie innych jest "złe", to na chłopski rozum zostaje zmienienie siebie.


Gandalf Wesoły

  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-25, 13:10:18 »
Dziekuje :). Ale widzisz, moje oczekiwania sa, skromnie mowiac, mocno nieziemskie a przeciez wywieranie wplywu na inne istoty bez ich zgody to lamanie praw karmy, prawda?

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-25, 13:05:30 »
Jak chcesz, to napiszę ci modlitwę, która spełni twoje oczekiwania.

Gandalf Wesoły

  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-25, 12:51:37 »
Brniesz w meandry absurdu :). Ale kto jak woli...

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-25, 12:48:26 »
Chyba nikt cie nie przekona ;)

Ja tam uwalaniam swoje przekoniania i różne chęci doświadczania cielesności, i zastępuję to miłością, stan nie do opisania, polecam :):):)

Gandalf Wesoły

  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-08-25, 12:43:01 »
Tylko i wyłącznie w Tobie. Myślisz, że muszą być jakieś zależności międzyludzkie, lub specjalny system ekonomiczny i tu się mylisz. Tylko ty i twoje podświdome oczekiwania tworzą cierpienie i system w jakim się znajdujesz. Zmień system swoich wartości a zmieni się cały świat.

Kolego, i tu sie okrutnie myslisz, poniewaz gdybym zamienil system moich wartosci i stal sie kolejnym drapieznikiem, sciagnalbym rowniez na siebie z powrotem ogrom karmy, przez ktora musialbym tkwic tutaj przez dalsze setki wcielen. Ale zeby to zrozumiec, trzeba doslownie odciac sie od zaleznosci matrixa, w ktorych jest sie zanuzonych po uszy i zdac sobie sprawe, ze czy tego czy nie, na Ziemi panuja dosc marne warunki i doswiadczanie prosperity bez obciazen duchowych jest pisane bardzo niewielkiej liczbie osob, a mam i wrazenie, ze osoby znajdujace sie na naprawde wysokim stopniu urzeczywistnienia az takiego parcia na sprawy materialne nie maja (bo nie jest juz to ich celem samym w sobie).