Autor Wątek: Afirmacje, dekrety i napełnianie pozytywami  (Przeczytany 72699 razy)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-14, 11:58:38 »
W ramach napełniania się pozytywami postanowiłam zamieścić tutaj również mój artykuł:

Kręgi zbożowe, ich sens i znaczenie.

Kręgi zbożowe wywierają pozytywny wpływ na każdego człowieka, który na nie patrzy. Tak uważa Łazariew, rosyjski badacz pracujący z energetyką człowieka.

"Kiedy patrzyłem, jak oddziaływają na człowieka, zauważyłem ich potężny, uszlachetniający wpływ na subtelne struktury naszego pola. Kręgi zbożowe wykazują więc bardzo pozytywne oddziaływanie na ludzi.
We wspólnym interesie wszystkich cywilizacji naszego świata oraz innych światów leży uratowanie nas na poziomie duchowym. Problem został rozwiązany z dużą elegancją. Człowiek jest unikalnym systemem, w którym subtelne poziomy informacyjne dość szybko przekształcają się w energetyczne, a potem fizyczne, co oznacza, że idea staje się materią. Pomiędzy czwartą a piątą rano aktywizacja podświadomych struktur człowieka jest najsilniejsza, wtedy najgłębsza podświadomość wydobywa się na powierzchnię. W strefie kręgu, od trzeciej w nocy rozpoczyna się aktywne przesyłanie informacji subtelnego poziomu, zawierającej określone programy, do podświadomości kilkudziesięciu tysięcy ludzi zamieszkałych w pobliskiej okolicy. Oni realizują tę informację na poziomie energetycznym. Wzmocniona poprzez tysiące ludzi podświadomość ogniskuje się w jednym punkcie na głębokości około dwustumetrów pod ziemią. Dokładnie pod tym miejscem, gdzie powinien powstać krąg. Około czwartej nad ranem energetyka urzeczywistnia się na poziomie fizycznym i wprzeciągu jednej czy dwóch minut zboża układają się zgodnie z otrzymanym programem informacyjnym.To właśnie tłumaczy brak wszystkich widocznych przyczyn przygniatania łodyg. Jak już wcześniej wspomniałem, kręgi wykazują silne, pozytywne oddziaływanie.
Wszystkie piktogramy są przesłaniami miłości i pojednania. Ich pojawienie się było próbą nie tylko nawiązania z nami przyjacielskiego kontaktu, lecz także pomocy w przetrwaniu i zablokowaniu naszych najbardziej niebezpiecznych programów. "

Łazariew wyjaśnia, że energetyka przyszłej ludzkości na poziomie subtelnym radykalnie różni się od naszej energetyki. Jakie parametry powinien posiadać współczesny człowiek, by był przygotowany do wejścia w nowy stan. Chodzi o to, że matryca przyszłości gatunku ludzkiego jest już uformowana i jedną z przyczyn wielu skomplikowanych chorób jest niezgodność parametrów pola współczesnego człowieka w stosunku do tej matrycy. Wszyscy, posiadający parametry pola poniżej określonego poziomu, będą“naprawiani”za pomocą chorób. Oto cztery podstawowe parametry o decydującym znaczeniu: duchowość, stopień napełnienia miłością, zdrowa psychika i minimalny poziom podświadomej agresji.

Poniżej zamieszczam link ze zdjęciami kręgów.

https://www.facebook.com/karina.waldman/media_set?set=a.705722542789739.1073741825.100000559994767&type=1

Karina Kasia Waldman

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-14, 11:49:18 »
Jasne i ja tak Wole robić :)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-10-14, 11:45:35 »
Tak ale wdzięczność można kierować do świata a nie do ludzi którzy nas krzywdzili.

Mozna :)

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-14, 11:41:34 »
Tak ale wdzięczność można kierować do świata a nie do ludzi którzy nas krzywdzili.

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-10-14, 11:06:33 »
Nie da się być wdzięcznym, bez całkowitego wybaczenia.

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-14, 10:35:01 »
Artykol ktory wstawila tu Karina zainspirowal mnie do ulozenia fajnej afirmacji zeby podchodzic w zyciu do wszystkiego pozytywnie.
wczoraj zauwazylem i najwazniejsze zdalem sobie sprawe ze z takim podejsciem mam mnostwo energi nawet jesli caly dzien pracowalem, ciagle zadowolenie lub przynajmniej w miare dobre wibracje.
Wtedy tez mam wiecej wolnego czasu, wszystko, kazda czynnosc jest fajnie zaplanowana. Super tak zyc, zycie wchodzi wtedy na wyzszy poziom, czuc jego wsparcie, zwieksza sie swiadomosc dzialania.

Ja Doktor wybieram w moim zyciu podchodzic do wszystkiego pozytywnie.

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-10-14, 08:08:14 »
Inga\
to że afirmując odcinasz się od negatywnych uczuć to nie znaczy że odcinasz się od siebie. Ty to nie negatywne uczucia, one są tylko strukturą wewnątrz ciebie. Odcięcie od negatywów jest korzystne

O co chodzi z tym odcinaniem się od negatywów?
Możesz to bliżej wyjasnić na czym to polega, w jakim celu jest stosowane, jakie przynosi efekty, jaki jest tego przebieg i konkretnie jak to się robi?

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-13, 20:17:16 »
Edyta,

mi też się podobał :)

Edyta

  • Gość
[#]   « 2013-10-13, 16:27:32 »
Karina
świetny tekst , bo po cóż komu wybaczanie bez zrozumienia
Dziękuję :)

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-13, 14:34:15 »
Ja od dziecka lubialem wpatrywac sie w nature. Czesto jak jest ladny zachod slonca to niemoge oderwac wzroku. Moglbym sie patrzyc wiecznosc i segregowac swoje przemyslenia na temat siebie i zycia.
Czuje sie jednak troche zle , niemesko z tym ze tylko ja jestem na piekno przyrody taki wrazliwy. Kazdy w moim otoczeniu ma gdzies jakas nature i jej kontemplowanie.

Karina
Ciekawy artykol

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-13, 13:41:57 »
Świetny tekst o wybaczaniu inaczej.

KOCHANI
NIE UZNAJĘ WYBACZENIA, LECZ WDZIĘCZNOŚĆ - dlatego jestem szczęśliwym człowiekiem.
Wdzięczność dla każdego, gdyż pokazuje mi ukryty mój wewnętrzny program, czyli informację o mnie samej, poglądach, schematach myślowych, wzorcach. Nawet największy "wróg" - jeśli spotykam go na SWEJ drodze, służy mi poznaniu siebie, tego co ukryte, niewidoczne, a co kształtuje moje życie. Rodzic, partner, szef, ktokolwiek - jakby mówił ZOBACZ SWOJĄ PRAWDĘ NA TEMAT ŻYCIA. Każdy zewnętrzny obraz jest jak rzut na ekran kinowy z projektora - służy zobaczeniu jaki film, założono w projektorze.
Jeśli pojawi się w Tobie wspaniałomyślne pragnienie wybaczania - zaśmiej się z siebie, gdyż to tylko wzorzec starego świata.
Nie jesteś wspaniałomyślny, lecz nieświadomie wywyższający się - Ty dobry, ten drugi zły. Proszę przestań, skończ z dzieciństwem i bezmyślnym życiem.
Nie wybaczaj - DZIĘKUJ, gdyż tylko poprzez zewnętrzność możesz poznać prawdę swego wnętrza i jeśli już ją poznasz, uzdrowić.
Nie musisz iść ze swym "nauczycielem " dalej, jednak każde odejście, zamknięcie relacji powinno kończyć się spokojem wewnętrznym i wdzięcznością.
To zamknięcie nauki, koniec karmy, wyzwolenie. Druga osoba jest jaka jest, żyje we własnym programie i nie zawsze chce iść do przodu, ma do tego prawo, lecz jeśli spotkaliśmy ją, to tylko dlatego, aby ukazała nam JAKĄ "PRAWDĘ" mamy w sobie uzdrowić, przetransformować.

Jeśli wybaczałeś - przestań się wywyższać, zejdź na Ziemię, zbudź się i okaż wdzięczność, sobie i tej drugiej istocie, za wspólny czas, za wspólne lekcje.
Jeśli pozostajesz w złości, nienawiści, żalu do drugiej osoby - robisz to tylko sobie, gdyż to co myślisz i czujesz staje się Twoim życiem, prawdą, zabijasz się od środka i przyjdą podobne doświadczenia.
Cokolwiek robisz, robisz sobie.

Jeśli ktoś nas skrzywdził, oznacza to tylko, że kiedyś my krzywdziliśmy - NASZA PRAWDA- KRZYWDA, gdy wybaczamy, nadal pozostajemy w starej energii, przyjdą powtórnie te same doświadczenia, gdyż nasza prawda - krzywdziłem, nie uzdrawia się podczas wybaczania i pojawi się ponownie pod postacią drugiego człowieka.
Gdy okazujesz wdzięczność za to, że ta osoba stanęła na Twojej drodze, okazujesz wdzięczność sobie, z przeszłości, gdy krzywdziłeś, jeśli jeszcze zrozumiesz przyczyny dla których ta osoba dziś krzywdzi, oczyści się cała przeszłość danego wcielenia i wzorca. Zrozumiesz przyczyny swego postępowania w przeszłości i nie spotkasz już nigdy tej samej lekcji, gdyż nie ma już w Tobie poczucia winy za wyrządzone kiedyś krzywdy.

Dlaczego mamy dziękować za naszą przeszłość tę negatywną - to proste, ona dawała nam doświadczenia, poznanie. Jeśli dziś nie morduję, to tylko dlatego, że kiedyś to robiłam i z pewnością nie raz, poprzez doświadczenie widać doszłam do wniosku, że nie chcę już tego robić, poznałam przyczyny i skutki, nie jest mi już ten temat potrzebny do poznawania.
Gdybym kiedyś tego nie poznała - dziś robiłabym to, gdyż jako Duch chciałabym zebrać materiał poznawaczy.
Byliśmy w tej czasoprzestrzeni wszystkim co najgorsze, jeśli nie uznamy tej połowy DRZEWA DOBREGO I ZŁEGO, nie łudźmy się, że przejdziemy dalej, bo jak.......z jedną połową - DOBREGO? Czy można przejść w połowie?
Naszym problemem jest to, że spychamy tę złą połowę drzewa, gęboko w nieświaodmość, gdyż ona powróci. Kiedy powraca, poprzez drugiego człowieka - WYBACZAMY LUB NIENAWIDZIMY - czy coś się zmieniło - ABSOLUTNIE NIE.
To dłuższy temat, który poruszam podczas mojej pracy z klientem oraz na warsztatach - to jeden z tematów UZDRAWIANIA TRANSLACYJNEGO, czyli czyszczenia taśmy filmowej, naszej pamięci komórkowej.

Mamy weekend, może warto zastanowić się nad tym tematem.

Elen Elijah

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-12, 11:08:53 »
Leszek
Piękne zdjęcia, mi się kiedyś marzyło mieszkać w Bieszczadach.

Też stosuje napełnienie się pozytywami poprzez kontakt z przyrodą.
Ostatnio zaobserwowałem różnicę między np. godzinnym spacerem po lesie a spacerem po ulicy. Byłem zdziwiony jak duża jest różnica. Po przebywaniu w lesie czułem fajne energie życia lasu jeszcze przez wiele godzin.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-10-12, 09:07:47 »
no kolory jesieni sa super, właśnie wczoraj miałem zgłaszac protest w związku z brakiem fotek obecnej jesieni, która jest (no powiedzmy wczoraj w dobrym słońcu była) nadzwyczaj fotogeniczna :-)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-12, 08:51:40 »
Podziwianie piekna otaczającego nas świata jest pewną formą medytacji, a zarazem pozytywnego dostrajania się, napełniania wibracjami szczęścia, radości, piekna :)
Uwielbiam.
W Beskidach jesienią dawno nie byłem. Ale za to Bieszczady...!
Tu kilka fotek z zeszłego roku:
http://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/8156244535/in/set-72157594444222648
http://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/8156280108/in/set-72157594444222648
http://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/8156246524/in/set-72157594444222648

Podobno tegoroczna jesień jest jeszcze bardziej kolorowa.

Doświadczać piękna, kontemlplować je w naturze, można nie tylko w górach.
Tu Puszcza Kampinoska niedaleko przystanku autobusów miejskich:
http://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/8100063279/in/set-72157625022097791
http://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/8100106178/in/set-72157625022097791
i Las Kabacki niedaleko metra Kabaty:
http://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/4055315109/in/set-72157625022097791/
I Ogród Botaniczny:
http://www.flickr.com/photos/leszekzadlo/8115533383/in/set-72157625022097791
« Ostatnia zmiana: 2013-10-12, 09:05:05 wysłana przez Leszek.Zadlo »

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-10-12, 08:43:28 »
Pewnie nie jestem jedyny co lubi góry, ale ludzie czasem o tym zapominają jak pięknie jest w górach jesienią.
Nasze Beskidy złocą się teraz wszystkimi kolorami, a temperatury 20 C i słonecznie więc ludzie wędrują w podkoszulkach.
Ci ludzie tam wędrujący wyglądają jak w medytacji więc pewnie afirmują oczami bez słów, a otaczające piękno w tym pomaga automatycznie ;)
Pogoda oddaje to co popsuła we wrześniu.