Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 264413 razy)

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-10-11, 18:31:08 »
Karina:)
Irina Liszczuk według mnie wygląda z 10 lat młodziej niż wskazuje jej metryka. Poza tym czuję od niej fajną energię i chętnie wybiorę się na warsztat, jak będzie gdzieś w pobliżu

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-11, 18:31:03 »
Jeśli chcemy się dowiedzieć, na jakim poziomie w Polsce jest rozwinięta duchowość, trzeba koniecznie zobaczyć albo przypomnieć sobie film Żywot Briana. Polska 2016 :(

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-11, 18:29:25 »
I dlatego z zasady odmawiam udzielania porad, co robić z dziećmi.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-11, 17:24:42 »
To tak jak 'żyjący w celibacie' dają rady jak współ/żyć :D
Albo ... bezdzietni jak postępować z dziećmi.

Podobnie nauczyciele grzmiący na młodzież - i dzieci w ogóle- nai dający rady ze swoimi latoroślami w domu.
Pewna znajoma nauczycielka, matka dwóch dorastających chłopaków, samotna matka ( mąż spieprzył za granicę),  u prawie wszystkich uczniów znajdowała wady, o których publicznie na każdym mozliwym forum opowiadała. A jej synowie ? Jeden siedzi w satanizmie. Matury nie zdał. O paru innych drastycznych szczegółach już lepiej nie wspominać.
Cóż.
Wypowiadają się różni ludzie na różne tematy.
Teoretyzują :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-11, 14:06:30 »
Piotr Świder:
Kto ma skłonność do dawania innym dobrych rad, niech najpierw czyni przez okrągły rok, o czym chciał pouczać. Wówczas, gdy był się przekonał na własnej skórze, że dobra rada odcisnęła w jego życiu ślad dobra, niech mówi.

Jarek

  • Gość
[#]   « 2016-10-10, 14:57:21 »
Leszek, dziekuje za ta piekna inspiracje. :) Szczegolnie podoba mi sie ostatnie zdanie.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-10, 11:09:52 »
Jestem wdzięczny za to, kim jestem i co mam. Moje dziękczynienie jest nieustanne. To jest zdumiewające, jak bardzo można być zadowolonym z czegoś tak nieokreślonego – z samego poczucia istnienia. Cóż, czego się nie robi dla różnorodności. Jestem gotowy wypróbować to przez następne dziesięć tysięcy lat, aż do wyczerpania. Jak słodko jest tylko pomyśleć o tym! Moje członki w dobrej formie, i mój intelekt też, tak że nie ma niebezpieczeństwa robaka czy gnicia przez długi czas. Mój oddech jest słodki dla mnie! O jak cieszę się, kiedy myślę o moich nieuchwytnych, nieskończonych bogactwach. [,,,] bo moje bogactwa to nie to, co posiadam, ale to, czym się cieszę.
Ralph Waldo Emerson Letters to Various Persons,

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-09, 20:57:29 »
Dla mnie rewelka: Uzdrawianie własnego rodu:

https://www.youtube.com/watch?v=K8dlwsGV-hM



furyah, fajne :)

właśnie szukam kogoś komu udało sie powstrzymac starzenie się, zobaczymy jak będzie za parę lat ;)

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-10-09, 18:49:05 »
korzyści z kochania siebie, polecam:)
https://www.youtube.com/watch?v=Vj0JALc7Qwk

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-09, 18:32:42 »
1. Przede wszystkim, to jest cytat.
2. Ja z kolei nie pochwalam kłótni. Moze być sprzeczka, wymiana opinii, ale kłótnia dla mnie jest nie do przyjęcia. Bo wiem, jakie energie wtedy latają i z duchowymi nie mają nic wspólnego. Poza tym, o sytuacji w domu można opowiadać najwyżej terepeucie, a nie przyjaciółkom, obcym ludziom itp. Bo poza terapeutą pozostali tylko tyłek obrobią, a raczej nie pomogą.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-09, 16:36:16 »


RADY MĄDRYCH STARCÓW. O CZYM NIE NALEŻY MÓWIĆ!

    Pierwsze, co należy trzymać w tajemnicy, mówią mędrcy – to nasze dalekosiężne plany. Milczeć trzeba do czasu, dopóki te plany nie zrealizują się. Wszelkie nasze plany są nie tylko niedoskonałe, jest w nich ogromna ilość słabych miejsc, w które można łatwo uderzyć i wszystko zniszczyć.


    Szóste, o czym szczególnie nie należy dzielić się z innymi – to nie mówić o swoich konfliktach domowych i w ogóle o swoim życiu rodzinnym. Pamiętajcie: im mniej mówicie o problemach w swojej rodzinie, tym będzie ona bardziej silna i bardziej stabilna. Kłótnia – jest to pozbywanie się negatywnej energii, która zgromadziła się w procesie współżycia.


Co do pierwszego - i w tym jest sęk! Chodzi o to, żeby nie zapeszyć ! Mądrość ludowa. Od zawsze.
A co do szóstego - oo! To omawiać te problemy czy nie omawiać ?
I ciekawe podejście do kłótni. Realne. Byle ta kłótnia była konstruktywna anie poniżająca i uwłaczająca drugiej osobie.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-09, 11:36:11 »
RADY MĄDRYCH STARCÓW. O CZYM NIE NALEŻY MÓWIĆ!

    Pierwsze, co należy trzymać w tajemnicy, mówią mędrcy – to nasze dalekosiężne plany. Milczeć trzeba do czasu, dopóki te plany nie zrealizują się. Wszelkie nasze plany są nie tylko niedoskonałe, jest w nich ogromna ilość słabych miejsc, w które można łatwo uderzyć i wszystko zniszczyć.

    Drugie, co zalecają mędrcy, to nie dzielić się tajemnicą swojej dobroczynności. Dzieło dobroczynne – to wielka rzadkość w tym świecie i właśnie dlatego należy go strzec, jak źrenicy oka. Nie chwalcie siebie za dobre dzieła, uczynki. Duma natychmiast zobaczy i zabierze całe to dobro, które przyszło w wyniku tej dobroczynności.

    Trzecie, o czym nie zalecają opowiadać mędrcy, – to nasza asceza. Nie należy mówić na lewo i na prawo o naszych ograniczeniach w jedzeniu, spaniu, etc. Asceza fizyczna przynosi korzyści tylko wtedy, gdy łączy się ona ze składową emocjonalną.

    Czwarte, o czym należy przemilczeć – to mówienie o swojej odwadze, bohaterstwie. Ktoś dostaje doświadczenia zewnętrzne, a ktoś inny – wewnętrzne. Zewnętrzne doświadczenia są widoczne, więc za nie ludzie dostają nagrody, ale pokonania wewnętrznych doświadczeń nikt nie zauważa, dlatego i nagród za nie żadnych nie przyznają.

    Piąte, o czym nie należy rozpowszechniać, – to wiedza duchowa. Duchowa wiedza ma różne poziomy i powinna być ujawniana dopiero po osiągnięciu pewnego poziomu czystości świadomości. Podstawowym błędem początkującego nosiciela prawdy jest chęć podzielenia się zbyt wysoką wiedzą duchową, która zamiast tego, aby przynieść dobro człowiekowi, jeszcze bardziej zbija go z tropu i nawet straszy.

    Szóste, o czym szczególnie nie należy dzielić się z innymi – to nie mówić o swoich konfliktach domowych i w ogóle o swoim życiu rodzinnym. Pamiętajcie: im mniej mówicie o problemach w swojej rodzinie, tym będzie ona bardziej silna i bardziej stabilna. Kłótnia – jest to pozbywanie się negatywnej energii, która zgromadziła się w procesie współżycia.

    Siódme, o czym nie należy mówić, to brzydkie słowa, które usłyszeliśmy od kogoś. Można zabrudzić buty na ulicy, ale też można zabrudzić świadomość. A człowiek, który po przyjściu do domu, opowiada wszystko, co usłyszał od głupiego po drodze, niczym nie różni się od człowieka, który przyszedł do domu i nie zdjął butów.

Źródło:
СОВЕТЫ МУДРЫХ СТАРЦЕВ. О ЧЁМ НЕ СТОИТ ГОВОРИТЬ!

http://mon-sofia.livejournal.com/1566550.html

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-06, 23:27:03 »
"Kiedyś producent butów Bata pojechał do Afryki i stwierdził, że tam jest wielki rynek zbytu, bo wszyscy chodzą boso, a inny stwierdził, że nie ma tam rynku w ogóle, bo wszyscy chodzą boso..."
http://uzaleznienie.com.pl/alkoholizm/rozmowy-z-ekspertami/366-pigulka-na-alkoholizm-fakt-czy-mit.html


Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-06, 20:54:37 »
na razie 2 morsy w rodzinie mi wystarczą :)

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2016-10-06, 20:40:01 »
kto wie, może gdy przemedytujesz temat bez uprzedzeń, to odkryjesz, że taka lodowata kąpiel dobrze by ci zrobiła :-)