Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 263244 razy)

IwonkaSlonce

  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • Iwona Jaros-Nawara Terapia Bars, procesy na ciało Access Consciousness
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-08-31, 22:27:05 »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-08-31, 14:49:41 »
Cytuj
Karina
z tego wychodzi, że najtrudniej oczyścić się z przywiązania do materii.
Jak to zrobić?

Przede wszystkim uświadomić sobie, że nie jesteś ciałem. Pomedytować nad tym kim naprawdę jesteś ?, pomodlić się o odpowiedź.  Moim zdaniem najkrótsza droga do rozwiązania wszystkich moich problemów prowadzi przez ciągłe koncentrowanie się na poczuciu nie bycia oddzielonym od Źródła. Jak to by było czuć się na co dzień nie oddzielonym od Źródła ? Prosić o pokazanie tego doświadczenia.

Odkąd to praktykuje widzę, ze stopniowo odpada to co ma odpaść, przychodzą różne odpowiedzi i ja sobie już nie zawracam sobie głowy co mam robić, tylko codziennie proszę o doświadczenie nieoddzielenia od Źródła. Bo dusza jest zawsze połączona ze Źródłem, jest jego częścią, problem jest w tym, ze tego nie czuje i musi sobie przypomnieć, jak sobie przypomni wszystkie jej problemy zostaną rozwiązane. :)
« Ostatnia zmiana: 2016-08-31, 14:58:14 wysłana przez Karina »

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-08-31, 11:44:53 »
Karina
z tego wychodzi, że najtrudniej oczyścić się z przywiązania do materii.
Jak to zrobić?
Byli już tacy, którzy się materii wyrzekali wszelkiej maści asceci czy też uczestnicy rożnej maści religii i ich rytuałów i nie wiele osiągnęli duchowo lub nawet stracili.

wydaje mi się, że aby to osiągnąć powinien być wpierw całkowicie uzdrowiony stosunek do materii.  Gdzie nie ma przywiązania ale i nie ma odrzucenia. Gdzie jest normalny przepływ materii,przychodzi i odchodzi. Czuję, że tu jest sekret.
sam mam z tym problem.
Przywiązuję się do rzeczy, choć kiedyś temu zaprzeczałem ale tak jest.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-08-30, 20:24:32 »
Bardzo ciekawy komentarz znalazłam, warto poczytać,bo daje do myślenia.

"40i4
Na początek warto zapoznać się z Anunakami na youtube np: „Starożytni kosmici S06E05 Anunnaki”.
W tym miejscu dla Polaków wychowanych w doktrynie KRK pojawia się konflikt przekazu o Anunnakach z Sumeru, z informacjami o Bogu ze Starego Testamentu. Któreś ze źródeł musi głosić nieprawdziwy przekaz, spróbujmy go rozwikłać… Z pomocą przychodzi przekaz Jezusa z NT i wszystko należy odnieść do tego co robił i mówił nie odwrotnie. Jezus powiedział (cytat): „Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby Królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom”.
Dlaczego tak powiedział skoro zgodnie z doktryną KRK w Starym Testamencie Bóg (Jezus) stworzył człowieka (Żydów) więc Jezus powinien być naturalnym władcą i królem świata, gdyż zgodnie z doktryną KRK Jezus i Bóg mają ta sama naturę? Czyżby starotestamentowy Bóg stworzył świat niedoskonały, który wymaga ingerencji Jezusa i zbawienia ludzi żyjących w świecie utworzonym przez Boga? O co chodzi???? Przeciez gołym okiem widać, że koncepcja głoszona przez doktryne KRK nie ma sensu???
Idźmy więc dalej za NT (cytat) „Wówczas wyprowadził (diabeł) Go (Jezusa) w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata i rzekł diabeł do Niego: «Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę.
Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje. Lecz Jezus mu odrzekł: «Napisane jest: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz (tu nie ma pośredników)». Zaprowadził Go też do Jerozolimy, postawił na narożniku świątyni i rzekł do Niego: «Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie,
żeby Cię strzegli, i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień». Lecz Jezus mu odparł: «Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego»
I tu jest rozwiązanie zagadki!!!!
To diabeł/szatan jest królem ziemskiego świata i to potwierdza w rozmowie z Jezusem, zatem to również on jest opisany w Starym Testamencie (jest więcej dowodów) i w tedy misja zbawienia Jezusa ma sens!!! Zestawiając to z przekazem sumeryjskim otrzymujemy prosty i logiczny wniosek: szatan/diabeł/Anunnaki/Elohim to są nasi stworzyciele inaczej zwani upadłymi. Ale to nie wszystko, pytanie: jakiej technologii użył szatan, że w jednej chwili (bez wymaganej zgody i bez użycia siły fizycznej) pokazał Jezusowi wszystkie królestwa świata. Jakiej technologii użył szatan, że w jednej chwili przeniósł Go w górę i do Jerozolimy?
Tego nie wiemy, ale z opisu wyłania się spójny obraz „upadłych” których cechuje: gigantyczna wiedza o materii i posiadanej technologi o jakiej nie mamy pojęcia oraz sprawowanie władzy nad światami (materialnymi). Zatem mają technologię projekcji bezpośrednio do umysłu, super transportu i tworzenia materialnego życia tak jak współcześnie kosmici. Można zatem stwierdzić, że religią szatana/kosmitów jest zaawansowana techniologia !!! Tak samo po śmierci kontrolują naszą wędrówkę i w sposób ukryty sprawiają, że ponownie wracamy (niczego nie podejrzewając i nie pamiętając) na Ziemię poprzez reinkarnację (ale o tym jest inne źródło). Ziemia to takie nasze więzienie, a człowiek nie jest w stanie sam uwolnić się z niego, dlatego musiał z pomocą przyjść Jezus. A to dowód, kolejna wypowiedź Jezusa: „przybiegł pewien człowiek i upadłszy przed Nim na kolana, pytał Go: «Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?…Znasz przykazania: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, nie oszukuj, czcij swego ojca i matkę». On Mu rzekł: «Nauczycielu, wszystkiego tego przestrzegałem od mojej młodości». Wtedy Jezus spojrzał z miłością na niego i rzekł mu: «Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną!» Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości. Wówczas Jezus spojrzał wokoło i rzekł do swoich uczniów: «Jak trudno jest bogatym wejść do królestwa Bożego». Uczniowie zdumieli się na Jego słowa, lecz Jezus powtórnie rzekł im: «Dzieci, jakże trudno wejść do królestwa Bożego. Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa Bożego».A oni tym bardziej się dziwili i mówili między sobą: «Któż więc może się zbawić?
A to najważniejsze !!!
Jezus spojrzał na nich i rzekł: «U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe».
Dlaczego niemożliwie?
Bo techniczną i materialną kontrolę nad reinkarnację mają Szatan/diabły/Anunnaki/Elohim/UFOnauci/Kosmici nazwa jak kto woli…
Pomimo nieprawdziwej doktryny KRK naszym jedynym ratunkiem i naszą nadzieją jest Jezus i droga jaką wskazał!!!
    40i4 30 sierpnia 2016 at 13:45 Odpowiedz
Co ciekawe gdyby w ST zamiast błędnie użytego słowa Bóg, użyć właściwego słowa: Kosmici wszystko pasowałoby do zawartego tam opisu jak również to, że zgodnie z NT, Chrystus przyszedł na świat wyzwolić dusze ludzi z mocy kosmitów, którzy na początku aktu stworzenia, uwięzili dusze w ziemskich ciałach. Teraz już wiadomo dlaczego człowiek w ciele jest prawie doskonały, dlaczego umiera, dlaczego choruje, dlaczego są wojny, dlaczego w ST bóg lubi całopalenie, dlaczego ludzie z natury są głupi i chciwi (na wzór swojego cielesnego stwórcy) i wiele innych, a wszystko, to dlatego że kosmici czyli szatan tak chcieli. Jednocześnie należy pamiętać, że tylko Jezus reprezentuje prawdziwego Boga i ma o nim prawdziwą wiedzę i nie pochodzi ona z Ziemii.
Ale też okazałoby się że KRK (Konstantyn) bezpodstawnie połączył ST i NT choć obie księgi nie mają nic ze sobą wspólnego. Dla przykładu w ST mamy oko za ok a w NT miłuj bliźniego jak siebie samego!
czyli przez lata KRK służył szatanowi (Kosmitom) i Jezusowi a w imię obrony swojej doktryny wysyłał tysiące ludzi na śmierć . A przecież Jezus mówił, że nie można służyć dwóm panom…
Czy zatem są inne pozabiblijne dowody na poparcie powyższych obserwacji?
Odpowiedź brzmi: TAK
W 1945 odkryto tzw bibliotekę z Nag Hammadi. Większość znalezionych tekstów nie było znanych wcześniej, zatem nie były modyfikowane przez KRK, co ważniejsze nikt nie podważa autentyczności znaleziska. W Internecie można znaleźć tłumaczenia z koptyjskiego na polski autorstwa ks prof Wincentego Myszora i nieżyjącej Albertyny Dembskiej (polskiej egiptolog, koptolog, prof. dr hab., specjalistki w zakresie dziejów i kultury Starożytnego Wschodu).
W „Hipostazie archontów” (archonci oznacza „rządzący”) czytamy, że podjęli decyzję i rzekli:”Chodźcie, stwórzmy człowieka z prochu ziemi”Stworzyli swoje stworzenie czyniąc je całkowicie człowiekiem ziemskim. Ciało, które mieli archonci, jest żeńskie, a także męskie o zwierzęcych twarzach (dokładnie jak anunnaki, bogowie egipscy, greccy i inni). Gdy wzięli proch z ziemi, utworzyli swego człowieka według swego ciała i według obrazu Boga, jaki im się objawił w wodach. I rzekli:
(To najważniejsza informacja o tym dlaczego jesteśmy na ziemi) „Chodźcie pochwyćmy go (ducha) w naszym stworzeniu, aby gdy zobaczy swój obraz, który mu towarzyszy zakochał się w nim , a my zapanujemy nad nim w naszym stworzeniu”.(koniec cytatu).
W odróżnieniu od ST wszystko staje się logiczne, łącznie z późniejszą misją zbawienia ludzi przez Jezusa. Tu też widać jak działa szatan, tworzy swoje materialne światy i więzi dusze w materialnych ciałach a swą moc ukazuje poprzez zaawansowaną technologię i chce być uważanym za Boga, choć nim nie jest.:
1) Bóg nie stworzył człowieka tylko archonci (czyli rządzący, opis z „Hipostazy Archontów” tak samo pasuje do anunnaków, elohim,diabłów, bogów egiptu, greckich, a współcześnie Kosmitów, wszyscy mają cechy wspólne: są wysoko rozwinięci technicznie, potrafią uwięzić dusze w ciele poprzez manipulacje genetyczne, panują nad materią, działają przeciw Bogu i Go naśladują.
2) Archont jest fizyczny ale śmiertelny
3) Jest ich wielu i mają liczne negatywne cechy (jak materialni ludzie którzy są utworzeni na ich podobieństwo). Można więc uznać informacje z biblioteki z Nag Hammadi za bardzo wiarygodne, co więc mówi na temat reinkarnacji? Krótkie fragmenty są dość jednoznaczne i odkrywają kolejną tajemnicę wędrującej duszy. Cytaty z „Apokryf Jana” o duszy ”A następnie, gdy wychodzi (z ciała),zostaje oddana mocom, które zostały powołane do istnienia przez archonta.
I te krępują ją więzami i wrzucają do więzienia…(astral?)” Drugi fragment „…Jest zbawiona dzięki niemu. Nie zostanie ponownie wrzucona do innego ciała…Pan rzekł:”Archonci i zarządcy mają szaty przejściowe (mowa o fizycznych ciałach), są one nietrwałe (śmiertelne), wy zaś jako dzieci prawdy macie przyjąć na siebie nie szaty przejściowe, lecz mówię wam:będziecie błogosławieni, gdy z nich się rozbierzecie. Bo nie jest wielką rzeczą[by odrzucić]to, co jest zewnętrzne”. Juda rzekł:”Oto archonci są w niebie nad nami. Czy to oni są tymi, którzy panują nad nami?”. Pan powiedział:”To wy będziecie panować nad nimi, ale gdy odrzucicie od siebie zazdrość pośród was,wtedy przywdziejecie na siebie światłość i wejdziecie do komnaty weselnej.”Ja znów powiedziałem:”Panie, ci, którzy nie poznają, do kogo należą, gdzie znajdą się ich dusze? I powiedział mi:_W nich pogardzany duch okazał się mocniejszy, gdyż pobłądzili. On obciąża duszę i pociąga ją ku uczynkom zła i wrzuca ją w zapomnienie.A następnie, gdy wychodzi (z ciała),zostaje oddana mocom, które zostały powołane do istnienia przez archonta. I te krępują ją więzami i wrzucają do więzienia i pozostają z nią aż się obudzi z zapomnienia i otrzyma poznanie.Jeśli w ten sposób okazuje się doskonała,to jest uratowana._Ja zaś powiedziałem:_Panie, w jaki sposób dusza mogła się stać mniejsza i powrócić do łona swej matki albo (w ogóle) do człowieka?_Ucieszył się, gdy go o to zapytałem i powiedział mi:_Rzeczywiście jesteś błogosławiony, bo zrozumiałeś.Tamta dusza mogła być prowadzona tylko przez inną (duszę, przez taką), w której jest duch życia.Jest zbawiona dzięki niemu. Nie zostanie ponownie wrzucona do innego ciała.(koniec cytatu). Wnioski:
1)Istnieje dusza
2)Reinkarnacja jest prawdziwa i jest pod kontrola archontów dopóki człowiek daje się oszukiwać.
3) Archonci stworzyli fizycznego człowieka i uwięzili w ciele dusze
4)Wiedza o reinkarnacji była dostępna we wczesnym chrześcijaństwie
5)Zbawienie polega na wyjściu duszy z cyklu reinkarnacyjnego . Zbawieni otrzymają niefizyczne ubranie tzw świetlistą duszę, która będzie poza zasięgiem archontów.
6)Obecnie ludziom bardzo podoba się ziemskie więzienie (na tym polega oszustwo szatana) i nawet gdyby zostało otwarte to i tak znakomita większość chciałaby tu pozostać, a wszystko zgodnie z zamysłem archontów czyli diabłów.
Dopóki dusza nie pojmie skali oszustwa dopóty pozostanie w kręgu reinkarnacji czyli więzieniu."
    

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-08-28, 06:27:40 »
"Życie składa się w 10 procentach z tego, co ci się przydarza i w 90 z tego, jak na to reagujesz." - Lou Holtz

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-08-19, 17:10:30 »
Podczas gdy niektórzy "rozwojowcy" wykłócają się o rozumienie (interpretacje) przekazów czy praktyk, ci ludzie po prostu korzystają z praktyki duchowej!
Kwaśny, Stoch, Mroczek - szczęście daje im wiara, więc mówią jak Bóg działa w ich życiu
http://wpolityce.pl/kosciol/303598-kwasny-stoch-mroczek-szczescie-daje-im-wiara-wiec-mowia-jak-bog-dziala-w-ich-zyciu

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-08-09, 17:45:54 »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-08-08, 16:50:23 »
Moja deklaracja na rzecz pokoju...

Nie pozwolę błąkać się moim myślom.
Jeśli pojawią się jak okręty wojenne
na horyzoncie mojego umysłu,
odeśle je z powrotem do domu.

Dziś wpuszczę wroga do mego portu
i biesiadę wyprawię na jego cześć.
I rozsypią się słowa nasze – tarany,
gdy wieczności pozwolimy się nieść.

Zapomnimy ostatnie wspomnienie bitwy,
tam bowiem miłość delikatnie kwili
odwieczną pieśń, która przypomina,
że nikt nie ma racji i nikt się nie myli.

Rafał Wereżyński

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-08-02, 10:35:56 »
Leszek
ja w tym tekście widzę przede wszystkim przykład tworzenia (na podstawie fajnych uświadomień) całych systemów przekonań, wyobrażeń i emocji które w zamiarze mają służyć tejże walce z przebiegłym ego albo działaniu (jak zwał tak zwał), więc ta kobieta pisząc o obserwacji umysłu jakby nie zauważa, że tworzy w trakcie tego kolejne  nowe  ograniczenia z poziomu tegoż umysłu, w przeciwieństwie do jakichś tam wcześniejszych wyobrażeń, co oznacza, że raptem zmieniła punkt widzenia, ale nie zmieniła poziomu świadomości, ok, może dla kogoś są to schody do nieba, ale dla mnie osobiście zachętą były bezpośrednie doświadczenia na Twoich zajęciach podnoszące poziom świadomości i to sobie w nich cenię patrząc z perspektywy lat, choć systemy przekonań, reguły i wyobrażenia jakie wokół tego były budowane szybko stały się ślepą uliczką dla mnie
 
to powszechnie znane zjawisko - w skali indywidualnej i społecznej, pierwsze co ludzie robią z ideami założycieli religii to je wypaczają... a najbardziej wypaczają trzymając się litery przekazu/objawienia/uświadomienia, bo mają pewność, że to co robią jest słuszne, a tekst tej pani niewątpliwie zawierający inspirujące idee jest przykładem tego jak to się tworzy w wymiarze jednostkowym, w tym sensie też na pewno jest inspirujący!
« Ostatnia zmiana: 2016-08-02, 15:35:42 wysłana przez almighty »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-08-02, 09:30:54 »
Karty cudów ▪  Jestem jedynym,który może mnie uszczęśliwić. 

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-08-02, 08:44:04 »

A życie takie piękne-tylko doświadczać i przyjmować każdą ze stron !!!!!!. 

Przyjmować każdą ?

Gdyby to spróbować powiedzieć dzieciom brutalnie wykorzystywanym seksualnie, to jakich słów należałoby użyć, żeby przekaz dotarł ?

Ach te emocjonalne generalizacje.

Btw, post ciekawy. Szczególnie wzmianka o postawie wdzięczności.
Po ang. to sie nawet ciekawie rymuje The Attitude of Gratitude  :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-08-02, 06:24:31 »
Ech...
Działanie nie oznacza walki.
Walkę często prowadzi ego. Rozszalały umysł nie chce się zatrzymać w tu i teraz, trzeba go czasami przymusić.
Ja w tym tekście widzę zachętę do samoświadomości i SAMOWYCHOWANIA, a nie do walki.
Być może jednak Tobie uspokajanie umysłu i koncentrowanie go na REALNYCH pozytywach, w SOBIE,  kojarzy się z walką? Ale to już Twój wzorzec. I może go lubisz...
« Ostatnia zmiana: 2016-08-02, 06:28:40 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-08-02, 01:57:44 »
dawno nie byłem na Twoich zajęciach więc nie wiem co tam teraz zapodajesz, ale z tego co pamiętam to były one wtedy dla mnie o wiele lepsze od tego co ta kobieta napisała, bo były tam też inspirujące spontaniczne wglądy i uświadomienia na wielu poziomach, a w tym tekście jest nacisk na zbiór opartych o to przekonań i emocjonalne epatowanie nimi, zakończone decyzją walki z przebiegłym ego, no co kto lubi...

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-08-02, 01:02:29 »
Alicja Kobierowska (FB), która nie była na moich wczasach, napisała wspaniały tekst, który podsumowuje moje zajęcia:
"Niektórzy ludzie przez całe życie czekają, kiedy wreszcie zaczną żyć, kiedy wreszcie jakiś Mistrz Wniebowstąpiony objawi im całą prawdę i tylko prawdę- no i wreszcie można żyć-huraaa!!!!! Fajnie , że oni są, jednakże Boskość jest w NAS . Kiedy ludzie czekają, to się nie rozwijają, tylko siedzą w umyśle i mówią to jest prawidłowe , a to nie-to trzeba opluć, a to przytulić!!!!. A życie takie piękne-tylko doświadczać i przyjmować każdą ze stron !!!!!!. Sporo osób czeka aż wreszcie coś im się powiedzie, aż ktoś wyciągnie ich na prostą i objawi jak trzeba żyć i załatwi za nich nierozwiązane sprawy. Tylko UŚWIADOMIENIE, OBSERWOWANIE, ODCZUWANIE jest językiem Boga. Powodzenie nie może zdarzyć się poprzez czekanie, powodzenie nie może zdarzyć się w przyszłości, tylko w teraźniejszości .. Kiedy akceptuje się teraźniejszość pod każdym względem , kiedy akceptuje się to wszystko co się pojawia, wiedząc że wszystko jest na właściwym miejscu, to zaczyna się prawdziwe życie . Kiedy wyrażamy siebie , to nic nie chowamy , nic nie dźwigamy, tylko po prostu żyjemy i dziękujemy za obecną chwilę, bo DZIĘKCZYNIENIE ma przeogromną MOC. I wtedy można powiedzieć, że takiemu człowiekowi się powiodło .. Czekanie to jest tylko i przede wszystkim stan umysłu. Tak jak piekło i niebo to też jest stan naszego umysłu.Człowiek rozgoryczony , choćby wygrał w totka , to i tak będzie po czasie znowu niezadowolony, bo umysł szybko się nudzi, a więc kochani tak ważne , aby wreszcie porzucić czekanie . I zawsze kiedy zauważamy, że zaczynamy buszować po umyśle-przeszłość-przyszłość itp.- to otrząsnąć się i wracać do OBECNEJ CHWILI, do TERAZ-cieszyć się własnym ISTNIENIEM.. Kiedy jesteśmy w TERAZ, to nie musimy nigdy na nic , na nikogo czekać. A więc tak ważne jest obserwować swój umysł--emocje, a wówczas szybciej i łatwiej zauważy się, że wpada się w pułapkę przeszłości-przyszłości i wówczas szybciej wraca się do TU I TERAZ . Nie zawsze jest to natychmiastowa zmiana, ale warto popraktykować. . No,,, ego wie że wyrokiem śmierci jest dla niego zauważenie przez osobę OBECNEJ CHWILI. I będzie wszystko robiło, aby wyciągnąć z TERAZ. , będzie chciało trzymać w pułapce czasu, bo będzie chciało rządzić ciałem, tak jak robiło prze eony lat..." ..Pozdrawiam. Alicja