Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 264429 razy)

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-09-06, 23:42:11 »
Semira
jak dla Ciebie ok to ok:)dla mnie szczeście z Bogiem jest bezwarunkowewięc  nie obejmuje środkow przymusu, sprawdzania i kontroli /oceny, kartkówki czy odpytywanki/.

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-09-06, 23:36:30 »
Ja to zrozumialam w ten sposob ,ze moje przebywanie na ziemi ma byc szczesciem a nie walka:)Taka dla mnie inspiracja.Dla kogos moze znaczyc zupelnie cos innego i to jest ok.

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-09-06, 23:33:18 »
Semira
Bóg dowódca uczy niegrzeczne dzieci:D
tylko co taki Bog ma wspolnego z dobrocią bez przyczyny i miłością za free?

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-09-06, 21:45:42 »
    Bog uczy nas w szkole zycia tylko jednego przedmiotu:
           SZCZESCIA
   Bog ma dziennik,pyta z poprzedniej lekcji,robi kartkowki,
   i powtorzenia i..mozna ze SZCZESCIA nie zdac do
   nastepnej klasy jesli zbyt duzo sie zawagaruje.

 Czy pamietasz ,ze nie jestes TU za kare  tylko na ochotnika?

Wedrowiec

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-09-06, 20:28:41 »

Freefalling

  • Gość
[#]   « 2012-09-06, 20:08:55 »


-To niemożliwe. - Alicja
 
- Tylko jeśli w to wierzysz. - Kapelusznik

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-30, 09:52:19 »
A jeszcze z ciekawostek to Michael Jackson byl zafascynowany tym w jaki sposob Hitler zjednal sobie tylu wielbicieli wrecz fanatykow i chcial pojac jego sekret...(oj nie ladnie Michael:) )

carolieen

  • Wiadomości: 1 062
  • Płeć: Kobieta
    • www.openwings.pl
  • Karolina Kozielska, terapia WHH i Stanów Szczytowych, zebiegi węzłów karmicznych, www.openwings.pl,
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-30, 09:48:58 »
Jest taki film o architekcie Hitlera, Speerze bodajże, który został oskarżony o zbrodnie wojenne, kiedy został ministrem wojny. Film nie jest stary, ale tytułu nie pamiętam, jest z udziałem ludzi, którzy znali Hitlera osobiście. A sam Adolf jest tam pokazany z zupełnie innej strony - przytula dzieci gdzieś w Szwajcarii w górach, lubi spacery i długie dyskusje, marzy mu się nowoczesny, piękny Berlin, przewyższający swym ogromem starożytny Rzym, zachwyca się planami i wykonaniem projektów przez Speera.
Widać było jak żył marzeniem stworzenia kolejnego imperium rzymskiego.

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-30, 09:32:21 »
Tak on opisuje swoj pobyt w austrii wlasnie w Main Kampf i dlatego ja tez zdziwilam sie ,czytajac ta ksiazke bo gdybym nie wiedziala,ze to Hitler ja napisal to myslalabym,ze jakis artysta niespelniony arytstycznie ..,no ale wiedzialam od razu kto ja napisal wiec patrzylam na nia juz przez pryzmat moich uprzedzen,bo spodziewalam sie ze wyczytam tam jakies straszne rzeczy..a tu taka niespodzianka.

marcin

  • Gość
[#]   « 2012-08-30, 09:26:35 »
Jeszzce z ciekawostek, bo akurat program oglądałem niedawno, o Hitlerze, a właściwie kawałek programu, to mnie zdziwiło, że Hitler w młodości żył w Wiedniu i chciał zostać artystą, malował obrazy, dostał jakiś spadek , przez co nie musiał pracować i wydawał pieniądze na siedzenie w kafejkach artystycznych, na operę. Jednak jego oczekiwania wobec swojego sukcesu jako artysty się nie spełniły i gdy kasa się po roku skończyła miał ciężko i lądował w przytułkach, czasem sprzedał jakiś obraz za grosze. Później zajął się polityką. Również podczas przesladowania/ eksmitowania żydów przed wojną grabił dzieła sztuki, też pewnie dla siebie gdyż miał ogromną kolekcje, nie wspominając o czasie wojny.

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-29, 20:59:21 »
No w sumie Hitler byl honorowym mieszkancem tego miasta  w 1933r i pewnie mu sie spodobalo:)

marcin

  • Gość
[#]   « 2012-08-29, 20:47:04 »
Wrocław był niemiecki... miałem na myśli że był w Niemczech cały XIX wiek aż do II wś :)
Więc nawet chyba nie można tego nazwać okupacją ;)

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-29, 14:28:11 »
marcin

No w czasie okupacjii hitlerowskiej to raczej cala polska byla raczej niemiecka a nie tylko Breslau:)Wiec rownie dorze mogl sie odrodzic w Auschwitz idac tym tropem..

Czytalam kiedys jego ksiazke Main Kampf i powiem,ze  zdziwilam sie ,ze Hitler ja napisal-a najlepsze bylo to,ze chcial zostac ksiedzem w mlodosci:)

marcin

  • Gość
[#]   « 2012-08-29, 10:14:18 »
A swoja droga odrodzic sie w kraju,ktory zrownalo sie z ziemia podczas wojny to chyba nie jest takie fajne..zastanawia mnie tylko dlaczego wybral Wroclaw-to jest podobno miasto aniolow:))On niby tez aniol-ale taki destruktywny,ze szok..chyba ze chcial naprawic swoje bledy..
Hitler bardziej niż "jednym człowiekiem który rozpętał wojnę i zabił miliony ludzi" był jakąś marionetką, może karmy zbiorowej? Oraz ofiarą. Wrocław był niemiecki...

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-28, 22:16:21 »
Ktoś twierdził, że Osho narodził się w Polsce, a może nawet Jakiś go spotkał. Zapewne Nikt tutaj nie zaprzeczy, a przynajmniej Każdy weźmie to pod uwagę.

:D